sunt mega ok...cel putin asa cred imi place sa ma distrez si sunt putin suparacioasa In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. sunt nice ce caut...baietii ok de treaba si dragutzi
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune. un barbat dragutz...
Eu... Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si energia orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un asociat cu care sa rad mult. Ok zice societatea Doar....socializare?nu stiu...
sunt o fata de gasca dar cu caracter In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune. 1.65 inaltime 52 kg blonda o relatie de prietenie eventual sa fie de lunga durata
Living legend
You can look, but don't touch
'Cause I'm cold as fire baby, hot as ice
If you've ever been to heaven, this is twice as nice
Watch your fingers, boy
You might get burned Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vigoarea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un coleg cu care sa rad mult. My life is like a butterfly..I go tru changes before I become something beautiful!!!;) Break it down
prea BUNA pt lumea asta...:p Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si puterea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un coleg cu care sa rad mult. tipa din poze
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri normale si planuri comune.
!!!!!!!!! In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune.
Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si eficacitatea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un partener cu care sa rad mult.
draguta Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vitalitatea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un asociat cu care sa rad mult. placut prietenie
imi place sa ma distrez si cam atat.. In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune.
sunto fata simpla in cautare noi aventuri , distractii si barbati... In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. ochi caprui , par brunet , 1.57 inaltime , 55 kilograme , sunt in cautare de barbatii sinceri, inteligenti , care sa ma satisfaca total..
Inainte de toate sunt femeie....Imi place dragostea, ador nebunia, iubesc viata si tot ceea ce este frumos in ea!
.....de acord.....? Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vitalitatea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un aliat cu care sa rad mult. Atragator, ingrijit, sexy, mai continui? Un partener cu gand matur si o inteligenta rara.
PUNCT
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune.
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune.
bruneta...ochii caprui...imi place viata sa o traiesc..si is cam nebunatica ;) In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune. imi place roz`ul :))))))) fotbalist..dragutz
Activa In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri normale si planuri comune. placut
dulce In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. nu chiar grozav un barbat nu chiar desavarsit
Viitorul apartine celor ce cred in frumusetea propriilor vise... In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. Something different...
I`m a girl that likes to enjoy the happy moments of my life cause life is so short(...u know).I consider myself a lucky person and I have a good instinct when comes about taking decisions. Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vigoarea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un asociat cu care sa rad mult. I don`t like to talk much about my aspect...so I have some pictures and see how I look. I like to have around me persons that do the same and have a great sense of humour but at the same time to be serious when is needed.If u find yourself in this description then I hope we can know eachother better in the future.
A trecut si Craciunul...si Pastele...ups,am uitat sa postez o poza sexy cu faianta din bucatarie drept fundal...poate paream mai interesanta Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vigoarea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un asociat cu care sa rad mult. totally freak people...not dreamers anyway...i travel a lot in Europe and in Romania...and is sad to enjoy it all alone///dragii mei cu peste 50 de prieteni pe simpatie ...abtineti-va...tchuss
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune.
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri normale si planuri comune.
Sunt o persoana sociabila si foarte deschisa, restu las sa descoperiti ! Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si taria orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un partener cu care sa rad mult. Astept parerea ta 1 Un barbat placut, dispus sa incerce tot ce e nou , distractiv , comunicativ si daca e sa fie sa avem o relatie. Dar rog seriozitate !
O fata normala cu simtul umorului Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si energia orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un partener cu care sa rad mult. Placut Oameni normali
...sunt o persoana cu caracter zdravan ... nu-mi place sa ma caracterizez....sunt o fire misterioasa imi place sa fiu descoperita......... Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vigoarea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un partener cu care sa rad mult. pozele sunt de ajuns.... Sunt atrasa de barbatii rai, usor salbatici, puternici,indrazneti si imprevizibili alaturi de care nu m-as plictisi niciodata. Sunt o persoana extravaganta, care adora riscul si nu ar putea porni la drum alaturi de un barbat prea cuminte!
Sunt o fire optimista, vesela, sentimentala In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. Sunt placuta, chiar draguta Un om serios careisi doreste o familie
Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si energia orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un coleg cu care sa rad mult. normal i dont know exactly
Sunt o femeie care apreciaza sinceritatea, onestitatea si respectul intr-o relatie. Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si forta orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un asociat cu care sa rad mult. Sunt gata sa ma deschid pentru o legatura adevarata si puternica cu cineva care impartaseste valorile mele si este dispus sa mergem impreuna pe acelasi drum. Caut doar relatii serioase si de incredere, bazate pe intelegere reciproca si sustinere. O conexiune profunda si dorinta de a creste impreuna sunt esentiale pentru mine.
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri normale si planuri comune.
Nu ma descriu Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vitalitatea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un coleg cu care sa rad mult. Las la aprecierea voastra Un baiat cu bun simt ! Cu respect ..interesat de o relatie
Power girl In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. Atletica ,bruneta, inalta, eleganta Socializare
Sunt bine Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vitalitatea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un coleg cu care sa rad mult. Slaba Caut prietenie
pai sunt o persoana dinamica..si imi palce barbatul ideal...adica cel care stie sa aprecieze o fata.....!!! In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune. palcut pot sa zic ca asa mi-or zis si altzi... imi place sa fie sincer..si sigur pe face...adica..sa stie ce ii aia iubire..si sa isi de-a sseama ce are langa el
I love myself :X Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si vitalitatea orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un coleg cu care sa rad mult. almoust perfect :D maybe a husband!
Stiu ce vreau ! Cu simtul umorului bine dezvoltat! In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri normale si planuri comune. Placut ...hmm
In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. un tip bine rau
sunt eu :) Mutata in Timisoara, ador serile pe malul Begai si forta orasului. Sunt aici pentru matrimoniale timisoara, dar fara graba si fara superficialitate: vreau un barbat care stie sa comunice si sa fie prezent. Imi place sa gatesc, sa calatoresc, sa dansez in bucatarie si sa am un partener cu care sa rad mult. ma simt bine in derma mea... prieten,prieteni,persoane deosebite...
Ciudata rau :)) In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri normale si planuri comune. Sa zicem... cu forme Hmmm... ma mai gandesc
Modesta si sportiva In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri naturale si planuri comune. Numai muschi :)) Un barbat adevarat !!! sa fiu pt el sa fie pt mine ;)