fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproximativ la indiferent ce (ca toate nevestele in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici foarte foarte o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
sunt o fire ff serioasa si de incredere Sunt o persoana ambitioasa, tenace, gospodina si vreau sa ating perfectiunea in tot ceea ce fac. ochi caprui,1.68m.58 de kg,paru lung ,bruneta va las sa ma descoperiti voi
sincera ,amuzanta teribil de deschisa. Greu de vorbit cand e vorba de mine... Sunt optimista pana in ultima instanta sociala mai tot timpul. Nu-mi place niciodata solutia de mijloc,tind mereu catre o extrema sau alta.M-a ghidez mereu dupa motto-ul"Totul sau nimic". Ar mai fi atatea de spus...dar ca sa inchei intr-un mod dragut, zic asa in mare parte ,i-mi place asa cum sunt , nu sunt frustrata , am incredere in mine . Desi am fost dezamagita de multe ori in viata , inca mai am resurse . Acum sa vad optiunea ta ,tu cel care citesti descrierea . nu stiu caut persoana care sa ma faca si sa-l fac fericit pana al adanci batarneti..sper sa nu fie doar un vis
infatisare fizic placut dinamica isteatza Sint o persoana vesela , comunicativa intelegatoare . Apreciez in mod extrem seriozitatea, corectitudinea , comunicarea urasc aventurieri, nu imi plac glumele de prost gust prefacatoria . Nu ma inplic intr-o relatie nereala care nu are sanse de supravietuire , imi place sa traiesc in armonie . Caut un barbat serios pentru casatorie care sa-mi asigure stabilitate ,respect si in distinct iubire , nu am obligati sint pregatita pentru o relatie in doi , o relatie frumoasa statornica , cu vacante frumoase , si toate acele lucruri frumoase care viata ne ofera , nu sint disperata astept cu rabdare barbati casatoriti vedeti de familia ce o aveti sentimente.ro a fost creat pentru fiintele care vor sa cunoasca barbatul s-au femela cu care sa-si refaca viata s-au cei care nu au fost casatoriti si isi cauta jumatatea stati deoparte fund mare creola sani adecvat
la aprecierea voastra Sunt o fire blanda,linistita si timida.Imi place fotbalul,calatoriile si sa imi pierd timpul in fata televizorului. atletic nimik
Imi place sa las pe altii sa isi dea cu presupusu My name is Anna. I live in small city, which name Zvenigovo. I love walks at the moon. I very much like swimming. I well prepare for food and very much I like it to do. I very much love children. It is very interesting to observe as they grow also each day make new opening. I think, that my life is boring also I very much would want to find the man which would love me, respected, and with which I might test even a few adventures. In Russia I have not found such person. To me and life I flies by 29 years past, and I do not have neither the loved person, nor children. And I very much would want it. Therefore I ask. Respond my love!!!!!!! I wait foryou!!!!! foarte,foarte o prietenie p;e termen lung
cine e interesat ....o sa ma descopere Buna sunt din alexandria si imi caut o relatie bazata pe sinceritate adevar si respect, imi caut jumatatea inimi mele pentru a imparti si bune si rele, vreau ca barbatul care vrea sa imi fie alaturi sa fie un suflet bun intelegator respectabil si manierat ,nu imi plac persoanele care vorbesc vulgar jignitor, eu imi caut jumatatea , barbatul pe care il caut vreau sa fie intre varstele 30 -40 de ani. Sunt o fata de treaba respectabila imi caut o iubire calda si sufletista nu imi caut frumusete exterioara eu imi caut frumusete interioara caci daca sufletul e bun iubitor si cald totul se realizaza de la sine va multumesc pentru antelegere cu mare stima si respect va urez tuturor numai bine va pwp dulce cei ce ma vor respecta va urez un mare succes in viata .iarasi persoanele care sunt castoriti va rog nu ma contactati iar cei ce vb vulgar si urit va doresc sa va cautati pe altcineva eu apreciezi fiintele cele care sint sincere si intelegatoare va urez un sucess va multumesc pt intelegere . Va urez un mare sucess va sarut dulce cu stima pt fiintele care au mare serozitate maxima va multumesc frumos pentru intelegere frumos modest si cu care sa se poata duce o conversatzie :) ;)
sunt prea complexa incat sa ma descriu in cateva randuri... Sunt o doamna simpla. Care imi place viata. Ìmi plac glumile si oamenii veseli. Nu-mi plac mincinosii. Nu am nevoe de nici un sponsor .Si la rindul meu nu-mi vor fiu sponsorul cuivai. placut nu stiu...sa vad in primul rand despre ce este vorba, in general oamnei seriosi cu care pot lega o conversatie normala
Hello,Im Jenilyn.Im single mother for 8yrs.I never been married.I want to find a serious relationship that can lead into marriage..To Love my daugther as his own.Im Loving,caring,trustworthy and GOD Fearing.
