ar trebui sa ma cunosti...neaparat :) i am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for lovei am anice looking girl seeking for love mmm...uita`te la poze :P cineva de viata, cineva cu care sa ma pot distra ...
zambitoare dragutza visatoare optimista "Doar in prezent traiesc si vreau sa fiu Caci primavara -mi ride in privire Un anotim uitat mi ai readus Bine ai venit tirzia mea iubire. Ramii aici,tu dorul meu nespus." bruneta,dragutza,inalta,53kg barbat dragutz ,de preferinta brunet cu ochii albastrii,cu simtul umorului,inalt,constituie atletica,non-vulgar,manierat,cu studii superioare
nebunatica Noncomformista, realista, spontana, capricioasa si aproximativ normala. :) Traiesc in Phoenix Arizona, iar de-mi scrii fa bine sa ai macar cateva poze la profil altfel nu-ti voi raspunde. Nu accept casatorie si nici nu ofer. asa si asa persoane cu care sa discut
despre sex
poate
Nu te mai gandi la opinia iepurelui atat timp cat leii te admira ! I am a happy person, i love to smile laugh,i think am a very down to earth and easy going, i love cooking, listening to music,spending time with family.. i am a person of confidence optimistic, lovely and a simple girl..
O fata simpla,cu bun simt...intodeauna interesata sa aflu "noutatile" lumii...,foarte comunicativa,foarte prietenoasa (chiar prea lipicioasa )....sincera intodeauna...urasc minciuna, foarte glumeata,dar in limita bunului simt,sensibila,extrem de romantica,uneori o mica visatoare ...o persoana de incredere...o prietena de nadejde atunci cand prietenii mei au trebuinta de un ajutor (chiar si un sfat fiind el)...ador viata si tot ceea ce ma inconjoara....iubesc natura cu toate minunile ei,ador cerul instelat :X ...uneori privind cerul imi imaginez si visez ca el este "mica mea lume"....sau universul meu cu toate visele ce le pastrez adanc in inima mea:X...pot fi si o persoana serioasa si cu picioarele pe pamant atunci cand este nevoie...o persoana care adora sa aiba prieteni si care fara ei nu ar putea trai...un suflet curat si plin de dragoste,caci nu pot fi suparata pe nimeni nici macar pentru o zi,oricat de mult rau mi-ar face acea pers.....am incredere in mine si in propriile mele puteri,optimista,in fiecare zi cu zambetul pe buze(caci cine stie..poate fi si ultima zi ) foarte calma.....este nespus de greu sa ma enerveze cineva,oricat ar incerca.....o fata populara si creativa,un suflet in cautarea dragostei si fericirii,o persoana ce iti va intinde intodeauna un umar pe care sa te sprijini...o vorba calda si un sfat dat din inima...lista ar fi suficient de mare...dar in fiecare zi noi oamenii ne "descoperim" tot mai mult :*
Mi-a placut intodeauna sa cred ca nu am pierdut nimic niciodata,iar daca am pierdut vreodata ceva inseamna ca nu mi-a trebuit.........:-p "Daca dragoste nu e, nimic nu e!" Nu raspund oamenilor care nu au poze la profil. acceptabil prietenii
iubitoare,intelegatoare,sufletista,fara prea mari pretentii,tandra,pupacioasa, Rosor à ¤r rà ¶da violer à ¤r blà ¥ och jag à ¤r lika sà ¶tt endà ¥ un barbat de treaba,intelegator,sufletist,iubitor,tandru
cred ca arat o.k. I am here to find my soulmate.I always lock in life with the confidence.I am a romantic, full passion and love. I am great sense of humor. I love :-) enjoy your life. ia€™m looking for the man of my dreams with a kind heart. se vede in poza ceva inedit
DRAGUTZA,AMBITIOASA,DISTRACTIVA,SINCERA...URASC MINCIUNA SI LUMEA REA,VIATA E PREA SCURTA CA SA NE FACEM RAU UNII LA ALTII....TREBUIE SA TRAIM FIECARE CLIPA CA SI CUM AR FI ULTIMA...AS FI INCANTATA SA CUNOSC OAMENI NOI SI SAMI FAC PRIETENI NOI,MULTI PUPICI BARBATI SIMPATICI,SINCERI,CU SIMTUL UMORULUI SI PLINI DE VIATA
Well a little about my self,i always feel happy,you know why?,Because i don't expect anything from anyone. Expectations always hurt. life is short .so love your life. be happy. AND KEEP SMILING .just live for yourself and before you speak,LISTEN .Before you write,THINK. Before you spend,EARN. Before you pray,FORGIVE,Before you hurt,FEEL. Before you have,GIVE. before you quit,TRY. Before you die,LIVE .that's the little you need to know about me
ok I am active, cheerful, optimistic, easy-going and emotional girl! I like traveling, I go to Moscow quite often, but I dream to see France, Italy, Australia and many other countries. I am always very open to new experience in my life, so I am sure life will always give a chance! I believe in Fate, but also think that person can do a lot to change his life, make it how he sees it and wants it to be. ASA SI ASA barbati care stiu ce vor
cine vrea o sa afle!!!!!!!!!!!!! What am I doing here? I often ask this question to myself. I never thought I would be looking for love on the Internet. Not that I don't believe in romance or don't believe in love, just somehow this thought never crossed my mind. But times change, and here I am looking for a man. Not just a man, though, but THE MAN. My man... I don't even know what he should be like, so many girls realizate a precise image, and then try to judge every man by the similarity to that perfect image they've created. This is silly. I only know what qualities he should possess - he is strong (and here I don't mean heaps of muscles, but rather the internal strength), caring, affectionate, reasonable, supportive, intelligent and have that crazy side to himself because otherwise he will not understand me, because I'm not a typical girl. Do you think you match the description and want to know what makes me different from the rest? Just write me, I will gladly tell you ;-) 90-60-90. sincer,comunicabil,inteligent etc.
