Ma numesc Alina, am 22 de ani. I am a very woman and I am single and looking.I am kind, but strict, beautiful, but faithful, tender and caring. I believe that life is a gift and we should appreciate every moment. I have strong values in life and want to produse a strong family. I easily make friends and trust people. I am a devoted friend, always ready to help. Am 1.65m, fund ok, sani ok, blonda, ochi caprui, slabuta. Aventuri, sex, flirt, schimb de poze nud
I am young and ambitious woman. I think that at personal atingere it is possible to learn much about me. I will try to describe myself shortly. I very sociable, kind and romantic woman. Many people say to me, that I very good person. I hate a deceit and lie. I true and loyal, and I always treated very kindly people. I do not look at a material well-being of people, I communicate with different people, I am given by pleasure from dialogue with usual, open people. I too very open woman, and I like to converse in an open and frank manner. I think that at dialogue you will draw conclusions for yourselves, and will understand what I. hmmm....am poze asa ca...aveti cuvantul sincer....nici eu nu stiu ce caut...poate am sa imi dau seama pe parcurs!
Modesta si sportiva am ochi verzi 1,60 cm 56 kg si sunt satena cu par lung sunt comunicativa si vor o relatie serioasa nu accept aventurile Numai muschi :)) Un barbat adevarat !!! sa fiu pt el sa fie pt mine ;)
Sunt o fire optimista, vesela, sentimentala I am a kind, open-hearted, communicative, humorous, loyal, reliable and responsible woman who is ready for love. I want my family to have a warm, cozy and joyful atmosphere. I want to inspire my man and warm him with tenderness and love. I appreciate respecting, sincerity and understanding. Sunt placuta, chiar draguta Un om serios careisi doreste o familie
Nu ma descriu Simpatica, vesela, curata, a-mi plac animalele, ordinea , dansul, plimbarile an aer liber, filme, excursii, etc. Sant vaduva si anca lucrez, stabilita an Israel cu locuinta si loc de munca si ash vrea sa cunosc un barbat cu varsta de peste 70 ani pentru relatie de prietenie de lunga durata si vizite reciproce an cele doua tari. Las la aprecierea voastra Un baiat cu bun simt ! Cu respect ..interesat de o relatie
A trecut si Craciunul...si Pastele...ups,am uitat sa postez o poza sexy cu faianta din bucatarie drept fundal...poate paream mai interesanta "fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea decat daca esti in situatie s-o dai" totally freak people...not dreamers anyway...i travel a lot in Europe and in Romania...and is sad to enjoy it all alone///dragii mei cu peste 50 de prieteni pe simpatie ...abtineti-va...tchuss
Stiu ce vreau ! Cu simtul umorului bine dezvoltat! Sunt vesela, optimista, cu respect, intelegere, am si eu ca toti oamenii ocazii si momente, dar cred in mine, sunt cu mult bun simt, educata si responsabila, imi place sa citesc, sa inspir aerul miresmatic al primaverii si nu numai, sa calatoresc, sa fiu o companie placuta in grupul de prieteni, sa vad un film bun si multiple altele...imi plac mult florile..si ciocolata Placut ...hmm
Iubesc viata, iubesc oamenii, natura. Vor sa devin mai buna in fiecare zi, sa-mi ajut semenii la nevoie, sa aduc zambete si placere in sufletul oamenilor care ma inconjoara. Celebrez viata in fiecare zi, fiindca este un dar pe care l-am primit de la Univers. Vreau sa imi traiesc viata si nu ea pe mine. "Zambeste si te bucura de fiecare zi!" e sloganul meu. un tip bine rau
Sunt o persoana sincera si ambitioasa. sunt o persoana obisnuita, care a avut parte in viata de bucurii si suparari, succese si esecuri, care uraste minciuna, aroganta si oamenii prefacuti, careia ii place sa se distreze, sa calatoreasca.... Va las pe voi sa va dati cu parerea...:) Barbati
nu ma intereseaza persoane cu obligatii mai clar cei care sunt insurati si nici aventurieri , prefer stabilitatea :) persoana loiala fara prea multe detalii sper ca am fost explicita !! placut.....zic eu
