Sunt placuta sincera Nu sunt cum sunt,nici cum ma vezi,ci asa cum ma visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi Placut Un barbat serios hotarat si cu ochii verzi
Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si modest Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut indiferent ce ..de la politica la oamenii parosi..:P
e aiurea sa completezi acest camp... perfect nepotrivit... si nu stiu cine reuseste sa ramana obiectiv vis-a-vis de el/ea insusi/ insasi... Dresc o relatie serioasa cu un barbat din Oradea as prefera sa fie vaduv. normala ceva nemaigasit
inimaginabil, special ... :)
tanara si nelinistita:) So true life is what you make of It, usually people at the new Year eve are busy with revaluating their life, remembering which consiquences were caused by what actions or decisions, trying to make a new prospective and make a plan for tomorrow and a life after, but for me this turning point is today, so what I made of my life so far: made my choice for education- now have even two jobs that help me to discover all sides of my personality- I use my thirst for knowledge working as a teacher in college, and let my creativity out at the performance agency, have an active life, my days are longer than 24 hours, still have time for my favourite books, reazlied my home is where my heart is, know the real meaning of a family, open to life, to new horizonsa€¦ still singlea€¦ still a dreamera€¦ still perfectionist un tip cu care te poti distra si cu care poti discuata orice....
o simpla prietenie
NIMIK MAI MULT :)))))
pasionata de arta, frumos,romantica si serioasa Hola soy una Capricorniana enfermera cubana amante de los animales y las amistades. placut caut un barbat bogat, serios, inteligent si frumusel
cine vrea sa ma cunoasca stie ce are de facut... Buna sunt o persona normala si cu calitati si cu defecte ca perfect indiferent ce om.Sunt divorata de 5 ani am doi baiete minunati sunt luminari ochilor mei.Doar cunoscanduma poti vedea cum sunt. caut noi prieteni...doar atat....
Eu vreau sa anunt.prin intermedio acesyui mesaj...ca urasc minciuna..detest persoanele false.y egoistas...un salut
....cary... Sunt o fire creativa, sociabila, imi place sa glumesc si sa rid (cand e nevoie). Imi place sa ascult lucruri interesante pe care cineva le povesteste, nu ma plictisesc asa usor si plus la asta, cind te afli intr-o companie cu mine, niciodata nu-ti va fi urit, pentru ca sunt foarte energica si mereu predispusa sa incing atmosfera :))) . Imi place sa ascult muzica . Imi place sa vorbesc cu prietenii, sa-i fac sa zimbeasca! Sunt un suflet care stie sa iubeasca. Sunt iertatoare, pot sa trec cu vederea unele lucruri, doar daca acea persoana merita cu adevarat. Imi place sa visez, asta ma ajuta sa-mi formez o mica lume a mea unde sa-mi inchipui un viitor asa cum mi-l doresc, macar in vise totul este posibil! = )) Imi place sa pozez , asta cred ca e specific noua, fetelor. Imi place sa primesc complimente, flori (trandafiri), dar nu de la oricine. Sunt o persoana mai mult romantica, ador plimbarile serale. Imi place sa iubesc si sa fiu iubita, sa fiu respectata! Imi plac mesajele scrise din suflet nu copiate de pe net. Imi plac cuvintele frumoase si sincere. Asta se reflecta mai mult asupra iubirii. ....... Caut un barbat care stie sa respecte si sa ma iubeasca...intrun cuvint...sa ma faca fericita....
sincera ,amuzanta tare deschisa. Ingridients of life long relationshiop - love, care and trust, ability to compromise and desire to work together! I am ready for lifelong ride. I am friendly, simple, family, hardworking lady, love life and want to spend it with right person. Love to make surprise and cook something tasty for a beloved person, love to kiss and cuddle and walk hand in hand. Where are you, my partner in crime?;))) nu stiu caut persoana care sa ma faca si sa-l fac fericit pana al adanci batarneti..sper sa nu fie doar un vis
I`m an ambitious woman,with a good sence of reality and a taste for fun. Detest minciuna si fiintele false. Caut relatie serioasa. I`m not a tip but i don`t look that bad. I need a man that cand take care of me, understand me, have brains and balls.
ok Descrierea mea fizica le vezi in poze...Daca vrei sa afli mai mult, trimite-mi un email. Eu as vrea sa cunosc un tip in Ottawa, Montreal sau Ontario in general, care e nefumator si nu e un alcoholic, intre 40 si 50 de ani. Scopul e: prietenie, cu posibilitate de a ajunge ceva serios (daca sintem pe acelasi wavelength). Imi pare rau, dar nu sant interesata de nimeni din Romania. ...ceva special :-)
intre a fi sau a nu fi, poti sa lipsesti? I am a woman who possess these qualities: loving, faithful, kind, compassionate, honesty, trustworthy, caring, sincere, loyal, friend, morals, easy to talk to, and passionate ...
