imi dati popppp.... sau morrrr!!!! I am sincere and honest person.am caring,kind,friendly very easy to get along with am social romantic passionate smart intelligent cool headed adaptive have a big heart and i do believe in the truth and honesty.. decideti voi o prietenie sincera si cine stie....
...vrei sa afli mai multe....contacteaza-ma :P I'm easy going and pleasant to be with. Open minded and with a good sense of humour. sunt slabutza....mai multe pe parcurs... as vrea sa discut cu cine vrea...asa despre viata in general....simpt nevoia uneori sa stau de vorba cu cineva....
Comunicativa, logica, directa, amuzanta, afectiva,intelegatoare, inteligenta. imprevizibila ,gust glumele,rezonez cu ce este nou si mai vedem draguta Un tip inteligent, romantic, diplomat, atragator, manierat, emanand finete si bun gust...
sunt o persoana sensibila,sociabila si las la apreciera altora celelalte calitatii ale mele! Sunt o fire sufletista,familista ,detest minciuna prea corecta PTR vremurile de acum si incerc sa- mi gasesc un aliat de viata sa alungam Singuratatea !!! Nu raspund la persoane fara poza ! placut un barbat intelegator ,dragut si sincer
imi place cumplit de mult sa-mi petrec timpul liber alaturi de persoana iubita Sint o sotie decenta ,caut un barbat cu multa dragoste si respect. dragutza un barbat care sa gandeasca matur si sa stie sa aprecieze o femeie
O fata deosebita cu simtzul umorului dezvoltat peste masurile asteptarilor tale... prieteni! va invit pe o noua site de prieteni sa veniti si sa va registrati pe acest link http://www.sitetalk.com/?sponsor=elisabett56 Placut din spusele multor persoane Ceva la care visez de mult timp
Dulceata de fetita :) Simple, down to earth ,I love nature watching movies, shopping and most of all trustworthy and honest , my best hobby is cooking Placut Fun
Ask me I am an honest, sincere, loving woman who is looking for someone to share my never dull life with.I have had a interesting life, but too much alone. I am a loyal,honest,romantic,open minded,down to earth and having a great sense of humor. so much respects of other. I am a social person and prefer meeting people in-person, however given the evolution of technology, I think that it is interesting to try something new like this. I am a happy person with a positive outlook on life, laid-back yet energetic, drama free, and easy to talk to ... Nice man good heart who can make me happy
Sunt suficient de zapacita si cu o inima male male de tot:x singura,fara obligatii,caut relatie serioasa cu un domn educat si cu caracter,capabil sa ma iubeasca asa cum sint(cu bune si rele),cu virsta intre 55 -62 ani,sa fie din apropiere sau Germania(Nürnberg oder Fürth). Destul de simpatica Ma relaxez
I can be an angel, a witch, a lady, a crazy girl, a child, a lady, in one word a€“ a WOMAN, this all is me. I dona€™t have much to add to this. I am here not for friends, and not to write mails to a mysterious stranger on another side of the world. Leta€™s leave this romantics to teenagers. I want to get acquainted with a man, and meet with him in real life to continue. If you are not ready for this, or if you want only a pen-pal, leta€™s not waste time. Slabuta:) Im looking for a nice,cute male who want too share his privacy with me and ofcourse his friendship!Thats all for the moment,I hope we will find the harmony between us and something mooore:)
Buna! Sunt Alexandra,am 18 ani si sunt din Caracal/ judetul Olt. Zodia-sagetator, vreau relatie serioasa si de lunga durata. Sunt o fire calma,iubitoare,intelegatoare si nu suport mninciuna. Simpla, fara fite si cu caracter imi doresc o relatie stabila, de durata bazata pe sinceritate si armonie reciproca!!! Vreau un baiat simplu,intelegator pentru o relatie de lunga durata.
sincera,simpatica,atragatoare, caut o relatie frumoasa,tandra, serioasa, pe termen lung, nu caut aventurieri...eu inca mai cred in dragoste...sper chiar sa ma indragostesc...din nou...Nu ma intereseaza decat barbati din Bucuresti, sau care au intentia sa se stabileasca in Bucuresti...Si educatia este f importanta...la fel si bunul simt...Va doresc succes la toti care cautati dragostea...!!! placut barbat sincer,prezentabil si cu servici
sunt o fata sociabila,,,,comunicativa,, ambitioasa,hotarata,corecta,muncitoare,glumeata,optimista. sunt in cautare de un barbat care sa stie sa iubeasca,, sa nu ma minta,,sa fie direct,, sa fie brunet cu ochii caprui.....