hmm sunt o neboona si imi place sa ii fac pe pe cei din jurulmeu fericiti.Imi iubesc f mult prietenii si cluburile aaaaa si pe JUSTIN XAVIER aka R. tzeparu:))) BUNA SUNT ASA CUM SUNT,NU SUNT PERFECTA DAR NICI TU NU ESTI TE CAUT, TE ASTEPT SI INCA SPER DAR TREBUIE SA MA CONVINGI CA SE MERITA EFORTUL, ITI PROMIT CA NU VEI FI DEZAMAGIT................SUNT FOARTE DE OPTIMISTA, SINCERA SI DEVREME ACASA ...................................................................................... Totusi, iubirea ............................ Si totusi exista iubire Si totusi exista blestem Dau lumii, dau lumii de stire Iubesc, am curaj si ma tem. Si totusi e dispozitie de veghe Si totusi murim repetat Si totusi mai cred in pereche Si totusi ceva sa-ntamplat. Pretentii nici n-am de la lume Un pat, intuneric si tu Intram in amor fara nume Fiorul ca fulger cazu. Motoarele lumii sunt stinse Retele pe cai au cazut Un mare pustiu pe cuprins e Trezeste-le tu c-un sarut. Acum te declar Dumnezee Eu insumi ma simt Dumnezeu Continua omenirea iubita Cu plozi scrisi in numele meu. Afara roiesc intunerici Aici suntem noi luminosi Se cearta-ntre ele biserici Facandu-si acelasi repros. Si tu si iubirea exista Si moartea exista in ea Imi place mai mult cand esti trista Tristetea, de fapt, e a ta. Genunchii mi-i plec pe podele Cu capul ma sprijin de cer, Tu esti in puterile mele, Desi inchizitii te cer. Ce spun se aude aiurea, Ma-ntorc la silaba dintai, Praval peste tine padurea: Adio, adica ramai. Si totusi exista iubire Si totusi exista blestem Dau lumii, dau lumii de stire Iubesc, am curaj si ma tem. .................................................................................................. Fat-Frumos .............................. Oameni, oameni, fratii mei, Disperatii, fericitii, V-ati spalat de superstitii, De demoni si dumnezei. Insa-i nu-i suficient folos Daca peste tot ce este V-ati spalat si de poveste, L-ati pierdut pe Fat-Frumos. Vin la voi acum plangand, Gura-mi sangera ca rana, Unde este Consanzeana, In ce bolti, pe ce pamant? Ma ridic plangand de jos, Ca la un pierdut examen, Unde va e basmul, oameni. Ce-ati facut cu Fat-Frumos? Fat-Frumos n-a existat, N-a stat nimanui in cale, Era numai visul neted Al vreunui trist baiat. Mai visati de vreti sa fiti Fericiti cu capu-n perna, Feriti epoca moderna De rigizi si scofalciti. Din prea mult entuziasm Sa nu spargeti Voronetul, Dati-i voi mai mare pretul, Oameni, mai ravniti la basm. Voi, care aveti copii, Nu-i lasati sub gand satanic, Sa respire sterp, mecanic, Ca si cand nu ar fi. Doborati himera jos, Oameni, reveniti in lume, Pe umana noastra culme Regasiti pe Fat-Frumos. Fat-Frumos si toti ai lui, Fiinca unde nu-i poveste Lume nu-i si om nu este Si, de fapt, nimica nu-i. El venea la noi pe jos Si ni l-au rapit piratii, Vamesi vigilenti, redati-i Actele lui Fat-Frumos. Dati-i viata inapoi, Ochii mari, miscarea buzii, Fat-Frumosul din iluzii Si elegant numai prin voi. ========================================= Spune-mi ceva ..................................... Daca-am sa te chem Da-mi macar un semn Fie si-un blestem Din portiunea ta. Totusi nu stiu cum Pentru-atata drum Ce-a-nceput acum Spune-mi ceva. In noaptea despartirii dintre noi Copacii cad pe drum din doi in doi, In ochi ma bate viscolul cainesc Si am venit sa-ti spun ca te iubesc. Probabil drumul meu va duce-n iad Ma-mpiedic de o lacrima si cad Si iar adorm si iar mi-e dat un vis Ca biata cifra doi s-a sinucis. Si de atata viscol vestitor Nu ochii mei, ci ochii tai ma dor, Ca tineri am intrat si cu ce rost Si ce batrani iesim din tot ce-a fost. Nici aripile zboruri nu mai pot, E numai despartire peste tot Si se aude ca va fi mai greu Decat vom fi departe tu si eu. Dar nu pentru a-ti spune ca e rau Am dat cu bulgari mari in geamul tau, Ci ca sa stii, in viscolul cainesc, Ca plec si mor si plang si te iubesc. Si vreau sa-ti dau cu acte inapoi Dezastrul impartirilor la doi, Ca sa-ntelegi si tu ce-i cuplul frant Si cum e sa fii solitar pe pamant. bruneta ochi caprui caut un tanar de 26 de ani:))) saten inchis 1 60-65:))pervers mincinos cu audi sa ma duc la bar select sa imi cumepere suc cu 30 de mii sa comenteze cand prietena mea cere red bull......sa asculte ce spun altii nu ce spun eu si nu in ultimul rand sa se poarte "fain" cu mine.....
