.............. Draguta. Rog cei interesati de FLIRT sa nu ma caute! LA CEI FARA POZA NU RASPUND! slabuta, placuta... caut ceea ce cauta toata lumea, DRAGOSTEA ADEVARATA !!!
sociabila si destul de deschisa la minte Spirituala, si serioasa !Iubesc oamenii spirituali si cu sufletul tanar ,urasc prostia si minciuna,pretuiesc omenia si frumusetea sufleteasca ! Accept doar cu poza sa vad omul cum se prezinta. Suntem ceea ce Suntem.Pozele sunt vara'19 si '20 recente. Nu raspund la provocari. Va rog ,respectati decizia mea! Va Multumesc! PS.Acesta este profilul actual. ma mandresc cu fizicul meu Caut Fete Singure. sa zicem ca as cauta mai mult socializare ...
sunt o femeie normala cu calitati dar si defecte am cei 7 ani de acasa cu mine,.,, restul cauta si descopera solitar Sunt o persoana punctuala , sociabila, glumeata.... altletica sportiva ce sa zc buna.,.,., Imi Caut Jumatatea. un barbat sincer cu caracter si care sa ma inteleaga
Sunt o fata de treaba serioasa si sincera. "Suntem cu totii putin ciudati. Și viata este putin ciudata. Iar cand intalnim pe cineva a carui ciudatenie este compatibila cu a noastra, creem cu el o conexiune si o ciudatenie mutual satisfacatoare pe care o numim dragoste. Dragoste adevarata". a€“ Robert Fulghum Sunt blonda cu ochi albastri ,inaltime potrivita si slabuta. as cauta sa am multi prieteni din toata lumea.Si atat fete cat si baieti.Sa aiba simtul umorului,sa nu fie cu fitze.In concluzie sa fie de treaba.
IMI PLACE DE MINE....:-))...SUNT O FIRE COMPLEXA,POATE DIN ACEST RATIUNE NU IMI GASESC LOCUL...PARCA AR FI MEREU CEVA DE GASIT SI EU NU STIU UNDE SA CAUT...PREA AGITATA IN INTERIOR,VESELA,GALAGIOASA CATEODATA:-),OPTIMISTA SI REA CU DRACI CAND AM MOTIVE..:-))...SI CAM ATAT CA MA PLICTISESC SA VB DESPRE MINE.. ARAT BINE MAI....:-))...SUNT ENERGICA SI-MI PLACE SPORTUL...RESTUL NU CONTEAZA:-))) CAUT PRIETENI..DACA MAI EXISTA ASA CEVA....CAUT FRUMUSETEA DISCUTIILOR FARA SFARSIT..AR FI INUTIL SA SPUN CA AS CAUTA SUFLETUL PERECHE,PENTRU CA E IMPOSIBIL DE GASIT TOCMAI PE NET..SI IN GENERAL,IN VIATA REALA....NU PREA MAI CRED EU IN ASA CEVA....CUM ZICEA UN GENIU:TRAIESTE CLIPA...ADICA BUCURA-TE DE CEEA CE AI SI NU MAI TANJI LA CEVA ETERIC...:-)
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii Ador natura, poezia. Sunt un om simplu, in cautare de simplitate si de liniste. Atat! Bruneta slaba ten creol ochii innegriti 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa prezinta un muc cadou unei fete dragute
..SUNT O PISICUTA JUCAUSA,CURIOASA SI PLICTISITA CARE ISI CAUTA TOVARASI DE JOACA!
p.s:NU SUNT DE VANZARE SI NICI DE INCHIRIAT..,IMI PERMIT SA MA INTRETIN SINGURA ASA CA NU VA MAI OFERITI!!..IN PLUS.PENTRU CEEA CE CAUTATI EXISTA O CATEGORIE SPECIALA.. CE CAUT?...POATE UN BARBAT CARE SA STIE SA MA RASFETE SI SA MA TINA LANGA EL CU O REPLICA INTERESANTA SI O NOAPTE FIERBINTE
sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat Sunny girl!!!!!:-))) Bright eyes and tender smile, sweet face and caring heart, always active and optimistic!!! Oh, it is really me!!!! I am romantic as well and i want to be loved!!! But i don't like when people play with me!!!! arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care doresc sa ne intanlim diferite activitati sa mergem in calatori etc ..