Buna sunt o persoana care iubeste viata,ma stradui sa-mi incep ziua cu o dispozitie buna si s-o termin la fel,imi place sa flirtez,ma idragostesc...asa sunt eu. Pup Foarte normala
sunt ceea ce nu pot altzi sa fie....poate ca ammulte calitatzi dar si defecte pe care uneori nu le pot ascunde Sunt una dintre acele fete singure pentru casatorie care nu se grabesc, dar stiu incotro merg. Imi place sa construiesc, nu sa consum: conversatii bune, gesturi mici, weekenduri la munte si seri cu vin. Caut un barbat matur emotional, care vrea familie, stabilitate si tandrete, fara jocuri si disparitii. fac soprt de performanta de 5 ani ceva extrem si special:X
sociabila si cumplit de prietenoasa Atentie!!! Fara SUPARERE dar nu discut cu persoane care nu au poza de profil! Nu mi se pare perfect sa vb cu un NO NAME NO FACE Or WhatEver doar de dragul unei conversatii!Persoanele sub 48-50 de ani va rog limitati-va la o discutie amicala si atat!!! Eu sunt o fire tare calda dar uneori VAD CA AICI SE INTRECE ABSOLUT ORICE LIMITA! Dak ma placi ma accepti si asa! Multumesc!:) nu stiu...voi ce credeti? prietenie sincera si de durata
nu vreau sa supar pe nimeni dar cei sau cele puse pe glume sa ramana separte. baieti sau barbati va rog abtineti-va. nu incerc sa gasesc iubirea absoluta,p-u ca nu exista. Totul este relativ pe omenirea asta,pana si iubirea!!
o tanara foarte sexy dupa parerea mea si desi blonda...destul de inteligenta My character is complex for those who do not understand, and I'm kind, cheerful, humorous, principle, love to talk, always tell a person what I think, do not like being lied to, I do not cheat, this is necessary. I love my friends very much, always listen to their advice, if they need my advice, never leave them in trouble. I do not smoke, because I do not consider it necessary, and the more beautiful. I drink very rarely. just sexy & hot
Nu din intaia Vazut de-afara/Icebergul e-o catedrala (A music addict person, children dance teacher&choreographer, a notorious dreamer &hobby writer. Just me!) MMM
Zambeste celor care te urasc sa simta ura ta.Zambeste celor care te iubesc sa simta dragostea ta.Iar daca cei care te iubesc te vor trada,zambeste le sa simta indiferenta ta .No busco relaciones, no soy medio corazón, lo tengo bien ocupado. Solo busco amistades. Unos quieren el mundo, otros quieren el sol, pero yo solo quiero a mi corazón.
Sunt cea mai dulce fata. VOR O RELATIE DE PRIETENIE BAZATA PE INCREDERE , COMUNICARE SI STABILITATE. Cred ca arat suficient de bine nu sunt nici grasa dar nici slaba
. Caut un barbat fidel in intaiul rand si sa fie amuzant.
If you want to unite your life with a kind, passionate, caring woman. So this is me. I am faithful, honest and communicative. I love life, that's why I try to spend happily and with a smile meet each day. I can say that I am a happy person, I have almost everything in life besides love, besides being loved, so I am here with an open heart for love. Hope I can meet it here.
I'm kind and responsible woman, seeking for good relationship, someone I can facute a strong family with. I am a calm, life-loving, never lose my temper and I was brought up to respect men in every aspect.
Buna!Caut barbat pentru casatorie! Sunt o persoana buna, placuta, inteligenta . Sunt pensionara . imi vor sa gasesc o persoana intocmai caracterului meu. Pentru anii care au mai ramas , imi doresc o persoana sa fim fericiti impreuna. Fiintele neserioase sa se abtina ! Minim Barbatii
Zodia rac,timida si sincera Daca ar fi sa ma descriu,parerile sint diferite;-normal!cert este ca, eu personal ma consider o persoana normala, cu defecte si calitati,dar care se simte bine in propria-i piele cu un tonus bun si-o sete de viata; Acum,stimati domni,las la aprecierea dvs, celor care vor sa ma cunoasca. P.S.Nu doresc sa fiu contactata de catre domnii amatori de "senzatii tari", cei casatoriti, cei cu dificultati in cuplu s-au cei care sint mult mai tineri decit virsta mea; iata,stimati domni, nu-mi ramine decit sa va multumesc inca odata pentru intelegere. Infatisare bun Barbat sincer,iubitor
pur si modest eu..andreea Ce imi lipseste mai mult,. este un barbat de incredere alaturi de care sa ma bucur de o plimbare in parc de un film bun sau pur si simplu.sa ridem ..sa fim fericiti ca sintem impreuna sa ne facem planuri de viitor........alaturi de un barbat,serios cu simtul umorului....tandru ,placut cu bun simt....id. mess. baciucornelia vor sa fiu contactata doar din zona.....ciao..!!! suficient de atragatoare orice..
