Simpatica, cu simtul umorului, inteligenta , atee sint o persoana sincera si numi plac aventurile ,eu vreau o relatie serioasa bazata pe incredere si respect ,cei care cauta alceva sa se abtina Draguta un barbat cu simtul umorului, romantic si ateu (sau agnostic)
pai vesela...putzin cam energica 'si te iubesc cu mila si cu groaza, ca un nebun de alb ce captureaza regina neagra pt vesnicie, iubita mea cu f mari probleme' .. momentan ma aflu in Coventry (plecata din Buc). despre mine sunt o combinatie intre un copil si un om matur .. ofer multa atentie si afectiune si asta ma stabilizeaza cel mai mult cand si primesc .. sa zic fara minciuni?! imposibil nu?! dar eu nu o sa te mint .. mi-am dorit mereu un tip calm si pozitiv dar nu prea am avut parte decat de opusul .. rad si imi place sa te fac sa razi, acum nu stiu daca am sa iti nimeresc tipul de umor .. si intr-o lume in care societatea isi pierde valoarea ma intreb daca o sa mai gasesc o pers decenta langa care sa 'imbatranesc' poti sa imi spui de unde incepe increderea? placut zic yo apai c sa zic pana nu vezi nu crezi... nam preferinte
simpatic si glumeta Sint o persoana suficient de simpla si plina de viata romantica grijulie imi place viata necomplicata , viata in suburbie ......nu-mi place cluburile bautura sau fumatul .Apreciezi natura si ce are de oferit imi petrec momentul la piscina la un tenis la gradini botanice si zoologice in gradinuta la picnic sau la o plimbare cu catelusul meu ......imi caut jumatatea... pina in prezent nu am gasit o persoana sa aibe aceleasi placeri de la viata ca mine ......nu ma intereseaza fiintele din alte tarii eu locuiesc aici si de accea asi dori o persoana din aceasi zona .....nu sunt interesata in persoane care nu au statutul legal in aceasta tara daca doresti alte informati ma poti contacta ......iar daca dupa ce ai citit scurta mea descriere si crezi ca nu avem nimic in comun sau nu esti mai inalt ca mine te rog sa treci cu vedere profileul meu nu are rost sa ne pierdem timpul inalta slaba bine conturata drgut placut
Sunt ok.....!!!!! Sunt o persoana deschisa care stie ce vrea de la viata. Locuiesc in New York (dar nu pot seta locatia asta nicicum) si as dori sa vorbesc cu cineva din imprejurimi. Destul de bine la.varsta mea:))) Caut un barbat care sa stie sa respecte si sa iubeasca o femeie dar in ziua de azi cam greu se gaseste asa ceva etc....
simapatica, cu simtu umorului si multe alte calitati Incerc sa ma recompun sufleteste,pentru a merge mai departe,pretuind cu toata fiinta mea tot ceea ce am primit si primesc de la viata! Rog insistent aventurierii sa se abtina,multumindu-le respectuos!!! cealalta jumatate a mea
Interesanta , amuzanta , orgolioasa Am fun and happy person to be with...I love spending good time with my love ones and being closer to nature...I love to try new things and cooking for my family.. Numa bine Orice
Sunt divortata am 2 copiii doresc o relatie de lunga durata Sunt o femeie deschisa la nou si provocarilor vietii in limita bunului simt. Sunt de intocmai o iubita ambitioasa, increzatoare in fortele proprii, capabila de sacrificiu si de daruire pentru cei apropiati. Sunt o fiinta comunicativa, de incredere care ascunde adevarul uneori dar o face spre folosul inlocuitorului sau. Am 1/60/55 kg ochiii caprui vor relatie cu o pers care sa ma iub si pe mn si pe copiii Caut un barbat care sami fie alaturi la Bn si rau
nu imi place sa ma descriu las la aprecierea fiecaruia I am a loyal hard working person who is looking for someone I can trust, laugh and have fun with. Someone who wants to go for a big adventure or the local flea market. Kindly get back to me on shellymckannas at Gm. I love the beach and my dog. I would love to meet someone who enjoys the little things like id & knows those are the big things. If you like what you get to read In my profile Kindly get back to me on shellymckannas at Gm figure out that. Looking for someone respectful, stable, sincere and consistent in thinking and behavior. Someone who shows humor and integrity and is fun to be around. placut....cred prieteni noi sinceri.........daca mai exista asa ceva
Sunt o prietena sigura pe mine,singura,independenta. Ador natura, poezia. Sunt un om simplu, in cautare de simplitate si de liniste. Atat! Consider ca am un corp bine peoportionat Caut un barbat singur, deschis pt relatii serioase, independent , sa stie ce vrea de la viata si sigur pe el si alegerile lui!