draguta..intelegatoare..mereu happy I am a kind of woman who is very honest,faithful,good looking.easy going,open minded,caring,loving and a very hard working woman...I love to laugh and and give a very nice smile on my face...any one after can catch me up and hook me well slaba.. prietenie...
Buna sunt o femeie singura in cautarea iubitului mult asteptat,vreau o relatie serioasa cu un barbat amabil cu simtul umorului, cu capul pe umeri nu in norii sunt o persoana vesela,imi plac spectacolele, imi place sa citesc,imi place muzica buna,imi place sa ma plimb in aer liber,etc. inalt 75-90kg ochii negri sau caprui brunet-grionat atletic barbat
sunt o persoana glumeata,dornica de aventura,dornica sa incerce ceva nou,sunt o fire mai nebunatica care nu prea are stare!imi place sa merg in excursii si sa fac shoping, cheltui bani pe haine. SIMPATICA, MAXIMA SERIOSITATE MAI ALES LA O SINCERA PRETENIE. CAUT DOR PRETENIE PENTRU COMUNICARE IN NICI UN CAZ AVENTURA SAU CASATORIE. ROG SERIOZITATE.. sincer mie cam lene sa ma descriu la fizic dar numeroase persoane mi-au zis ca arat f bine...si le cred,ca asta este si parerea mea ..nu conteaza de unde!poate o sa ne cunostem mai bine
Voglio continuare la mia amicizia o di più in compagnia di una "bella persona" e costruire con le sue nuove relazioni basate sulla tenerezza, il rispetto, la realizzazione e la fiducia in tutti gli aspetti, una persona corretta !! brigittevasque71 AT gml com Non sono qui per divertirmi, ma sono aperto a qualsiasi bellissimo incontro gratificante che mi verrà offerto ... Sono una persona realistica e ottimista, soddisfatta, curiosa, mi piacciono le persone vere, coltivate, raffinate e calde . Ho un figlio single e amo mio figlio, ridere, cantare, ballare, gite culturali, concerti, musei, mostre ecc ... la foresta, la natura, scoprire il patrimonio culturale e la storia senza dimenticare la gastronomia ... La mia ricerca: una persona che ha un innegabile desiderio di investire in una relazione stabile e rispettosa, che sa che amare non è possedere l'altro, o vuole modellarlo al suo ideale, ma può rilevare il suo aspettative da riempire, tutto questo a vicenda. Se sa come trovare le chiavi, riaprirà le porte dei miei tesori nascosti ... Lancio questa bottiglia nel mare, inoltre, la mia bottiglia non è vetro, ma cuore.
buna ,caut o relatie serioasa..daca vreti sa aflati mai multe astept sa ma contactati rog seriozitate I am honest and a caregiver woman loving and kind Ia€™m new here placut zik eu visez la o lume mai buna,o lume intre zambet si sarut,o lume intre rasarit si asfintit....acolo unde rasaritul si asfintitul se intalnesc,unde soarele zambeste dintre nori,cautand noi tentatii de iubire.!!o astfel de iubire ,una mult mai buna decat pana acum...uita de toti din jur,lasa tristetile
A nice person with a humore sens.I like to travell in a sonny placeses. If you want to unite your life with a kind, passionate, caring woman. So this is me. I am faithful, honest and communicative. I love life, that's why I try to spend happily and with a smile meet each day. I can say that I am a happy person, I have almost everything in life besides love, besides being loved, so I am here with an open heart for love. Hope I can meet it here. I am looking good.I am not fat. A sinccerly relation.
