o fire simpla dar unikata I love a man who can display his affection for me anytime and anywhere without having to be shy And a person who knows how to be affectionate se vede din poze nu? un barbat care stie ce vrea de la viata.....
sunt o persoana normala... Stiu si-mi place sa ofer. Nu vreau si nu-mi place sa cer. Ofer inzecit pentru ce mi se ofera. Ce astept ? Mizez intotdeauna pe empatia celui de langa mine. Imi vor acea chimiea€¦ Nu voi accepta niciodata o relatie de compromis. Sunt de acord ca este special de important confortul financiar,dar asta nu ma va determina niciodata sa pasesc intr-o relatie. Apoi, cel care ma va contacta sper sa aiba simtul proportiilor; nu port tocuri prea des,dar atunci cand voi purta, nu mi-ar placea sa am senzatia ca trebuie sa-l protejez pe cel de langa mine. Pe "melomanii" de manele ii rog sa caute pe altcineva cu care sa impartaseasca aceasta pasiune. Consider ca e nespus de important sa ai aceleasi afinitati cu persoana de langa tine.SA NU MA ABORDEZE fiintele care nu au foto la profil si nici cele care nu se incadreaza in conditiile sectiunii "Ce caut". Acestora nu le voi raspunde. placut....
I have a lot to offer as a companion, as I am a very loving person that enjoy's giving and receiving attention and affection. I am a honest and fair person.
Sunt ce A mai perfecta Buna sunt din alexandria si imi caut o relatie bazata pe sinceritate adevar si respect, imi caut jumatatea inimi mele pentru a imparti si bune si rele, vreau ca barbatul care vrea sa imi fie alaturi sa fie un suflet bun intelegator respectabil si manierat ,nu imi plac persoanele care vorbesc vulgar jignitor, eu imi caut jumatatea , barbatul pe care il caut vreau sa fie intre varstele 30 -40 de ani. Sunt o fata de treaba respectabila imi caut o iubire calda si sufletista nu imi caut frumusete exterioara eu imi caut frumusete interioara caci daca sufletul e bun iubitor si cald totul se realizaza de la sine va multumesc pentru antelegere cu mare stima si respect va urez tuturor numai bine va pwp dulce cei ce ma vor respecta va urez un mare succes in viata .iarasi fiintele care sunt castoriti va rog nu ma contactati iar cei ce vb vulgar si urit va doresc sa va cautati pe altcineva eu apreciezi fiintele cele care sint sincere si intelegatoare va urez un sucess va multumesc pt intelegere . Va urez un mare sucess va sarut dulce cu stima pt fiintele care au mare serozitate maxima va multumesc frumos pentru intelegere Sunt cea mai Caut barbat cu bani
Nu fac asa ceva. sincera si romantica o prietena care isi iubeste familia sunt o persoana pt dreptate sunt atragatoare sunt tanara si sunt o sotie precisa mult prea putin important si irelevant. :) Oameni interesanti care sa merite momentul si atentia. Ceea ce caut la partenerul meu este sa fie: mai inalt de 1,75, cu studii superioare, activ, manierat, pozitiv si cu initiativa. Daca nu va potriviti acestei descrieri, nu are rost sa ne pierdem timpul reciproc. :)
Descriere proprie Buna, vreau sa-mi cunosc dragostea aici. Vreau sa fiu fericit si sa dau fericire omului meu. M-am saturat sa fiu singura si imi vor dragoste, tandrete si afectiune. Caut doar o relatie serioasa. Nu vreau sa ma dedic doar familiei. Ochi caprui, par lung si inchis, figura subtire. parteneri de incredere definiti pozitiv, cu interese similare.
nu imi place sa ma caracterizez singura,eventual daca o sa ma cunosti o sa ma caracterizezi tu!:-P I\'m a caring, fun loving young woman who is looking for a diplomatic, handsome and loving man. I have a lot to offer in a relationship. I am very laid back, down to earth and easy going person, understanding, loving, caring , honest and kind.I am simple and I don\'t mind if my match is absolut or not. i like nature, swimming and also listen to music., I like traveling. ce caut? tare intrebarea! daca e vorba de baieti ..atunci un baiat cat mai modest, cat mai sincer, si... cu suflet bun :-p
Sunt o femeie foarte sociabila, imi place sa ma distrez, sa dansez, sa am multi amici, si sa fiu iubita... Am un suflet bun.Caut un aliat cu suflet bun.Iubesc animalale. Imi plac florile.Imi plac tatuajele si piercings. Sint de nationalitate Germana dar vorbesc bine Romaneste. simpatica un barbat aratos, care sa nu caute doar aventuri si sa poata tine o conversatie...
