Buna , ma numesc Alina si sunt din Bacau , imi place foarte mult sa ma distrez , sa ies cu prietenii prin oras , sa imi fac cati mai multi prieteni . Sunt o fire sociabila , ma integrez rapid intr`n un grup nou , nu stiu ce sa mai zic , restu descoperiti`l singuri , va astept.
Mi'e cam lene sa scriu ..Alta data I the cheerful romantic girl, search for serious relations for creation of family. I like to walk on city parks with girlfriends. Go in for sports, I go to fitness club, skate. I the sociable and interesting girl. Very much I love children. ....Uitate pe poze si ai sa vezi ..:)) Nu caut nimik special ...Distractie si Prietenie ..
Buna ma numesc Ionela am 22 de ani sunt din Bacau am 2 fete si vreau sami gasesc o relatie stabila legata de iubire sinceritate si comunicare sunt divortata I am in love with life! I can find and appreciate unique parts in everything. It helps me to live, to struggle, to believe! I can write here a lot of nice things about my personality, but it is better to know your own opinion after our correspondence. The things, I know for sure about myself are: I am devoted women, as for my man, as well for my friend, etc. I am always trying to have nice appearance and it is does not mean if I am out or I am cooking at home! I consider woman is nice being, like a flower, which brings happiness in life with its beauty! But attractive appearance is not all, woman must possess. Inside qualities are important as well. And I consider I donat miss them. We live once on this planet, I always remember it! I am trying to enjoy life each day and bring happiness in to life of people, which surround me! Sunt bruneta am ochi caprui am inaltimea 1.73 si kilograme Vreau sami gasesc o relatie stabila sau poate si casatorie daca se poate
Buna sunt andreea am 21 de ani sunt din judetu bacau . I am honest and a caregiver woman loving and kind Iam new here Slaba cu aspect atletic Partener de relatie serioasa
simpla,iubitoare,calma. Cum sunt? usor de scos din sarite. Ce am in suflet: spatii nedefragmentate. Ce consider ca am nevoie: sa fiu luat intocmai asa cum sunt. Ce nu trebuie sa mi se faca: incercarea de a ma schimba. Ce nu trebuie sa imi ceri: TIMP si INCREDERE; placut..cred un brabat pentru o relatie serioasa si chiar casatorie.nimic altceva
M-am descris o data ! In rest sunt afurisita, alintata, rasfatata, ... . Cine reuseste sa ma cunoasca ..... Sunt o fire discreta,timida,sincera si romantica.Am 1,70,62kg,ochii caprui.Cel mai mult urasc minciuna,mai bn spui adevarul chiar daca doare. Ca in poza. Frumoasa si desteapta, cel putin asa spun eu. Eu nu caut. Gasesc si iau !!!! Asta doar daca-mi place !!!
Sunt draguta desteapta imi caut un barbat care vrea sa faca dragoste cu mine Am new here and i wish to know you more so we can be together. Am ready to let you know me more so we can be together if you are interested. Am a free, fair and simple lady and dont get angry easily. I dont know your purpose here too but i wish to know so i can share with you together. beautiful as i am my hobbies are swimming, listening to music and watching movies of my choice. I will like to know what you like best in life so i can give you much attention just like a man deserve. I repeat this again that am very interested in a man who will be very serious about a true relationship and if possible life partner in future if our love grows. I know much about love and i can show you dear love, love that i call forever, perpetual, and eternal love. i will be glad to here from you out there and come and experience true long term relationship leading to life partner. loneliness is not suppose to be mankind\'s friend, it hurt alot and must be avoided as long as love and life is concern. Va las sa il descoperiti Imi caut un barbat care vrea sa faca sex cu mine
sunt o persoana simpla...nimic important.... Sincera, spontana, cu simtul umorului ,dar si cu bun simt, cateodata ,insa ,acida si ironica.Ador sa calatoresc, sa descopar oameni si cultulrinoi , orase ,mai ales ,centrele vechi , dar si peisaje inedite.Calatoresc suficient de des.... Imi plac lectura, muzica buna, plimbarile in natura , miscarea . Caut o relatie serioasa alaturi de cineva si impreuna sa construim ceva frumos! voi decideti... nimic...prieteni
Sunt o fata frumoasa Nu prin cateva cuvinte prea succinte sau generale poate fi caracterizata o persoana, ci prin amprenta pe care o lasa in trecerea ei prin lume. NB: semn zodiacal - fecioara. Necomplicat si clar, asand metaforele si subantelesurile lor la o parte, ceea ce caut la sotul meu este sa fie: mai inalt de 1,75, cu studii superioare, activ, manierat, pozitiv si cu initiativa. Daca nu va potriviti acestei descrieri, nu are rost sa ne pierdem timpul reciproc. ;) Iti dau in privat Un barbat cu un caracter frumos
As incepe cu descrierea clasica...dar..cum...cu totii stim cam cum ar suna o autodescriere....nu cred c.ar mai avea rost!!!