Vorbesc mult, rezolv putin, daca tu crezi ca o sa-mi inchizi gura in vreunul fel vreodata...nimic din mancat, spalat,curatat, nu-mi iese cum trebuie; ori e prea mult, ori nu-i suficient. ma fardez zilnic 2 ore, pana te saturi sa mai astept si pleci la o bere cu prietenii...in sfarsit!!:)) Caut pe cineva care \"se prinde\" la o poanta buna, ma poate face sa rad \"cu gura pana la urechi\"...dezinvolt, face un sport si o ciorba buna de burta si o fasole cu carnati afumati!! :))Pfff...cand toata multimea mananca brocoli, piept de pui si cat mai multa salata!!!:))
Cine doreste a ma cunoaste sa imi trimita mesaj... I'm a woman who is gentle, sweet, cu bun gust and devoted to my future life partner. Believe passion, sex, commitment, trust, mutual understanding, loyalty would be the cornerstone of a marriage. I am passionately looking to building a loving relationship with a exceptional guy. Bini di tat Caut distractie
Sunt un om necomplicat caruia ii plac oamenii sinceri.Sunt un om care si-a invatat pana si lacrimile sa zambeasca atunci cand sufletul plange .Sunt puternica pentru ca am fost slaba,sunt atenta pentru ca am fost tradata,rad pentru ca am stiut tristetea,ma bucur de prezent ptr ca viitorul este nesigur. Par blond ,ochii verzi , 1.65 inaltime ,63 kg Caut un om sincer ,care sa ma faca sa zambesc si sa traiesc din nou ...
Imi plac oamenii sinceri, hotarati,inteligenti,independenti si care-si respecta semenii.Daca ai aceste calitati contacteaza-ma.Daca esti in cautare de scurte aventuri nu ai ce cauta langa mine.Și nu incerca sa minti ca imi dau seama si-ti pierzi momentul si al tau si al meu.
Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si modest Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut orice ..de la politica la oamenii parosi..:P
no coment Daca esti din Cluj sau prin zona, poate ne intalnim la o cafea. Sunt o femeie singura cluj-napoca, independenta, dar romantica, si caut un barbat cu intentii serioase. Imi place sa comunic deschis, sa rezolv conflictele matur si sa ma bucur de viata in doi, cu respect, blandete si un strop de aventura. nu stiu...:D
sunt o tipa care uraste minciuna,caut un tip serios si dornic de o relatie de familie .el poate avea si un copil,cei care nu sunt seriosi sa se abtina/ I want a serious long term relationship and more. Someone who is responsible, respectful, can take care of his self,and who is employed.special to capture my heart and knows how to handle it with care, one who will cherish me and be willing to share life's greatest joys and sorrows. Someone who's willing to spoil, pamper and love me unconditionally, whom is kind, sincere, honest, passionate, loyal, sense of humor, loving and wants a lifetime of passion.and also knows how to have fun but can be serious when needed., so only serious inquiries will be accepted.I hope to hear from you soon I'm looking for a soul-mate....a best friend for life! Someone I could talk to about anything.........A good listener, smart and funny! I'd give the same to the ONE !! Who knows - may be you are my twin-soul par castaniu ,ochii caprui .59 kg.ten deschis infatisare placut. partener de viata,
ar fi numeroase de povestit eu la timpul dat nu pot sa citesk si nici sa raspund la mesaje ku parere de rau.... sunt draguta, subtirica vor sa cunosc un barbat sincer si ambitioas, dar si dragasto, cu simtul umorului
Sotia Varsator este o "electrica": are puterea de a "electrocuta" pe fiecare vine in contact direct cu ea. In limbaj obisnuit, se poate spune ca socheaza. Are ochi extrem de frumosi femela Varsator, ca ai nimanui altcuiva. Putini sunt cei ce o pot privi mai mult decat cateva fractiuni de secunda. Chiar de culoare lor, acesti ochi au ceva rarisim in ei, lumina lor vine din alta galaxie si patrunde in nespus de numeroase universImaginatia femeii Varsator nu cunoaste limite si rafinamentul ei senzual nu accepta nici o impotrivire. Relatiile ei merg dupa formula "totul sau nimic"! uri.
