...cik as fii prea dulce ,cik prea amara,,,cik simpatik,cik de treaba,cik cu fitze (aparent)...sociabila shi perversa cu cine merita...;) Inca mai cred in Mos Craciun :)) Ce este dragostea? Atunci cand il privesti pe celalalt si se raceste mancarea in farfurie :)) Pentru ca sunt o rara avis ,de fauna si flora majoritara nu sunt interesata. mmm...destul de cute...:D voi vedea pe parcurs...:*:*:*
Sunt o fire vorbareata si foarte dinamica.... am a good and honest lady seeking a faithful and reliable man to be my soulmate Las la parerea altora!!! relatii serioase NU AVENTURI
tanara si nelinistita Ai gasit persoana potrivita? Toata multimea se confrunta cu urmatoarea intrebare: cum imi dau seama ca am gasit persoana potrivita alaturi de care sa imi pot petrece restul vietii? Haideti sa incercam sa gasim impreuna un raspuns. In loc sa te intrebi "Este el/ea persoana potrivita?" When you love someone you will feel it deep inside. And nothing else can ever change your mind... La Vie Est Pleine De Surprises!!! placut un barbat bine, sincer si cu suflet bun
Sunt serioasa hello people am victoria i like having friends on the site any one there can call me chat ok to all am free lady Arat bine de tor Caut placeri
Sunt o persoana realista cu bun simt...urasc minciuna...doresc seriozitate... sint o iubita simpla onesta sincera si generoasa urasc minciuna. Totul ok....doresc si persoana de langa mine sa fie aproximativ ca mine.... Un barbat simplu....serios pentru casatorie....
Caut ajutor si iubire imi plac masinile si barbati inteligenti I am a woman in the full meaning of this word.....i can be gentle and eccentric, passionate and tender, loving and hating. a spontaneous person, like everything new, and creative. I can say i am a bit of experimentator :)))))) Un barbat din toate punctele de vedere
Mica si frumoasa Esti visul meu care ma tine treaza, esti luna care ma priveste-n seara esti o iluzie, durere, soapte... Traiesti ca sa iubesti asa esti tu, si te iubesc asa cum esti... Tate mici . Cur bombat . Modele bine definite. Caut o persoana care sa ma ajute sa ma dezvolt
Inalta,bruneta,cu simtul umorului,ceea ce vreau obtin,fara obligatii,dornica de aventuri in special o persoana normala cu defecte si calitati sociabila,pasionala,rabdatoare... Inalta,bruneta,ochi caprui Relatii deschise,in special aventuri
IMI PASTREZ MORALITATEA SI VERTICALITATEA, CEA CU CARE AM LECAT DIN CASA PARINTILOR, CEI 7 ANI DE ACASA. UN CARACTER CURAT, ZDRAVAN SI CAUT CEA SIMILAR, S-AU MAI PUTERNIC.
Sociabila Cred in dragoste de la intaia vedere...Cred in soarta ,care iti asigura sansele pierdute in trecut...Cred in prietenia dintre un barbat si o femeie... LA VIE EST BELLE ! Las la aprecierea altora Un barbat care stie ce vrea de la viata .!amandoi sa mergem pe acelasi drum pe o lunga durata de timp,pana cand va vrea bunul dmz
discover me Persoana serioasa,sincera si loiala caut pe cineva care apreciaza lucrurile simple si iubeste copii. is important what you have in your head and after how youa re looking bcs you can be nice and sweet but if you didint learn somting in this life then the beauty is just for one day;) Love is like a rose ...... If not watered in time it dies........ love,you can wet with the beautiful words and fidelity ............ If you want to be loved and be loved in return, you must follow these steps.
