se vede din poze :)))) I am woman of hope,independent and am not into head games or disappointment or trying to hurt some onea€™s life to make life easier to live for me.Never i am not here to hurt any living soul like me and i will never allow any man to hurt my life or play games with my heart, thata€™s why i have been living with honest and use honest and sincerity as my watchword. And am not going into divorce, never i will not do that because i dona€™t have believe in such thing asta nu se mai vede in poze :(( caut ce se va gasi :))
pai nici nu stiu cum sa ma descriu....sincera vesela glumeata educata....nu stiu nu ma subestimez si nici nu vreau sa fiu modesta Sunt o fata simpla imi plac baieti care stiu sa se comporte cu o fata sa fie romantici,grijuli ,intelegatori :) daca vreti sa aflati mai numeroase contactatima :* forma fizic placut eu asa zic suficient de inalta.......pfff ce greu e va uitati la poze si imi spuneti voi profilul meu fizic ce caut?e greu ca mereu ce cauti nu gasesti.....caut pe cineva care sa ne potrivim si sa aibe jumate din caracterul meu....prin alte cuvinte caut ce cred ca nu exista
imi place f mult sa ma distrez...sa traies viata la maxim,...imi place sa fac societatea sa se simta bine...restu..aflati voi Sint o nevasta normala si duc o viata la fel de normala. Dupa patru ani de la divort cred totusi ca merita sa mai incerc inca o data. Aventurile de o noapte nu sint ceea ce caut asa ca nu-mi solicitati ID ul de la Yahoo sau telefonul daca asta cautati. Ce fara fotografie sa nu-mi scrie caci nu vor primi raspuns. eu zic ca sunt ok...acum depinde ce parere aveti si voi...imi place sa merg la sala
pisiii labute moi Prin anunturile de matrimoniale suceava imi vor sa gasesc un barbat sincer, cu intentii serioase si dorinta de a construi un viitor in doi. Sunt o prietena sensibila, dar puternica, care apreciaza stabilitatea, comunicarea si respectul reciproc. Super extra mega ultra smekera de smekera motanei sexy si rai
imi place viatza, sa ma distrez la maxim,sa profit de indiferent ce clipaaa,deoarece viatza este f scurta.o tipa simpatica, careia ii lac f mult animalele cat si calatoriile,unul dintre visele mele pe care as vrea sa il indeplinesc cat mai rapid bruneta,ochi caprui,costitutie:normala(adica:nici grasa, nici slaba) un barbat dragut cu care sa ma inteleg bine si pe care sa pot conta.un barbat cu care pot lega o prietenie indelungata si de ce nu poate ceva mai mult decat atat
Activez in zona de matrimoniale ramnicu sarat cu dorinta clara de a intalni un barbat serios. Sunt o iubita calma, cu principii solide si dorinta de stabilitate. Apreciez sinceritatea si respectul intr-o relatie de lunga durata.
accept noi provorcari ;) sunt corecta si sincera si am aceleasi pretentii de la partener, Vreau sa imi trimiteti mesaj doar cei cu profil real si cu poza, Asa e corect, nu caut nimic in mod special, o conversatie placuta, poate si o intalnire la o cafea :)
vedeti voi Sunt o fire vesela si romantica si vor sa petrec cat mai multiple clipe frumoase alaturi de oameni de calitate. sport distracie prietenie inalt si simpatic
sunt doar eu...."...." o persoana melancolica,dar totusi cu capul pe umeri.restul ramane sa decideti voi. atletic relatii de prietenie sau chiar relatii de lunga durata
Buna sunt alina,blonda cu ochi caprui inalta astept sa ne cunoastem Un om sadeste in lume,ce parta in inima sa! Viata e dar de la dumnezeu, Sa respectam acest dar! Sa fie inalt si sa arate bine Caut barbati care sa ma satisfaca cerintele
Sunt o persoana calma linistita nu fumez nici nu beau alcool Sunt numeroase lucruri in viatza care iti atrag privirea,si putine lucruri care iti atrag inima...alege_le pe cele din urma... Sunt satena ochi caprui slaba 164 54 kg Caut o persoana calma linistita sa nu fumeaza Sa nu consume alcool sa fie fidel bine crescut cu cei 7 de acasa serios intelegator sincer respectos
sunt o fata intreaga la minte si caut ceva serios cine este curios descoperiti sunt o pesoana micuta dar cu suflet mare,cu simtul umorului si simpatica...,restul descoperiti numa buna de ori ce un barbat matur intreg la minte
Suntbo persoana deschisq la orice si imi doresc un barbat care sa ma respecte si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt Everything in life is temporary. So if things are going good, enjoy it because it wona€™t last forever. And if things are going bad, dona€™t worry. It cana€™t last forever either. ...cei fara chip care va ascundeti de voi insiva...nici la dialog nu ma apelati...e pierdere de vreme... Cam printre ele nici prea grasa nici prea slaba hehe O relatie de durata si poate pe viitor si o casatorie cu persoana care este dispusa sa ma cunoasca si vreau sa spun de la inceput ca am un baitel
