Daca vreti sa aflati ceva , nu ezitati sa ma intrebati:P Iam Leticia, Im 32 years old, I live in Hadensville Virginia, I work as an interior decorator for a firm, Iam single never married looking for serious and I can call my souls mate... if you are interested in knowing me better you can buzz me Nu am ce comenta despre acest subiect, deoarece nu ma intereseaza aspectul fizic ! Prietenie, socializare, aventuri:P
Zurly Salve vorrei tanto credere ke qua,se potrebbe trovare il principe azuro ke tanto lo cerco voglio amore xke al cambio do tanta aamore,,, bacii Slabuta Ce nu am gasit pana acum
Fara Separate nu ma intereseaza relatile pasajere caut Un Barbat Cu Capul pe Umeri care stie ce frea de la Viata Preferabil de Varsta Mea sau 6 ani maxim mai mare fara Supararare Domnilor de pe Acest Saite.
hmmmmm ... nu obisn sa vb despre mine:) ... dk vrei sa ma cunosti,just let me know ;) sunt optimista,cu simtul umorului dezvoltat,vesela,admir inteligenta,bunul simt... bruneta,shuvitzata ,caprui-verzui ,1,70 ,56 nu am fct un portret..just look around
sono una ragazza simple e cerco una relazione seria Imi vor o persoana care sa ma inteleaga ....nefumator....alcool doar ocazional.....imi plac mult animalele de camera...imi doresc copii. bionda... 56 kili come mi vedi nella foto non conta la eta e l\'aspetto fisico solo il cuore
Sunt una dintre fete singure oradea care isi vor o relatie autentica. Sunt vesela, sincera si iubesc conversatiile profunde. Caut un barbat matur, prudent si implicat, pregatit pentru stabilitate.
Fire romantica, intuitiva, iubesc frumosul, armonia, sinceritatea, tenacitatea, simtul umorului, prietenoasa si increzatoare in oameni, dar apriga atunci cand sunt atacata, judecata, barfita, tradata..
Afli mai multe daca Vb cu MINe am a nice good looking girl with love and care i wii like to meet a loveing man Bruneta,inalta, dezvoltata si frumoasa Prietenie sau distractie
Orice ar fi zambeste, restul nu conteaza :) I have a great sense of humor, A warm personality and people say I am easy to talk to and comfortable to be around. I try to learn new things daily because it keeps me enlightened about life. I believe in the old fashioned manners, kindness does matter. I am funny, passionate about things I believe In. I do believe in the golden rule, do unto others as you would have them do unto you. Love your neighbor as thyself. Trust, Honesty and Understanding is very Important to build a good relationship and friendship. If you like to hike, fish, garden and cook. Need someone to talk to and have a good conversation with.. Please drop me a line Draguta, ochi albastri Inca ma gandesc :)
asta ramane la aprecierea voastra Ambitioasa vesela imi place sa calatoresc sa ma plimb in natura imi plac animalele caini,cai. In momentul gratuit imi place sa citesc sau sa urmaresc un film bun! placut barbatu care stie sa daruiasca dragoste
Frumusetea corpului este placuta si dorita de oricine,insa frumusetea sufletului, este castigata doar de cei buni. Sunt o persoana sociabila , loiala din punctul meu De vedere , cu simtul umorului, Ambitioasa , muncitoare ( nu mi place sa stau degeaba trebuie sa fac ceva mereu ) in cautarea unei relatii serioase De lunga durata , nu conteaza profilul fizic cat interiorul persoanei de langa mine ! IUBIT
A serious person, who whows how to treat a man
I like to travel, to know more new people and places. Iubesc Viata, sunt o persoana puternica, plina de potenta imi plac oamenii sinceri, sunt o fire prietenosa care mereu gasesc limba comuna cu toti. nice A gentle man, who knows how to treat a woman, to love and respect her. A serious man.
o persoanaactiva,dinamica si prietenoasa Ca sa ma descriu ar fi sa ma laud asa ca prefer sa ma cunoasca cine doreste. Bafta alura placut nimic deosebit o relatie amicala
DETEST MONOTONIA ...IMI PLACE SPONTANIETATEA...PUTZIN CRAZY IN REST...SPUNETI-MI VOI:) I love sports and lead an active lifestyle. I am engaged in dancing. Music is my passion, I can`t poza my life without it.