Nu stiu ce sa zic sincera, romantica, urasc minciuna, si neseriozitatea doresc o relatie bazata pe sinceritate si de lunga durata Infatisare fizic extraordinar de bun Pe cineva pt distractie
nici eu nu stiu..... Am a very hard working woman with a pure heart of loving and caring I was born in Australia but grew up at houston texas with my mum , my dad is always away , cause he was commander in the army so I grew up as the only child with my mother and I had no siblings or cousin the world was so lonely when I lost my parents I can't tell all about myself publically on my profile so that's all I have to say. normal....cred nici eu nu stiu ce caut
i`m a nice person, but u`ll see this after u`ll get to know me better :) Muncesc mult in momentul saptamanii dar weekendul e rezervat persoanelor dragi. Ma relaxez la palavre cu prietenii alaturi de un vin bun. Sunt o fire independenta in cautarea cuiva in fata caruia sa imi incuviinteaza sa fiu vulnerabila. i`m cute and sexy :P ...i like to look good :) i want to find a man who can make me happy in ALL THE WAYS :)
o persoana de incredere si foarte de treaba DOMNILOR,VA ROG SA FITI ASUMATI,NU DERANJATI INUTIL,DORESC O RELATIE CU BUNE MANIERE,NU MA DETERMINATI SA VA AGRESEZ VERBAL......NU DE ACEEA SUNT PE ACEST SITE,IMI DORESC O RELATIE SERIOASA!NU CAUT AVENTURI...PROFILUL IMI ESTE REAL,POZELE SUNT AUTENTICE,SUNT ALE MELE,SIGUR VARSTAISI SPUNE CUVANTUL FIZIC,DAR NU SI MENTAL!!APROPO,,,UITASEM,MAI SCHIMBATI PROFESIILE....CAM MULTI INGINERI,CAM MULTI CU STUDII SUPERIOARE,DAR DE SCRISUL LB ROMANE ,GRAMATICA,ATI AUZIT!?DACA DA,REVIZUITI O....UN INGINER NU POATE FI AGRAMAT,,,,, bruneta,inalta,ochii caprui un barbat de treaba,dragut,de incredere,atent
I'm a simple and honest woman i love to swim at the beach . Hike and learn more . I go for long walks to keep my brain refreshed ma numesc maria am 17 ani si vreau sa cunos persoane noi:**::* Very attractive I'm looking for an honest and good looking man for as my partner
Sunt o fata draguta, care e in cautare de ceva frumos!! I am named juliana I am new on the site I am single with a child I live in Metz I am here I made friends or more Las la aprecierea ta! Caut persoane respectoase, cu bun simt care sa poata discuta indiferent ce dificultati din viata de zi cu zi.
,,Caut pe cineva pe care sa il respect ca sa pot sa fiu aascultatoarea. Nu pot sa fiu asa cu cineva care nu poate sa isi rezolve solitar problemele. Eu caut un barbat care se poate ajuta pe sine insusi pentru a ne ajuta reciproc. Caut un barbat care sa inteleaga ca s*xul are importanta lui intr-un cuplu dar ca nu determina existenta cuplului care se vrea cu adevarat fericit. Si o nevasta adevarata nu va accepta niciodata langa ea un barbat care este extraordinaraŠdar numai o ora! Pentru simplul pretext ca ziua are 24 de ore !"
o enigma ,descopera-ma! O sa incerc sa ma descriu cat mai la obiect si ce astept ca sa nu ne irosim timpul de pomana . Sunt o nevasta independenta, fara obligatii ( copii, sot, parinti, rate la banca etc.) A da si fara regrete sau alte handicapuri fizice ori psihice. Am cariera mea de contabila , masina mea , casa mea deci nu astept pe Fat Elegant cu palosul gros si plin de bani , caut un OM integru la fel fara obligatii si independent financiar si fara prea numeroase sechele de la fostele ca de exemplu si independent de parinti caci nu sporesc si educ adulti, EXCLUS alcoolistii, mincinosii, barbatii insurati sau in relatii cautand o aventura online si din alta parte caci daca as vrea cocosel este suficient sa merg in club si sa plec cu intaiul papusel la un hotel pt o aventura de o ora/ noapte. Profilele fara poza si cu povesti lacrimogene telenovelistice sa se abtina sa dialogam caci ma repet caut un OM pentru o relatie serioasa ( a se citi copii casatorie etc) Acum totul depinde de tine daca te ridici la masura standardelor mele . ma vezi si vei aprecia singur cheita sufletelului
nebunatica,distractiva,serioasa cand e cazul I am an easy going professional, sincere and honest woman. I like quiet evenings at home with my dogs, watching television, listening to music, science fiction, reading a book or having lively conversation. I have a good sense of humor. Don't hesitate to ask me anything.
Placuta, sociabila,foarte pretentioasa,ambitioasa, realista im here to find my right man nt to find a games...so please i hate games i want serious relationship .... Placut pentru unii, elegant pentru altii... global neinteresant pentru restul... Prietenie, discutii mai putin pictisitoare si nu prea exagerate! PS: Cei casatoriti,aventurieri, "colectionari" de prietene,etc.. sa nu se deranjeza ... caci vor fi blocati din start!!!
