cuminte si devreme acasa!!!!:) I am a decent and a caring woman who is in need of a Good and a focus man to marry. am trei picioare....si trei urechi!!!:)))glumesc sa spun ce spune toata multimea ,, ce nu am gasit pana acum " as fi penibila:))).....never say never!
Linistita UN TRANDAFIR DEOSEBIT...PIERDUT INTR-O GRADINA IMENSA..ARE TREBUINTA DE UN GRADINAR,PRICEPUT,DE CALDURA,TANDRETE,IUBIRE...SA DEVINA MAI ELEGANT SI MAI PARFUMAT..ESTI TU ACELA?..TE ASTEPT!!!ROG BARBATII SUB ANI S-AU CEI CASATORITI SA NU MA CONTACTEZE...NU RASPUND.... Placut Socializare
Cinstita, corecta si foarte directa. Ce tie nu iti place, altuia nu-i face! Caut un barbat sincer si sufletist. Am doi copii pe care ii cresc singura si sunt casnica. Am trebuinta de un barbat familist cu care sa-mi intemeiez o familie frumoasa. Vreau pe cineva care e dispus la compromisuri, adica sa se mute in timp langa mine. Nu deranja aiurea. Nu imi place sa imi pierd momentul inutil. Exclus zgarcitii... binisor:) ceva
Plina de viata simpatica ...ma bucur din plin de orice moment......... Sunt aici pt ceva nou ,nu vreau minciuni nu caut inchipuiri si nici aventuri ,asa ca cei interesati doar de sex ,va rog sa va abtineti !!!!
sociabila .... de gasca... Cu totii avem.o poveste de spus Dar avem trebuinta de fiintele potrivite sa le asculte.. imi place asa cum sunt....naturala distractie
sunt o persoana energica, vesela, dornica de distractie.. Trecuta prin momente de maxima fericire si maxima durere;un capricorn autentic. inalta, blonda, draguta caut persoane cu care sa pot discuta si cu care sa ma pot simti bine....cam atat momentan
sunt o persoana careia ii place sa se distreze si nu ma opreste nimic sa fac lucrul acesta! Toti de aici suntem , intrun fel sau altul, singuri. Care credeti ca este cea mai grea singuratate ? Raspund eu prima : singuratatea comunicationala . caut barbati cu care sa pot vorbi,intalni si de ce nu si distra!!!
i wear my huge heart and soul on my sleeve, i am funny and love to laugh and make others laugh too. i am smart, faithful and honest.probably the most compassionate person you will ever meet. my music taste is wide.love classic, big bang jazz , i sing best in the shower or in my car with the volume set high, but i have also karaoke and had fun. i like watching sports hockey and football mostly Chicago black hawk, movies, cooking and trying seeing new things am impressed that you read profile not just base on picture thanks. inalta. simtul umorului.......se gaseste?
de treaba si o sa vedeti mai multe dupa ce vb cu mine k sa ma cunoasteti Ce pot sa spun despre mine? Nu sunt genul sa ma laud... Tot ce pot spune este ca sunt o fire glumeata, romantica, iubitoare si sufletista. Am trecut prin multe-n viata si singuratatea si-a facut culcus in inima si sufletul meu. Ma ajuta cineva sa depasesc momentul?! ce caut? cred ca e o intrebare grea,deoarece de cind m-am nascut caut ceva anume, dar cu siguranta acel ceva ,nu stiu daca gasesc. In rest, caut prieteni cu care sa mai pot altera doua vorbe la necaz sau bucurie.NU MA INTERESEAZA AVENTURA SI NICI RELATIA SUPERFICIALA SAU CEA IN CARE SA AM LOCUL DOIa€¦ Incerc doar sa caut acel OM, alaturi de care sa pot construi o relatie in care iubirea reciproca sa depaseasca nevoile fiecaruia si in care sa functioneze armonios, comunicarea si respectul; iubirea si sinceritatea; siguranta si incredereaa€¦ Inca mai sper sa-l gasesc pe acela care stie ca nu poate cere si darui dragoste fara ca ea sa existe mai intai sadita in suflet si ca scopul unei relatii nu este acela de a avea alaturi o persoana care sa te desavarseasca, ci de a avea alaturi pe cineva cu care sa impartasesti si sa imparti desavarsirea ta ... VA ROG SA NU MA CONTACTATI DACA NU AVETI POZA .... cu siguranta ma vei vedea si pe mine.. NU-MI PLACE SA DISCUT CU UMBRELE.... IAR PE CEI: SUB 47 DE ANI, DORNICI DE AVENTURI, CASATORITI SI PE CEI CARE AU CONTRACT CU ALCOOLUL, II ROG SA MA IGNORE....VA MULTUMESC! Cei singuri sunt pasari, cu o singura aripa ..... Daca iti cauti cealalta aripa si vrei sa vezi daca e la mine, daca iti doresti sa descoperim impreuna cat de compatibile ne sunt