Sunt o persoana care crede ca oamenii se pot transforma doar daca au vointa si de intocmai ca rasul te face fericit.Consider ca cel mai bine este sa nu te astepti la nimic,pt ca e mai bine sa fii surprins decat dezamagit si din fiecare pierdere trebuie sa inveti o lectie.
Sunt o iubita sincera,care ii place sa se distreze la maxim,imi place foarte mult amicitia,urasc barbatii fitosi...... My friends describe me as kindhearted,straight forward,active,pretty and sincere person and i agree with them.. i am also caring,a good communicator,a good listener..i know what i want out of life and a serious relationship and am willing to pursue that which is why am here..i am a one man woman and also hope to find a one woman man who knows what he wants out of life and also willing to pursue it..i want to concentrate and be committed to that man in the relationship and also make each other happy for a lifetime together..i really hope that man is out there waiting for me Bruneta,ochii schimbatori ziua verzi noaptea capriu...... Caut un b arbat sincer,simpatic,care sa stie sa se distreze la mare si sa stie sa faca sex bine
eu sunt o fire mai dulce ........ ashsa sunt eu dulce frumoasa IUBIREA este o tornada care matura totul ....De aceea este mai inteligent sa nu te opui ,ci sa cooperezi cu ea atunci cand apare in viata ta ! Deci.... asha shi asha barbati shi distractie
buna sunt o fata nebuna si dornica de distractii ,doresc sa imi fac multi prieteni Ma caracterizeaza corectitudinea,sinceritatea si bunul simt .De cele mai numeroase ori am avut de pierdut pentru asta ! Se pare ca ,,sinceritatea si bunul simt dauneaza grav sanatati !... vreau sa cunosc pe cineva pe care sa ma pot baza atat sentimental cat si financiar
Sunt o fire sociabila si cu multa pofta de viata I am simple girl who is looking just for simple girlaa‚¬a„˘s happiness: to have caring and loving husband, own cozy home and pretty kidsaa‚¬ ¦I like traveling a lot and new meetings and sensationsaa‚¬ ¦I am easy-going and sociable person. I like reading and listen to good musicaa‚¬ ¦What else? Write me! Atletica Caut domni manierati pentru o aventura de tinut minte
bruneta buna.. Atragatoare, romantica, sentimentala, onesta, fara vicii, serioasa,Interesata de o relatie stabila de lunga durata cu un domn inteligent,educat,echilibrat,fara vicii,stabil financiar.
Uneori amuzanta, alteori nu O persoana obisnuita, desi fiecare e special in felul lui. Totul depinde de ochii celui care te priveste. Placut Pe cineva ca mine
o persoana destul de dragutza... Nu judeca niciodata o carte dupa coperti! Descoper-o....poate ascunde multe lucruri frumoase. O mamica fericita, o romantica incurabila arat indeajuns de bine. persoane simpatice dispuse pentru conversatii diverse.
Sufletista si foarte iubitoare :x Am un copil de aproximativ 7 luni,nu sunt cu tatal lui si imi vor pe cineva care sa ma accepte cu trecut cu totul .... ...
Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta
Sunt o fire sociabila,sensibila,sufletista,romantica.Cu sigurantza vei descoperi mai multe,daca te interesez... Ich bin Michelle mit Namen, ich bin Single und auf der Suche nach dem richtigen Mann auf Erden. Ich bin eine lockere Lady Nu pun accent foarte mult pe fizic,important e sa aibe un suflet asemanator cu al meu si sa existe compatibilitate.De restul ne ocupam impreuna.
SIMPATICA My name is Yuliya. I am from Ukraine. I am serious girl and I am here for serious relationships. I need to find my man for whole my life. Are you this man? DRAGUTA SERIOZITATE SI BUN SIMT
Sunt o persoana frumoasa cel putin asa ma considera cei din jur imi plac cumparaturile si sunt modesta! Ciao ragazzi, sto cercando una relazione seria e non sono qui per i giochi Sunt o fata putin mai inalta am ochi albastri sunt blonda si nu sunt nici grasa nici slaba Caut un iubit pentru ca sunt singura
simpatica,glumeata,care stie ce vrea de la viata,distractiva, Rog insistent cei care sunteti aici pt pierdere de timp sau aventuri sa nu ma apelati. Nu scrieti ca nu vi se Raspunde celor fara fotografii si profil complet. Multumesc pentru intelegere ! Varsta gresita ( eroare de tastare) ! inalta,greutatea exacta pt ani care-i am,aspect fizic placut,cine vrea sa ma cunoasca, nu are decat sa ma contacteze. sa fie cam la fel ca mine,nu opusul meu,care sa stie cum trebuie tratata o femeie ,romantic si pasional,glumet si hazliu cand trebuie si cam atata.de restul ne ocupam impreuna daca iese ceva...:P
sunt copilaroasa,sensibila,iubitoare,rasfatata Daca ai peste 27 de ani te rog sa nu imi scrii,nu raspund.Merci. blondina,ochii mari caprui... prietenie,comunicare...
sunt ok I would also like to find a like-minded male,open minded as well as down to earth who likes to enjoy life to the fullest,where we can participate in activities together and encourage each other to pursue their interests as well te las pe tine sa ma descoperi... caut un barbat serios care sa stie ce vrea de la viata...
