Buna! Urmeaza sa ma mut in Bucuresti pentru studii. Ma numesc Bianca , sunt o persoana tare amuzanta , iubitoare , sincera , imi vor sa imi intemeiez o familie , alaturi de un barbat serios si ambitios . Sa cunosc oameni noi
simpatica & frumushica & draguta... Vor o relatie de lunga durata,bayata pe respect si intelegere, pentru plimbari,pentru a fi protejata. eee....se vede in poze cum arat! :P ce caut? un barbat...
sunt o prietena curioasa. despre viata, despre ceilalti. stiu ce-mi place si ce mi se potriveste, asa ca, daca nu raspund, va rog nu insistati. am vazut ca barbatii prefera poze cu masini:) avem si noi masini:) nu le facem poze, facem altceva in si cu ele:) sau pe ele, ca tot am si eu poza cu masina:) multi vad..doresc..putini ating. barbati, cupluri, femei..mai ales barbatii, va rog cititi cu atentie. orice femeie vrea sex. voi nu stiti sa o convingeti sa il faca cu voi:)
CAUTA-MA...... Daca intr-o zi iti vine sa plangi... cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi... cauta-ma. Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni... cauta-ma. Promit sa tac oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund... Vino rapid sa ma vezi... POATE EU AM NEVOIE DE TINE!" Vezi poze mai sus ..... Nu stiu ce caut inca mai ma gandesc ......
Sunt o persoana ok, nici pe placul tututor, nici dispretuita de toti.. Uneori in viata trebuie sa reconfigurezi traseul. Alege cu grija drumul, dar nu uita sa savurezi calatoria. Am poze.. se vede.. Depinde ce mi se ofera... In debutantul rand, sa nu ma bage in seama incultii care se cred mai importanti decat sunt... atat timp cand nu poti sa spui decat "buna, papushe" si "mai da-mi poze cu tine... nu esti genul meu..:P
Cei ce ma cunosc spun ca sunt interesanta, misterioasa, sexy, mereu cu zambetul pe buze....si ca ar prefera sa ma aiba oricand in preajma lor... Vrei sa vezi daca au dreptate? Cauta-ma! Si eu sunt curioasa daca e asa... Ceea ce se vede din poze e mai mult sau mai putin relevant. Ce pot sa spun e ca eu as schimba doar 2 lucruri privind aspectul meu fizic. Deci...arat de la bine in sus! Un barbat care sa stie sa ma faca sa mi-l vor si maine...
Buna sunt Francisca din Bucuresti sunt o persoana sincera o buna gospodina si in intaiul rand o fire vesela Am a very hard working woman,30 years old,living in united kingdom,single and searching for the right man for a good serious relationship. wasup no, plus four four seven four three eight nine two nine six two eight Am 1,60 bruneta cu ochii caprui par saten slabuta Caut un barbat care nu bea sa nu fie gras poate avea copii sa fie bland glumet
CAUT DOAR SOCIALIZARE CU CINEVA DIN BUCURESTI DE VARSTA MEA CU POZA IN PROFIL. CASATORITII CU COPII SA NU MA DERANJEZE Sunt o fire comunicativa. Sunt geloasa, vorbareata dar am suflet bun a¤ Discutii amicale cu persoane cu bun simt!
o iubita plina de viata dornica de a-mi gasi un coleg de viata I hope you're here to find your one and only. Your kind, intelligent, gentle, romantic, tender, sexy, well-balanced and, to be frank, very hardworking and creative woman is here. Well, I really love my job, candle lit dinners, sandy beaches and with all my heart I dream of romantic nights in front of a fireplace with particular someone! miniona ,fizic placut un barbat din bucuresti ,liber fara abligatii cu varsta intre52 si 60 de ani
sunt o persoana simpla, comunicativa, sensibila, cordiala... My biggest passion in life is living it to the fullest, following your passions and working towards whatever it is you want out of life. For me this is to finish off my studies (only a year left), traveling to new places and trying new things, like a new restaurant or rock climbing. Even though I love running off to see new things, it is good to know that my family and friends will always be there if I need them. o sa vedeti in poze :) un om simplu, sincer, care sa ma respecte si sa ma inteleaga
sunt asistent medical
sunt din bucuresti
am 44 ani
necasatorita
fara vicii
fara copii Ma regasesc in zona de matrimoniale iasi pentru ca sunt pregatita pentru un nou inceput. Sunt optimista, feminina si deschisa la dialog. Imi doresc un barbat atent, care stie sa pune la dispozitie si sa primeasca afectiune. Cred ca o relatie reusita se bazeaza pe incredere, respect si dorinta de implicare. satena cu ochi caprui parul saten mediu
constitutie bunicica
prefer sa ma caracterizeze persoana in cauza
sunt o persoana sensibila imi place viata de familie nu mi plac aventurile
dorec o viata fericita plina cu bucurii alaturi de sotul grozav domn intre 45-50 ani
aspect fizc placut
fara vicii
un adevarat gentelmen o persoana romantica amabila sensibila care i place viata de familie
Buna,sunt Nicoleta am 20 de ani sunt din Bucuresti dar m-am mutat in Danemarca,
Am un baietel de 6 luni si sunt singura
let's talk I believe that only with love in your heart you can be really happy. Love for me is a feeling, which contains passion, friendship, trust, and understanding. On the other hand, I'm a very positive and optimistic person and you will never get bored with me. I'm a serious woman you can rely on. I know what are my goals and I always try to achieve them! I do not concentrate on problems, but concentrate on creating happiness and placere around me. I love having fun and feeling happiness and harmony in myself. I also like to smile my smile is very sincere and real and I would like you to see my smile every morning! tu sa imi spui :p iteresat de of?