ce zici...esti de caord cu mine? I am from California and only speak English. Living and working here till june 2019. Looking for a fun partner to date And travel. I love live music & concerts & dancing. No smoking preferred, healthy, clean, educated. Interested in traveling with me. I'm young, active, healthy and fun. destul de normal!! linisteaaaaaaaaaaaaaaaa
Sunt o persoana normala Hi I'm Ariel I'm about to be 20 I'm 5'4 a singer dancer writer cheerleader I love sports but volleyball and softball are my favorite I love to be goofy but can be mature when need be cred ca placut diversitate
Sunt timida, deschisa, o persoana de incredere, ambitioasa, imi place sa ma distrez, serioasa, imi plac filmele si o companie placuta I am a good person but I would like you to be able to ask even more so that I can answer you soon Forma fizic placut, inalta, constitutie atletica, blonda, ochii albastrii, picioarel subtiri Sunt inteligenta, ma adaptez rapid, respectuasa
Sunt o fire sensibila,sociabila,deschisa,nu-mi sunt pe plac oamenii superficiali care spun lucruri de dragul de a le spune. I am a sincere and open person. I'm used to always talking about my feelings openly. I came to this site to produse a relationship that can bring joy to me and my man. I want to be just a woman, gentle and weak in the hands of my man. I am a woman who wants love and happiness, harmony in a relationship and family. My heart is full of love and I want to give my tenderness and affection to my beloved. I believe in love! I believe in fate that brought us here. I'm ready to enjoy life, see new places and learn something new. I want to share all this with a decent man.
I am an optimist and always look at life with a smile! I am an honest person. I value respect and trust in a relationship. I am a passionate woman, I am open and attentive.
un om cu cate putin din toate Daca nu ai poza la profil nu te mai obosi sa-mi scrii ca scrii degeaba. Si daca nu-ti raspund la salut inseamna ca nu sunt interesata; simplu. placut,sexy de toate
o relatie de lunga durata....sau un schimb de experiente...:)ma integrez usor in societate....imi place distractia...la maxim...am multe hobiuri....dar imi place sa si invat...sunt ft romantica.si exceptional de iubareata...ce zici vrei sa fii prietnul meu....vrei sa ma cunosti??? sunt inalta slabuta....am un corp atletic cred io....sunt bruneta cu ochii caprui...:) imi doresc sa am prieteni in toata lumea....deasemenea mi-as dori sa am o relatie de lunga durata.....