;) Viata poate fi traita intr-o maniera eleganta,poate fi savurata ca o calatorie,nu ca o cursa disperata catre destinatia finala.Incearca sa traiesti o viata de exceptie,prin felul in care gandesti ,prin ceea ce spui si prin ceea ce faci. placut :)
.....sunt un pik cam nebuna...dar in sensul bun al cuvantului.......romantica....pupacioasa.....si cam atata.... Este atat de greu sa stai intre minte si inima si sa te lupti sa o impaci pe cea din urma cu dreptatile celei dintai. sunt..eu..:P un baiat cu care sa ma inteleg...sa ma iubeasca...sa stie sa vb....
Sunt o fire careia nu-i place minciuna...in initialul rand.Imi place sa rad si vreau sa cred ca viata nu-i asa de neagra cum o vedem uneori. Atragatoare, romantica, sentimentala, onesta, fara vicii, serioasa,Interesata de o relatie stabila de lunga durata cu un domn inteligent,educat,echilibrat,fara vicii,stabil financiar. Placut...asa cred Un suflet care sa ma inteleaga
simpla dar complicata! Tanara spiritual si cu un simt al umorului deosebit dezvoltat,originara din Cluj, doresc o relatie de lunga durata si mai ales prietenie
Sant o fire sociabila cu mult caracter si bun simtz Sant intepende incapatinata sincera imi place tot ce e frumos de la viata niki frumoasa niki urata niki desteapta si niki proasta deci ankearka sa ma cunosti relatzie serioasa (casatorie)
sant o fata sociabila in kautare de prieteni noi Als Mensch einander zu lieben ist wahrscheinlich die schwierigste Aufgabe, die wir bekommen haben,eine Aufgabe auf die oberste prioritĂ €t und somit sind sie andere unwichtig.Die Liebe ist ein Anstoss fĂ Œr jedes zu solchen,wird zu jemanden zu einer Welt selbst und fĂ Œr die willen jemand Ca un om sa iubeasca pe altul e probabil cea mai grea sarcina care ne-a fost incredintata, sarcina suprema, examenul final, opera pentru care toate celelalte sunt doar un preludiuaaŹ Š. Iubirea e un imbold pentru fiecare sa se desavarseasca, sa devina cineva, sa devina o lume el insusi de dragul cuiva nu sant nici slabi si nici grasa. kat mai multi prieteni fete si baieti
prietenoasa dar asta depinde de persoana,sociabila,gospodina,imi place sa merg la munte,nu imi place minciuna si obraznicia. I am Gift,A lovely lady full of happiness and smiles. I am loving, caring, sincere, honest, faithful, down to earth and have good sense of humor. am 65kg 1,65m inaltime dac sport restu las la aprecierea voastra un barbat sincer fara miciuni respectos fara vicii sa stie sa se comporte cu o femeie.
romantica,iubitoare Sunt fierbinte. Cred c-am luat o febra urata cu prilejul ultimei excursii in Congo. Keep out! P.S. Mai berbecilor, lasati pupicurile dulci ca nu ne-am tras de sireturi la gradinita. P.P.S. Well, sunteti cam grei de cap - o prietena nu poate fi niciodata chiar atat de...So, I'm a man, caraghiosilor. E doar unul dintre miile de profiluri false, deci... pierdeti-va vremea cu gasculite adevarate. placut barbat cu bunele maniere
Eu ma consider o fata pe placul tuturor barbatilor,pt ca sunt alaturi de o persoana si la bine si la rau. Daca ai nevoie de un sfat mereu te voi sfatui. Imi place sa dansez si imi place mult sa ma distrez. Caut un barbat care sa nu aibe fite in cap, care sa stie sa se poate cu o fata si care sa nu fie gelos.