linistita si incapatanata i am looking for a real perason who is interested in going out and love to have some who know how love and to treat a man i wish i wish you all the best and ..... to you all ... ask me what everthing you want to know and dont atingere me if you know you are not serious byeee placut doresc un barbat ok
hotarata I am a positive and active woman who takes all the best from life. I love children and I am a caring woman and always worry about my closest people. I like to give people a smile. It all begins with a smile. I want to give you my first smile, which will be remembered to you as one of the most pleasant moments placut un tip care stie ce vrea
Buna, sunt Gabriela, am 27 de ani, locuiesc in Romania, sunt calma, iubitoare si foarte ambitioasa. Imi plac sportul, muzica si plimbarile in aer liber. sensibila, draguta, cu picioarele pe pamant si mai ales care sta pe propriile picioare... Caut o relatie cu o persoana serioasa, care locuieste in Germania sau in apropiere si doreste o prietenie sincera. Atletic/placut Imi doresc sa cunosc un barbat cinstit care isi doreste o relatie serioasa.
Sunt o persoana sincera I am hard working, caring and loving woman, my friends say I have humour too. Blonda..ochii albastri..54kg.. Prietenie cu persoane de sex feminin
Sunt o fata simpla cu sufletu mare I'm romantic, easy-going person and tender. I hope for a serious relationship and to create a happy family with children. I'll be a devoted wife and my desire is to make my rarisim one happy. Forma placut Un barba pentru o relatie serioasa
Buna sunt emy si caut persoana potrivita imimii mele va pup !! Soy morena, ojos verdess, remántica, respetuosa, risueña, culta,sociable, solidaria, alegre, me gusta viajar,caminar por el lcampo, el contacto con la naturaleza. No me gusta la soledad, por eso busco un compañero para compartir lo bueno y malo de la vida. Pozele spun tot O persoana care sa ma respect la fel de mult ca eu pe el !
Sunt o pers obtimista, sincera, discreta si extrem modesta.Sunt speciala in felul meu. Single soul with good heart and love ask to know more and get to know more about me if your interested Aspect fizic placut Caut un barbat sincer,onest etc cu care sa pot imparti binele si raul. Nu doresc aventuri.
Ii las pe altii sa ma aprecieze. Fac parte din categoria de sotii singure brasov care nu cauta perfectiune, ci compatibilitate si sinceritate. Cred in loialitate, in dialog deschis si in gesturi mici care fac diferenta. Imi vor un aliat care sa fie pregatit pentru o relatie serioasa. constitutie atletica 'acel' barbat
cine vrea sa ma cunoasca stie ce are de facut... Nu ........... mai deranjati inutil,nu sant interesata de nimeni....................Sunt ce vreau eu sa fiu,si asta doar cand vreau,,,bagatorii in seama care nu au bani in buzunare nici macar de o pizza,rog nu mai insistati degeaba......sunt satula de laudarosi.! caut noi prieteni...doar atat....
sunt onuk si cam atat. I love life and love working. I enjoy gardening and keeping in shape. I love the beach, and the summer time. I like to share my life, what I do and where I go with someone who cares for me. I love to be affectionate even in public with that aparte person.I love to hold hands and be touched. I am an affectionate person and enjoy that unic person being that way toward me. I do enjoy the beaches, cruises, but I like going with someone to share that enjoyment. I like working with computers, dining out(but I can cook too), going to movies and taking vacations. I love traveling with that particular person and having fun. I like for a person to be honest with me, no lies, and able to talk to each other about any infatisare of our lives. I watch some TV, but its not a must.I love to dance, have cookouts with friends, and love to go shopping. ...i have a beer belly of which i am very proud caut...un porc fara picioare...
pasionata de arta, frumos,romantica si serioasa nu cauta la mine ce nu poti darui tu ca nu vei gasi niciodata... placut caut un barbat bogat, serios, inteligent si frumusel
ma consider o persoana extraordinar de placuta ; capricioasa cu un suflet foarte bun Fire vesel? ,comunicativ?,altruist? ,totdeauna cu "vorbele" la mine ..... inalta blonda ochi capruii un barbat cu simtul umorului.