Sunt o fata simpla,educata,silitoare si dornica pentru a-mi cauta mare iubire. Imi plac iesirile in aer liber, imi place sa socializez, sa-mi fac prieteni si amintiri peste tot, sunt o fire isteata, amuzanta, comunicativa si intelegatoare :) Placut Un barbat cu a buna educatie si cat se poate de serios.
simpatica I can say that I am quite a strong personality who made herself on her own. But by my character, I am a very soft, gentle and loving woman. I am also intelligent, diplomatic, sincere and optimistic. placut baieti & fete prietenie
Enigmatica, evaziva, irationala si impredictibila,
\"Functioneaz\" numai pe baza de emotii, perceptii, impresii si intuitii.Sunt atinsa de \"sidromul relativitatii\".Stiu ca realitatea nu e niciodata una singura, ci ca are foarte numeroase fatete. Sunt maestra in \"arta aburirii\":D.
Am fixurile mele legate de multimea misticului, fantasticului, superstitiei si magiei.Cu toate astea, sunt o persoana maleabila, compasiva si ingaduitoare, care mai degraba incearca sa-i inteleaga pe ceilalti, decat sa-i judece.Chiar daca sufar, sunt gata sa iert si am o imensa capacitate de iubire si devotament.
Cand fac urat?
Avand o viziune global-intuitiva a lucrurilor, ma enerveaz sau ma inchid in me cand mi se cer explicatii si argumente logice. pe scurt:..am 1,70m,ochi caprui,par saten.. cati mai multi prieteni...baietzi si fete fara fitze....:)
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in timpul liber sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
Uita-te si tu la poze sincera, suficient de directa,glumeata, buna gospodina, urasc prefacatoria si minciuna Depinde ce cauta fiecare De baieti cu gura mare e plina lumea! Fetele stiu de ce! :D si lor le raspund.
P.S.: NU DAU ID! NU MAI AVEM, S-A TERMINAT!
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. Am accesat acasta pagina pentru ca am decis sa-mi schimb viata .. Am considerat ca poate fi o sansa sa gasesc acel barbat capabil sa umple un gol ramas in suflet de ceva vreme , sa ma faca sa rad , sa ma simt implinita , sa simt ca apartin celui mai adevarat om de pe planeta , de incredere, placut si cel mai bun prieten totodata. Stiu ce ofer si stiu ce astept . Am avut timp sa demonstrez cine sunt si cred sa fi reusit. Sigur ca gusturile nu se discuta , dar , ca sa fiu mai explicita nu ma adresez unor barbati mult sub varsta mea oricat de realizati ar fi , aratosi sau potenti. Ma adresez unui barbat care a realizat ceva in viata , este solitar momentan si doreste o relatie serioasa, de durata, care apreciaza familia traditionala si pretuieste si sufletul unei femei si personalitatea ei nu doar silueta sau averea . Asa incat rog politicos toti potentialii pretendenti sa citeasca cu atentie profilul meu si sa ma contacteze doar daca cred ca ar fi ceea ce caut . Multumesc . Succes tuturor!!!! armonios prietenie fete sau baieti
Sunt doar eu.Frumoasa si cred.........destul de cerebrala I'm single Ukrainian woman and I'm looking for my love here. I'm cheerful, have a calm and tender character, I do not accept rudeness and violence in relations. I can relocate if it will be needed. f placut. 1.70/65kg/roscata cu parul lung Nu mai caut nimic.Ce vreau eu ,nu mai exista........desi continui sa sper ca-mi voi gasi jumatatea sau..."sfertul"
intr-un cuvant.. BINE! I am a single hard working and responsible woman. I am a good listener, kind, loving and humorous. I like to cook, watch good educative programs, gardening,reading and listening to music. I believe in love but i believe more in unconditional and honest love. I am looking forward to a solid relationship with a responsible man who is serious, God fearing and knows exactly what he want and is not confused about it. Priveste si spune-mi tu! ;) Caut pe cineva care sa poata sa-mi reziste! Nu este exclus sa fie chiar jumatatea mea! Banii nu sunt importanti Sex-ul este foarte important pentru mine, il consider un mod de viata! ROG SERIOZITATE!