Imi place sa ma imbrac cu bun gust,cu accesorii asortate tinutei,iubesc mult natura,copii,iubesc marea dar consider ca cel mai elegant e iarna cand ninge ca in povesti.Sunt romantica,cu simtul umorului bine dezvoltat,nu mint si nu ma joc cand e vorba de sentimente si ceea ce ma face deosebita este ca,stiu sa ascult si sa raspund unei iubiri adevarate...am o fata de 20 de ani,studenta la Timisoara si fiind as.maternal am si un baietel de 5 ani de care am grija si il consider ca si copilul meu... satena,ochii verzi,deobicei cu parul mai scurt,statura potrivita si mai grasuta. imi doresc foarte mult sa aflu,daca in lumea asta mai exista barbati care stiu sa iubeasca sufletul femelei si apreciaza ca si femeile gandesc...
obisnuita DOMNILOR,VA ROG SA FITI ASUMATI,NU DERANJATI INUTIL,DORESC O RELATIE CU BUNE MANIERE,NU MA DETERMINATI SA VA AGRESEZ VERBAL......NU DE ACEEA SUNT PE ACEST SITE,IMI VOR O RELATIE SERIOASA!NU CAUT AVENTURI...PROFILUL IMI ESTE REAL,POZELE SUNT AUTENTICE,SUNT ALE MELE,SIGUR VARSTAISI SPUNE CUVANTUL FIZIC,DAR NU SI MENTAL!!APROPO,,,UITASEM,MAI SCHIMBATI PROFESIILE....CAM MULTI INGINERI,CAM MULTI CU STUDII SUPERIOARE,DAR DE SCRISUL LB ROMANE ,GRAMATICA,ATI AUZIT!?DACA DA,REVIZUITI O....UN INGINER NU POATE FI AGRAMAT,,,,, comuna nu stiu...
descopera-ma daca te interesez Ciao!sunt o persoana sensibila,educata,afectoasa,dar cumplit de singura,nu caut aventuri si nici distractie,caut un suflet blind si sensibil asa ca mine care poate sa-mi prezinta toata dragostea si increderea de care am trebuinta pentru totdeauna.Daca cineva se conformeaza dorintei mele sa ma contacteze.Va multumesc celor care ma viziteaza si le doresc toata dragostea din lume si multa multa fericirede care toti avem nevoie!!! placut
sincera ,distractiva imi place muzica si sportul... pescuitul .. calataoriile sunt o persoana simpla Excelent ar fi ca toti cei care ma contacteaza sa-mi citeasca mai intai profilul....Nu raspund decat barbatilor cu varsta cuprinsa intre 50 si 60 de ani....Asta e conditia sine qua non.... o persoana simpla
Sunt
o picatura de ploaie,
un gand hoinar ce te face sa tresari,
o boaba de nisip cazuta in clepsida fara de sfarsit.
O clipa cu insemnatate vesnica,
un inger cu o singura aripa,
o muzica ce alina,
un fulg ce mangaie.
O adiere de vant salbatica,
lumina calda a diminetii,ce mangaie genele,
spelendoarea ce te inconjoara,
roua de pe firele de iarba ce-ti saruta gleznele,
ultima silaba dinaintea viselor si debutantul gand de dimineata ! las la aprecierea voastra..... un prieten.....
Daca esti din Cluj sau prin zona, poate ne intalnim la o cafea. Sunt o iubita singura cluj-napoca, independenta, dar romantica, si caut un barbat cu intentii serioase. Imi place sa comunic deschis, sa rezolv conflictele matur si sa ma bucur de viata in doi, cu respect, blandete si un strop de aventura.
Sunt o fata foarte frumoasa ''EXCLUS...amatorilor de senzatii tari..celor fara poza..le vor numai bine..nu deranjati cu intrebari stupide..VA MULTUMESC!!!...'' Aspect fizic foarte placut Caut barbati pentru distractie
Nu ma descriu eu,las pe alti sa isi spuna parerea despre mine. Realista si bine ancorata in zilele noastre. Romantica, calda, inteligenta. Prea numeroase povesti si timp de pierdut nu prea exista la mine. Cresterea se intampla la chiar ce varsta. Nu ma intereseaza barbati casatoriti sau in absolut orice fel de relatie, mai tineri decat mine si cei cu minte nesanatoasa! La 53 de ani sunt inca studenta...2 a, 3 a..facultate deci...am o minte antrenata. Macar o facultate sa fie daca vrei sa vb cu mine... Placut Caut o persona care sa ii placa asa de mine cum sunt,sa ma iubeasca.