just me! Pot spune atat de sincer ca sunt aici pentru ca vreau sa-mi cunosc propriul site de dating. Am auzit multe povestiri cu finaluri fericite. Sunt aici cu intentii serioase si sper ca veti fi norocosi sa intalniti aici si un om serios. In acelasi timp, nu vreau sa am numeroase asteptari si nu voi obliga pe nimeni sa se casatoreasca cu mine. Mi-as dori sa ne intalnim intr-un loc romantic si sa vedem ce rezulta din asta dupa cateva zile impreuna. Nu sunt o calugarita si nu un snob, dar nici o fata pentru o noapte. Sunt o iubita normala care vrea sa o gaseasca pe cea din viata ei. Ar fi uimitor sa-mi gasesc un partener de-a lungul vietii, dar sa nu ne grabim, sa incepem sa vorbim unii cu altii. De acord? Ma pot bucura de lucruri mici. Prefer sa conduc un stil de viata sanatos, sper sa vedeti din ochii mei si sa cititi intre linii, ca sunt sanatos si bogat in interiorul prietenei cu sperante sincere de a gasi dragoste adevarata. Te rog sa-mi dai sansa de a gasi dragoste. Chiar vreau sa! ajunge fericit. Sper ca atunci cand imi vei citi profilul imi vei gasi o doamna interesanta pentru tine. Sunt aici pentru ca vreau sa gasesc un om care va fi cel mai bun prieten al meu, iubit, sot si suflet intr-o singura persoana.
Buna sunt o tipa ok doresc sa cunosc un barbat serios Nu judeca niciodata o carte dupa coperti! Descoper-o....poate ascunde numeroase lucruri frumoase. O mamica fericita, o romantica incurabila Sunt o tipa ok Caut un barbat serios pt o relatie de lunga durata
Sunt o tipa ok,urasc minciuna si incompetenta... I have no desire to see or swap dirty pics - really not that kind of woman. also if you haven't got a face pic, haven't filled your details in and haven't said what you are looking for - then ask me if I want to connect - expect sarcasm as a reply! In a nutshell I'm a down to earth young woman with both old school and new school values. I still believe in courting, picnics in the park, long conversations and gentlemen opening doors. Caut un om ca mine...sincer
Eu vreau sa anunt.prin intermedio acesyui mesaj...ca urasc minciuna..detest persoanele false.y egoistas...un salut
....cary... Fire deschisa ,destul de vesela ,altruista de moda veche ,romantica ,iubitoare ,,sincera ,frumoasa ,zvelta,familista caut un barbat solitar educat manierat un barbat hotarat sa ma faca fericita din toate punctele de vedere.....daca intelegeti stimati barbati !!! Sunt o femeie extrem de singura de tare multi ani,fara relatii sau aventuri, om sincer,comunicativ,singur si dornic de o familie.Sunt parinte si mama singura cu un copil.Cine ma doreste pe mine o mamica serioasa trebuie sa imi accepte si copilul un adolescent educat titrat cu teribil de mult bun simt si dornic si el sa fim o familie buna unita si cu inalte si de cel mai inalt bun simt calitati umane si de familie.Astept si sunt convinsa caci voi gasi barbatul singur educat moral iubitor care poate darui dar v-a si primi tot ceea ce isi doreste si merita mai bun pe pamant. INCERCAM SI REUSIM !!! ....... Caut un barbat care stie sa respecte si sa ma iubeasca...intrun cuvint...sa ma faca fericita....
Urasc minciuna,nu-mi plac oamenii aroganti si cu obligatii. Chiar daca sunt grasuta sunt o femeie atragatoare. Fara o fotografie clara nu te obosi sa-mi scrii.Ales klar? Nu-mi plac oamenii fumatori si viciati. Nici macar"ocazional". Vreau sa fi activ nu sedentar, citit nu agramat si prost.Sa fi cald,tandru,atent si mai inteligent ca mine,sa castigi bani mai multi ca mine. Nu vreau banii tai dar nu vreau sa"intretin"pe nimeni. Vreau sa ai simtul umorului sa ne distram impreuna.Sa radem si sa ne bucuram de viata. Ce zici,te bagi? Inca ceva:sunt o femeie independenta,fara obligatii. Daca ma respecti ,te respect.Daca minti nu te mai obosi sa ma contactezi. In timp te prind cu minciuna si vei pierde respectul meu. Ce zici,te bagi? placut