hEya!Eu sunt KittyCat,si am 18..19 ani.Sunt o energica,si toata ziua fac ceva.Nu suport plictiseala.Sunt dragutza,suava,prietenoasa si descurcareata.Ceva de genul miss popularitate.In liceeu toata lumea ma cunostea,aveam foooarte multi prieteni.Sunt deschisa si verry sweet.Si gata,nu-mi place sa ma descriu. Nu suport plictiseala.Nu sunt aici pentru a cauta pe printul din povesti,ci pt ca am chef de chatuit..si restul...mai vedem.
Caut prieteni si...caut...ei nu caut nik special.
comunicativa,sensibila, iubesc viata si tot ce este elegant i am a honest and a good christian who loves to be surrounded by friends and families on holidays sunt o persoana simpatica din toate punctele de vedere doresc sa imi cunosc jumatatea care inca nu a aparut
Transsexuala (shemale) tanara si frumoasa in cautare de noi prieteni si persoane care stiu ce vor de la viata :) . Daca nu stii ce inseamna trans... cauta pe google si vorbim dupa ... pupici! Daca ai chef de shtouri si alte cacaturi nu te obosi ! LA FEL AS PREFERA CA, ATUNCI CAND NU TE INTERESEZ, SA NU MA ABORDEZI! NU CONTEAZA PARERILE CELOR DIN JUR , STIU CUM ARAT SI CE POT SI CE NU POT FACE ! MULTUMESC PT INTELEGERE Blonda inalta si sexy Tipi careau capul pe umeri din alte motive decat pe a nu le ploua in gat.
Sunt o persoana extrem sincera,ambitioasa care isi atinge in cele mai multe cazuri indiferent ce tel pe care si-l propune in viatza. Sper sa imi gasesc jumatatea prin intermediul acestui site caci vreau sa simt din nou acel "gol in stomac",sentimentul de dragoste adevarata. Caut pe cineva care sa ma inteleaga,sa ma respecte,sa ma iubeasca,sa ma alinte.....intr-un cuvant imi caut jumatatea vietii si sper sa o gasesc prin intermediul dvs.
Andreea si atat SINCERA DESCHISA ROMANTICA SI CAM ATAT RESTUL VA LAS PE VOI SA DESCOPERITI:) se vede in poze nu caut ceva anume.....sa spunem ca as cauta prieteni noi
sunt o fire spontana intelegatoare glumeata . suficient de umanoida,nu-s prea interesata deaspectul meu fizic,zacamintelele is mai importante,zic simpatica .....zic alti, dar sunt si f.... frumoasa. daca vrei sa ma cunosti cauta ma. nu sti ce pierzi!!! o pers. intelegatoare cu suflet mare si si placa vita. ca doar una avem!