I'm outgoing person who love to be around with many loves... I really feel horny when am with my lover sweetheart dulce si suava ca un fulgusor. azi ma ai maine nu!
Sunt o persoana vesela si plina de viata .O fire misterioasa. I like honest, sincere relationship. With me is interesting to communicate, I have broad knowledge. I graduated from the Pedagogical Institute of the Faculty of Foreign Languages. I speak English, French and Russian languages. I love children and animals. I live an active, engaged in physical activities, like tourism and recreation in nature, reading books, listening to classical music, I love great movies, I have a hobby. placut, fire simpatica si sociabila discutii interesante despre viata,prietenie.
Sunt EU caut pe cineva sa fie capabil in a combina placutul cu utilul...imi doresc o intalnire in lumea reala,nu sunt adepta discutiilor seci si interminabile tip virtual.. Vor sa-mi restaurez viata ın doi cu un barbat sincer stabil si fara complexe! O iubita deosebita pentru un barbat deosebit. Placut,spun eu! Nu deranjati cu povesti interminabile din plictiseala,virtuale!Imi doresc pe cineva spontan si hotarat,pentru o intalnire discreta,in lumea reala!
sunt o persoana ambitoasa si restul las sa ma descopere cei interesatii ? Mare iubitoare de natura,animale,iubesc puritatea.Suflet altruist isi cauta sufletul geaman.Cei care nu sunt compatibili cu cele sus mentionate ii rog sa ma ocoleasca. cred ca placut? prieteni
FINUTA DELICATA COMUNICATIVA NUMI PLAC MINCIUNILE SERIOASA DISTRATIVA I am very honest and a faithful woman and i am looking for the man who is honest and caring as well to share all my life with MICA LA INALTIME DAR ARAT DESTULDE BINE UN BARBAT IUBITOR DRAGUT ROMANTICC
Sunt o persoana vesela,plina de viata,cominicativa,sincera,sportiva...nu mai am ideei I am interested in a serious relationship. I want to find a strong shoulder on which I can rely, a man who will love me as much as I do him. I want to take care of my loved one and feel the feedback. I just want true honest love without lies. I will try to find it here in someone. Maybe in you I will find this love? Sincer nu ma plang dar nici nu ma laud...arat binisor... O persoana inalta,vesela,sincera,careia nu ii place minciuna si sa fie cat de cat dragutza..
nu-mi place sa vorbesc despre mine.Ar trebui sa ma descrie cei care ma cunosc.Eu imi stiu numai negativele. ... ----caut o relatie frumoasa,serioasa,de lunga durata!!!pref,barb.masivi 85--110kg.;;de preferat;;;vaduv;;astept ,sa apari;;TU..!!!!!!!si eu,sunt ;vaduva; imi caut jumatatea cealalta
Sunt o persoana comunicativa, vesela, cu multe activitati care-mi completeaza si-mi dezvolta existenta. Imi gasesc echilibrul in tot ce fac si in tot ce ma inconjoara. nimic special,caut sa pierd timpu ,excludem barbati obsedati si dornici de placeri , ca si cei vulgari
De nu ai poza pe profil nu ma contacta, ptr.ca nu voi raspunde. Nu fac chemare la nimeni, viza, cetatenie, etc.. De nu esti din Canada/US nu te astepta la raspuns.
o persoana sincera,sociabila, caruia ii place sa cunoasca oameni adevarati. Sufletista,sentimentala....o fi bine ,o fi rau....? inalta,par lung,natural,corp atletic un barbat care sa stie sa aprecieze o femeie,sa o inteleaga si sa o respecte.
sunt doar eu cu defecte si calitati Likes -books -movies -walks -animals -spending time with my mom and brothers Dislikes -rude people -dark chocolate degeaba ma laud eu...astept asta de la altcineva caut un ideal propriu....aici nu sh ce caut...doar ma distrez cum pot
o doamna bine Iubeste-ma pe mine daca suferinta de a iubi iti poate asigura fericirea ..., invata-ma si pe mine sa sufar si-ti voi asigura fericirea de a fi iubit..!!! placut Socializare,sinceritate
am a vaery beautiful young lady who is looking for a very good looking man to be with for the rest of my life a not all that tall but am avrrage in every thing on me
vei afla dac esti interesat I am an optimistic, fun loving lady, enjoying simple pleasures in life, love to travel and see new places. Honesty and integrity are important to me placut frumosul din poveste adica pe fat elegant pe un cal alb