aripile, daca vrei sa-mi arati si sa vezi ce este dincolo de chip si infatisare fizica, daca vrei sa ne bucuram impreuna de fiecare etapa si sa lasam fiecare pas firesc sa-si puna amprenta in sufletele noastre, atunci hai sa vedem daca imbratisandu-ne putem zbura .... Nu stim ce o sa fie, dar putem incerca daca si numai daca ne dorim amandoi acelasi fapt si daca sinceritatea ne ghideaza spre aceiasi destinatie..... CHIAR CAT CONTUR ATASEAZA UN DIALOG VIRTUAL, UN GRAM DE TIMP PETRECUT FATA IN FATA, CANTARESTE CAT O TONA DE CUVINTE SPUSE SAU SCRISEa€¦Cred in compatibilitate,in dorinta de a comunica,de a-l intelege pe celalalt cu bune si cu rele,in echilibru , in armonie. Cred in intalnirile providentiale pur si simplu:adica doi oameni se intalnesc si daca intre ei functioneaza acea "chimie" a atractiei in toate planurile, nu numai carnal,atunci ei se simt bine impreuna.E simplu- nu e marketing sentimental. barbati
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in timpul liber sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
Nu o sa ma descriu pe mine...o sa spun ce imi doresc... Un om deosebit, simplu. Nu modestia il aseamana mereu, ci simplitatea de a fi diferit: de a sari mereu in sustinerea altora mai nefericiti decat el, de a avea o educatie aleasa si a respecta pe ceilalti in orisice conditii, de a straluci intelectual, de a dovedi caracter si, nu in ultimul rand, de a fi om. Cam la asta se rezuma simplitatea astazi: omenie. Si, pentru ca este din ce in ce mai rara, a ajuns deosebita. Numeroase fiinte, putini oameni.. Perfect ! Un barbat , respectos intelegator iubitor si sa stie vorbi cu o femeie sa o respecte si sa o protejeze. Te astept
Sunt o persoana draguta,miloasa,iubesc animalele,sunt geloasa in dragoste,dar si nespus de romantica.Imi plac sportul,arta si oamenii speciali,deschisi,care care stiu sa se bucure de viata si care nu au prejudecati. Caut prieteni noi,oameni deschisi,cu chef de vorba si cu idei interesante.
sociabila imi placexcursiile,muntele,marea ,animalele,,marian.alungu, dragutza......restul il vei afla cand ma vei cunoaste dragutz,cu simtul umorului,vorbaret brunet cu ochii verzi,1,70
Libera in cautare de partener serios....in Franta. ...coasta de azur. i am simple have since of humor, and be ur knight and shining armor too..more Placut..... Asociat de suflet....si de viata...in Franta ....coasta de azur...nice
Sociabila Sunt o femeie calda, familista, cu umor si rabdare. Timisoara e orasul meu, iar eu caut un barbat serios, care apreciaza afectiunea si loialitatea. Daca te intereseaza sotii singure Timisoara, poate ne potrivim: prefer intalniri simple, discutii sincere si pasi facuti fara graba. Imi doresc stabilitate, tandrete si un ritm firesc in doi. Elegant Prietenie
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna Ich suche jemand fĂĽr SpaĂź in dreier, oder paar auch. blonda slaba cu ochi caprui un domn generos
sunt o fire ff puternica si as vrea sa o am si eu o relatie de lunga de durata Nu caut aventura deci cei cu ganduri neortodoxe mai bine nu imi scriu. bruneta-inaltime1,70,ochii-caprui,parul lung negru eu cat un barbat cu care sa am o relatie de lunga durata sa ma inteleg bine cu el
nonconformista,atipica Building a relationship based on love, trust, mutual shared values, mutual respect and perhaps appreciation is my priority. This is the type of connection which involves a blending of the energy fields of two people in a very harmonious way. I desire to feel that unique closeness with my future partner, when there will be no topics that we could not discuss, where understanding would reign and we would solve any difficulties easily, respecting each other as individuals and caring of each other's feelings. It will surely result in more fulfilling life. placut nu-mi plac stereotipurile....deci ce ramane!
simpatica, gospodina, vesela... I am laurakimberly from Italy but base in America I am looking for a serious relationship the man that will love me forever and always take care of me barbat necasatorit, inalt, cu simtul umorului.. relatie stabila bazata pe INCREDERE, respect si IUBIRE... Cer prea mult?