Mi piace avere un uomo sincero che mi sta vicino sempre e mi aiuta e mi capisci.....mi piace avere un po di tutto della vita!!!!! I am honest and sincere woman who dreams to facute strong family relationship based on love,understanding,respect and honesty! I am kind and tender lady who wants to love and to be loved! I appreciate honesty and sincerity very much.I want you to be the only man in my life.I want to give you all my tenderness and care.I will love you until the end of time! Just be yourself and never tell lies to me! Be sure,I will do the same for you! I want you to be active and positive.May God Bless you. sono ok voglio un uomo che mi ama e mi vuole bene
Ce spun ceilalti despre mine...ca sunt sociabila, ambitioasa, dulce si de incredere. Ce spun eu...ca sunt de acord cu ei Hi, I am Tara from Mansfield. I like the outdoors, but kind of a loss in Winter! I guess you could go hiking the state parks, Hocking Hills is nice! But in warmer times, like to go fishing, swimming. "frumusetea e in ochii celui care priveste", nu? cineva ca mine
Sociabila, curioasa, energica , glumeata . Doresc sprijin financiar . Barbati cu bani. ""un prieten adevarat e greu de gasit,dificil de uitat si imposibil de parasit" Bruneta , ochi albastri, sunt slabuta , Barbati cu bani . Frumosi si maturi
O persoana de gasca... Sint o fiinta extrem de educata muncitoare imi place ordinea puntualitatea...si mai ales cinceritatea...foarte romantica...imi place sa mi ajut pretenii mereu... Bruneta simpatica o persoana dispusa sa experimenteze lucruri noi
cred ca o fata ca oricare I am Ruth by name, I am easy going lady never been married, Am very humble, trustworthy faithful and honest looking for the right man of my life in which we are going to spend all the rest of our life together in peace.. I hope to find the right one on here placut barbati cu stabilitate si maturitate
Simply,honest....heartly Ich bin eine echte Frau, die einen echten Mann sucht. Ich liebe es, mit meinen Lieben ganz allein zu sein und für den Rest meines Lebens mit ihm zusammen zu sein. Ich liebe es, mit Freunden unterwegs zu sein und manchmal ganz allein zu sein, und ich werde dazu bereit sein Sicheres Fundament und liebender Mann für den Rest meines Lebens, Alter ist nichts für mich, ich möchte einen Mann, der liebevoll, fürsorglich und aufgeschlossen ist Nice Honest with Gold Heart !
Sunt o persoana care incredere in sine, dar foarte putin in barbati. Sunt o femeile puternica,serioasa,sensibila,romantica,distractiva,iubitoare de tot ce e frumos. Sunt din Iasi, dar de 12 ani traieste in Athena. Grecia a doua tara a mea....o iubesc foarte mult!!! Supla. Caut barbati inteligenti, inalti si frumosi.
dragutza..si cu un deosebit de dezvoltat simt al umorului BUNA SUNT ASA CUM SUNT,NU SUNT PERFECTA DAR NICI TU NU ESTI TE CAUT, TE ASTEPT SI INCA SPER DAR TREBUIE SA MA CONVINGI CA SE MERITA EFORTUL, ITI PROMIT CA NU VEI FI DEZAMAGIT................SUNT GROZAV DE OPTIMISTA, SINCERA SI DEVREME ACASA ...................................................................................... Totusi, iubirea ............................ Si totusi exista iubire Si totusi exista blestem Dau lumii, dau lumii de stire Iubesc, am curaj si ma tem. Si totusi e situatie de veghe Si totusi murim repetat Si totusi mai cred in pereche Si totusi ceva sa-ntamplat. Pretentii nici n-am de la lume Un pat, intuneric si tu Intram in amor fara nume Fiorul ca fulger cazu. Motoarele lumii sunt stinse Retele pe cai au cazut Un mare pustiu pe cuprins e Trezeste-le tu c-un sarut. Acum te declar Dumnezee Eu insumi ma simt Dumnezeu Continua omenirea femeie Cu plozi scrisi in numele meu. Afara roiesc intunerici Aici suntem noi luminosi Se cearta-ntre ele biserici Facandu-si acelasi repros. Si tu si iubirea exista Si moartea exista in ea Imi place mai mult cand esti trista Tristetea, de fapt, e a ta. Genunchii mi-i