Imi caut jumatatea vreau pe cineva langa mine sa ne intelegem si sa facem o casnicie frumoasa. CULEGE-MA DIN PICATURI DE STELE,ATINGEMA,SARUTA-MA CU ELE,RISIPESTE-MA SUB ULTIMILE PLOI,INVATAMA SA LE IMPART LA DOI,ATINGEMA CU ARIPILE RECI,SI POARTAMA CU TINE UNDE PLECI...IUBESTE-MA CUM NU-TI MAI AMINTESTI SI LASAMA SA FIU CE ATI DORESTI!!!CUVINTELE MELE PAR GOALE SI FARA SENS,SCRIERILE MELE SUNT DE NEINTELES,STRIG DUPA AJUTOR DAR NU MA AUD IN ECOU,REALIZEZ DOAR CA SUFLETUL MEU,MI-E GOL!!!MAUSSY Sunt o fata simpla fara obligati adoca fara copiii sunt singura. Caut o relaatie serioasa. Chiar si casatotie daca se poate.
Barbati sa fie buni la pat sa vb It's my first time here, I will define my personality as conscientiousness, humble and agreeableness. I'm new to this whole experience. I'm a very young looking, attractive and young-in-spirit woman. However, I'm also very intelligent, intuitive, discerning, articulate and successful. I enjoy the finer things in life and enjoy the fruits of my labor, but I'm also very down-to-earth and grounded. I enjoy a variety of activities ranging from trips to anywhere, dining out, movies, long drives, going to the pool, taking walks and just hanging out. I'm romantic and have a desire to be with a man who is both down to earth but has an edge of excitement. I like to try new things, I enjoy spending quality time, I love a growth mindset and working out. I would like to meet someone who is kind, humble, funny, honest, and most of all a man that knows what he wants. I'm a great cook and love to share the kitchen with my partner. It's possible if you had a long day, I will ask you to take a long bath and relax while I fix dinner and it's possible I prepare a bubble bath with a chilled glass of champagne or wine for you. I love being out in nature. I love to dance , travel and working out I want a man that likes to kiss and cuddle. I'm looking for someone that is a healer and into holistic lifestyle to retire with. Sunt o fata Ma cheama Simona am 22 de sunt slaba am fundul bombat o fata eleganta nu am multe fite in scena imi doresc o lesbianca ca sa comunicam si sa ne aratam aspectul fizic placut impreuna Sunt o persoana activa si comunicativa Imi caut o lezbianca care sa accept si fete vreau sa arate neta cu ochi caprui in am multe inchipuiri gen imi place foarte mult sa vorbim sa comunicam sa fie corecta depinde acum dupa caracter Vreau fata asa si asa cum imi doresc Nu conteaza ca sa fie inalta slaba sa fie ok
Sunt o persoana simpatica, am un simt al umorului extraordinar de bine dezvoltat. Sunt insa foarte pretentioasa si recunosc, nu sunt o femeie obisnuita. Ci una inteligenta care nu mai crede in minuni divine si nici nu cauta cai verzi pe pereti. Nu raspund mesajelor monosilabice si agramate... No offence. Miniona, bruneta, ochi caprui...
AFLA SOLITAR :) ...Cel mai mult in viata, iubesc linistea sufleteasca, tandretea, blandetea si adevarul. Detest minciuna, barfa, bautura in exces si oamenii care isi ascund adevarata personalitate. Ador oamenii cu bunul simt, oamenii adevarati, cei care stiu ce inseamna a fi om... ATRAGATOARE CAUT CE CAUTA TOATA LUMEA....IUBIRE
A dovedi ca am dreptate, ar insemna sa fiu de acord ca s-ar putea sa ma insel. I'm very friendly and i like to have fun.I live in bucarest Oamenii se impart in doua categorii: cei care cauta sensul vietii fara sa-l gaseasca si cei care l-au gasit fara sa-l caute.Pana nu de curand,m-am incadrat in prima categorie...apoi m-am trezit aruncata fara delicatete in micul grup al celor resemnati,traind viata ca si cum as trai vesnic si inutil.
I'm an easy going person, i give back what i get and i respect my dignity In cautare de barbati in varsta care doresc senzatii de neuitat dar si fete bi ce vor sa intretina relatii intime!