Sunt o fire vesela si comunicativa.. Sunt o fire vesela si romantica si vor sa petrec cat mai multiple ocazii frumoase alaturi de oameni de calitate. asa si asa prieteni, persoane cu care sa vorbesc..
Caut o relatie serioasa! I am sweet girl that is full energy and ideas how to faurite perfect relations with a man, just haven\'t found a decent man for that yet. But i am all in my searchings. I believe in love with a first sight and even with the first letter. I am quite cheerful, intellectual and pretty, that is why i am looking for respectful and smart man. Un barbat adevarat si serios!
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii Love is a beautiful thing . Ia€™d want you to always be honest with me no matter what. Hoping to meet my soul mate soon. Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa ofere un muc cadou unei fete dragute
Sunt o fata plina de viata,cu o potenta inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu foarte inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre orice subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
o fiinta plina de viata , un pik cam salbatica, dornica de absolut orice senzatii noi, in cautare de iesiri in aer gratuit departe de orice prejudecati I am what a good man deserve. I know we have lots of good men out there, but am looking for just one that would be mine and see himself as mine only. I am compassionate, loving, naughty, caring , affectionate and not scared to love again. The only unconditional love I had ever known was that of my parents. My father used to tell me that , theres a man for me out there. Honesty, trust , loyalty, faithfulness and commitment and healthy relationship is what I seek out there. I am now embarking on the journey of finding love and I have chosen to seek a partner online for the first time. cauta-ma sa ma descoperi toata inchipuiri salbatice
Sunt o fire energica imi place sa gatesc...sa calatoresc I am funny, charming, cheerful, optimistic, kind, energetic, interesting and sociable lady. I have good sense of humor and kind heart. If you want know more about me just write. Las la aprecierea voastra
Vesela, comunicativa iar daca vrei sa sti mai mult ma poti intreba. Omul are nevoie de dragoste.Viata fara duio?ie ?i fara iubire nu este decat un mecanism uscat,sacaitor ?i sfa?ietor. Lucrul asta se poate vedea din poze. Prietenie,distractie si eventual o relatie.
Iubitoare Spiritul meu critic si analitic ma fereste de prostie si credulitate....Sunt mult prea educata ca sa jignesc pe cineva....Doresc sa imbatranesc elegant alaturi de o persoana deosebita, sa luam decizii impreuna, sa impartim responsabilitatile ,sa fiu iubita, protejata, rasfatata si plimbata, sa am incredere ca persoana de langa mine imi este si cel mai bun prieten... daca doresti aventuri si sa mai copilaresti putin ...te rog sa nu ma cauti....multumesc! http://www.youtube.com/watch?v=AfRMBhngcY4 Caut un barbat adevarat
Frumoasa, desteapta si iubareata foc I would describe myself as a€śreala€ť, friendly and kind..My personality traits are: Kind, loyal, romantic, good sense of humor, good listener,caretaker, compassionate, gentle, feeling, and sensitive honest, wise, playful, very tender hearted and am a dreamer. I like to go out to/and: fine dining, theater, ballet, opera, movies, drive, photography, museums, art galleries, like these physical activities: Swimming!!!, walking, jogging,American Football,Baseball fishing, . I hate to argue. I am a lover not a fighter placut
Sint o persoana draguta sincera prietenoasa care isi cauta inca jumatatea .....viata este scurta - SI MERITA TRAITA FRUMOS.....!!!!!! Bruneta,ochi verzi,slabuta. Caut barbat de virsta apropiata dragut care sa isi doreasca o relatie serioasa
simpatik i"m single and have no kids. Very simple woman and easy to understand . Love to be indoors sa mi spuneti voi... nu are descriere...ramane de vazut
Sunt o persoana sincera si sufletista dar urasc naivii Imi doresc exersarea normalului si firescului, in doi, si sper ca voi intalni , pe cineva corespunzator pentru mine la un clipa dat, aici, pentru ca: a€ś Ne am nascut ca sa traim, traim ca sa iubim, iubim ca sa nu murima€ť Las la aprecierea ta O persoana sincera si iubitoare care sa stie ce sa vrea de la viata