Buna sunt ely din Bucuresti . Ilfov .caut o relatie serioasa eventual casatorie vesela comunicativa si restul ramane de vazut Daca am fi pietre, nu am avea nevoie de sentimente. Daca am fi picaturi de ploaie, nu am avea trebuinta de lacrimi....insa, suntem oameni si avem trebuinta de dragoste."Poate itr-adevar cea mai mare dezamagire este in iubire . DE CE ???? In iubire daruiesti TOTUL , daruiesti sufletul, inima aceluia pe care il iubesti si uneori constati ca ti-a fost tavalita , improscata cu noroi simtind cum se rupe din ea bucatica cu bucatica.O inima o reconstruiesti greu , si din punct de vedere farmaceutic vorbind, indiferet cat de priceput va fi ' medicul' care va incerca sa o reconstruiasca Placut Un domn fara obligati.si fara vicii
Sunt o persoana deosebit de deschisa, pentru o relatie cu beneficii!
Cel mai bine este sa comunicam pe chat pentru a ne cunoaste mai bine!
Asa ca cel mai bine, daca esti serios, astept un mesaj in privat!
Nu suport si nu apreciez oamenii mincinosi!
Sunt o persoana reala, cu poze reale! Ma consider o persoana frumoasa,atat pe dinafara,cat si pe interior.Sunt o femeie cu forme,miniona,classy.
Sociabila,indrazneata,directa dar si cu o toleranta foarte redusa cand vine vorba de prostie,stiu ceea ce vreau si nu vreau sa imi pierd vremea si nu irosesc timpul nimanui! Un barbat care stie ce vrea,ambitios,care pretuieste momentul si nu il iroseste.Cu un aspect placut fizic si independent financiar.
SOCIAL: vaduva dupa o lunga casatorie, independenta financiar, fara obligatii. MORAL: comunicativa, glumeata, corecta, fidela, afectuoasa, precauta, ambitioasa, spirit tanar si un trecut impecabil. They say I\'m open, honest and fair person. I\'m ready to help when somebody needs it. I have a good sense of humor and try to be always in mood. I\'m life loving and very optimistic. 1,68 m / 64 kg - O prezenta inca agreabila si ingrijita, cu infatisare mai tanar decat varsta reala. Am facut gimnastica de performanta, m-am intersectat cu modelingul la grad national, am predat ed. fizica, aerobica si dansuri. In albumul public sunt POZE REALE, nemodificate si relativ recente, nu din Evul Mediu. Un barbat (55 - 60 ani) prezentabil si placut, armonios proportionat (inaltime / greutate), minim 1,78 m (cat mine pe tocuri), comunicativ, politicos, onest, fara dependenta de alcool sau de droguri si fara derapaje sexuale. Doresc o relatie frumoasa si durabila, bazata pe afectiune, sinceritate, fidelitate si respect, toate in mod reciproc.
EXCLUS... barbatii casatoriti, amatorii de aventuri sau de conversatii senzuale online si "prichindeii" sub 50 de ani!!!
P.S.1 - Proverb: "Nu judeca o carte dupa coperta", nu sunt fan promiscuitate si nici vocabular obscen!
P.S.2 - Nu cer si nu ofer nimanui asa-zisa prietenie pe site.
P.S.3 - Fara pacaleli cu poze trucate! Intaia intalnire poate avea loc numai dupa o verificare pe video (in direct)!
corina operator calculator (jurista) Bucuresti caut simpli amici de conversatie pe net (eventual prieten, iubit)si vazindu ne in momentul lasat fara a pune accent pe profilul fizic al tipei acceptand o asa cum arata ci doar pe ce putem vb ochii albastri, roscata, 1.76m Prieten cu virtsa inre 40-46 ani inaltime 1,70-1,80m si care nu pun accent pe profilul fizic al tipei ci pe ce putem vb si sa ne acceptam asa cum aratam
O Scorpie....an old one.. am a simple and loving lady, I seek nothing much in a man. am sweet,understanding and most of all am a free minded person. I love nature. Bine conservata. Un barbat din Bucuresti cu ceva mai multe"simtaminte"decit:..hungry,horny and tired.