..cred ca sunt extra o.k.... SIMPATICA, MAXIMA SERIOSITATE MAI ALES LA O SINCERA PRETENIE. CAUT DOR PRETENIE PENTRU COMUNICARE IN NICI UN CAZ AVENTURA SAU CASATORIE. ROG SERIOZITATE.. niciodata suficient de bun prietenie...
sunt o fire foarte romantica.si vor sa cunosc cat mai numeroase persoane sIngura, exceptional de serioasa, independenta si fara obligatii, caut persoana cat mai compatibila constictutie atletica o persoana sa ma inteleaga si sa putem discuta de toate
plina de viata vesela,sportiva cu dorintza de a gasi o persoana cu care sa imparta momentele placute ale vietii sa nu spunem nici prea frumoasa dar nici urata prietenie,distractie
bruneta...ochii caprui...imi place viata sa o traiesc..si is cam nebunatica ;) Sint o fire energica,optimista. Imi plac oamenii de incredere.Urasc minciuna si profitorii. imi place roz`ul :))))))) fotbalist..dragutz
cunoaste-ma si te vei convinge :) O persoana simpla,..nu-mi plac aventurile,minciunile si oamenii falsi,.... sunt...ce cauti vor sa cunosc persoane noi,sociabile,dragute
Sunt ok ;;;;;;;!!!///'''(mai bine asa decat integral imbecila replica"spun mai tarziu") Am poze Pentru cine ma contacteaza intai as dori o poza reala la profil... si dupa mai vedem...
Inalt, siluet...
prea BUNA pt lumea asta...:p 10 reguli simple pentru o viata fericita 1: Nu trebuie sa fii lipsit de frica a pur si modest fii curios 2: Impaca-te cu propriile frici 3: Inceteaza sa mai cauti justificari 4: Fii rabdator cu tine insuti. 5: Nu astepta o garantie 6: aA refuzaa si aA renuntaa a nu sunt unul si acelasi fapt 7: Fii mai degraba creatorul vietii tale, decat observatorul 8: Gaseste-ti atribula 9: Adreseaza intrebarile corecte 10: Continua sa traiesti tipa din poze
Caut o relatie serioasa I`m girl fron Russia, live in the small town. I dont use What`up!!! I`m kind and attractive lady. Slaba 46 kg O relatie serioasa
Sexi si placuta. Am un caracter sociabil si ma inteleg bine cu toti cei binecrescuti sunt optimista,cu simtul umorului dezvoltat,vesela,admir inteligenta,bunul simt... Sunt o dulce. Pozele sunt naturale iar eu si mai si Barbati
SUNT TANARA ,IMI PLACE SPORTUL,PLIMBARIILE SI IUBISC DIN TOT SUFLETUL !! AS VREA SA GASESC UN BAIAT CARE SA IUBEASCA POFTA MEA DE VIATA SISA NE INTELEGEM BINE
I am positive,kind,athletic,loyal,affectionate (all the goods stuffs)and i try to see the humor in everything.I am the type of woman that will remember things that you like and then do it for you-use your imagination.My friends tell me that i am generous and charming and have a big heart,i am 100% real with proof to the right man because i am not here to play with anyone heart because life is too short for that and not here for dirty talk or sharing of dirty pictures because that is for immature men and kids..I am here for a man that can talk maturely like a christian and that knows how to treat a woman with true love and respect and that knows communication is very important to build a friendship that will lead to a relationship that will last forever.You have passions and interests that make you unique and you are inspiring in your own unusual way.You have things to teach me and things you want to learn from me.You are a man who believe in the woman you are in love with and generous.You are affectionate, kind,passionate,easy going,curious and open minded and have a big heart...So please i need a serious person only..Keep safe and protected always from the deadly virus..
sunt eu :) Me encanta la playa, el soy, la lluvia me deprime. Soy una persona energica y voluntariosa, valoro a mis amistades y familiares. Me gusta bailar y disfrutar de una buena pelicula. ma simt bine in pielea mea... prieten,prieteni,persoane deosebite...
