pai sunt ......... Vor o dragoste adevarata ! Un barbat chipes, romantic , fidel ! mica, grasa si urata sau ... uita-te in poze si fiecare cu a lui parere Nimic exceptional
I am a good person.i need 1 man for all life Buna domnilor barbatii,care visitati acest chat,SENTIMENTE ,nu ce frumos suna cuvantul SENTIMENTE ,dar ma intreb si va intreb oare mai exista asa ceva ???? Nuuuu ptr ca aici nu ne intalnim ptr a ne etala sentimentele ci ptr nevoile fiecaruia,adica v-au mancat creierii DOMNILOR cu sex in chat ,Azi nu mai cauta nimeni sentimente,ci aventura dar nu reala ci virtuala,eu una nu as putea intelege asta masturbare pe chat,Domnilor v-am etalat niste poze sa zic ca sa va desfatati privirile si sa face-ti ce dorit voi ,dar nu ma mai priviti ca pe papusa Barby care este de privit si de neatins ,sunt o iubita ce doreste o relatie cu SENTIMENTE reciproce nu o aventuriera ,Va multumesc ca ati citit si poate asa va dati si voi seama ca mai exista si oameni cu SENTIMENTE Normally I need good soul
Sunt o fata simpatica,placuta,comunicativa,isteata... light wind....sweet lips....purple sunset....warm sand....hot body...passion and flame.....sounds like a dream....Yes, it is me....girl of your life...your hope.....your sweet sleep....it is me whom you are dreaming about! Miniona Un barbat care sa aibe facultate terminata,serviciu,sa fie serios,care sa ma faca sa rad,grijuliu,responsabil...
sunt intocmai asa cum iti dorestii...promit!!! J'aimerais rencontrer quelqu'un avec qui je pourrais partager, plein de choses, comme les loisirs par ex et plus si vraiment affinités. Découvrir de nouvelles choses ensembles, quelqu'un qui serait attentionné, sérieux,honnête, qui aurait de l'humour, simple de la vie aussi, comme un pique nique au bord de l'eau. Avec qui je me prendrais pas la tête non plus, je suis plutôt très sociable, j'aime les imprévus les surprises j'ai de l'amour à revendre.
sunt o fire distractiva,zambareata si iubareata. sunt o bruneta cu ochii albastri careia ii place sa traiasca viata ramane sa ne cunoastem ca sa vezi cum arat caut distractie si prietenie
Sunt o persoana ambiÈaioasă, pasionala, cu bun simt, cu umor ,altruista ,Èai aÈatept sa intre à n viaÈaa mea o persoana potrivită mie. Nu sunt perfectă .Nu caut un barbat perfect. Urasc minciuna Èai oameni falÈai. Placut
timida si rasfatata Am 39 de ani, Ai Invins Continua ! Ai Pierdut Continua ! las la aprecierea voastra un tip destept, cu simtul umorului , manierat, respectos.
s o fata sincera s sociabila urask minciuna sunt ff deschisa,sincera,sociabila,ff vesela........si nu in ultimul rand .....pasionala...etc. FARA CHATURI......NU RASPUND.....MULTUMESC arat bine parerea voastra cont pt mn prieteni s socializam s ne relaxam
,,just me.. Romantica, dar cu picioarele pe pamant: imi plac florile, muzica live si drumetiile in weekend. Stau in Baia Mare si imi doresc un barbat atent, care stie sa asculte. Sunt una dintre acele femei singure Baia Mare care isi vor stabilitate, tandrete si un plan comun. Nu caut perfectiune, ci compatibilitate si implicare. interesant si inexplicabil.........merita vazut:)) prieteni,nimic special....:)))
hmm as putea sp ca sunt o fire cu bun simt imi place sa respect si sa fiu respectata,imi place sa dansez de fapt imi place exrem de mult:p:* O persoana optimista, educata careia ii plac lucrurile simple, plimbarile in natura, iarba florile, muntele. Imi place sa vizitez locuri din intreaga lume. Imi place muzica, dansul si emisiunile stiintifice. Ma fascineaza universul. un barbat cuminte:p
Sunt o persoana sincera, matura, iubitoare si realizata profesional, independenta financiar. Caut coleg onest, inteligent, aferent si autonom pe toate planurile, pentru socializare si poate mai mult. te las pe tine sa decizi sa nu ma mai plictisesc
Iubirea este ff greu de gasit dar este cel mai elegant ce poti trai in viata si merita sa incerci nush deocamdata .... vedem pe parcurs...... poate pe tine....
nu va spun nimic.. Ciao. Sunt livia din baia mare singura As FI dorit un coleg de viata...dar cum sunt PE cale de disparitie. Oameni seriosi ..cinstiti si de omenie .cu credinta in Dumnezeu ....totusi speranta moare ultima.. Am zis maI incerc. O data ca poate poate so gasi unul pt. Mine ..EU sunt credincioasa si nu mi plac mincinosi si ipocrizi..ii rog da sa abtina . asa ca cine vrea sa ma cunoasca mai bine..sa ma caute aici..va vor succes ! sunt nespus de buna...la tot ce exista un barbat nici prost dar nici rau...daca se poate putin cu tupeu
sunt o tipa nebuantica si imi place distractia looking for a man with a good sense of humor to enjoy the rest of my life together with. barbati mumosi:P si simtul umorului!