plec pe podele Cu capul ma sprijin de cer, Tu esti in puterile mele, Desi inchizitii te cer. Ce spun se aude aiurea, Ma-ntorc la silaba dintai, Praval peste tine padurea: Adio, adica ramai. Si totusi exista iubire Si totusi exista blestem Dau lumii, dau lumii de stire Iubesc, am curaj si ma tem. .................................................................................................. Fat-Frumos .............................. Oameni, oameni, fratii mei, Disperatii, fericitii, V-ati spalat de superstitii, De demoni si dumnezei. Insa-i nu-i indeajuns folos Daca peste tot ce este V-ati spalat si de poveste, L-ati pierdut pe Fat-Frumos. Vin la voi acum plangand, Gura-mi sangera ca rana, Unde este Consanzeana, In ce bolti, pe ce pamant? Ma ridic plangand de jos, Ca la un pierdut examen, Unde va e basmul, oameni. Ce-ati facut cu Fat-Frumos? Fat-Frumos n-a existat, N-a stat nimanui in cale, Era numai visul fin Al vreunui trist baiat. Mai visati de vreti sa fiti Fericiti cu capu-n perna, Feriti epoca moderna De rigizi si scofalciti. Din prea mult entuziasm Sa nu spargeti Voronetul, Dati-i voi mai mare pretul, Oameni, mai ravniti la basm. Voi, care aveti copii, Nu-i lasati sub gand satanic, Sa respire sterp, mecanic, Ca si cand nu ar fi. Doborati himera jos, Oameni, reveniti in lume, Pe umana noastra culme Regasiti pe Fat-Frumos. Fat-Frumos si toti ai lui, Fiinca unde nu-i poveste Lume nu-i si om nu este Si, de fapt, nimica nu-i. El venea la noi pe jos Si ni l-au rapit piratii, Vamesi vigilenti, redati-i Actele lui Fat-Frumos. Dati-i viata inapoi, Ochii mari, miscarea buzii, Fat-Frumosul din iluzii Si elegant numai prin voi. ========================================= Spune-mi ceva ..................................... Daca-am sa te chem Da-mi macar un semn Fie si-un blestem Din portiunea ta. Totusi nu stiu cum Pentru-atata drum Ce-a-nceput acum Spune-mi ceva. In noaptea despartirii dintre noi Copacii cad pe drum din doi in doi, In ochi ma bate viscolul cainesc Si am venit sa-ti spun ca te iubesc. Probabil drumul meu va duce-n iad Ma-mpiedic de o lacrima si cad Si iar adorm si iar mi-e dat un vis Ca biata cifra doi s-a sinucis. Si de atata viscol vestitor Nu ochii mei, ci ochii tai ma dor, Ca tineri am intrat si cu ce rost Si ce batrani iesim din tot ce-a fost. Nici aripile zboruri nu mai pot, E numai despartire peste tot Si se aude ca va fi mai greu Decat vom fi departe tu si eu. Dar nu pentru a-ti spune ca e rau Am dat cu bulgari mari in geamul tau, Ci ca sa stii, in viscolul cainesc, Ca plec si mor si plang si te iubesc. Si vreau sa-ti dau cu acte inapoi Dezastrul impartirilor la doi, Ca sa-ntelegi si tu ce-i cuplul frant Si cum e sa fii solitar pe pamant. placut nici eu nu stiu ...
Imi doresc o relatie serioasa sper sa imi gasesc un baiat care stie ce vrea .Eu sunt o fire vesela comunicativa si optimista Sunt o fata frumoasa, sociabila. Constructie subtire. Imi place sa citesc cartile, vreau sa vizitez o tara frumoasa cand calatoresc. frumoasa Похожие слов grade fata frumoasa Am 1.70 inaltime 58 kg O relatie serioasa
Pasiunea mea este cublul si sexul Este dificil sa ma descriu...iubesc viata si tot ce este frumos.Stiu ce vreau de la viata.Daca intr/adevar te interesez,incearca si cauta in profunzime,nu te oprii la APARENTA.Rog cei tineri sa se abtina,nu este genul meu,msc ptr intelegere. Am sanii mari, fundul mare di sunt frumi
Gandire pozitiva, optimista, rafinata, cu bun simt, sportiva, sensibila...etc. Pe scurt:sunt multumita asa cum sunt...dar las si pe cei din jur sa-si spuna parerea... vreau amici cu cine sa vorbesc nimic mai mult.varog nu mai scriti mesaje barbati intre 20-45 de ani ca nu va raspund nu am ce discuta. pacat ca sant barbati cu fire albe dar neseriosi. Placut. Barbat tandru, cu bun simt, sincer, corect, cu simtul umorului, care sa ma bine-dispuna si daca e capabil, sa-mi aduca si un strop de iubire.
