Ador plimbarile si distractia Buna ma numesc elena sunt din galati am 29 de ani studii medii nefumator niciodata căsătorită zodia balanta inaltime 1,72 caut un băiat solitar si dragut
......Mi-e foarte, grozav dor de frumos si de bun,mi-e dor de oameni delicati si buni....de educatie si traditie....de bun simt si bunavointa......................................
Hello! I'm Lexi, 19, and I have a cat named Ezra hehe. I'm looking to find friends or maybe even more then that. If I give support I would love to have that reciprocated to me. I'd love to get to know you, drop me a message :)) Placut Sa nu bea, sa fie o persoana deschisa, sa fie sincer
Sunt o nevasta normala in cautare de ceva mai bun. Es gibt keinen bequemen Weg, der von der Erde zu den Sternen fï ¿ ½hrt. Nu sunt cea mai urata din lume:) Pe cineva cu care sa pot comunica.
Nimic Teribil de pozitiva, sincera, directa, inteligenta, romantica, copilaroasa, glumeata si zambitoare. Urasc minciuna, prostia si ignoranta. Nimic vreau sa scap de cont si nu pot
simpatica cu mare chef de distractie I am very generous and kind; loving and sincere; accurate and faithful. Just dona€™t think that I am an excelent woman; but to tell the truth I have no bad qualities. To make my description more detailed I can add that I am punctual, intelligent, responsible and funny.. inalta de suspensii,pusa bine pe roti si cu mare motor la spate
e mai bine sa ma cunoasteti in special \"Love is not about finding the right person, but creating a right relationship. It\'s not about how much love you have in the beginning but how much love you build till the end.\" elegant prieteni si poate si mai mult
SUNT O FIRE SINCERA SI STIU CE VREAU DE LA VIATA, DAR TIE ATI RAMANE SA DESCOPERI SI SA ADMIRI SINCERITATEA SI SUFLETUL PE CARE AL DEPUN P-U A CONSTRUI O FAMILIE CAT MAI FRUMOASA PE VIITOR.VINO NU-TI FIE FRICA DEA UBI, VIATA E FRUMOASA SI MERITA TRAITA CU SINCERITATE SI DRAGOSTE.TE ASTEPT SA FII SINCER CU MINE.
sunt o tipa foarte ambitioasa si incapatanata,si asta datorita zodiei mele adik,capricorn,distractiva,si o buna prietena Despre mine ce sa spun? Ce cuvinte sa adun, Ca-n adevarul lor sa crezi? Vino simplu, alergand In vesmantul tau de rand, Chiar de-ar fi sa vii numai in gand! barbat distractiv
o sa ma cunosti pe percurs;) sunt o fiinta normala cu . vise si dorinte in limita bunului simt si a posibilitatilor .. respect daca sunt respectata ,daruiesc cand pot si o fac din inima si fara sa astept ceva in schimb,, iubesc daca sunt iubitaa ... Placut Un barbat adevarat.
dulcica foc Vreau sa raman nevasta M-am gandit bine. Si vreau sa raman exact cat sunt acum de emancipata. Nu vreau mai multa egalitate in drepturi cu nimeni. Cred ca e suficient ce am capatat eu, femeie, in ultima vreme. Dreptul de a munci, daca am chef. Eu as vrea sa ma opresc aici. Se poate? Sau oare acum trebuie sa inghit, la pachet, toate drepturile, egalitatile si obligatiile care decurg din asta? Nu vreau sa fiu ca un barbat. Insist sa nu. Si mi se pare ca drepturile si le mai face si omul. Sau in cazul asta femeia. Si eu n-am simtit niciodata ca am usi inchise tronc! in fata pentru ca sunt femeie. Chiar nu-mi trece prin cap ca ma nedreptateste cineva la job sau in societate, in general. Si, cel mai important, nu vreau mai multiple responsabilitati decat am in prezent. Nu vreau sa demonstrez nimic. Mi-as dori din inima sa am langa mine un barbat care castiga mai mult. Nu vreau sa castig mai bine sau musai la fel ca el. Nu vreau o masina la fel de mare cat a lor, a barbatilor. Vreau sa mi se deschida usa cand am nevoie sa ies din taxi sau sa intru intr-o incinta. Vreau sa mi se tina paltonul cand afara e frig si vreau sa-l trag pe mine. Vreau sa mi se intinda o mana cand cobor din tren. Si sa fiu luata cu masina de acasa cand sunt invitata in oras. Bineinteles, vreau ca un barbat sa faca toate astea. A, si vreau sa mi se acorde dreptul de a plange des, in mod oficial. Asa sunt femeile. Nici nu-mi trece prin cap sa-mi car singura sacosa. Eu sunt croita sa car buchete de trandafiri de gradina, din cei care mireasma frumos. Ii prefer de culoare roz, in caz ca se intreaba cineva. Incarcatura maxima pe care o pot accepta este un tort de ciocolata care trebuie sa ajunga urgent in fridiger, acasa. Asta da, pot sa car. Dar de multe ori trebuie sa mimez ca imi prieste sa ma descurc singura. Pentru ca dau peste barbati care asteapta asta de la mine. Ma cred o feminista. Pe cuvantul meu ca nu am chef sa platesc jumate-jumate cafeaua cand sunt insotita de un barbat. Dar uneori trebuie sa fac asa, ca sa arat ca sunt o iubita moderna, nu vreo retrograda. Trebuie macar sa ma prefac ca scobesc absorbita in portofel. Altfel, un barbat care a intalnit prea multe feministe o sa creada ca sunt o profitoare de cafele si alte servicii. Imi place sa fac o cafea buna dimineata si sa ma muncesc la un mic dejun pentru doua persoane chiar si trei sferturi de ora. Cand il