se vede din poze :)))) sunt plina de viata ,intelegatoare, cu respect de mine insumi . nu sunt adepta aventurilor, vor o relatie serioasa cu un barbat hotarat care stie ce doreste de la viata. asta nu se mai vede in poze :(( caut ce se va gasi :))
pai nici nu stiu cum sa ma descriu....sincera vesela glumeata educata....nu stiu nu ma subestimez si nici nu vreau sa fiu modesta I want to find a faithful, attentive and most importantly honest man. He is mature and experienced. I want him to share my attraction to art, and I would support him in all his endeavors. I really like smart, well-read men, but this is not critical, because the main thing is the soul. aspect fizic placut eu asa zic suficient de inalta.......pfff ce greu e va uitati la poze si imi spuneti voi aspectul meu fizic ce caut?e greu ca mereu ce cauti nu gasesti.....caut pe cineva care sa ne potrivim si sa aibe jumate din caracterul meu....prin alte cuvinte caut ce cred ca nu exista
Nu trebuie sa spunem intodeauna
Tot ce avem pe suflet
Dar trebuie sa cautam
Se nu avem pe inima
De cat ceea ce nu putem spune vreu o castorie frmosa ;;si ne despartita si respect si ancredere Chiar daca nu crezi in sentimentele mele, chiar daca crezi ca e ceva trecator, momentul iti va dovedi ca dragostea mea pentru tine e vesnica si mai presus de propria-mi viata; a-si renunta la absolut orice pe lumea asta doar sa-ti castig dragostea; esti visul meu cel mai frumos pe care nu l-as transforma cu nimic pe lumea asta.
Sufletul meu a fost doboart de dragostea mea pentru tine si nu se va mai putea ridica decat daca imi vei accepta dragostea.
Nu te-am mintit nicodata, toate cuvintele de dragoste pe care ti le-am spus au venit din inima incarcate de o forta pe care ratinunea nu a putut sa o invinga.
Pana sa te cunosc pe tine nu aveam nici un scop precis in viata dar tu mi-ai aratat Calea. Te rog sa pasim impreuna pe aceasta cale si fericirea va fii eterna in inimile noastre.
TE IUBESC. Un inger m-a trezit din intuneric din intristare din palarul de gheata al inimi am crezut ca e o alta suparare nu am crezut ca poti fi tu iubirea care ma trezeste la viata iubirea care ma-nfioara iubirea care ma face sa nasc iubire enorma esti tu cea care mai facut sa cred ca viata merita traita esti tu iubirea vesnica esti tu inima mea esti tu viata mea te iubesc .
vedeti voi I am the real woman and I have all palette of different emotions inside - beginning with tenderness and kindness and ending with wild passion! I am a woman with a good heart,I am sincere, cheerful ,with me is never boring! Where I am there is always joy, warmth and comfort! I always bring placere in life the people love! I dream about the same sincere man! I don't have enough care, tenderness! I want to always be near my beloved man, to give him a smile on his face. I am always careful to the emotions and needs of other people, so I am looking for the man who will respect my feelings and emotions too and will not try to break my character to make me act like he wants all the time. I would hope to find someone who loves to be romanced with many hugs and kisses. Believe I know how to wake you up every morning! And remember that most important to me is sincere ness, honesty, and mutual respect sport distracie prietenie inalt si simpatic
nice girl!! Cafeaua si adevarul sunt la fel.Te trezesc la realitate, dar multi nu le suporta decat indulcite........ placut :) un barbat dragut, care stie sa vb cu mine!
Buna sunt o fata suficient de draguta i am active and strong woman, i am an easy going lady, i love to understand nature,love to travel and i want to have a honeymoon in some cool private place or on the mountain caut o relatie de lunga durata sincer direct
Sunt o fata obisnuita, fara fitze,cu simtul umorului,open mind Ingridients of life long relationshiop - love, care and trust, ability to compromise and desire to work together! I am ready for lifelong ride. I am friendly, simple, family, hardworking lady, love life and want to spend it with right person. Love to make surprise and cook something tasty for a beloved person, love to kiss and cuddle and walk hand in hand. Where are you, my partner in crime?;))) Unii spun ca sunt frumoasa...:D Caut sa imi fac multi prieteni.