I am on here looking for a very serious relationship that will surely lead to marriage if only my partner Agrees ..I am a fun loving person. I am a very caring and sensitive person, I am a level headed, down to earth person who is totally devoted to the one I love. I tend to be shy at first, but I will open up quickly with the right person.I am confident, calm, and happy. An introvert by nature, I am quiet, structured, and organized. i think I'm a pretty easy going person. I love to be shown affection and don't have any problem whatsoever showing the right person lots of of it, i always say if its better to give than to receive. I think that i have a pretty "strange" sense of humor at times. i look at it this way I'd rather make a joke than to sit around and dwell on things i can't do much of anything about.I literally despise people who put on or lie about things and think they can get away with it where I'm concerned.I consider myself a sensitive, kind, and gentle person who enjoys being with people. I like going to the movies, listening to music, taking long walks on the beach.Favorite activities are going to the movies,taking walks the beach, being healthy. Most of all I love to be romantic for that unic someone.
sunt o fire vulnerabila explodez nespus de rapid cand ma derajeaza un cuv nepotrivit sp despre pers mea sunt ok daca nu ma calci pe coada A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl..A nice girl.. slabuta 1.67 bruneta ochii verzi corp lukrat la sala 42 kg am un aspect nespus de placut sa imi fac multi prieteni si prietene
nu cred ca am chiar trebuinta de descriere... I am romantic and fun to be with. I laugh as much as I can because happiness is totally free. I am into something real and i don't joke with what's is necessary to be done. placut... ceva deosebit...
frumoasa desteapta sensibila si cu un chef de viata nemaipomenit I hope to find on this site a person with a good soul, a kind and open person who will be ready to faurite a family and strong relationship...looking forward to hear from you soon hun. elegant un barbat elegant ca si mine
Sunt o fire vesela, plina de viata..iubitoare,si cu bun simt...Dresc sa cunosc un Domn..apropiat de anii mei pt o relatie de viitor..NU MA DERANJATI INUTIL!!1....
Sunt o iubita simpla ...punctuala ...cu bun simt Have you ever heard that the beauty will save our world?!I have enough inner and outer beauty to save the whole universe:)But my mission is to make you happy!I was born for love:to love and to be loved!I am friendly and easy going. Cheerful and quick-moving. Generous and kind....I can be everything for you....If you are ready, i am yours! Mai bn ma descoperi tu Prietenie...socializare
Caut o relatie sincera sunt o persoana buna,vesela etc Sunt o sotie atractiva, simpatica si realista. Doresc o relatie serioasa, eventual casatorie. Sunt ok!!! Ami doresc un barbat care sa stie sa respecte o femeie si sa ami.ofere iubire
Mai bine va las pe voi sa ma descoperiti ;) I am a fun loving person. I love to try new things and believe that everything happens for a reason. I enjoy photography and learning about new cultures and different walks of life. Snorkeling is a passion, along with swimming. Parerea va apartine ..
Like me for who i am..:) Sunt crestina, gospodina, eleganta si imi plac barbatii stilati, muncitori si cu bun simt, la fel ca si mine. ..Zic eu placut.. Prieteni noi..oameni interesanti...
Sincera, spontana, cu simtul umorului ,dar si cu bun simt, cateodata ,insa ,acida si ironica.Ador sa calatoresc, sa descopar oameni si cultulrinoi , orase ,mai ales ,centrele vechi , dar si peisaje inedite.Calatoresc indeajuns de des.... Imi plac lectura, muzica buna, plimbarile in natura , miscarea . Caut o relatie serioasa alaturi de cineva si impreuna sa construim ceva frumos!
