sunt o persoana tare romantica sociabila unt aici pe site pentru a-mi gasi jumatatea insa cer neaparat sa fie doar din judetul prahova barbatii casatoriti si care vor sa ma prinda in mreje sa se abtina pt ca imi dau seama !! constitutie ok buze groase sani voluptosi roscata ochi caprui un barbat liber fara obligatii pt o relatie de lunga durata doar din jud prahova
Oameni buni nu caut relatii extra conjugale nu caut sex ,pentru unii asta e greu de inteles ,ca deh asa sunt unii oameni!! La pozele privat ,nu am poze xxx daca vezi ca nu iti dau accept NU MAI INSISTA!!!!! daca esti un om cu coloana vertebrala si la locul tau scrie-mi daca nu ,NU !!!! Nimeni nu-i perfect!!! Toti suntem defecti!!!! dar diferenta dintre oameni o face bunul simt, educatia si cei 7 ani de acasa Nu caut nimic special!!! DOAR SOCIALIZARE..urasc omul prost si nesimtirea!
DACA NU AI POZA ,NU TE OBOSII CA SA I-MI TRIMITI CERERE! MULTUMESC ELEGANT PENTRU INTELEGERE
I am the ocean and it's turbulent flood. Simpatica, imi place muzica, dansul, imi place sa glumesc, imi place frumosul , bunul gust, confortul, curatenie, The Lady In Red Be with me, i will open the gate to your love. I wait with silent passion for one gesture one glance from you.
sant o persoana sociabila si sincera Am un copil de aproximativ 7 luni,nu sunt cu tatal lui si imi doresc pe cineva care sa ma accepte cu trecut cu totul va las pe voi o persoana cu care sa pornesc la drum in viata
Buna sunt o fata draguta,de gasca,cu simtul umorului.Daca vrei sa afli mai multe despre mine contacteaza-ma.Pupici Sunt o persoana sociabila,loiala,cocheta ,bine intentionata,sensibila si corecta.Daca esti un om serios,cu un caracter puternic, un om care stie sa pretueasca si sa aprecieze prietena de langa el,bine intentionat,loial,onest si fara multiple vicii,cauta-ma! Caut sinceritate, prietenie adevarata... cam atat.
Nu o sa uit ceea ce sunt.../O sa ajung ceea ce visez.../O sa iubesc ce-mi place.../O sa uit ceea ce ma doare.../Nu o sa iert ceea ce mi se greseste.../O sa fiu buna cu cine merita...si rea cu cine trebuie
Sociabila,carismatica,intelegatoare,prietenoasa "Daca lumea ar fi fost perfecta, atunci nici eu nu as fi existat." Barbat cu bun simt potent financiar.
sunt o persoana sociabila,imi place sa comunic. sunt optimista,cu simtul umorului dezvoltat,vesela,admir inteligenta,bunul simt... nu f inalta,cu parul castaniu inchis,ochii caprui spre negrii......... in cautare de prietenii
I am also a sensitive and caring person who loves being cared for too in return and right now all i need is someone to call mine.someone that listens to me and respects me and maybe we can build something strong together.
"In ochii-mi ce nu mint, zac doua lacrimi incrustate...... Ca doua pietre nestemate si doi cercei de-argint........." D-na f. draguta, sincera si romantica, bine educata, iubitoare de muzica si de tot ce e frumos..... Apreciez fiecare cuvint si fiecare gest ,ce vine din suflet.... Nu cred in perfectiune,doar in oameni care se completeaza reciproc si care au incredere unul in altul... Va doresc la toti, FERICIREA !!!