gusta cineva, vreau sa ma laude mult. Si eu sa ma simt ca o gaina care a facut un ou de aur. Si nu doar, cum ar parea, patru oua gaurele normale. Imi plac rochiile nemaiintalnit de tare. Imi plac in deosebit cele cu buline. Imi plac agrafele cu libelule si glossul pentru buze. Imi place sa fac cumparaturi de sutiene si pantofi. Chiar daca mai am acasa si sutiene si pantofi. Cand o sa fac copii, nu vreau sa ma intorc la serviciu dupa 2 luni de stat acasa. Ma gandesc ca vreau sa alaptez macar un an intreg. Si sa stau acasa cat se poate de mult. Nu cred ca se darama vreo intreprindere, oricat de importanta as fi eu in ea, cat fac eu mere rase cu biscuiti. Chiar daca decid sa fac asta timp de doi ani intregi. Doar mere rase cu biscuiti. Nu vreau sa fiu egala lui, nu suntem cantitati care putem fi masurate cu acelasi mecanism de masurat. Cred ca barbatii si sotiile sunt diferiti si e nespus de bine asa. Dar de ce tot vorbim despre asta? Despre egalitate? E chiar asa de important subiectul pentru unele dintre noi? Vreau sa raman asa, femeie, pana in varful unghiilor mele pictate mereu in rosu aprins. Unghii care se prezinta ca o declaratie de feminitate si nu de razboi. voi ce spuneti un tip sufletist nimic mai mult
My name is Celia Boateng,i am 33 years Old,I am Single,White,dark brown hair,blue eyes,5'8",152 lbs.Long Hair and a healthy Lady.I am self-sufficient,Beautiful,happy,secure,self-confident,psychologically aware,emotionally and financially secure.
Ciao! Sunt o fata simpla, comunicabila, linistita, cu simtul umorului si serioasa in acelasi timp! As they say, everything should be beautiful in a beautiful lady. It seems to me, the real beauty consists of harmonic connection of soul richness, moral clearance and only after these ones of the physical appealing to the partner. In other words, appearance is only our outside dress. The real and normal beauty is inside of our soul - somewhere deep in the soul and it reflects in the eyes. I will not describe myself cause it seems to me that the really interesting lady will be noticed by the deeds and modesty and slight enigma, wona€™t she? But in a few words I can tell you that I am a person with a strong will, serious, reasonable, and reliable but at the same time I am kind-hearted, attentive and friendly. Nici prea frumoasa, nici prea urata. Nu imi caut jumatatea, doar prietenie.
Sunt o fata iubitoare intelegatoare.. daca ai gresit pentru mine esti uitat pentru totdeauna.. NU ESTE IMPORTANT SA STAI CU CINEVA, IMPORTANT ESTE SA NU POATA STA EL FARA TINE. Parul lung brunet.. ochii caprui si mari .. o fata zambitoare mai mereu .. Caut un baiat cu suflet care sa ma iubeasca ..sa fie intelegere intre noi .. :)
Iata cateva lucruri despre mine,poate mai numeroase decat ati vrea sa stiti!Ma numesc Marina,prietenii ma mai striga si Alina.Sunt o fire visatoare,dar si nespus de ambitioasa.Cand vreau sa fac ceva de cele mai multe ori reusesc.Imi place sa-mi fac cat mai multi prieteni...acum va pup dulce.Ciao!
am si poze..... I am loving caring woman who love been with family ...i guess you want to know more about me right ...? just send me an email and i will answer you ..!!!!
buna ma numesc andreea si sunt din vaslui As a very open and sincere person I cannot lie. I value honesty and humanity. I am trying to stay optimistic in any situation. I like to learn something new all the time. I love life and I would love to share my optimism with the decent man. I am kind-hearted person, because I believe life is made of moments that should be appreciated. I hope that soon I will find my soulmate here! am 1,70 cm,55 kg,okii caprui,par brunet. caut un baiat sa am o relatie de prietenie...doar atat...
Imi place dragostea si vreau sa te gasesc...sa nu iti para rau de ceea ce faci..ci de ceea ce nu faci!!!AM INVATAT SA IUBESC ADEVARUL SI SA IERT GRESEALA... eu nu sufar de nici o nebunie, ma bucur de ea in fiecare zi. Placut... Urasc singuratatea...sa invatam sa traim ultima clipa ca si cum ar fi ultima...
I am an from Belgium looking for man of my dreams. search for true love never ends forever. Look for a romantic, gentle, polite, honest man. . So I decided to her. I want to communicate with her. . I am good-hearten, honest, compassionate, loving, friendly, I hope to give all my heart, all my feelings, all my life, to some one
Un om normal, cu calitati si defecte! Modesta....Romantica.... Onesta..... Calculata.O sa mai vedeti.. Draguta Prefer barbatii din zodia scorpion sau balanta, inalti, atletici.
Sunt o sotie de 42 de ani si vreau sa imi fac prieteni I can say for sure that you will never be bored with me. I am a very sociable lady and all my friends say that I am funny to be with. I am very punctual and you can be sure that I will never be late for our dates. People say that I am very kind and I am always ready to help them. I adore romance and I am a very romantic person. inalta cu parul lung imi caut prieteni