sunt o fata draguta, simpatica, haioasa, vorbareata,,, nu ma prea pricep sa vorbesc despre mine Sunt o persoana singura am 50 de ani dar sunt plina de viata si vreau sa imi impart restul anilor cu cineva drag. Locuiesc in Olanda de 29 de ani si am o viata frumoasa si vreau sa imi caut perechea . dragutica dragutica dragutica ! mi-as dori sa gasesc un barbat serios, devotat cu care sa pot vorbi deschis despre absolut orice si cu care sa incep o frumoasa relatie. poate sunt prea visatoare dar merita sa incerc
Sunt ambitioasa De ce nu-mi vii,de ce? VINO LA MINE !!! Pe Soare sau pe Luna, Pe vreme rea sau vreme buna, Te chem mereu,mi-e dor de tine, Vino la mine! Si daca te iubesc Inseamna pentru tine ca gresesc, Ma iarta,nu pot fara tine, Vino la mine! Si de-ai gresit,nu-i vina ta, Pe toate eu le pot ierta Si le-am uitat si stii prea bine, Vino la mine! De n-ai curaj,tu indrazneste, Cin^ ¨te iubeste,nu te dojeneste. Incearca,o sa fie bine, Vino la mine! Si-as da indiferent ce sa te intorci la mine, Ah,Doamne,doar un ceas cu tine, VINO LA MINE !!!!!!! Foarte sexy De toate
sunt o persoana normala sunt nascuta 27 martie 1965 vreau sa specific asta ca la profil este gresit anul nasteri.Sunt o persoana sincera vesela si vor sa gasesc o persoana iubitoare care sa stie sa ma faca fericita placut nu stiu,dar o sa-mi dau seama daca gasesc:))))
asa sunt eu..ciudata,diferita,nebuna...imi place sa ma distrez sa rad sa ma simt bine....imi place istoria,imi place sa ma informez..de lucruri inteligente...nu de barfe...citesc mult..imi place sa zambesc sa trec peste tot,sa fiu prieten de nadejde..... .am 1.62cm....49kg...87-62-90...satena deschis,..si restul mai tarziu...:D barbati adevarati.....:D
I hate being sexy,but I am a dancer,so I can't help it! Sociabila, imi place sa petrec timp in natura si sa calatoresc! Caut un barbat activ si deschis cu varsta intre 38- 42 de ani .
o tipa ok...in cautare inca...;) I want to find a person for life, with whom we will create an amazing relationship. I want to be with an open and sincere person who will be honest with me. I believe that care and constant attention to each other are very important. I sincerely hope to meet such a person and realizate a happy future together. suficient de ok, zic;) O persoana speciala...
Mica..rea si perversa;) Daca vrei sa afli mai multe despre mine, ma poti conacta, iar discutand poti afla ceea ce iti doresti. Pe placul meu in primul rand dupa de vazul lumii! Depinde ce gasesc..
Simpla si frumoasa Nu-mi plac barbati falsi.. minciunile, tatuajele, tigarile, alcoolul. Imi place sinceritatea. Oare mai sunt, acesti barbati, din tot ce doresc eu, de la eii(el) !!! Hmmm. Aici ce vad.. Ff rar ii vezi ca scriu pe profilul lor.. Casatorie sau prietenie. Majoritatea.. Mai multi spun in profilul lor.. Flirt. Este ff cu bun gust sa ai o relatie de prietenie. Dar sa fie ff seriosi. Sa stie, ce vor din tot restul vieti, lor. Doamne ajuta! Multumesc pentru intelegere! Placut Oameni cu o mintalitate normala
sexy si cuminte Lovely, energetic, kind-hearted lady, who loves to be happy and make others around happy too. I learned physiotherapy and osteopathy so you can be sure I help your bones feel better every day. Sound good? placut un barbat cumsecade
sunt frumoasa si respectoasa si imi place sa comunic restu descoperiti voi daca sunteti interesati "Doar in prezent traiesc si vreau sa fiu Caci primavara -mi ride in privire Un anotim uitat mi ai readus Bine ai venit tirzia mea iubire. Ramii aici,tu dorul meu nespus." numa buna de ori ce un barbat matur si intelegator si care stie sa iubeasca si respecta o nevasta
sunt o persoana cu un caracter flexibil,cu bun simt,grijulie si plina de viata..si vreau o
persoana pe masura mea sa imi fie aproape. Proaspat divortata, doresc sa am un prieten prudent , calm , respectuos , afectuos , darnic , familist , iubitor de copii .PS inca o rugaminte, nu doresc sa fiu amanta, eu caut ceva serios, asadar domnilor nu mai dati mesaje daca sunteti casatoriti, fiindca nu ma intereseaza. placut