FOTOMODEL sunt f orgolioasa,corecta,sincera,loiala,f responsabila si extraordinar de ..pragmatica.Nu-mi place minciuna..si nu fac maine ce pot face azi.... nu mai este mult ,,timp,, si de aceea.doresc liniste si respect... PLACUT BARBAT BINE
Nu sunt eu in masura sa ma descriu Incerc sa fiu o persoana cat mai responsabila, sa ma gandesc cat mai mult la viitor. Vor sa imi duc viata linistita in concordanta cu cu modul meu de a fi si cu preferintele mele. Ma staduiesc sa fiu amabila si intelegatoare cu toata lumea, insa nu sunt persoana sociabila. Imi plac grupurile restranse, daca se poate de doar 2 persoane. Sper ca o sa reusesc imi ating telurile pe care mi le-am propus in viata, macar pe cele care chiar conteaza. Forma fizic ok Caut pe cineva sa ne completam unul pe celalalt
imi plac distractiile,imi place muzica,dansul si imi plac super mult hainele I am a very simple and honest lady.My nature is very peaceful been romantic at heart l wanna share it with a very simple and honest man.I careless about distance and want a man who has a very good sense of humor towards a long term relationship leading to marriage. pot sa spun ca arat bine...:d
Sunt putine de spus,mai multe de vazut!!! I'M MISS JANET I'M COOL AND QUITE PERSON. I LOVE TRUTH MORE THAN ANY THING, HONESTY IS ONE OF MY LIKEN, MY LIFE IS THE KIND OF LIFE GOD WANTS HIS CHILDREN TO LEAVE ON. THANKS FOR READING sunt ok!!! cit mai mult zimbet
Dragostea este sentimentul pe care il traiesti atunci cand ii porti de grija altuia mai mult decat tie,iar pe aproapele tautrebuie sa-l tratezi ca pe un rege si sa-l rasfeti ca pe un copil. Se zice ca femeia cu invelisul ei matasos si poetic , a fost nascocita de diavol pentru a fi pierzania zeilor insa zeitele nu au primit-o si atunci tartorul, a facut-o cadou oamenilor. SUFLET INOBILAT DE TRUP!!! O relatie responsabila de cat mai lunga durata!!!
sensibila Sunt genul de femeie care zambeste usor, dar nu se lasa cucerita de vorbe goale. Imi plac discutiile inteligente, oamenii calmi si gesturile mici care spun mult. Am radacini in judetul Alba si iubesc natura de aici, de la drumuri forestiere la seri cu aer curat. Caut un barbat cu intentii bune, atent, capabil de stabilitate emotionala si de respect. Nu cer lux, cer normalitate: sinceritate, loialitate si un strop de pasiune. Daca iti doresti o partenera care nu dispare la primul conflict, scrie-mi. Sunt una dintre fete alba care cauta un asociat pe termen lung. cine ma place ma place asa amicitie
sunt o tipa normala...ma caracterizeaza in primul rand sinceritatea:D I am interested in a man who has dreams and ambitions, who doesn't like negativity, fights and drama. He is honest, loyal, caring and committed to a relationship. am single never married simpatica ....zic eu..nu? tu ce zici?:D ceva special...
Realista si bine ancorata in zilele noastre. Romantica, calda, inteligenta. Prea numeroase povesti si timp de pierdut nu prea exista la mine. Cresterea se intampla la absolut orice varsta. Nu ma intereseaza barbati casatoriti sau in indiferent ce fel de relatie, mai tineri decat mine si cei cu minte nesanatoasa! La 53 de ani sunt inca studenta...2 a, 3 a..facultate deci...am o minte antrenata. Macar o facultate sa fie daca vrei sa vb cu mine...
pasionata de calatorii.... looking for that particular person is not an easy task. it takes time and patience to realize what you want and once you get it, you are assure of a lifetime happiness. well i am single lonely seeking a companion, one with whom i will ride on life wings with and possibly make a family with. i am endowed with many qualities with which i am ready to help improve my new found love with. i am good with cooking, taking care of my man and his needs. i love to camp, fish and boating. i am a genuine person who seek nothing but true pure love and in return will give back love abundantly like e the father in heaven gives us Grace. If you feel a connection between us please do not hesitates to write, i will do my very best and be very open to you and most importantly honest with you, because it will be the basis of your relationship. i will end here and wish you all good Luck. A pleasant day to you all. placut..... ceva deosebit...nu stiu...