I`m a girl that likes to enjoy the happy moments of my life cause life is so short(...u know).I consider myself a lucky person and I have a good instinct when comes about taking decisions. I don't need anyone to take advantage of my weaknesses or my strengths, I need someone who will appreciate me for everything that I am... My past relationship was bad ever since then I have been single and scared to fall in love but now I am willing and ready now for a relationship... I am easygoing,open mined and I know how to treat my man and make him feel good, I gives to him every love he wants and always there for him when he needs a shoulder to lean on I don`t like to talk much about my aspect...so I have some pictures and see how I look. I like to have around me persons that do the same and have a great sense of humour but at the same time to be serious when is needed.If u find yourself in this description then I hope we can know eachother better in the future.
asa cum se vede NU FUMATORILOR !!! Vor sa-mi TRAIESC VIATA cu o persoana placuta, culta, prezentabila, sportiva, iubitoare de Natura , calatorii si drumetii!! ((( Pandemia ne limiteaza miscarea,dar SCAPAM DE EA si ne revansam)))) Mult.!! SUNT O FIRE DISCIPLINATA ČI ORDONATA !!! RESPECT NATURA ČI INTREAGA CREATIE!!!!!!!!!! DACA REGASEČTI !!!,,,,,,,,. placut ... cred experiente noi
!!!!!!!!! Sunt o persoana singura a-mi caut jumatatea. As dori o persoana di Ardeal sincer prudent curat sai placa plimbarile excursiile. Sa de tina auto sa nu consume alcool de cat ocazional.Eu a-mi vor ca el sa poata sa a-mi ofereatentia necesara sa nu-mi lipseasca nimic daca crezi ca poti sa-mi oferi atunci cauta-ma.
sunto fata simpla in cautare noi aventuri , distractii si barbati... Hi Guys, I am Jaime. My family and friends think I am pretty, easy going, funny, and they all seem to like to spend time with me. But again they are my friends and family so of course they think that. LOL! Anyway, I enjoy reading, the beach, and many other things that you can find out when you message me. ochi caprui , par brunet , 1.57 inaltime , 55 kilograme , sunt in cautare de barbatii sinceri, inteligenti , care sa ma satisfaca total..
Sunt o persoana ce apreciaza sinceritatea, bunatatea sufleteasca,sa iubeasca frumosul, si sa respecte persoana de langa el, fiindca fara respect nu se poate ajunge la o comunicare placuta.
Astept sa fiu descoperita Hi,I am Yvonne,I am a single and I am here to search for my soulmate.A man that will love me and want to be loved.About me is,I am very loving,caring,sincere,compassioante,honest,faithful and most of all very respectful.I hope to find that man of my heart Am un aspect fizic elegant Indiferent ce iesit din comun
I am here only with serious intentions.I want a real meeting and not a virtual relationship. I am active, attractive, sociable and interesting lady who is always smiling and who is always ready to discover the world. I can be spontaneous, adventurous and risky but all the time I remain honest, reliable and trustful. I am definitely a one-man-woman and I am looking for sincerity in a relationship. Cheating is taboo for me. I am not a teenager and I am looking for serious attitude and not for flirting. If I see and feel that you really love me, I will show you heaven number nine and make you stay there forever! I like laughing and having fun with my friends. I like creating something new and enjoying life. I am a goal-oriented wowoman knowing what she wants so I also like reaching new levels and developing my abilities Natural Imi voi da seama sigur atunci cand voi gasi.
dulce Hello to you, I am a simple and young person who embraces life despite all the hazards that life can bring us. I am young at heart and a cheerful, fulfilled and honest person. Living the present clipa is my motto no matter where I am because this is how we value life. Always smiling even in the morning at 5 o'clock. I am someone positive, caring, sweet, always having the heart on the hand when I like a person But that's not all .... I'm faithful, honest, with a very good sense of humor. In addition, I am someone very active and open to new activities or sport I am looking for a normal man ....... for me. I'm looking for an accomplice, a best friend, a confidante, but also and especially, a lover for long-term projects and not 'one night' The man who will fulfill my expectations will have this spark that will make me vibrate, a good sense of humor because laughter is a remedy that can be taken with excess without getting sick. What love life walks with a couple and smile on the lip just like me and honest, which is essential. Let's start with exchanges and who knows what the future holds. Looking forward frumos sinceritate
Eu... Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta.Iar daca cei care te iubesc te vor trada,zambeste le sa simta indiferenta ta .No busco relaciones, no soy medio corazón, lo tengo bien ocupado. Solo busco amistades. Unos quieren el mundo, otros quieren el sol, pero yo solo quiero a mi corazón. Ok zice multimea Doar....socializare?nu stiu...
Living legend
You can look, but don't touch
'Cause I'm cold as fire baby, hot as ice
If you've ever been to heaven, this is twice as nice
Watch your fingers, boy
You might get burned la honestidad puntualidad lealtad y sinceridad marcan pautas definitivas en la personalidad de un ser humano. My life is like a butterfly..I go tru changes before I become something beautiful!!!;) Break it down
buna si nebuna!!:)) Imi vor un barbat educat , inteligent prezentabil , dispus sa prezinta si sa primeasca afectiune, intelegere si respect .....si nu in ultimul rand sa fie constient ca sufletul ramane mereu tanar