imi place viatza, sa ma distrez la maxim,sa profit de absolut orice clipaaa,deoarece viatza este f scurta.o tipa simpatica, careia ii lac f mult animalele cat si calatoriile,unul dintre visele mele pe care as vrea sa il indeplinesc cat mai repede bruneta,ochi caprui,costitutie:normala(adica:nici grasa, nici slaba) un barbat dragut cu care sa ma inteleg bine si pe care sa pot conta.un barbat cu care pot lega o prietenie indelungata si de ce nu poate ceva mai mult decat atat
Suntbo persoana deschisq la orice si imi vor un barbat care sa ma respecte si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt Sunt o persoana comunicativa,imi place noutatea si diversitatea...urasc indiferenta si egoismul. Cam printre ele nici prea grasa nici prea slaba hehe O relatie de durata si poate pe viitor si o casatorie cu persoana care este dispusa sa ma cunoasca si vreau sa spun de la inceput ca am un baitel
eu sunt eu. sint o pers,.comunicativa,sincera iubesc si respect pe cine merita calma ,si intelegatoare ---[urasc minciuna ]caut un aliat apropiat virstei mele care isi doreste o viata linistita ,si fr descopera! de toate
accept noi provorcari ;) Imi sunt dragi oamenii principiali, arta, cartile, vara, mirosul ierbii, ploaia, linistea...Mai multe afli comunicand. nu caut nimic in mod special, o conversatie placuta, poate si o intalnire la o cafea :)
Calitati si defecte, unica prin impletirea lor. ,,Nu cauta perfectiunea in oameni, nu exista ! Cauta sinceritatea, insotita de sensibilitate, cu un contur de umanitate, este tot ce poate avea mai de pret un Om." placut Jumatatea mea relationala.
poate descoperi singur:)) i am janet by name live in usa single honest and straight forward person working and happy with my life living here and right here on this site looking for honest man ready to marry to contract me here to chat more to know more about him and to meet him up right in person to know him more and more should chat with me here ................................................................................................................................................................................................................... frumos cred eu
nu-mi place sa ma descriu I love life and looking for partner to share my life with. Looking for serious relationship and marriage. I'm positive, active, with sence of humor. I love to cook, travel, stay active, accept guests. I'm on this website because my good friend found her husband here and they really really happy together. I'm visiting her from 15 of November and I thought why not to try too :-). So if you believe in luck, active and positive and willing to have a family we might try. Who knows:-) Thank you for visiting my profile and good luck with your research. Best regards, Tatiana
sunt o fire teribil de deschisa si imi place tot ce e elegant Cit valoreaza un om? Cit cuvintele sale! Fiintele care vorbesc mult si fac nimic rog sa treaca cu vederea profilul meu. Multumesc numai buna de toate
Buna sunt alina,blonda cu ochi caprui inalta astept sa ne cunoastem Sincera si directa: imi vor un barbat matur, care nu se teme de angajament. In Baia Mare am viata asezata, dar lipseste cineva cu care sa impart bucuriile mici. Daca esti genul care cauta o sotie serioasa, printre sotii singure Baia Mare poti sa ma descoperi aici. Imi doresc stabilitate, tandrete si un ritm firesc in doi. Sa fie inalt si sa arate bine Caut barbati care sa ma satisfaca cerintele
sunt doar eu...."...." Sunt o persoana simpla iubitoare....dar sa ai grija sa nu ma tradezi atletic relatii de prietenie sau chiar relatii de lunga durata
