Nu-mi place deloc sa ma caracterizez,e ca si cand m-as dezbraca in public.Tot ce pot spune e ca sunt simpla.Nu caut nimic,ma bucur de tot ce-mi ofera viata si-I multumesc Domnului pentru orice,fie bucurie,fie suferinta.Din absolut indiferent ce si de la fiecare putem invata cate ceva. Caut ceea ce caut :)
Imi place viata traita decent, imi plac animalele, imi place natura, imi plac calatoriile, imi place sportul sa-l practic chiar si acum: inot, ski, patinaj, ciclism, tenis de camp si imi plac oamenii sinceri si deschisi.
Sunt o persoana care nu prea tolereaza drama, apucaturile telenovelice si fiintele care definesc stereotipurile muierii frustrate - Nu imi plac barbatii cu apucaturi muieresti, paranoici sau gelosi. decizia va apartine...... vor sa cunosc un barbat care sa ma faca sa am din nou incredere.sa pot sa-l privesc in ochii si sa stiu ca nu ma minte
bruneta...sexy... sunt plina de viata ,intelegatoare, cu respect de mine insumi . nu sunt adepta aventurilor, vor o relatie serioasa cu un barbat hotarat care stie ce doreste de la viata.
SUNT DOAR EU, NIMIC MAI MULT SAU POATE UN PIC MAI MULT... Sociabila si prietenoasa. Sunt multumita cand intalnesc persoane noi, dar nu leg prietenii cu toata lumea. Am abilitatea de a vedea dincolo de masti cu foarte mare usurinta. Ma pun usor in pielea celuilalt, chiar daca nu am trecut prin aceeasi situatie.Sunt o persoana care detesta atitudinile rigide. De aceea respect gandurile si comportamentele diferite de ale mele. Nu imi place sa actionez dupa prejudecati si ii accept pe ceilalti asa cum sunt ei. Nu critic actiunile celorlalti si dau dovada de multa ingaduinta.Ma adaptez mai greu schimbarilor din jur, fie in gandire, conduita sau temperament. Constinciozitatea si responsabilitatea sunt 2 dintre atributele care ma caracterizeaza in marea parte a actiunilor pe care le intreprind. frumusetea exterioara dispare in schimb daca ai frumusete interioara esti cel mai bogat om de pe pamant... o persoana sincera care stie sa aprecieze ceea ce i-se ofera...
pusa tot timpul pe distractie Asa sunt eu si-n derma mea ma simt cel mai bine.Asta sunt si nu comenta...uita-te la tine.Eu asa sunt si asa voi ramane...daca ma placi e bine...daca nu ...obisnuieste-te fara mine... normal prietenie,relatie si distractie
vreau sa ma distrez :x CINE NU ARE POZA ROG SA NU SE MAI CHINUIE SA IMI SCRIE. DAU IGNORE ASA CA INCERCATI SA CITITI PROFILUL SI APOI SA INTRATI IN DISCUTII CU MINE, SUNT DIRECTA SI LA SUBIECT (CAUT DOAR FEMEI, DOAR FEMEI).VA MULTUMESC, NoMEN , NO MEN , NO MEN . VA ROG BARBATII NU MAI INCERCA?I SA MA ABORDATI NU SUNT INTERESATA PERFECT DELOC DE VOI . :d ... totul pe prv :p
ma vei cunoaste Toti prieteii m-ar descrie ca o persoana prietenoasa, glumeatza,pozitiva,competitiva,generoasa ,moderna, educata , preacauta. Sa continnui?? vei vedea daca vrei
km nebuna,de viata distrativa..... Un om normal, cu bune si cu rele ... poate ... prea normal ... Un trecatora€¦un vizitatora€¦al acestei lumi! va las p voi o pers sa ma iub asa km sunt eu
... locuiesc in Frankfurt am Main , mi-ar face placere sa intalnesc aici romani din zona cu care as putea lega eventuale amicitii - in cazul in care vom rezona bineinteles ..