Sunt din Bucuresti va rog frumos nu mai scrieti din toata tara ca nu sunt interesata sa imi pierd timpu sa va raspund la mesaje Sint o iubita vaduva care trecut prin nespus de numeroase greutati Am o fata minunata Viata e frumoasa cind ai si parinti linga tine O seara frumoasa
FAC HAZ DIN NECAZ I am a good person but I would like you to be able to ask even more so that I can answer you soon VEZI POZE SI DAK ESTI CUMINTE.........CINE STIE POATE MAI IAU DIN ELE MMM.............SA MA MAI GANDESC.....AAA GATA STIU...ZIUA DE MAINE
Sunt o persoana inteligenta cu simtul umorului si directa! I would describe me as easy-going, responsible, confident, family oriented, affectionate, and I have a positive outlook on life. I have a great job, but it doesna€™t define me. Ia€™m always up for anythinga€¦traveling, concerts, movies, relaxing at home, hanging out with friends. If it sounds like fun, leta€™s do it! Ia€™m patient and I dona€™t sweat the small stuff. Communication is a must. Love to laugh and enjoy what life has to offer. I have a daughter and she is my treassure, I believe you really get to know a person by spending time talking to them.so if you think we have that mutual interest, I'd love to hear from you. Have a great day Sunt femeie interesanta.... As dori sa cunosc un partener matur, inteligent,cu simtul umorului numai din Bucuresti.Sunt de moda veche si sunt curioasa daca mai exista un barbat care impartaseste aceleasi valori ca si mine sau toti vor numai sex!Raspund numai la mesaje cu poze de profil!
sunt draguta o persoana normala in cautare de o prietenie sincera asa cum vedeti, mentionez ca ultimele poze sunt f recente asa ca sa nu mai aveti dubii cum arat acum.(lol) un barbat ingrijit , fitzos, care sa stie ce vrea , in nici un caz barbat casatorit sau care are deja o relatie...
cauta-ma si vei afla mai numeroase ... Caut un suflet cald pentru a-mi petrece tipul Intr-un mod pl?cut!!! asta se vede in poze !! nu mai are rost sa mai zic si eu
sunt eu... in cautarea unui barbat adevarat, care sa ma faca sa imi pierd uzul ratiunii. Se spune ca sunt pretentioasa ceea ce din punctul meu e foarte bine, si de intocmai nebuna. Nici asta nu neg. Oricum e o lume nebuna.
Pentru poze trimiteti mesaj. am tot ce-mi trebuie ca sa te cuceresc. Printul. Cavalerul care sa imi aduca inapoi dragostea de viata.
Sunt o persoana sociabila, putin nebuna ador distractia restul te las sa descoperi ! Sunt o femeie sincera calm calm, zambet moale, onest. Iti dai seama din poze :) Un barbat corespunzator cu profilul meu, sa ii placa distractia dar in acelasi timp sa fie si o fire serioasa
Tanara simpatica in cautare de barbati manierati care ma pot vizita in Bucuresti Tineretului Piata Norilor Sunt o fire vorbareata de fel,imi place sa ofer ce primesc ca asa este corect. Iubesc barbatii familisti,amuzanti,si cu cei 7 ani de acasa .Daca mii se aprinde becul peste masura il sparg!a˜ºï¸ 1.67m 45 kg sani mici fermi
Fund bombat
Buna,deci sa ma descriu:nu mai sunt pustioaica sa ne mintim sau cucerim pe aceste site-uri.Sunt singura o tipa citita si umblata incerc sa cunosc barbati cu care sa conversez sa legam o prietenie si vom vedea.Am poze la profil vedeti voi ...bye 1.70 65kg.
Am grija de lookul meu deci sunt mai mult decat ok.Mie imi place ,voi ce ziceti? Natural ca un barbat...dar sa fie si educat cat de cat matur in tot.Vreau sa imi fac un prieten cool cu care sa ma pot afisa in societate,nu doar cei care vor sa intre in patul doamnelor.
Indrazneste si contacteaza-ma dar fii asa cum vreau eu.
Incapatanata dar in acelasi timp maleabila, rautacioasa dar cu un suflet mare, figuranta dar totodata draguta...GLUMEAM fiecare ma percepe atat cat reuseste sau vrea sa ma cunoasca... Raspund nespus de selectiv la mesaje. Nu raspund la mesajele celor care n-au poze la profil. Nu raspund nici la mesaje necivilizate, neingrijite, cu greseli de ortografie, fara punctuatie etc. Depinde de gusturile fiecaruia,dar totusi sunt o mik bombonik pinky...vedem,tratam,si ne uitam la poze =)) Habar nu am,o noua viata, un nou inceput, ceva frumos dar in acelasi timp nimic special, sau poate voi descoperii ceva aparte...da tu ce cauti de ma iei pe mine la intrebari??????