Sunt o sotie simpla fara prea multe pretentii,caut o persoana care sa ma iubeasca cu calitati si defecte si caruia sa-i pot darui dragoste si respect si de la care sa primesc atat cat ofer! Urasc minciuna,nu-mi plac oamenii aroganti si cu obligatii. Chiar daca sunt grasuta sunt o femeie atragatoare. Fara o imagine clara nu te obosi sa-mi scrii.Ales klar? Nu-mi plac oamenii fumatori si viciati. Nici macar"ocazional". Vreau sa fi activ nu sedentar, citit nu agramat si prost.Sa fi cald,tandru,atent si mai inteligent ca mine,sa castigi bani mai multi ca mine. Nu vreau banii tai dar nu vreau sa"intretin"pe nimeni. Vreau sa ai simtul umorului sa ne distram impreuna.Sa radem si sa ne bucuram de viata. Ce zici,te bagi? Inca ceva:sunt o femeie independenta,fara obligatii. Daca ma respecti ,te respect.Daca minti nu te mai obosi sa ma contactezi. In timp te prind cu minciuna si vei pierde respectul meu. Ce zici,te bagi? Placut,chiar daca am cateva kg in plus,eu sper sa complectez prin felul meu de a fi lipsurile de la acest capitol! Dragoste si respect!
Sunt o persoana desteapta, atragatoare si de gasca. 5ft 10 height large build Big fem 26 plus size clothes Very attractive looking Very short dyed hair Glasses I am only big due to clinic conditions that put the weight on me under active thyroid and on steroids for my asthma Inflowmation I am physically disabled mobility and other I use a mobility Walker I was in a car accident when I was younger un barbat potrivit caracterului meu
SINCERA Om normal ,un pic romantic?,serioas? ,singur?,caut domn asem?n?tor pt.rela?ie,nu doresc aventrur? nici s? fiu dublur?.Mul?umesc c? ai citit caut?m? dac? vrei.Acum v? rog doar Caras - Severin ?i ce este m - ai aproximativ s? m? contacteze.Mul?umesc tare mul? pentru in?elegere PLACUT
Sant o persoana modesta cu bun suflet cu bun karakter.cu bun simt.Foarte sociabila.Si cu simtul umorului Persoana foarte sociabila. Sunt aici pentru cunostinte placute si interesante. Sunt maritata si nu vreau sa mi se reproseze (cum se intampla uneori), pagina aceasta trebuie sa fie pentru toata lumea, fara discriminare. Am un 1/71 inalta.80 kg.ochii caprui.par roscat putin lung Caut o persoana cu bun suflet cu bun simt .Sa arate bine
greu de facut acest lucru. cel mai bine e sa te descrie altii si mai ales sa te cunoasca cum esti in realitate. Sunt prietena echilibrata, din Timisoara, cu viata asezata si dorinta clara: un barbat cu care sa formez un cuplu. Imi plac iesirile pe Bega, teatrul si calatoriile scurte. Daca esti in cautarea unei relatii, printre sotii singure Timisoara ma numar si eu, cu intentii serioase. Imi plac oamenii onesti si gesturile mici care conteaza. corespunzator de inalta, potrivita ca greutate in rest se va vedea ulterior, de altfel nici nu te poti descrie solitar fara sa fi subiectiv un barbat, care sa fie telul meu in viata, care sa ma respecte si pe care sa-l respect, prieten in indiferent ce situatie si iubit tot timpul. e mult? e putin? vom afla.
angel hello am new here looking for man in my life .am honest and nice looking woman like watching movies and know how to treat a man will be happy to hear from someone looking for a honest woman thank you