I can say that I am very tender and cheerful person. I am very kind and soft person, friendly and easy-going. I take my life positively, everything is working only for my best! I definitely know what I want and I always do what I say. Look at me. You will notice that I am very shy and sometimes I am very embarrassed when people pay me compliments I try to find happiness around me. I like to be in the circle of my friends, I hate loneliness, I adore ice cream and chocolate. I am trying to stay fit all the time, that's why I do sport a lot. I try to find a happiness around me. You should try to know me better. aspect fizic placut (cred eu):D
Cand te-ai nascut ai plans si toti in jurul tau radeau.. TRAIESTE-TI VIATA in asa fel incat, atunci cand va sosi clipa tu sa surazi iar cei din jurul tau sa planga!!!! Ia€™m Morgan by name from Canada but am presently in Philadelphia now am single never married before am looking for serious relationship with honest man and caring man who I can spend the rest of my life with am 29 year old
ce pot spune despre mine...foarte multe sau nimic,depinde de situatie :))) , deocamdata un om mediu dar visez sa am cel putin o statuie :)))) deci sunt o visatoare modesta , zic eu. merg pe principiul e elegant ce imi place , sunt amuzanta cu o imaginatie bogata, desteapta, sociabila si rabdatoare. nu ma pot descrie singura, va las pe voi sa decideti :))) nimic special
Disteactiva , nebuna (in sensu bun ) iubesc natura imi plac surprizele cadourile sunt intelegatoare si iubesc enorm caini am un baietel si sunt o mama resposabila In my thirties, I am rather sympathetic, calm, sensitive and hard-working. I like to jump into the freshness of the morning, to feel that I exist. I like to take care of my loved ones and share my joy with them. What I am proud of is the education I received from my parents and the fighting Woman character they gave me. I am not looking for the "perfect" man, but I hope to meet this man with 85% sincerity, 90% respect and 95% true love. For the rest come and discover me. Bruneta ochii capruii 52 kg inaltime 1.62 Caut un barbat responsabil demn de o (familie) sensibil si deschis nu suport oameni perversi mincinosi si chitrosi vreau un barbat atent si plin de surprize
Romantica incurabila, independenta, incapatanata, inteligenta si alte cateva defecte. O persoana care iubeste viata si rasul. "De obicei, un drum fara obstacole nu duce nicaieri."
Vreau savte las sa ma descoperi! Sunt o persoana onesta, sociabila, loiala si cu un caracter sanatos. Sau altfel spus, doamna in lume, gospodina in bucatarie si ...TU ce doresti? Eu vor sa cunosc un barbat in care pot avea incredere, care sa ma respecte, care ma poate face sa ma simt apreciata si cu care eventual sa-mi petrec restul vietii in liniste si armonie. Nu imi plac minciuna si ipocrizia. Daca iti doresti sa afli mai numeroase si sa ma cunosti...esti doar la o "tasta " distanta de mine! I m so romantic,amazing True love
imi palce sa ma distrez hello,everyone,am Mary,am looking for a serious relationship that would lead to marriage. un barbat care sa arate bine si sa stie sa se distreze
Imi caut o relatie de lunga durata ..vreau ca el sa ma iubesc si sa ma respecte si ... Traim intr-o lume falsa iar ipocrizia lor ne face sa fugim de lucrurile atat de frumoase si reale care erau odata si odata tot ceea ce conta pentru noi. Rautatea lor ne face sa devenim fricosi in a cunoaste o noua persoana care poate ar putea fi persoana care o cautam de atata timp. Ajungem sa purtam zeci de masti pentru a ne feri sufletul de acele suflete "diabolice". Uitam sa mai fim noi ca sa nu mai avem de suferit! Pacat ca in loc sa ne revenim, ne scufundam sufletele in noroi!!Vreau sa cunosc un blondut cu ochii verzi sau albastrii .Daca esti tu astept sa necunoastem .Vreau o relatie serioasa...Din nu stiu ce vreau nu acept!!!Chiar vreau o relatie de aproape nu la distanta .Și stie ce vrea de la viata !Cine imi face un bebelus? ?? Sunt o fire mai nebunatica imi placie sa ma distrez ..si sa va spun si zodia mea sunt berbec sunt o fire mai timida sunt iteligenta vreau ca el sa fie frumusel sa aiba masina ..si in intaiul rand sa ma iubeasca si sa ma respecte asta imi vor
sunt o persoana sufletista,sincera cu simtu umorului,imi place sa am prieteni sa ma distrez dar si sa fiu iubita Kedves,alkalmatkodo,korrekt,kicsit kivancsi,kicsit erzelgos... nu stiu ce sa spun despre mine eu cred ca sunt draguta dar asta ramane sa apreciezi tu si sa imi spui dupa aceea.PROMITI??? caut un om bun sufletist care sa ma iubeasca si sa ma acepte cu calitatile si cu defectele mele.Glumet sa ne simtim bine impreuna si sa vedem poate chiar ne potrivim.Fizicul nu conteaza doar mintea si sufletul
Selectiva,sobra,punctuala ; nu accept compromisuri. o iubita simpla in cautare de un om sensibil urasc minciuna si nu iert daca sint mintitaas sint un om cu picioarele pe pamint Placuta, chiar daca sunt putin supraponderala. Caut pensionar, singur si fara obligatii, stabil financiar, fara prea numeroase vicii, interesat de o relatie de durata, caruia sa-i placa vara la tara. Ofer companie placuta, afectiune,incredere .Nu accept comportament obscen, cuvinte triviale , barbati mult mai tineri decat mine sau casatoriti.