Sunt o femeie simpatica, iubitoare, amabila si usoara si sper sa gasesc si pe cineva special pentru o relatie buna Bun?.Sunt din Targu Frumos Jude?ul Ia?i in curs de divor?, varsta 40 de ani , ?i a?i dori o rela?ie stabil? ?i serioas? de viitor cu un domn de varsta apropiat? care poate locui la mine. Privirea barbatului nu conteaza cu adevarat, dar inima omului sunt si eu o relatie cu barbatul pe care il pot numi suflet pereche Sunt in cautarea unui om iubitor, plin de compasiune si grijuliu, cu care sa invat sa iubesc si sa am grija, asa cum va invata sa iubeasca si sa aiba grija de mine in acelasi mod din toata inima si din toata puterea.
Sunt o persoana sociabila, sincera, incapatanata , orgolioasa uneori, cu simtul umorului, nu suport minciuna , prostia si nedreptatea, in momentul liber imi place sa ies in cluburi cu prietenii, imi place sa dansez si sa ascult muzica house in special, nu suport MANELELE!!! as fi prea subiectiva sa ma descriu eu...ii las pe ceilalti sa-si faca o parere proprie despre mine. persoane naturale, sincere, fara fitze si care stiu ce vor de la viata.
cu alta ocazie... :P Idealurile care -mi lumineaza calea si -mi dau curajul de a infrunta viata cu placere sunt :bunatatea,simplitatea ,modestia ,omenia .Imi plac oamenii frumosi la suflet .
doar eu.... Fun and happy go lucky looking for fun and more not into come find me hear to chat genuine people only Daca stai sa-i judeci pe oameni nu mai ai timp sa-i iubesti!
Sunt inteligenta,independenta,puternica si sensibila in acelasi timp.Daca esti in cautare de aventuri de o seara sau relatii pasagere ,nu te mai obosi sa ma contactezi ,imi dau seama imediat si-ti pierzi timpul .Daca esti cu ceva mai puternic ,mai inteligent si vrei sa ma cunosti,am sa dau o sansa unei prietenii. Vor si poze de profil.Nu caut un fat-frumos,dar as vrea sa ai o infatisare agreabila. Și nu fi arogant ca nu-mi plac oamenii de genul. Mi-as dori sa fi din zona jud.Alba sau Cluj...Și inca ceva:daca esti casatorit ,te rog ,dar TE ROG,nu ma cauta... Nu ofer intelegere si "relaxare" pentru oameni casatoriti si cu copii.
Sunt o persoana linistita,educata si pozitiva.Caut o relatie serioasa . So true life is what you make of It, usually people at the new Year eve are busy with revaluating their life, remembering which consiquences were caused by what actions or decisions, trying to make a new prospective and make a plan for tomorrow and a life after, but for me this turning point is today, so what I made of my life so far: made my choice for education- now have even two jobs that help me to discover all sides of my personality- I use my thirst for knowledge working as a teacher in college, and let my creativity out at the performance agency, have an active life, my days are longer than 24 hours, still have time for my favourite books, reazlied my home is where my heart is, know the real meaning of a family, open to life, to new horizonsa€¦ still singlea€¦ still a dreamera€¦ still perfectionist placut Doreste o relatie serioasa .
.
o pers normala cu calitati si defecte.... ;;;;;;;!!!///'''(mai bine asa decat exhaustiv imbecila replica"spun mai tarziu") o sa vedeti voi,depinde ce va place.... nimik special.......am deja ce imi doresc.....
fata draguta, cu bun simt ..... iubitoare de tot ce e frumos si placut i want to meet that Mr right man to be with,a man who is serious looking for that miss right to spend the rest of his time with. placuta Un barbat care sa pretuiasca sotia si ceea ce ii ofera viata zi de zi, f sincer simai ales....sa nu fie orgolios si incapatanat:)
sincera,corecta About me? i think im a good samrt nice girl, curious about everything sexi si dulce caut ce nu am avut niciodata,dragoste,afectiune,caldura sufleteasca
I'm a humble person with good sense of humour. I do everything in moderation. I'm not perfect and I'm not looking for a exemplar person but hoping to find someone TRUTHFUL that I can love with no limitations.