Serioasa nascuta crescuta in Bucuresti
Am 1 baiat de 16 ani
Linistita. Introvertita Iubesc prezenta oamenilor de calitate, care pot darui iubire adevarata si care pot primi in acelasi timp...sunt independenta, verticala,copilaroasa.... Grasa Prietenie Relatie de lunga durata
Daca vrei sa ai ceva nou ce nu ai mai avut pana acum potzi sa ai acum. . . . . . . . . . !!! I am sweet girl that is full energy and ideas how to lucrate perfect relations with a man, just haven\'t found a decent man for that yet. But i am all in my searchings. I believe in love with a first sight and even with the first letter. I am quite cheerful, intellectual and pretty, that is why i am looking for respectful and smart man.
sunt frumoasa, desteapta, sincera, mai pe concis sunt buna........... dar nu ma vede nimeni!!! I would describe me as easy-going, responsible, confident, family oriented, affectionate, and I have a positive outlook on life. I have a great job, but it doesna€™t define me. Ia€™m always up for anythinga€¦traveling, concerts, movies, relaxing at home, hanging out with friends. If it sounds like fun, leta€™s do it! Ia€™m patient and I dona€™t sweat the small stuff. Communication is a must. Love to laugh and enjoy what life has to offer. I have a daughter and she is my treassure, I believe you really get to know a person by spending time talking to them.so if you think we have that mutual interest, I'd love to hear from you. Have a great day nu se vede?
exact ceia ce iti lipseste TIE Simple, loving , caring and have much love to give to the right man. TOT CEEA CE TI-AI DORI CITEZ \"sezonier pentru toate anotimpurile\"
o fata normala Sunt bland, romantic, imi place sa calatoresc, sa vad si sa explorez noi tari si culturi, intalnind oameni noi. In momentul meu neocupat merg la clubul meu de sport, ma intalnesc cu prietenii si uneori merg la dansuri. Sunt comunicativ, activ, dar uneori vreau sa impartasesc momentele deosebit de particulare din viata mea cu iubitul meu, pe care il caut :) Caut un adult care sa fie pregatit pentru relatii si sa creeze o familie, iubesc romantismul. Principalul fapt este dragostea dintre doua persoane. nu caut absolut nimic...sunt aici din curiozitate
Draguta-micuta....cum imi place mie sa spun.Ambitioasa,cu simtul umorului,initiativa si pofta de viata...Sunt numeroase de spus... i love to travel. People are my passion . I am happiest when I am serving your needs and turning your fantasies into reality. Sensuality and eroticism are my key components. I am petite, all natural. I love lingerie, a good conversation, and a sense of humor.I like to go horseback riding in the summertime and skiing in the winter. Hope to make some magic with you soon. Kisses.Please i don't like italians they are fake,i love just english or german people so don't insist.Thx.Clediane. Nu ma plang...inca mi se mai acorda atentie... nu stiu exact...asta e problema...dar abia astept sa gasesc...
sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat Cred ca este evident din pozele mele ca nu sunt genul care sa caute aventuri, va rog nu va deranjati cu propuneri "jucause". Mama a unui baiat de 14 ani. De ce sa insir calitatile mele, nu vad relevanta, din ocazie ce ar fi doar parerea mea subiectiva. Caut un om bun, integru, cald, cu care sa simt ca exista acea conexiune. Și sa stie ce vrea si ce sotie cauta, nu din ala care le incearca pe toate fiindca nu se poate hotari. Nu sunt facuta pentru a trai singura, am resurse inepuizabile de afectiune de daruit cui se va dovedi ca merita. Atentie: nu raspund celor fara poze sau cu poze doar cu ochelari de soare(adica =0), fiindca barbatii adevarati nu au nimic de ascuns! Ai intrat in hora, joaca dupa reguli, adica pune-ti poza, ca asta-i ideea. Suntem pe o platforma online pentru socializare/dating, initial nu avem decat o poza pentru a atrage atentia cuiva. Daca ne ajuta putin si capul (gramatica) mai avem si varianta de a ne face remarcati cu primele fraze pe care le adresam. De exemplu, daca ma abordezi cu "ce faci draga, deranjez? " nu raspund, din motive evidente. Daca motivele nu iti par evidente, inseamna ca nu suntem pe aceeasi marime de unda. Nu-i bai, are balta peste, nu-i asa? Inca ceva: inainte de a-mi cere sa vorbim in alta parte, ar necesita sa ma convingi ca meriti, adica sa avem o interactiune aici din care sa reiasa ca ar putea fi ceva intre noi. arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care vor sa ne intanlim diverse activitati sa mergem in calatori etc ..