Ca toata lumea cu defecte si calitati In cautare de prieteni. Imi place sa calatoresc... getasubtireanu Nici slaba nici grasa muultumita de mine M-am saturat de oameni falsi cu doua fete vreau om care sa stie ce vrea de la viata
eu sunt o fire sociabila si mereu pusa pe sotii.....adica accept provocarile cu zambetul pe buze si vreau sa am cat mai multi prieteni si prietene....pusy Sunt o persoana prietenoasa, deschisa, sincera.., restul te las pe tine sa descoperi :) cel mai bine e sa vezi pozele si sa iti dai singur cu parerea....daca ma placi asa cum sunt inseamna ca sunt intradevar pe gustul tau..... nu caut nimic....daca cineva ma cauta stie unde sa ma geseasca....:-)))
..sunt unica cu un farmec inegalabil Intaia data or pagina aceasta, eu sint asistenta medical?, iubesc sa c?l?toresc si sa vad lumea....imi vor o rela?ie frumoasa care sa devin? serioas?, am un b?ie?el de 7 ani care tat?l lui a murit cind a fost mai mic si il iubesc din toate inima....doresc respect, placere in via?a si stabilitate...VA ROG CERERI NUMAI DIN STATELE UNITE SI MESAJE. INTRE VIRSTA DE 29 si 43 NUMAI DIN STATELE UNITE ..caut jumatatea mea
ce pot sa spun .sunt o persoana deschisa la indiferent ce cu simtul umorului,care este in cautarea jumatatii sale ...maimulte le puteti afla direct de la mine Prietenia este, in intaiul rand, pacea reciproca si zborul spiritului pe deasupra amanuntelor vulgare. a€“ Antoine de Saint-Exuper ramane de vazut ce parere va faceti voi. imi caut jumatatea si as vrea sa o gasesc pe acest site
Buna sunt Estera
Sunt o persoana iubitoare sincera spun in fata "verde"
Nu imi place minciuna si as vrea sa cunosc jumatatea care stie ca vom fii potriviti si fericiti impreuna I want some one who can understand me and love me for who I am not for any thing else 1.70cm
Te las sa ma cunosti tu mai departe Caut un iubit serios responsabil pentru o relatie de lunga durata
Sa fie independent singur sa nu depinda de nimeni
Sa aibe (viata lui...casa lui masina lui orice ,doar sa nu depinda de nimeni)
sunt o persoana simpla care cauta o relatie de lunga durata !!!pe simplu imi vreau jumatatea!! Sunt aici pentru a gasi o relatie serioasa pe care mi-o doresc. Sunt o persoana onesta si directa si caut un barbat serios asemeni mie care sa isi doreasca o relatie bazata pe respect, dragoste si onoare. placut caut un barbat care nu consuma alcool si care sa fie distractiv nu moracanos!!
Salutare! :D sunt o domnisoara care cauta distractie I am a lady that have seen enough of deceits and now wants something real with someone honest.I am not here for Jokes and Games on here.And plz don't atingere me when you are not serious about a relationship. Tipare bine definite.
simt multe...poate ma dor,poate q nu...doar eu stiu...si asa va ramane mereu...gandurile nu mi le poate lua nimeni. sunt o blonda frumuasa care cauta o prietenie sincera,curata si bazata pe mult respect. slaba
buna sunt o fata extra miauuuuu singurica miauuuu dragutza miauuuu caut sa gasesc jumatatea sa pot fii fericita sunt studenta la UNIVERSITATEA SPIRU HARET .FACULTATEA SOCIOLOGIE-PSIHOLOGIE sunt singurica astept un raspuns de la voi slabuta miniona normala extra super serios serios serios... caut jumatatea mea serios serios serios
Sunt o tipa care stie ce vrea si face exact ce trebuie ca sa ajunga acolo... Tandra,plina de viata, toleranta,delicata,mai cred intr-o dragoste adevarata! Placut.. Ce cauta multi...si prea putini gasesc..
