Sunt o fire deschisa la discutii,sunt o fire fixista,imi place sa merg cu picioarele pe pamant si nu cu capul in nori Placut Doresc sa cunosc o persoana cu sufletul bun , sincer care stie ce doreste
sunt o pesoana sincera care asteapta sa fie iubita si respectata.Am simtul umorului foarte dezvoltat si sunt o buna bucatareasa simpatica barbat fidel si intotdeauna indragostit de persoana aleasa
simpatica, increzatoare si f f dinamica si mai imi palce ca tot ce mi se ofera sau ce imi propun sa reusesc cu brio 86-67-82 ,caprui,170cm,49 kg,simpatica si o bruneta visatoare multa distractie
I traveled so much, it's time to sit and contemplate ... now looking for a soul mate to share my joy for life and discover the world together.
Help me to find that, and I'll be there forever fizic...i'm sure that matter, but not to me. I'm not so sexy(l was) not so good, not so bad...but l love to laugh, and see people laughing
Respecting me for who I am... I hope to be found, and together to descover the rest, let you to find the treasure hidden in my soul, the values of respect and love..
Despre mine.....km greu sa vrb despre mine dar pot face o exceprie, sunt o fire deschisa la orice, imi place foarte mult sa rad dar sa si fac sa rad. Sunt pusa mereu pe glume si desi nu mereu e roz incerc sa supravietuiesc ........si reusesc Sunt tocmai buna ;;), nici prea slaba nici prea grasa. O blondutza creatza cu zambetul mereu pe niste buze senzulae ;) Vreau sa cunosc altzi oameni chiar dak e doar virtual dar park , knd nu te cunosti personal itzi este mai usor sa vrb despre tn sau despre senrimentele tale
Iubesc din tot sufletul,urasc minciuna!]Imi doresc sa fiu fericita !Sunt corecta si nu iert pe nimeni cand am dreptate !Nu cred in vorbe fara fapte! Cu forme ! Un barbat bun la toate!
Sunt o fire rebela,calma,rabdatoare,prietenoasa si caut intodeauna magicul Nu pot zice ca sunt fotomodel,dar ma consider o femeie frumoasa Caut magicul.
persoana matura,aspect fizic atractiv,facies placut expresiv,constitutie armonioasa,par saten,tenul alb,ochii caprui,tunsa scurt.
doamna cocheta,eleganta,stil vestimentar elegant,sport!
altruista,loiala,empatica,sociabila,deschisa la nou,intuitiva cu inteligenta emotionala,optimista fizic persoana atractiva,expersiva,placuta vederii caut un partener de viata care sa fie cu studii,instruit,cu un nivel de cultura ridicat,loial,onest,respectuoa,un open mind,sa stie sa ofere si sa primeasca iubirea si afectiunea mea!!!!
Sunt o fata tinara am o fetita de 1an jumate.sunt o fire linistita harnika de familie Spun mai tirziu Caut barbat serios de familie si sami iubeascca fata si le mine persoane care doresc sa discute sau relatii pe telefon sa nu ma deranjeze
MA NUMESC DIANA SUNT DIN MOLDOVA CHISINAU AM O FETITA DE 3 ANI SUN OK RESTU VEI AFLA CAUT UN BAIAT BUN LA SUFLET SA MA AJUTE SI SA MA IUBEASCA PE MINE SI FETITA MEA
nimic in plus ,nimic in minus nu ma autocaracterizez sa cunosc cat mai multe persoane,imi place sa comunic!sa caut altceva...nu mai am ce...tot ceea ce am gasit pana acum a fost un dezastru!
Sincer nu stiu ce sa zic despre mine sunt o persoana vesela,vioaie care stie sa se distreze dar care stie sa si asculte omul cand ii e greu Nu pot sa spun ca arat extrorordinar de bine dar cred eu ca nici urata nu sunt ramane la parerea la lume pt ca gusturile nu se discuta nu? Sincer eu caut pe cineva cu care sa dar care nu stiu daca s-ar ajunge mai departe depinde de ce se discuta si de cum ne intelegem
sunt o persoana sensibila, dar in acelasi timp puternica, romantica, nu imi place minciuna, incerc sa imi recapat increderea in barbati crezand totusi ca mai exista si oameni sensibili statura medie, ochii caprui, parul brunet, lung un om sensibil, sincer langa care sa simt ce este fericirea
sunt o fata simpatica, isteata, desteapta si glumeata imi place adevaru.... imi place sa fiu stimata... si mai multe. sunt asa cum sunt... poate jumatatea....
Sunt o persoana foarte sincera,ambitioasa care isi atinge in cele mai multe cazuri orice tel pe care si-l propune in viatza. Sper sa imi gasesc jumatatea prin intermediul acestui site deoarece vreau sa simt din nou acel "gol in stomac",sentimentul de dragoste adevarata. Caut pe cineva care sa ma inteleaga,sa ma respecte,sa ma iubeasca,sa ma alinte.....intr-un cuvant imi caut jumatatea vietii si sper sa o gasesc prin intermediul dvs.