Eu, cu bune si rele, ca indiferent ce tanara de varsta mea ... I want to find the one who will not have secrets from me and will be a cheerful and loving person. He should be soft and kind, friendly, reliable, firm, responsible, though extremely tender and sweet to me. I want to find a nice and interesting man who believes in trusting and respectful relations between people. I wish him to have good manners and be a real gentleman. I would not mind if he is a bit stubborn, but definitely loyal, trust worthy, and with honorable intentions. Nimic aparte
nu imi place sa ma descriu.......!!!!!!!!!va las pe voi................!!!!!!!!!! ... trezeste'mi curiozitatea ...dar nu uita sa adaugi ,, sinceritatea" ...si vei afla simpatica.......bella..and..... caut barbat care sa fie dornic doar de o distractie....!!!!!:))
come and meet me!!! Blonda,ochi albastri , serioasa iar restul ramane o enigma ...trebuie sa decoperi tu... sunt...normala.. ...caut barbat....frumos!:)
sunt o persoana dragutza...........companie placuta.........careia ii plac calatoriile..............imi place foarte mult sa am prieteni sinceri care sa ma ajute cand am nevoie.............si la randul meu ofer sustinerea tuturor celor care il cer sinceritate...........simpatie.......aspect fizic placut..........
Nu supert minciuna,,ofer respect,si cer aceelasi lucru, Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta Nu sunt frumoasa ,dar cred ca mai mult conteaza frumusetea sufletului, Relatie de lunga durata
Imi place, sa ma plimb ,imi place distractia,imi place ca partenerul meu sa ma asculte si sa fie grijuliu cu mine si mai ales sa nu ma insele cu nimeni Daca ar fi sa ma descriu,parerile sint diferite;-normal!cert este ca, eu personal ma consider o persoana normala, cu defecte si calitati,dar care se simte bine in propria-i epiderma cu un tonus bun si-o sete de viata; Acum,stimati domni,las la aprecierea dvs, celor care vor sa ma cunoasca. P.S.Nu doresc sa fiu contactata de catre domnii amatori de "senzatii tari", cei casatoriti, cei cu complicatii in cuplu s-au cei care sint mult mai tineri decit virsta mea; iata,stimati domni, nu-mi ramine decit sa va multumesc inca odata pentru intelegere. Am un infatisare foarte frumos eu asa cred dar ori cum las barbati sa vad ce spun daca am un aspect bun sa nu Caut mai multe cum, ar fi iubire dragoste blandete
dulce;)/sweet;) SINT O PERSOANA SINCERA, NU IMI PLACE AVENTURA ,IUBESC ANIMALELE,IUBESC MUSICA., IMI PLACE SA MERG PE JOS ALATURI DE PERSOANA IUBITA creola/dark-skinned un tip cu suflet.../a guy with a soul
sunt de treaba cam nebunatica.imi place tot ce e nou la moda.plina de viata si dispusa oricand Viata este prea scurta ca sa beau cafea proasta sau sa plang dupa oameni carora nu le pasa ! Va rog, ..vedeti inaltimea! sunt roscata,ochii caprui,inaltimea de 1.61,51 de kg.si sunt extra simpatica caut un tip cu bun simt,sa fie frumos,bine facut,care sa stie cum sa se poarte cu o fata
o persoana Unica!! i love travelling,meeting new friends,joval n nt taken for granted un fizic f elegant .. dar depinde de ce gusturi aveti ;) pe mine .. la masculin !
I am a good and cool lady who is friendly and like hanging out with family and friends. I like communication and likes to joke. I am new to this internet thing, i am on a try for a luck. I am only 5'6 tall, average and sportive. I like to meet someone who would like me as i am .
cea mai nebuna fata....cine stie cunoaste:)))))))) good evening I am a simple woman, who is looking for a man to share a better life, and a sincere love, so if you want to get to know more with me I am here, contact me! creatza for u..:) friends....