Sociabilabuna la pat ,ambitioasa Rog insistent cei care sunteti aici pt pierdere de timp sau aventuri sa nu ma apelati. Nu scrieti ca nu vi se Raspunde celor fara fotografii si profil complet. Multumesc pentru intelegere ! Varsta gresita ( eroare de tastare) ! Nas mic ,bruneta Caut o relatie deschisa in care sa domin
Femeie care stie ce vrea in Cautare de barbati disponibili sa cheltuiasca bani pentru placeri genitale sunt o fire deschisa vesela sincera putin copilaroasa sociabila si f loiala..motto ul meu...live for love and love for ever... Atragatoare , fund bombat sani mici si apetisanti ... tot ce trebuie pentru a te simti bine.. Barbati dispusi financiar pentru distractie
simpaticuta si cu simtul umorului Sociabila, cu simtul umorului, sufletista, cu multa experienta de viata & obosita de cretini. Rog prostii sa nu ma deranjeze. Mie imi plac oamenii cu mult gust pentru viata, modesti, interesanti, educati, respectuosi. Numai bine ;) ochi caprui, par castaniu, 162 cm, slabuta barbat intre 22-30 ani simpaticut si cu simtul umorului
Sunt o nevasta delicata,independenta, serioasa, dar cu simtul umorului. Imi vor un asociat care sa ma rasfete, sa fie alaturi de mine, sa ne bucuram impreuna de fiecare zi.
I am a very fun, romantic, kind, loyal, caring, affectionate and bright lady. A woman that doesn t care about what you have, but who you are. I am easy going and get along very well with people. I am easy to get to know and enjoy people very much.
Rock-erita cu chief de viata I am a very optimistic person. I like to smile and to laugh, and make others happy. I always hope for better. I think life is beautiful as long as you think so. I am positive that everything is possible in life.I am very friendly and adore animals.am kind, balance and intelligent. I am communicative and genuine person by nature. I appreciate home coziness and I am interested in social life. I have many friends and good family, but I feel lack of a exceptional person by my side who I can give all my care, warmth, love and tenderness. I want asa cum ma vezi rock-eri
pai ...............cum pot sa ma descriu, eu as zice numai lucruri bune despre mine ...............sunt simpatica,glumeata....si vreu sa fiu alintata. daca persoana care e cu mine merita, sunt foarete romantica dar am si eu caracteru meu.......va astept pai........uitativa in poza.dar acum sunt blonda nu roscata. caut multi prieteni
Trebuie sa cautam dragostea acolo unde suntem, chiar daca asta ne-ar costa ceasuri, zile,saptamani de deceptii si tristeti.Viata e plina de fumusete. Observ-o. Observa albinele, copiii, fetele zambitoare. Miroase ploaia si simte vantul. Traieste-ti viata la intregul ei potential, si lupta pentru ea! Ramane de vazut. Intelegatoare, iubitoare, "cu capul pe umeri", vesela.
Mai vorbim.
fire energica I am very easy going not much rattles me. I am non judgmental. I am truthful, fun to be with and don\'t believe in playing games, I work out, love movies and experiencing new things. placut o prsoana sincera cu care sa pot discuta orice.
sunt o fire sociabila careia ii place sa aiba multi prieteni sau macar amici. I am a woman that seeks to enjoy life and its adventure....................
Sant o femeie draguta ,simpatica ,cu simtul umorului.distractiva,sincera I am a respectful, kind, sweet, caring, and loving person. I am the eldest among seven siblings. As the eldest, I have a lot of responsibilities as my father already passed away. My family is very important to me and I'm willing to do whatever I can to love and support them. placuta barbat de varsta apropiata vaduv sau solitar si cu aceleasi calitati
Sunt o persoana calda ,echilibrata,vesela ,altruista,de incredere indeajuns de umanoida,nu-s prea interesata deaspectul meu fizic,zacamintelele is mai importante,zic Am o inaltime medie sunt bine proportionala, sportiva Un barbat care sa pretuiasca familia ,tandru ,sincer,un caracter intens ,vesel,antrenant si cu respect pentru relatia de cuplu
MI-E DOR DE UN DOR PRIBEAG PE ALT PAMANT, MI-E DOR DE UN DOR CE NU POT SA-L MAI ATING , DAR MA INTREB :, CE DOR POATE FI VINDECATOR DE DOR?, CAT DOR VIRTUAL MAI POT INDURA ? VA MAI VENI OARE UN DOR REAL IN VIATA MEA? OFFF, UN DOR REAL E BUN SI DE LA DISTANTA PE CAND UN DOR PRIBEAG PE ALT TARAM VA FI VESNIC O AMINTIRE FRUMOASA,DULCE SI SUAVA,CARE NE VA TRANSMITE FORTA SA MERGEM MAI DEPARTE,CARE NE VA DA TARIA SA CUNOASTEM ALTE SI POATE ALTE DORURI......
Nu stiu cum sa ma descriu pt k am transformat lasa si nu am incieere in mine Am un copil de aproximativ 7 luni,nu sunt cu tatal lui si imi doresc pe cineva care sa ma accepte cu trecut cu totul Nu mai e ce a fost nu imi place cee vad Un ajutor u
nu prea imi place sa vorbesc de mine sunt o fata sincera, sensibila , simpla.Imi place muzica ,dansul si plimbarile pe malul marii. cred ca placut socializare, prietenie