Bella onesta Iubesc adevarul,urasc minciuna. Imi place sa daruiesc si urasc zgarcitii. Confotabil sunt papicii de Casa iarna . Imi face placere sa discut cu oameni care se respects si stiu sa respecte. Bafta la toata lumea! Carina Sinceritate familia
Buna,sunt o fata sociabila imi place sa cunosc cat mai numeroase pers ok. sunt o doamna f serioasa si mi vor deasemeni sa fie la fel persoana respectivafara minciuni alcool si dezamagiri doresc ceva real si concret multumesc de antelegere as mai putea completa sa stie limba engleza minim dc nu maxim sa poata lucra an uk,sa avem grija reciproca MULTAM ! Nobila,modesta,inteligenta. La gesturi nimica atenta. Cuvinte dulci cu reverenta,Doamne frumoase aparente" O per pentru a comunica o prietenie toate astea cu bun simt si respect.
tipa sinpatica si comunicativa plina de viata... Am noble down to earth,loyal,caring very optimistic,and looking for a long term relationship leading to marriage. I am a very friendly, outgoing person that enjoys playing tennis and likes to read a good book. I am very easy going and would like to travel exploring more of the world.I also enjoy watching AFL and I am a passionate Hawks supporter. hahaha....aspect fizic? asta ar trebuie sami ziceti voi.... norma o relatie dar nu cu orcine....
Ma numesc Georgiana si as dori sa imi gasesc dragostea adevarata.Sunt o fata romantica ,amabila si sincera .as vrea sa imi gasesc perechea si sa fie fidel,romantic,tandru,dragastos,sincer spt ca nu imi plac minciunile si tradarea
Foarte ambitoasa si incapatanta .Ce vor obtin I am an optimistic, cheerful and talkative person with different interests. I am a reliable person. I like to be involved in everything that helps to develop yourself, for example I attend different seminars, courses and so on. I am generous and kind. I like to have my own opinion. TIP barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei femei sau a unui barbat foarte palpitant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
Sunt placuta.... Caut sufletul pereche.. Hello.I m girl from czech and I looking new friends from all the world.. I like sport, funny etc.. Write me soon.. Kiss Placut.. Iubitor.. Calm.. Iubitor.. Sincer.. Suflet pereche..
Salutare...:D Seule cherche l'amour vrai avec l'homme qui sera l'élue de mon triste cœur prendre pour la vie Ramane la aprecierea voastra...:D Multi prieteni...:D
sunt o fata sociabila , dornica de noi prieteni I am someone of simple to discover I would like to meet sincere respectful people having the head on the shoulders and to be here for a familiar objective to mine the one of research the soulmate or to be friends placut -
eu zic ca sunt normala African woman full of life good vibes always .. hard worker independent and loving. nici prea prea nici extrem foarte chiar oare ce caut?
O FATA ORGOLIOASA ,DEPENDENTA,FARA FRICA,IMI PLACE RISCUL,IN IUBIRE OFER TOTUL SI IMI PLACE SA MI SE OFERE TOTUL SAU NIMIC imi plac barbatii maturi care striu ce vor de la viata. as prefera un barbat trecut de 25 de ani. 1,70,53 KG,ATLETICA UN BARBAT SIMPATIC ,CAT DE CAT SINCER DACA SE POATE POATE FI PUTIN FIGURANT CA-MI PLACE,DULCE,IUBARET,PUPACIOS,SI DE VREME ACASA
sunt ok capricioasa, simpatica, echilibrata, iubesc distractiile, dansul, apreciez loialitatea ca o inalta trasatura de caracter(accept o conversatie numai cu cei care au curajul sa-si afiseze chipul-poza pe site) placut nu sunt in cautare de ingamfati
sunt de gasca,bruneta,ochii verzi,dragutza,etc las ca o sa ma cun voi mai bine....ok??????? my name is joyce I'm single never been married before i have no kid's too, i am here looking fir a serious man whom i can spend the rest of my life with arat bine