Gerhard1997 :P daca stai in Timisoara , scrie-mi un mesaj , in caz ca esti interesata de distractie.
alexandru1970 Un barbat care stie ce inseamna dragostea, care stie ca numitul Kafka nu e un fotbalist ceh si care stie ca viata e scurta, dar merita traita la intensitate maxima. Carpe diem!
george.2 Urasc fetele indecse care sa ascund in spatele ecranului si cauta doar prieteni virtuali
Mylky27 Buna,sunt un tip responsabil,muncitor imi place sa socializez sunt foarte comunicativ ,imi place sa calatoresc ,sa imi fac prieteni,imi place sa merg la petrecere sa ma distrez...Tec.
the_adi_b iubeste ma atunci cand o merit mai putin ..pt ca atunci am nevoie mai multa..
florinleu Onest, cinstit si de incredere.Imi plac oamenii cinstiti si cu caracter. Nu suport ipocrizia, infatuarea si minciuna.
Vreau sa fac o femeie sa se simta femeie. Una din pasiunile mele este fotografia si de mai bine de un an de zile activez in domeniul fotografiei de eveniment.