sunt o fata intreaga la minte si caut ceva serios cine este curios descoperiti Femeia Varsator este o "electrica": are taria de a "electrocuta" pe fiecare vine in contact direct cu ea. In limbaj obisnuit, se poate spune ca socheaza. Are ochi extrem de frumosi femela Varsator, ca ai nimanui altcuiva. Putini sunt cei ce o pot privi mai mult decat cateva fractiuni de secunda. Chiar de culoarea lor, acesti ochi au ceva special in ei, lumina lor vine din alta galaxie si patrunde in destul de numeroase universImaginatia nevestei Varsator nu cunoaste limite si rafinamentul ei genital nu accepta nici o impotrivire. Relatiile ei merg dupa formula "totul sau nimic"! uri. numa buna de ori ce un barbat matur intreg la minte
simpatica...cred :) am a simple and loving lady, I seek nothing much in a man. am sweet,understanding and most of all am a free minded person. I love nature. normal nimik special...doar distractie
o fire f sociabila ma acomodez rapid in indiferent ce grup de prieteni de obicei vorbareatza cu simtzul umorului Hola, me llamo Lucia vivo en Murcia, España. Me gustaría conocer gente de otros paises y tener una buenas amistad con todos/as. Un saludo y espero veros por aquí. Sólo hablo Español. Sorry placut un barbat sincer respectos si sa fie el insusi
æ e tøff, kull å luring , dt tar jo bare tid til å bli kjent ,æ e unik å spessiel, hvis du lure på noka , du kan jo spørre ;=) Sunt cam SMECHERA si din 2-3 cuvinte scot baeti din sarite (asa ca nu va puneti cu mine ca dati de belele) Cu ce ma-si compara: cu o pisica blanda, dar care zgarie rau Ma descriu in trei cuvinte: simplu, sufletista si ambitioasa
IMI PLACE DE MINE....:-))...SUNT O FIRE COMPLEXA,POATE DIN ACEST PRETEXT NU IMI GASESC LOCUL...PARCA AR FI MEREU CEVA DE GASIT SI EU NU STIU UNDE SA CAUT...PREA AGITATA IN INTERIOR,VESELA,GALAGIOASA CATEODATA:-),OPTIMISTA SI REA CU DRACI CAND AM MOTIVE..:-))...SI CAM ATAT CA MA PLICTISESC SA VB DESPRE MINE.. ARAT BINE MAI....:-))...SUNT ENERGICA SI-MI PLACE SPORTUL...RESTUL NU CONTEAZA:-))) CAUT PRIETENI..DACA MAI EXISTA ASA CEVA....CAUT FRUMUSETEA DISCUTIILOR FARA SFARSIT..AR FI INUTIL SA SPUN CA AS CAUTA SUFLETUL PERECHE,PENTRU CA E IMPOSIBIL DE GASIT TOCMAI PE NET..SI IN GENERAL,IN VIATA REALA....NU PREA MAI CRED EU IN ASA CEVA....CUM ZICEA UN GENIU:TRAIESTE CLIPA...ADICA BUCURA-TE DE CEEA CE AI SI NU MAI TANJI LA CEVA ETERIC...:-)
imi place f mult sa ma distrez...sa traies viata la maxim,...imi place sa fac multimea sa se simta bine...restu..aflati voi sunt o fire rebela;caut o persoana cu simtul umorului care sa imi dea siguranta si stabilitate;calitatea de baza a mea este sinceritatea; eu zic ca sunt ok...acum depinde ce parere aveti si voi...imi place sa merg la sala
Sunt o persoana calma linistita nu fumez nici nu beau alcool I am a happy person, i love to smile laugh,i think am a very down to earth and easy going, i love cooking, listening to music,spending time with family.. i am a person of confidence optimistic, lovely and a simple girl.. Sunt satena ochi caprui slaba 164 54 kg Caut o persoana calma linistita sa nu fumeaza Sa nu consume alcool sa fie fidel bine crescut cu cei 7 de acasa serios intelegator sincer respectos
Sunt vaduva 55 ani ,penticostala doresc sa cunosc un barbat cu frica de Domnul ,neoprotestant sa fie calm ,intelectual,cu credinta in suflet. o persoana obisnuita...cu calitati si defecte....volubila,increzatoare,vesela mereu... Din cauza problemelor din trecut m am cam ingrasat dar sper sa pot sa slabesc in primul rand pentru sanatate . Caut un barbat crestin cu frica de Domnul sa fie serios calm si intekectual .
sunt draguta,comunicativa,imi plac calatoriile si etc. personalitate puternica....intotdeauna EU Nu raspund profilelor fara poza. sunt asa si asa noi prieteni
o persoana simpla Imi doresc un barbat educat , inteligent prezentabil , dispus sa ofere si sa primeasca afectiune, intelegere si respect .....si nu in ultimul rand sa fie constient ca sufletul ramane mereu tanar cred k indeajuns de ok nu stiu ce caut,dar sunt curioasa ce anume am sa gasesc