simpatica inteligenta....... Am Christian woman,single never married.I don't have children... I interested in a Christian man,single never married... satena ochii caprui un barbat perfect
las pe altii sa`shi dea cu parerea...i can say just that i`m a pasional girl,romantic..just naughty sometimes.. The most important thing to remember when you are dating a man and want him to realize how wonderful you are is to put your happiness first. slim,sexy,i love myself romantik guy sensitive,with nice since of humor,genuine and honest
dragostea , increderea sinceritatea , curajul , inteligenta Sunt o persoana prietenoasa, deschisa, sincera.., restul te las pe tine sa descoperi :) Buna Numele meu este Larysa Marya sunt Grasuta ,par saten , 57 Kg Imi place sa ma marchez uneori Barbat intre 23-30 ani
Sa fie de casa , sai placa copii ... as vrea sa fie sarac sa i placa animalele , calatoriile sa i placa cumparaturile sa fie grasut
Am doar 19 ani...sunt nebuna..iubesc ji nuh am bani...Nimeni nu`mi sta in drum..am shoseaua mea doar c`un solitar sens ..ma va duce undeva ...:D :D :D in spatele unei masti poti gasi un chip sau o alta masca depinde de fiecare daca va continua sa caute sau va ajunge colectionar de masti poi cum sa fiu la fizic....cool..trendy ! :D :D =))mai nou is fashion! =)) sa zic o definitzie a ceea ce caut...nujt'....nu sunt in cautare de ceva anume :P
femeie open mind, bisexuala.Pasionala, dornica de aventura. Recunosc, ma atrag mult si nevestele sexy.. sunt un rasarit de soare,o lacrima sau floare,sunt pasiune,uragan,mister,sunt dragostea adevarata si intr o zi pot sa dispar.sunt totul sau nimic.tu alegi sau ...euM-ai intrebat ce imi doresc, ce caut? Caut caldura iubirii, a iubirii pure ce-ti da acea privire "tampa" cand il privesti pe celalalt ca si cum ar fi ultima ta legatura cu realitatea, cand il privesti divinizandu-l, adorandu-l, iubindu-l, acea iubire care-ti face inima sa bata in ritmuri nebune, doar cand te gandesti la glasul celuilalt acea iubire care te invaluie si te-nfioara, nu te lasa sa dormi, nici sa stai treaz, nu te lasa sa stai departe, care face aerul irespirabil fara prezenta celuilalt, acest fapt il caut. sunt sexy si stiu asta sa ma aduci in al noualea cer
cine ma place ma place asa cum sant Languages spoken: English My personality traits are:Cheerful. Very positive. Optimistic. Charming. Very creative mind. Always thinking. Quick thinking. Thoughtful & considerate of others feelings. I like these kinds of music: Jazz, pop, classical, Caribbean, country, bluegrass, everything but rap. I usually read: Business books & magazines, history, psychology, self-improvement I like to go out ... Theater, movies, dinner, travel to places.. las la aprecierea altora o relatie de prietenie si incredere
Salut, caut un prieten care sa ma faca sa rad... pe cineva satul de monotonia vietii care are trebuinta de recreere si distratie. Nu ma deranjeaza daca e casatorit, nu doresc o relatie de lunga durata... vreau doar sa traim maxim momentul... Se vede in poze... tip Pe tine ... un barbat adevarat care stie ce isi doreste o femeie!
looking for friends or more Sunt genul care rade mult, dar stie si ce vrea: o relatie stabila, fara drama. In Zalau imi place sa ies la o cafea si sa vorbesc despre planuri. Daca esti serios, poate ne potrivim; eu sunt aici, la matrimoniale Zalau, cu gandul la un partener pe termen lung. Cred in respect, comunicare si in planuri facute impreuna.
:d intreaba si vei afla :P Oare de la prea multa incredere in noi nu dispar niste sentimente si niste stari atat de umane, cum ar fi emotia, grija, dorul, teama, nodul in gat, poate chiar fluturii din stomac?...De pus pe gand
simpatica. sociabila...de viata Sorry guys, this is me now, and I only respond if you are familiar with the German or English language!!! I have been testing someone and now I guess it's not worth the GAME anymore!! However, if you have a PIC' and you do not look like a PIG, then I might respond to you... Sure, it's the INSIDE of you which counts, but my eyes love beauty, so please respect that and don't waste my time! I know what I want, and it is "ALL or NOTHING!" I do not walk this Earth for the first time neither am I unconscious of the infinite Universe... LOVE IT OR LEAVE IT...You are about to meet a true HUMAN BEING and I came with the OLD CODE!!! Life is not a coincidence, it has a PAST and a FUTURE, and you are the WRITER of your own SCRIPT! Walk in PEACE and embrace the LIGHT!!! NAMASTE un barbat simpatic... dragut... de viata care stie sa se distreze
nu stiu ce sa zic ....de viata I'm tender and sensitive woman who still believes in love and true feelings. I'm here to start new life to meet my second half. I'm purposeful person and never stop to achieve new aims in my life. I like to be close to the nature, like to walk in the park and meet with new people. My weekends I like to spend at home. I think that family is our ground and we should keep the warmth between us always. I look for that special man to build a family together with. placut prieteni de viata care sa stie ce inseamna distractia