EU....CINE SUNT EU??Un punct minuscul in aceasta lume, o fiinta cu sentimente,un om care incearca sa-i dea vietii un rost,un suflet printre milioane de alte suflete.Imi place sinceritatea,romantismul,tot ce e elegant si pur in societatea asta!Cred ca viata inseamna sa privesti si sa culegi florile prieteniei,atunci cand ele iti apar in cale.ALEGE SA IUBESTI SI NU SA URASTI,sa zidesti si nu sa darami,sa perseverezi si nu sa renunti,sa lauzi si sa nu barfesti,sa vindeci si nu sa ranesti,sa darui si nu sa iei,sa actionezi si nu sa amani,SA IERTI SI NU SA TE RAZBUNI!sa te rogi si nu sa disperi,ALEGE SA-TI FOLOSESTI PUTEREA DE A ALEGE!ADEVARATA BOGATIE A UNUI OM ESTE SUFLETUL SAU!!SA nu legi niciodata prietenie cu omul pe care nu-l poti respecta!Esenta prieteniei este INTEGRITATEA,GENEROZITATEA SI INCREDERA DEPLINA.FERICIREA ESTE o SITUATIE DE SPIRIT AUTOCASTIGATA DE ALEGEREA FACUTA!LA VISUL CARE IL DORESTI,E O CALE ATAT DE LUNGA,CACI VIATA TOATA DE-O TRAIESTI,TE-NTREBI DE-O SA-TI AJUNGA!!!!!!!!!!!! ...nimic anume...pliktiseala ma impinge
las pe altii sa aprecieze I guess we have common reasons we are online. I'm looking for a long term relationship and wishing we should spend some time to get to know each other BETON... Iti inchipui femela din zodia Fecioarei ca pe o creatura pura ca zapada? Iluziile tale sunt pe cale de a fi spulberate.In intaiul rand coloana ei vertebrala e facuta din otel inoxidabil.Are toate vicleniile si armele necesare, inclusiv hotararea de a-si cauta fericirea, peste tot s-ar afla aceasta. Daca pe acest drum se intampla sa dea peste ceva spini, nu va lesina si nici nu va striga dupa ajutor.Este singura sotie din zodiac care poate fi mortal de practica si perfect de romantica in acelasi timp.
Sincera, glumeata, de viata, restul e ...cancan Simpla, fara fite si cu caracter imi vor o relatie stabila, de durata bazata pe sinceritate si armonie reciproca!!! Placut Voi descoperi singura
sunt o persoana in general sociabila Sunt o persoana sociabila , loiala din punctul meu De vedere , cu simtul umorului, Ambitioasa , muncitoare ( nu mi place sa stau degeaba trebuie sa fac ceva mereu ) in cautarea unei relatii serioase De lunga durata , nu conteaza aspectul fizic cat interiorul persoanei de langa mine ! las la aprecierea voastra nu caut ceva anume!!!!!!!!!!!! ...intelegeti voi!!!!!!!!!!!!
as fi subiectiva...las spre descoperire What I am seeking for is a long term relationship that will lead to a marriage based on Love, mutual respect, and understanding. That is how I see the future. placut...ca detalii,am completat deja persoane inteligente,deschise,serioase,cu bun simt...simple si reale
I am wonderful girl loving and caring humble and respectful with lots of love to share i wish to find a very lovely man to take very good care of me one to spend the rest of my life with as my own man Sunt fat? minunat? umil iubitor ?i grijuliu ?i respectuos cu o mul?ime de dragoste pentru a partaja vor s? g?seasc? un om foarte fermecator pentru a avea grij? de mine tare bine o s?-?i petreac? restul vie?ii mele ca om cu propria mea
ehh uita-te si vezi Nimic mai frumos decit o asteptare,care stii ca se va implini.O sa te astept!Si tu vei veni.Pe carari imbalsamate cu flori.Si florile nu vor simti pasii tai usori ca o fulguire din basmele bunicii.O sa te astept.Ieri.Azi.Miine.Intotdeauna! mai ma gandesc