IMI PLACE DE MINE....:-))...SUNT O FIRE COMPLEXA,POATE DIN ACEST MOTIV NU IMI GASESC LOCUL...PARCA AR FI MEREU CEVA DE GASIT SI EU NU STIU UNDE SA CAUT...PREA AGITATA IN INTERIOR,VESELA,GALAGIOASA CATEODATA:-),OPTIMISTA SI REA CU DRACI CAND AM MOTIVE..:-))...SI CAM ATAT CA MA PLICTISESC SA VB DESPRE MINE.. ARAT BINE MAI....:-))...SUNT ENERGICA SI-MI PLACE SPORTUL...RESTUL NU CONTEAZA:-))) CAUT PRIETENI..DACA MAI EXISTA ASA CEVA....CAUT FRUMUSETEA DISCUTIILOR FARA SFARSIT..AR FI INUTIL SA SPUN CA AS CAUTA SUFLETUL PERECHE,PENTRU CA E IMPOSIBIL DE GASIT TOCMAI PE NET..SI IN GENERAL,IN VIATA REALA....NU PREA MAI CRED EU IN ASA CEVA....CUM ZICEA UN GENIU:TRAIESTE CLIPA...ADICA BUCURA-TE DE CEEA CE AI SI NU MAI TANJI LA CEVA ETERIC...:-)
Calitati si defecte, unica prin impletirea lor. Eu sunt apa ,,Pot fi calma si linistita, dar daca ma tradezi devin un val urias!,, placut Jumatatea mea relationala.
poate descoperi singur:)) Sunt o personal activa cu pofta de viata care iubeste natura si caut pe cineva cu care sa impartasesc din bucuriile vietii. elegant cred eu
Nu trebuie sa spunem intodeauna
Tot ce avem pe suflet
Dar trebuie sa cautam
Se nu avem pe inima
De cat ceea ce nu putem spune Vreau un barbat care sa iubeasca si sa respecte o femeie sa aiba 1.80 sa fie la corp asa si asa sa fie brunet ochii verzi atragator si chipes Chiar daca nu crezi in sentimentele mele, chiar daca crezi ca e ceva trecator, timpul iti va dovedi ca dragostea mea pentru tine e vesnica si mai presus de propria-mi viata; a-si renunta la orice pe societatea asta doar sa-ti castig dragostea; esti visul meu cel mai elegant pe care nu l-as transforma cu nimic pe omenirea asta.
Sufletul meu a fost doboart de dragostea mea pentru tine si nu se va mai putea ridica decat daca imi vei accepta dragostea.
Nu te-am mintit nicodata, toate cuvintele de dragoste pe care ti le-am spus au venit din inima incarcate de o forta pe care ratinunea nu a putut sa o invinga.
Pana sa te cunosc pe tine nu aveam nici un scop precis in viata dar tu mi-ai aratat Calea. Te rog sa pasim impreuna pe aceasta cale si fericirea va fii eterna in inimile noastre.
TE IUBESC. Un inger m-a trezit din intuneric din intristare din palarul de gheata al inimi am crezut ca e o alta suparare nu am crezut ca poti fi tu iubirea care ma trezeste la viata iubirea care ma-nfioara iubirea care ma face sa nasc iubire enorma esti tu cea care mai facut sa cred ca viata merita traita esti tu iubirea vesnica esti tu inima mea esti tu viata mea te iubesc .
sunt o fire foarte deschisa si imi place tot ce e elegant Daca vei dori sa ma cunosti,vei afla mai multe.ptr inceput consider suficiente datele din profil. numai buna de toate
Eu insumi am pot descrie ca fata placuta sociabil. Imi place deosebit de mult si apreciez in aceast? via?? o fidelitate ?i in?elegerea reciproc?. Pentru mine foarte mari sensul exist? o dragoste reciproc?. La data de caractere am exceptional de lini?tit ?i nu gelos.
o fire f sociabila ma acomodez repede in indiferent ce grup de prieteni de obicei vorbareatza cu simtzul umorului If you need someone, with whom you can discus any topics, who will be with you in happiness and in ailment, who won't tell a lie to you and will be honest with you, who will support you in any difficult situation, who won't leave you whatever will happened with you...... so, I can be this someone for you. placut un barbat sincer respectos si sa fie el insusi
simpatica...cred :) Mai bine sa fiu singura pentru o vreme si sa invat ca merit mai mult de la viata decat sa stau la picioarele unui barbat care nu ma poate tine in brate. Am demnitatea mea si mult respect de sine. normal nimik special...doar distractie
Buna sunt o fata destul de draguta sunt sensibila, comunicativa... sa rad, sa glumesc, sa citesc, sa dansez, sa merg la film, imi place viata in aer liber, sa calatoresc, ...asta ar fii lista a ceeace imi place sa fac in viata. Ce caut: cineva sa ma pot intelege si sa am o relatie de prietenie si sa (re)intemeiez o relatie durabila, o familie. caut o relatie de lunga durata sincer direct
Sunt o fata obisnuita, fara fitze,cu simtul umorului,open mind sunt nascuta 27 martie 1965 vreau sa specific asta ca la profil este gresit anul nasteri.Sunt o persoana sincera vesela si vor sa gasesc o persoana iubitoare care sa stie sa ma faca fericita Unii spun ca sunt frumoasa...:D Caut sa imi fac multi prieteni.
nice girl!! Hi everyone, nice of u to visit my profile, im here ocasionaly to have a chat or 2 killing time. Im not in a serch of anything like most of the ppl here r im here for the fun. Im not iterested in giving to any of you my messenger or whatever chats u might use if u have something to say you might just do it in here. Enjoy ur staying in my profile. placut :) un barbat dragut, care stie sa vb cu mine!