Sunt o fire iubareata,dulce cu cine merita si dispusa la multe sacrificii ptr jumatatea mea(binenteles daca merita) Ia€™m very romantic person, I like art, classic music and reading . Ia€™m very responsible and purposeful woman and I always know what I want. I am very generous and warm-hearted. Caut o persoana matura,langa care sa ma simt bine sa fiu iubita,sa ma respecte si sa imi dea protectie si caldura...in fine un barbat adevarat...
extrovertita, directa, simtul umorului,smart, cu mine nu te plictisesti frumoasa ,feminina,intelectualasi cu o senzualitatede zeita.Imi place subtilitatea si intr-o discutie apreciez siceritatea si marturisirile care vin de la inima.Ma astept sa primesc de la oamani tot ceeace eu ofer si nu mi-am pierdut inca increderea,desi am intimpinat dezamagiri.Daca nu mai am incredere in oameni mi-am pierdut increderea in mine.Sper sa intilnesc oameni in acest sait, si sunt sigura ca sut. VA astept cu bratele deschise. atunci cand ma vei gasi, te vei opri din cautari imi caut sufletul pereche.... ne intalnim la jumatatea drumului?
Sunt o tipa care stie sa tina de o realtie Sunt fidela, plina de UMOR. Imi place foarte mult sa fac cumparaturi Cu toate ca pt unii este un dezavantaj In ceea ce ar cauta si dc sa nu recunosc sunt f cheltuitoare Si nu in ultimul rand EXTREM SINCERA Un tip Prezentabil Care sa-mi prezinta tot cemi vor de la viata dar nu in ultimul rand iubire si respect
sunt o fata sensibila,iubitoare,fermecatoare,comunicativa,inteligenta,imi place sa calatoresc,imi place sa fiu rasfatata,respectata si am o singura rugaminte nu imi trimiteti mesaje care contin cuvinte triviale,sunt pe acest site pt a cunoaste cat mai multe persoane cu bun simt si caracter motivat. din punctul meu de vedere placut...veti vedea in poze.... caut barbat respectos ,inteligent,destept, cu capul pe umeri,glumet.ce anupe poate cauta o femeie?respect ,dragoste,siguranta,etc!!!nu caut ce credeti voi!
Totul in aceasta lume are un sens..oricat se usor sau greu de inteles ar fi...tot ce trebuie sa faci este sa iti asculti inima..sa ai grija ce prieteni iti alegi..sa nu iti pui sufletul pe tava in fata oricui..pt ca poti suferi..si nu se merita...nu te implica mereu adanc intr`o relatie..pana nu esti sigur ca va dura..si nu este o simpla bataie de joc.. adu`ti aminte... tot raul care ti se face...se va intoarce impotriva celor care ti l`au facut... nu face si tu rau cuiva doar din razbunare..ca s`ar putea intoarce impotriva ta...ff important este sa nu uiti ca viata de fapt este frumoasa..nu trista asa cum o privesti dupa o despartire..pt ca in viata vei avea parte de multe... Mica...grasa...si nu in ultimul rand,foarte urata! Ceea ce...nu cauta lumea!
o persoana sociabila care cauta .... aceeasi persoana compatibila din toate punctele de vedere I am very charming and cheerful person and I think that everything that is happening in this life is for the better because you never know where you can find something and where you will lose, do you agree with me? I am very calm and peaceful woman and I think that my heart is full of such big love which I want to share with my loving person and because of this I am also very kind and sweet lady. I don't give up in hard moments and I think that every day is full of different surprises and we need to be ready for them if we want to be happy and if someone calls me a lucky woman, I know that I am hardworking person and everything what I have I got it putting efforts and my desire in it! un fizic pe care multi il doresc...si numai unii ajung langa el las calitatile sa mi le descopere cine e interesat
pentru a cauta noi prietenii Sincera, cu prea multa incredere in oameni, dornica de afectiune. Nu imi vor aventuri temporare. asa si asa distractie,prietenii