sunt o fata simpla. nimic mai mult. unica. sunt asa cum sunt O femeie,cu capul pe umeri! Caut un domn serios ,de varsta apropiata mie,pentru o posibila casatorie sau o relatie stabila si demna,lipsita de vicii.Cei care nu aveti poza reala la profil, nu va incadrati in categoria cautarii mele, aventurierii ,va rog sa treceti mai departe peste profilul meu.Rog, multa seriozitate! ...foarte sexy! :)
o persoana sociabila sensibila, SUNT DRAGUTA,SIMPATICA IMI PLACE SA MA DISTREZ :)si sa calatoresc las la aprecierea voastra un barbat sincer care stie sa iubeasca
Sunt o tipa sincera si mai mereu vesela ...Nu mi place minciuna ..Iubesc sa am aproape persoane care sa mi impartareasca la randul lor prietenia...nu doresc copii sono una donna che ama tanto la vita e che ha tanto amore da dare Sunt cum ma lasat Dumnezeu ....nus nici frumoasa nici urata nici nici Un suflet bun sincer un barbat cu care sa rad glumesc sa imbatranesc elegant alaturi de el .
de viata,comica,sufetista,iubesc animalele,in aparte caini shi pisicile, o tipa serioasa...va rog seriozitate....nu rasund la cei fara poze....mc inalta,ochi capriu,par saten,....buna bait simpatic,sufletist,comic,de viata,
Sunt o fata sociabila. corecta,directa,imi place frumosul,excursiile,si oamenii inteligenti,politica,lectura,sofatul Sunt o fata frumoasa. Caut un barbat simpatic, cu varsta intre 48 si 55 de ani.
sunt o fire nebunatica. Imi place sa-mi traiesc viata la maxim. Ma caracterizeaza corectitudinea,sinceritatea si bunul simt .De cele mai multiple ori am avut de pierdut pentru asta ! Se pare ca ,,sinceritatea si bunul simt dauneaza grav sanatati !... sunt slabuta,bruneta multa distractie
sensibila,linistita,calda, isteata si ambitioasa. Detest minciuna, fiintele care stiu totul, sunt adepta frumosului si armoniei. Vor sa cunosc un domn serios, onest, sensibil, respectuos, educat,afectiv, tolerant,fara obligatii sau cu obligatii minore pentru o relatie bazata pe sentimente si nu interese. the one and only
Buna, tot ce pot spune despre mine este ca sunt o fire mai naravasa si distractiva :d sensibile.romantica,vedova,il cancro e il mio segno -la famiglia e la casa sono il mio regno-,altre informazioni vi dico in privato,,vorrei incontrare un gentil uomo libero,affidabbile,onesto, sincero ,che vuole veramente amare e di essere amato ,per continuare insieme il cammino nella vita ,,, La aspectul fizic arat suficient de bine :) Caut distractie si prietenii :)
Sunt o persoana optimista.Imi plac persoanele benefice si umplute de viata.Sunt blanda si rabdatoare.Iubesc tot ce merita iubit.Sunt crestina. I want to open up like a flower for my man! My heart is full of love and tenderness. I would say that I am well-balanced and have optimistic and kind nature. I am soft-hearted and fair to other people. I am looking for my soulmate with a witty mind and good sense of humor, a man who is not afraid of responsibilities and who knows what he wants from life. Of course I want to see by my side a reliable and decent man. Sunt nici grasa nici slaba.Draguta curata, placuta la privit. Caut un crestin dupa Evanghelie care stie sa prezinta si sa primeasca.Sa fie responsabil si un sprijin de nadejde.
cred, ca sunt un OM normal, insa am multe defecte Uneori privim prea mult inspre trecut si poate inca ne mai doare...Alteori,ne este teama sa privim spre viitor de frica ca ranile sa nu se redeschida...Dar daca nu risti...nu vei stii niciodata ce ai fi putut castiga...daca totusi ai fi incercat..............................oare asa sa fie??? IUBIREA E TOT CE DORIM , IAR IN FINAL E TOT CE AM AVUT . DACA EXISTA UN SENS AL VIETII ... ATUNCI EA ESTE SENSUL , DACA NU ... EA AR TREBUI SA FIE . SA IUBESTI NU E NIMIC , SA FII IUBIT E CEVA , SA IUBESTI SI SA FII IUBIT E "TOTUL" . "A IUBI NU INSEAMNA A NE PRIVI UNUL PE CELALALT , CI A PRIVI AMANDOI IN ACEEASI DIRECTIE ...in viata trebuie sa inveti sa citesti printre randuri si oameni . Sa citesti printre vorbele lor si chiar dincolo de ele . Uneori un oftat povesteste mai mult decat un roman-fluviu , o privire - mai mult decat o biblioteca !!! placut persoane agreabile, pentru a lega eventuala prietenie
sunt ceea ce sunt si atat ! Am 43 de ani,sunt divortata,nu am copii si caut o relatie serioasa.Pentru amanunte vorbim pe parcurs. un om natural Exista oameni care mor din dragoste incercind sa o uite....