`` Glumeata,sincera, ... " Hello Imi plac plimbarile in natura , sportul si iubesc cateii . Restul ramane sa descoperiti pe parcurs :)) Va pup Uitate la poze ... ;-) Nimic in mod,,Special " ;-) ... Socializare ... Pierdere de timp ... Etc ;-)
Beautiful girl...i waiting for someone ho carring me :D:D I'm easy going and pleasant to be with. Open minded and with a good sense of humour. Very Beautiful ;)) I looking a men ho take care of me ;))
Printre anunturile de matrimoniale ploiesti ma descriu ca fiind o femeie serioasa, cu valori traditionale si dorinta de stabilitate. Caut un barbat matur, implicat si afectuos, care stie ce vrea de la viata si este pregatit pentru o relatie asumata si armonioasa.
Buna:) cunoaste-ma si nu vei regreta:) Cei fara poze si insurati va abtineti, in viata mea nu intra orsicine...altfel nu ar mai fi nimeni special! Placut Caut un barbat cu care se poate comunica normal,un barbar serios...sexomanii sa se abtina
Sunt foarte sociabila aaaaaaaa,nu stiu cu ce sa incep,incercand sa scriu ceva inteligent despre mine,mi-am dat seama ca nimanui nu-i pasa de ce scriu eu pe aici asa ca am sa bat campii sa zic ca sunt atat de inteligenta ,educata si frumoasa si cum mai vreti voi,intr-un cuvant "perfecta".In fine o sa zic ceva despre mine,IUBESC oamenii simpli care stiu sa-ti fie alaturi chiar ce se intampla,muzica buna,iubesc fulgii de zapada,stropii de ploaie,iubesc aburul de cafea,fluturii,traiesc sa iubesc,iubesc viata asa cum e,pentru ca e doar una.Am o multime de defecte sunt superficiala,aroganta,egoista,narcisista,incapatanata,posesiva,lenesa,ironica,geloasa,cicalitoare,orgolioasa,dezordonata,,,,ajunge?Si acum ar necesita sa spun ca urasc aia si cealalta dar nu am s-o fac pentru ca URA este cel mai josnic sentiment pe care-l poate avea un om.ura te face sa fii un om bolnav pe dinauntru.Detest MINCIUNA mai mult decat orice.Daca ati avut rabdare sa cititi tot ce am scris eu pe aici VA MULTUMESC si cam atat. :)
Sunt o persoana extrem de sociabila, deschisa,prietenoasa Sunt o fiinta normala, simpatica cand e posibil, antipatica cand e necesar. Cred ca pacea in sufletul fiecaruia, ceea ce inseamna sa nu porti ranchiuna nimanui, sa ierti si sa accepti defectele precum calitatile la o alta persoana, este cea mai importanta pentru viata de zi cu zi. Salutari la toata lumea Caut sa socializez, sa ma distrez
sunt o fata de treaba,etc. I'm a loyal, trusting, caring, romantic woman. Looking for someone to share my interests along with the interests of the man of my dreams. daca vrei poti sa ma cunosti si sa ati dai cu parerea un barbat cu picioarele pe pamant,romantic,sufletist,fidel,familist
blonda...ochi albastrii... I am loyal, honest, loving, understanding and caring. I am petite with attractive looks. I believe that I have the knowledge and the skills to fight despite the adversity of life. I am sincere in terms of love, and I am only a one-man-woman. To make someone happy is what I want to see always and inspires them in my own little ways. I am faithful and know how to care for a relationship. ramane sa ma descoperiti voi ! un barbat serios pentru o prietenie de lunga durata:))
Afla mai multe sunt asa cum sunt,alta mama nu mai face.in initialul rand sunt foarte sufletista,asta conteaza cel mai mult,nu profilul fizic(pt mine) Placut Un barbat sincer si de incredere
Fiecare e elegant in felul sau, Om fara defecte nu exista..........decat in telenovele :) Sunt o persoana sociabila, glumeata si cu mult bun simt. Placut Socializare
Am o fire linistita, poate putin timida dar nespus de hotarata in acelasi timp. Imi plac drumetiile montane si mirajul Deltei. Nu imi place agitatia Bucurestiului si de aceea stau cat de mult pot la Predeal unde am o casuta de vacanta.Imi vor un asociat cu care sa impart aceste mici placeri. Un barbat sa ma iubeasca
Destinsa I am an adult who is accustomed to achieving everything in this life and I know what I want. I spent a lot of time building up my career, adjusting to be and finding myself. Now that I finally feel like a full-fledged person, I want to find the same life partner. To achieve complete harmony and self-realization. Placut Mai vedem :-*
sunt optimista si prietenoasa. The most charming and nice creation of the world that is searching for love and tenderness. maybe it is hard to believe but I am lonely but like noone else I miss your warm touches and hot kisses. Please, do not make me wait for my happiness for too long, I want to be with you and only you!!!!! destul de aceptabil simpla prietenie
I guess my man is first of all a friend, who knows how to make me happy, how to surprise me and satisfy my desires. I know how to please him. He's attentive, caring, gentle and kind. Are you ready to give me tenderness? Are you ready to give me a lot of attention? Are you really ready for a serious relationship that can grow into a strong family? Then let's get acquainted.