sunt o tipa serioasa si cuminte si vreau un baiat serios si sa fie de casa Sunt o persoana normala modesta, toleranta, emaptica, generoasa. Urasc minciuna, aroganta , ignoranta si prostia. Valorile adevarate sunt familia, inainte de toate , respectul fata de tine insuti si fata de cei din jurul tau , sa dai si sa primesti sentimente de dragoste, sa te valorezi si sa valorezi pe cei dragi si sa fii valorat. Nu are importanta componenta materiala ci uniunea cu persoana de langa tine. Sa iti fie (si sa fii alaturi)la bine si la greu . un baiat serios si de casa pt o relatie serioasa
With great sadness this wonderfull woman passed away.. She left us for a better world , becoming an angel and watching her beloved ones, her familly, her friends. She fought for more than a year with this horrible disease called cancer, until God has called her to Him. 11.07.1977 - 17.07.2011
Nothing of what we can think or tell right now can blow away the ennormous pain and sadness , that we bear in our minds and souls. I will never forget you my dear love ! Be brave there as you were here, untill we ll meet again !
I love you
ma cred o prietena inca tanara Cand ma gandesc la frigul de afara, La stelele cu chip de portelan, Nu inteleg de ce astept in gara Rapidul ce opreste intr-un an Doar intr-un loc neinsemnat pe harta, Cu felinare sparte si-un peron Pe care rataceai tu altadata Cu rochia turcoaz pe sub palton. Stau si ma mir cat e de scurta halta Pe care-o faci in zori la poarta mea... Cand sa mi-aleg penelul, s-ascut dalta Sa desenez pe tren adresa ta? - Tu vezi, iubire, se contracta momentul Dar am ramas acolo pe peron Imbratisati la fel ca-n anotimpul Primei iubiri. Al rochiei cordon Ma tine-n visu-acesta prizoniera La fel de gratios ca bratul tau, Acest spectacol e o premiera... Ai vreun regret? Imi spui ca-ti pare rau? Adu-mi un argument care sustine Sincopa dintre straniu si firesc Si-atunci cand nu-ti mai amintesti de mine, Invata-ma sa supravietuiesc! placuta,spun majoritatea sarea care sa dea gust vietii mele
Sincera si iubitoare I would like to meet a person who is fun ny and smart who is independent caring and loving likes life. who takes pride in work who does not abuse alcohol or drugs. Prefer nonsmoker. Likes his family. I am very independent attractive person.Would like to meet someone of Slovic orgin. I do speak it but need to converse more. Placut Socializare
o persoana dinamica si extrem de ambitioasa hello new here on the site and looking for fun. and maybe more than in that maybe if your interested hit me up .
Sunt genul de femeie care nu are nevoie sa se dezbrace pt a fii frumoasa... Las la aprecierea celui ce isi doreste cu adevarat o familie Un baiat sincer,serios si sufletist
50% calitati si 50% defecte Muzica,dansul si actoria sunt pasiunile mele.Imi place sa citesc si sa vizionez filme(de obicei comedie si actiune).Imi plac animalele(mai ales cainii si vidrele).Imi place sa desenez si sa scriu.Sunt timida,dar asta mai degraba la inceput. :D zi tu... dar voi ce cautati aici????
linistita,distractiva,vesela si plina de viata A nice caring loving kind shy respectful and a very honest woman who likes to read listen to music watch movies have a long walk swimming cooking and having a romantic dinner corpolenta orce,sa cunosc si sa mi fac prieteni
Eu am ochi alnastri am inaltime de 1 45 si sunt slaba IMI TRAIESC VIATA DIN PLIN..........LA FEL CA TOATA LUMEA......DAR MUNCA E PE PRIM PLAN... Slaba frumoasa inaltuta Un baiat foarte elegant sa fie ca mime petrecaret
Sunt o sotie simpatica,satena cu ochii caprui,am 1,60m inaltime. Nu imi este greu sa ma descriu,dar nu o.voi face aici. Doar atat vreau sa adaug,sunt o persoana responsabila, de cuvant,credincioasa si iubitoare,curata,gospodina,.etc,etc. placut Barbatul corespunzator pentru mine
sunt o persoana normala,cum sunt?vesela,imi place sa fac cunostinta cu alte persoane,sa schimbam doua vorbe etc... Sunt o nevasta normala din punct de vedere fizic si psihic, echilibrata,romantica, o fire vesela, gospodina zic eu, deschisa spre explorarea de noi orizonturi, cu defecte si calitati , cu dorinta de a cunoaste o persoana serioasa si cu un caracter elegant , pentru a petrece restul vietii in dragoste, siguranta, respect si armonie. nici grasa nici slaba. sa zicem ca ma intereseaza sami fac prieteni, nu ma intereseaza sa-mi fac o relatie,asa ca daca vreti altceva nu ma cautati.