forma fizic placut dinamica isteatza I am wonderful girl loving and caring humble and respectful with lots of love to share i wish to find a very lovely man to take very good care of me one to spend the rest of my life with as my own man Sunt fat? minunat? umil iubitor ?i grijuliu ?i respectuos cu o mul?ime de dragoste pentru a partaja vor s? g?seasc? un om extrem admirabil pentru a avea grij? de mine foarte bine o s?-?i petreac? restul vie?ii mele ca om cu propria mea fund mare creola sani corespunzator
sunt o fire ff serioasa si de incredere Jeg ser etter en erfaren mann. Jeg elsker at menn tar vare pĂĄ meg. Jeg vil gjerne skrive noe litt mer diskret. Har du noen forslag? ochi caprui,1.68m.58 de kg,paru lung ,bruneta va las sa ma descoperiti voi
I'm a sexy, charming, outgoing, lovely, sensitive, cheerful and caring lady. All my friends and families consider me a kind person. I believe you can feel the warm from my eyes. I try to live healthy and optimistic. I always dream to be with my prince live together,share our experience and daily news,we hand in hand,we laugh and we look at each other with deep love.I desire for that eyes.What a wonderful picture when the lovers stay together. I hope that day will come to me sooner. Ce parere ai?
DRACUSOR Sunt in zodia leu . Pot spune ca sunt o fire calma, intelegatoare, glumeata si o buna confidenta . Parerea mea este ca totul se bazeaza mai intai pe intelegere si incredere. SIMPATICA DISTRACTIE, PRIETENIE
In intaiul rand celor care vor sa ma intrebe daca sunt casatorita sau am iubit,raspunsul este :nu.Si nu pentru ca am pretentii prea mari,doar asta e situatia,si sunt multumita....As dori sa conversez cu oameni deschisi la minte,cu simtul umorului,si care stiu ce inseamna respect.Nu ma impresioneaza nici banii,nici o fotografie frumoasa,nici vorbe goale....sper sa fie pe aici oameni care gandesc la fel:)...
Sunt o persoana sincera Locuitorul insulei nimanui din sufletul meu e acela care, poate, ma cauta. Acela care, poate, ma asteapta. Acela carea€¦ poate exista. Blonda..ochii albastri..54kg.. Prietenie cu persoane de sex feminin
Vorbesc mult, rezolv putin, daca tu crezi ca o sa-mi inchizi gura in vreunul fel vreodata...nimic din mancat, spalat,curatat, nu-mi iese cum trebuie; ori e prea mult, ori nu-i suficient. ma fardez zilnic 2 ore, pana te saturi sa mai astept si pleci la o bere cu prietenii...in sfarsit!!:)) Caut pe cineva care \"se prinde\" la o poanta buna, ma poate face sa rad \"cu gura pana la urechi\"...dezinvolt, face un sport si o ciorba buna de burta si o fasole cu carnati afumati!! :))Pfff...cand toata omenirea mananca brocoli, piept de pui si cat mai multa salata!!!:))
Sunt un om simplu caruia ii plac oamenii sinceri.Sunt un om care si-a invatat pana si lacrimile sa zambeasca atunci cand sufletul plange .Sunt puternica pentru ca am fost slaba,sunt atenta pentru ca am fost tradata,rad pentru ca am cunoscut tristetea,ma bucur de prezent ptr ca viitorul este nesigur. Par blond ,ochii verzi , 1.65 inaltime ,63 kg Caut un om sincer ,care sa ma faca sa zambesc si sa traiesc din nou ...
Frumosa,desteapta,devreme acasa si modesta tare,tare. Easy going, Understanding, Romantic, caring and love to make everyone around me smile and happy placut nimic interesant sunt mai mult in trecere
Cine doreste a ma cunoaste sa imi trimita mesaj... I\'m very Cheerful girl with open heart. I prefer active lyfestyle. I am family-oriented girl, who wants to love and to be loved! I hope, that this my little but very sweet dream will come true one day! Bini di tat Caut distractie
BUNA TUTUROR.SINT O SOTIE F SERIOASA PUN MULT SUFLET INTR O RELATIE SI CER ACELASI FAPT PARTENERULUI MEU. NU MI PLACE SA TRISEZ SI NICI SA FIU TRISATA , SINT CORECTA ONESTA SI CU BUN SIMT.
Buna, sunt Gabriela, am 27 de ani, locuiesc in Romania, sunt calma, iubitoare si foarte ambitioasa. Imi plac sportul, muzica si plimbarile in aer liber. Well a little about my self,i always feel happy,you know why?,Because i don't expect anything from anyone. Expectations always hurt. life is short .so love your life. be happy. AND KEEP SMILING .just live for yourself and before you speak,LISTEN .Before you write,THINK. Before you spend,EARN. Before you pray,FORGIVE,Before you hurt,FEEL. Before you have,GIVE. before you quit,TRY. Before you die,LIVE .that's the little you need to know about me Atletic/placut Imi vor sa cunosc un barbat cinstit care isi doreste o relatie serioasa.