sunt o fata serioasa caut jumatatea I am very simple lady ,I hate to talk much and I work to take care of myself and family. Tell you more later blonda un barbat cu care sa traiesc vreau sa fiu fericita
Sunt o persoana sufletista,sincera,putin romantica si foarte directa,urasc oamenii prefacuti si mincinosi vaduva daca ma vei cunoaste nu vei regreta ai antilnit o persoana speciala Las la aprecierea voastra Ceea ce caut eu nu cred caci voi gasii vreodata dar...sa vedem
simpatica sincera, urasc minciuna, imi place sa gatesc sa ma plimb sa dansez sa ascult muzica sa cant,iubesc copii,animalele Atragatoare, romantica, sentimentala, onesta, fara vicii, serioasa,Interesata de o relatie stabila de lunga durata cu un domn inteligent,educat,echilibrat,fara vicii,stabil financiar. silueta,atletica caut un domn sincer care stie ce vrea de la viata sa fie glumet, calm,simpatic intelegator
buna rau I'm a woman who has a pure heart who's loyal and only one man. I'm the woman who believes that everything happens for a reason and everything happens for life's growth. I'm the kind of woman who's matured enough in continuing life to the fullest. A simple woman who always look life colorful as a rainbow in after a pouring rain.
Casca ochii si ai sa vezi...! I am a woman who possess these qualities: loving, faithful, kind, compassionate, honesty, trustworthy, caring, sincere, loyal, friend, morals, easy to talk to, and passionate Mai bine nu se poate. Barbatul ideal
I am a kind communicative and open-minded woman with good welcoming personality and I have a smiling face that's why I can easily make friends with any one. Happiness is for those who wish to give and receive the rewards and challenges of relationships. . If I were to live life all over again, I would want to meeting someone that is responsible, loving, caring
sunt o fire simpatica.glumeata..jucausa..imi place sa dansez...sa navighez pe net sa merg la cumparaturi..si restu aflati mai tz... i am a caring honest trustworthy lady i join here due to the loneliness sa nu fumeze ,sa fie dragut si sa fie el insusi..!
Ador sinceritatea,respectul reciproc o viata linstita.Imi place mult sa citesc,sa gatesc,plimbarile in parc,voijele ,natura si animalele.Mi ar placea sa locuiesc circa de Mare pentru ca sunt nascuta si crescuta pe malul Marii Negre,deci ador Marea!Refuz sa comunic cu barbati needucati,sa fie clar!!!Iar cei ce nu au virsta solicitata de mine ar fi indicat sa nu ma deranjeze,va rog!
Imi place mult viata Nu mint ..nu vreau sa fiu mintita Urasc minciuna...pe care nu pot sa o iert Cine minte o data v a minti mereu Si cine accepta minciuna..la rindul lui minte Am sani mari imi place viata ....am fund . Barbati bine
fara falsa modestie consider ca sunt suficient de draguta,sunt sigura ca pot sa atrag absolut orice barbat si stiu ce vreau de la viata. Interesata sa gasesc un coleg de viata langa care sa imbatranesc frumos. sunt bruneta am ochii verzi,destul da inalta si cred eu suficient de atragatoare pt partea masculina. sincer nici eu nu stiu....nu as zice ca indiferent ce dar avand in vedere vremurile in care traim un barbat frumos,destept si cu bani..:)).glumesc...o persoana draguta...
Sunt zodia gemeni,deci o persoana foarte comunicativa,careia ii place distractia la maxim! Suflet tanar cauta ceea ce a pierdut, ori poate niciodata n-a avut Consider ca am un aspect fizic placut si de care sunt extraordinar de multumita,restul vine de la sine.. Distractie,prietenie
calma,sufletista,prietenoasa, In cautarea unei relatii serioase si a unei persoane care stie cu adevarat ce vrea de la viata... ochii albastri,par saten sufletist,calm,sincer
Sunt o persoana prietenoasa,glumeatza, si de incredere... Sunt linistita, vesela, dornica de socializare,apreciez umorul,destul de calma,oarecum interiorizata pana consider ca pot avea incredere in cineva. te las pe tine !!! Un prieten de incredere , elegant si sa stie ce vrea de la viatza!!