Tonica,cu bun simt,gandire pozitiva,apreciez consecventa in vorbe si fapte...restul in privat.(PS...NU,pici atomici,diverse "ELE",barbati inrolati in diverse relatii....si mai nou...cei care si-au restrictionat aria sau intervalul de varsta in care nu ma incadrez si totusi imi trimiteti mesaje si asteptati raspuns).
dragutza.. ............................???????????? e rudimentar sunt eu:)nu caut nimic numai interpretati gresit daca suntem aici nu neaparat cautam ceva macar de ar fi ceva pe aici serios:) Va multumesc pt vizite si voturii:) cum ma vedeti in poze..... nimic...ma uit si eu pe aici...
what i am looking for is someone who is sweet caring and honest. someone who will speak his mind and not be affraid of the consequences but still take peoples feelings into account. family oriented and likes animals. other than that you will have to atingere me to find out.
Hello! I'm Lexi, 19, and I have a cat named Ezra hehe. I'm looking to find friends or maybe even more then that. If I give support I would love to have that reciprocated to me. I'd love to get to know you, drop me a message :))
las la aprecierea voastra dupa ce o sa ma cunoasteti......:) sint o fata simpatica draguta ,am un handicap usor,si imi place sa imi fac noi prieteni pe net prieteni noi si de gasca
Sunt o sotie simpatica plina de viata . in cautarea fericirii If you find joy in a sunrise, then your life is already making sense... :) Sunt bruneta cu suvite roscate am ochii verzi caprui .. Inaltime 1.67 Un barbat serios pentru o relatie serioasa
nu sunt femeia ideala.visez mult,vorbesc la fel de mult.ma indragostesc rar iar atunci cand o fac e intens.atat de intens, incat cateodata ma doare propria-mi ingragosteala.in unele clipe sunt femeie,in altele ma transform intr-un copil credibil si naiv
sociabila,calma,sincera, mi-am cam pierdut cuvintele..asa ca...va povestesc mai tarziu depinde cu ce ochi sint privita,eu sint multumita. caut un om serios,care sa stie sa aprecieze ceea ce inseamna relatia de prietenie.
Sufletista sunt f orgolioasa,corecta,sincera,loiala,f responsabila si extrem de ..pragmatica.Nu-mi place minciuna..si nu fac maine ce pot face azi.... nu mai este mult ,,timp,, si de aceea.doresc liniste si respect... Cateva kg in Plus Un barbat sufletist de preferabil nefumator si nebautoor de alcool !
Numele meu este Natalia! Am 26 de ani!
Nu fumez, nu fac droguri, imi consimt sa bea un pic de alcool pe zi speciala. Sunt solitar si nu am copii. As dori, sa gaseasca o pereche suflet de pe acest site si sper ca pot sa-l fac! Stiu cum sa gateasca si eu sunt extrem de economic! Farmec, frumos si sociabil! Caut un om care vrea sa inceapa o relatie serioasa. Ceea ce este important pentru viitorul sau. Aceasta persoana trebuie sa fie un sport, aceasta nu ar trebui sa aiba obiceiuri proaste.
Sunt destul de dragutza,dar tare incapatzanata si complicata.e extrem greu sa ma intzeleaga cineva "Viata este scurta, asa ca iubeste viata. Fii fericit si zambeste intotdeauna. Traieste elegant si aminteste-ti: Inainte sa vorbesti, asculta! Inainte sa scrii, gandeste! Inainte sa ranesti, simte! Inainte sa urasti, iubeste! Inainte sa renunti, incearca! Inainte sa mori, traieste!a€¯ - (William Shakespeare ....Dragostea e ca un joc de sah...se joaca cu mintea se castiga cu inima...si uneori te obliga la sacrificii...Dar intotdeauna trebuie sa protejezi Regina...si sa nu lasi Regele in sah....pentru ca-n viata sunt mai multi Nebuni ca pe tabla...si ar fi pacat, ca partida sa devina doar...Remiza... sunt inalta,slabutza...sunt fotomodela caut cea mai dulce,cea mai romantica si cea mai scumpa persoana din lume
ccred k st cool..dar fara femei si prieteni buni:(( Profesoara pensionara,artist plastic amator,poeta amatoare,interesata de casatorie cu un barbat dragut,titrat,cu situatie,romantic,sensibil,sincer,etc.... prietenoasa prieteni sooooper buni