prefer sa fiu descoperita Sunt o persoana sociabila, deschisa, sensibila,romantica,dar care nu tolereaza prostia,marlania si smecherasii. roscata,buze senzuale,bust mare Caut tip inteligent,plin de viata,caruia sa-i placa marea,calatoriile,sa fie romantic,pasional si atragator
bruneta cu ochii caprui ....draguta frumoasa si mai departe va las sa ma cunoasteti voi Bunaaaa eu sunt Marychicka si sunt aici sami gasex jumatatea nu ezita-ti sami scrieti voi rasp la tuata lumia simpatica de gasca si buna un barbat serios si de gasca
Sunt cea mai buna la sex oral si ma mandresc cu asta , vrei sa te convingi ? True love is like ghosts, which everyone talks about and few have seen.. Am sanii mari si fundul mare si tareee
Poti sa tragi in el oricat ca nu ma doare Caut barbati pe care sa ii satisfac sub indiferent ce forma la un pret foarte bun
se vede in poza....;) Sunt in cautarea unei relatii serioase. Sunt o persoana energica, imi place sa ascult muzica tare, filmele horror, biliard-ul, plimbariile, sa vizitez, sa ma distrez. Ps doar din brasov
las la aprecierea altora Hello.I ´m girl from czech and I looking new friends from all the world.. I like sport, funny etc.. Write me soon.. Kiss din fire romantica,sensibila,an cautare de prieteni seriosi si sinceri.fitzosii sa stea deoparte rog mult.veti afla mai numeroase an timp.ok?aici intru o data pe saptamana sau chiar la doua saptamani din criza de timp. nu mai stiu nici eu...
............ Nu prin cateva cuvinte prea succinte sau generale poate fi caracterizata o persoana, ci prin amprenta pe care o lasa in trecerea ei prin lume. NB: semn zodiacal - fecioara. Necomplicat si clar, asand metaforele si subantelesurile lor la o parte, ceea ce caut la concubinul meu este sa fie: mai inalt de 1,75, cu studii superioare, activ, manierat, pozitiv si cu initiativa. Daca nu va potriviti acestei descrieri, nu are rost sa ne pierdem momentul reciproc. ;) las la aprecierea celorlalti..... distractie
nu-mi place sa ma autocaracterizez si ATAT. I consider myself a kind and cheerful person. I am very sociable, and I have many friends. I have a very good sense of humor. I am very optimistic person. I love animals and nature. I'm very active and energetic. I am very family-oriented and loving. I'm a good housewife. la varsta mea , sunt multumita de mine. Se putea si mai rau...... Discutii amicale , poate si sfaturi , pentru a trece momentul mai usor.
nu coment ..atunci cand vrei o relatie serioasa,nu-i cauta celuilalt defectele, ci calitatile care il pun in evidenta...in plus,a iubi un om inseamna inclusiv sa accepti sa imbatranesti alaturi de el... " Albert Camus aflati relatii
I am joyful woman, like life and enjoy it every moment. I am sincere and friendly person. I speak openly about my feelings and if I can help the other person I always try to do it. I consider myself to be happy person.My dream is to find my soulmate who would understand and support me. I promise to do the same for him. I dream about children and happy family.
daca ar fi sa ma descriu as spune numai atat: profesoara Sant o persoana normala, cu calitati si defecte, sensibila, iubitoare de natura si frumos,sincera,cu simt al umorului ! orice
Sunt o iubita de 44 de ani,prietenoasa si sociabila,imi caut un coleg de viata si la bine si la rau, exclus aventurierii,pentru a construi o relatie frumoasa pentru mine si baiatul meu de 24 de ani.Eu pun pret pe comunicare,intelegere,respect si sinceritate. Sunt mai plinuta,dar draguta,am 100 de kg,1.65,satena,ochi albastri. Caut un coleg de viata pentru tot restul vietii,trecut prin viata,exclus aventurierii,un om sufletist care sa iubeasca si animalele,deoarece eu am 2 caini.Nu caut frumusete,caut un suflet sincer,intelegator si iubitor.Consider ca la aceasta varsta seriozitatea ne descrie.
draguta.froumoasa,atragatoare si sunt foarte interesata sa-mi fac prieteni noi I'm a very simple woman, intelligent, smart, caring, romantic, and easy going. frumoasa,ochii verzi,bruneta-roscata,creola,ochi superbi,buze sexuale etc sa-mi fac prieteni noi.