100% brasoveanca.. I am a kind-hearted, sympathetic, tender, sociable, active, responsible, sincere, broad-minded, soft and sweet girl. I love getting new knowledge and impressions. I lead a healthy life style. I am easy to concentrate my attention. I am a good listener. I am very cheerful and extremely optimistic. I can say I am a lively personality who loves to give positive emotions, give presents, accept guests at home and help my friends. a picture is worth a thousand words... "expect the worst and hope for the best"
am un temperament coleric , imi place sa cant sa dansez cu prietenii sa mananc inghetata ... nu mi plac oamenii care incearca sa para ceea ce nu sunt , lingusitorii si introvertitii ........ exista in viata ocazii cand realizezi ca ai avut aproape de tine oameni minunati, oameni ... atat de frumosi pe dinauntru , incat iti lumineaza ziua ori de cate ori ii intalnesti... si exista momente cand realizezi ca nu ai stiut sa te apropii de ei cand ai avut ocazia , sa i cunosti , sa i iubesti inca din intaia clipa , sa creezi alaturi de ei viata printr un zambet , printr o imbratisare , printr o surpriza imortalizata in amintiri... dar, pana la urma, ceea ce conteaza e miracolul ca i ai intalnit ... chiar daca nu i putem avea alaturi de noi mereu , in inima ne raman mereu aproape ... imi place sa visez si sa traiesc , sa fac cu pofta ceea ce iubesc , sa caut scantei in oameni , in imagini, in povesti , in atingeri , in potriviri ... imi place sa ma cred deosebita dar prea indolenta pentru a mi demonstra valoarea si imi tolerez cu placere lipsa de initiativa pe lista celorlalte defecte asumate ... imi place ideea ca mai pot face inca ceea ce vreau, urasc criticile , stiu ca e usor sa ma placi si teribil de greu sa ma cunosti ...dar ador sa fiu "citita", din cand in cand ... am invatat recent sa iubesc inceputurile...si ideea ca e timp, e timp pentru absolut orice ... doar sa nu uiti sa te joci .... nu mult ... atat cat trebuie pentru a ti asigura visele in viata ... frumushika un baietel dragut si doolshe
sunt o fatuca modesta, sociabila si ambitioasa,,,cam atat despre mine, de la mine, mai numeroase va las pe voi sa aflati...daca vreti ;) I'm a woman with beautiful brown eyes like lakes. if to speak about me, i am tender, kind, enthusiastic, creative, sincere young Lady, I am romantic soft soul who will be very passionate to my beloved. I also have a wonderful dauther, she is 3 years old, and as she doesn't have father I really would like to find a man who can be a real father for her) nici prea prea, nici foarte foarte :D intalneste-ma si astamparatzi curiozitatea ;) amicitie, prietenie, noi cunostinte, persoane adevarate, etc
cine e interesat ....o sa ma descopere sunt o persoana normala care iubeste viata si tot ce este elegant in viata elegant modest si cu care sa se poata duce o conversatzie :) ;)
Sunt o tipa ok,urasc minciuna si incompetenta... Buna sunt din alexandria si imi caut o relatie bazata pe sinceritate adevar si respect, imi caut jumatatea inimi mele pentru a imparti si bune si rele, vreau ca barbatul care vrea sa imi fie alaturi sa fie un suflet bun intelegator respectabil si manierat ,nu imi plac fiintele care vorbesc vulgar jignitor, eu imi caut jumatatea , barbatul pe care il caut vreau sa fie intre varstele 30 -40 de ani. Sunt o fata de treaba respectabila imi caut o iubire calda si sufletista nu imi caut frumusete exterioara eu imi caut frumusete interioara caci daca sufletul e bun iubitor si cald totul se realizaza de la sine va multumesc pentru antelegere cu mare stima si respect va urez tuturor numai bine va pwp dulce cei ce ma vor respecta va urez un mare succes in viata .iarasi fiintele care sunt castoriti va rog nu ma contactati iar cei ce vb vulgar si urit va doresc sa va cautati pe altcineva eu apreciezi fiintele cele care sint sincere si intelegatoare va urez un sucess va multumesc pt intelegere . Va urez un mare sucess va sarut dulce cu stima pt persoanele care au mare serozitate maxima va multumesc elegant pentru intelegere Caut un om ca mine...sincer
Sint o sotie normala si duc o viata la fel de normala. Dupa patru ani de la divort cred totusi ca merita sa mai incerc inca o data. Aventurile de o seara nu sint ceea ce caut asa ca nu-mi solicitati ID ul de la Yahoo sau telefonul daca asta cautati. Ce fara imagine sa nu-mi scrie caci nu vor primi raspuns. placut
Buna sunt emy si caut persoana potrivita imimii mele va pup !! Am o abordare holistica a vietii si caut un partener asemenea. Pozele spun tot O persoana care sa ma respect la fel de mult ca eu pe el !