Va las pe voi sa ma cunoaste-ti Nu-mi plac barbati falsi.. minciunile, tatuajele, tigarile, alcoolul. Imi place sinceritatea. Oare mai sunt, acesti barbati, din tot ce doresc eu, de la eii(el) !!! Hmmm. Aici ce vad.. Ff rar ii vezi ca scriu pe profilul lor.. Casatorie sau prietenie. Majoritatea.. Mai multi spun in profilul lor.. Flirt. Este ff dichisit sa ai o relatie de prietenie. Dar sa fie ff seriosi. Sa stie, ce vor din tot restul vieti, lor. Doamne ajuta! Multumesc pentru intelegere! doar miniona :))) socializare si de ce nu o relatie serioasa
misterioasa si simpatica,rea dar tandra...ce ar fi sa descoperi solitar cum sunt!! Hi everyone, nice of u to visit my profile, im here ocasionaly to have a chat or 2 killing time. Im not in a serch of anything like most of the ppl here r im here for the fun. Im not iterested in giving to any of you my messenger or whatever chats u might use if u have something to say you might just do it in here. Enjoy ur staying in my profile. placut nu caut perfectiunea intruchipata pt ca nu exista...dar te caut pe tine.....
Pasionala .romantica cu simtul umorului o per placuta I am a God fearing woman with a open heart. I am kind, caring, honest and straight forward. I don't hide my feelings or thoughts on issues. I love the outdoors very much and I also love cooking. I am just myself. Aspect fizic placut Un barbat cu caracter placut fizic inimos matur in gandure
o prietena normala I consider myself a serious person, do not throw words to the wind.I'm quite an emotional person and I like to give people positive emotions.I am open and sociable person.I like men that know what they want from this life placut un barbat sincer,onest,capabil sa isi respecte promisiunile,si daca nu cre prea mult sa vorbeasca si sa scrie corect romaneste
un pic cam nebuna.......pot enerva cumplit de usor pe oricine si ador sa vad cum isi ies din minti........imi place sa ma joc cu mintea oamenilor, sa ii provoc continuu.De ce ? asa imi demonstrez ca ies din categoria oamenilor obisnuiti.........AM GLUMIT!!! aiurea rau de tot dar trebuie sa se uite si la mine cineva , nu? sincer...............un " urat" ca si mine ........
sunt draguta daca nu ma credeti haide-ti sa vb First,I do not smoke,nor drink,never taken drugs in my life.I am very easy going.I have no kids.I like to do just about any thing that makes me happy.I am the kind of girl that is 100% real on all levels.I do not have time for games in the honor of love,feeling good and being happy.I have a college Degree,I do not stress nor argue with a man.I have very strong passion for a man and a lover to the bone of my soul.I believe in our GOD.I do not pass judgement on any body nor do i live in the pass that is not good in a relationship.I keep a clean house,I cook,hunt,fish,dance and enjoy happiness.I am seeking a man that is 100% honest,don't lie,.I do not cheat I am a one woman man to the end. placut
sunt o fata de gasca;)) sint o iubita sincera ce cauta un coleg la fel de sincer. Incerci ? 1 67, satena, creata, ochi caprui.... prieteni(amici)doar atat!care sa fie plini de viata si de gasaca!!!:))
Mi-a zis mutu ca a auzit surdu ca orbu l-a vazut pe paralizatu fugind si eu sunt aia careia i-au spus Sunt economist , lucrez la un Liceu, sunt divortata, am 2 baieti casatoriti, imi doresc o relatie serioasa, locuiesc in Vatra Dornei . Daca tu cauti ceva si inca nu ai gasit...ia baga-ma pe mine in seama ca sa ma gasesti o strada dar nu mai stiu cum se numeste