Deschisa si joviala Ich bin absichtlich hier, um eine ernsthafte Beziehung zu einem Mann zu suchen, der bereit ist, uns zu treffen und live zu sehen. Dann können wir wissen, ob die Chemie mit uns gut sein kann Supla, sportiva, bruneta draguta, tip latin In cautarea celui la nivelul profilului meu
O fata simpla si atat! Restul las la aprecierea voastra!:) I'm a lonely woman who's new to the dating world and wants to explore with the right man for life . Im an open book , anything you want to know ASK AWAY! Presupun ca placut:)) Un inger pazitor:P
sunt k Pozitiva ,plina de speranta ,increzuta in sine si imi place tot ce este elegant in lumea aceasta,in orice persoana caut intelect ,energie si sinceritate ,daca nu persista sinceritatea ,atunci celelalte calitati nu mai are rost sa le caut. miaaau totul si nimik
Sunt o fata fidela,pudica si interesata de un baiat iubitor si ambitios fara relatie santajoasa,si profitoare Hello! I looking for serious relationship with serious, responsible, respectful man. Thank you! Arat binisor par saten inaltime 1,65,forme bunisoare un baiat respectos cu bune maniere si sa ma iubeasca asa cum sunt
Ma numesc Mimi vor un baiat pentru sex... Buna ziua.Sunt o persoana cu suflet bun, sincera, cu bun simt si optimista. Urasc minciuna si mincinosii. Imi dau seama rapid daca sunt mintita. Caut o persoana de genul barbatesc din Slatina,Bucuresti sau in apropiere de Slatina cu aceleasi calitati care sa isi doreasca o relatie serioasa care sa duca la casatorie. miniona, desteapta in meserii caut barbat pt. sex
imi place animaleke As they say, everything should be beautiful in a beautiful lady. It seems to me, the real beauty consists of harmonic connection of soul richness, moral clearance and only after these ones of the physical appealing to the partner. In other words, appearance is only our outside dress. The real and natural beauty is inside of our soul - somewhere deep in the soul and it reflects in the eyes. I will not describe myself cause it seems to me that the really interesting lady will be noticed by the deeds and modesty and slight enigma, wona€™t she? But in a few words I can tell you that I am a person with a strong will, serious, reasonable, and reliable but at the same time I am kind-hearted, attentive and friendly. placut prietebie
Mama mea spune ca sunt cea mai frumoasa, mai desteapta si mai cuminte! Dar stiti..."orice cioara isi lauda puii". Nu credeti pana nu verificati!! Cuvinte cheie care ma definesc: bucurie, optimism, loialitate, devotament, empatie, curiozitate, feminitate, sensibilitate, curaj. Cunosc latura intunecata a oamenilor dar aleg sa cred totusi in ei. Le inteleg slabiciunile si imi place sa ii sustin cand isi doresc sa evolueze. Ma bucur cu adevarat de lucrurile simple si zambesc zilnic chiar daca am facut riduri de la ranjet. Am avut parte de multiple experiente dificile , dar aleg sa vorbesc despre ceea ce am invatat din ele si nu despre cat de grea e viata . Apreciez viata de familie, nu ma atrage flirtul care nu duce la ceva durabil. Dupa doua nasteri si un divort, am luat proportii, sunt intr-o mare forma! Un xxL... Yeeeey!! :) Nu ma aflu aici pentru a impresiona pe nimeni, imi cunosc calitatile, defectele, potentialul. Gene false, decolteu fortat, buze tuguiate, toate acestea mi le incuviinteaza financiar, dar nu corespund cu valorile mele. Excelent ar fi sa intalnesc barbatul pentru care sunt potrivita ca piesa puzzle ce lipseste din tabloul lui. Lucrurile pe care le apreciez sunt umorul, inteligenta, bunul simt si loialitatea. Iubesc si respect timpul. Sa fim practici zic!
sunt o persoana simpla din toate punctele de vedereputin mai complicata pe plan sentimentalretu las la aprecierea voastra Imi doresc sa intalnesc persoana care sa-mi ofere respect , armonie si pace pentru zilele care urmeaza, daruiesc tot ce-mi vor mie !!! corp atletic distractii prietenii relatii si de ce nu si ceva serios o viitoare casatorie
imi place sa-mi traiesc viata la maxim..imi place ceea ce fac...fire vesela si plina de viatza Retrage te atunci cand simti ca nu mai apartii unui loc , sau unui suflet, si ia-o de la inceput .......... draguta...mie imi place ceea ce vad prietenii ...poate distractii
cam pasionala..... Sunt o fire romantica, imi plac baietii inalti, si senisibili, romantici,si grijulii.. nu imi place sa vb eu despre mine...va las pe voi...
Sunt o nevasta calda, energica si curioasa, crescuta intre dealurile si orasul meu din judetul Alba. Imi place sa combin plimbarile destul de lungi cu seri linistite, un film bun si o cina gatita simplu. Caut un barbat care stie sa fie prezent, sa rada, sa planifice si sa asculte, nu doar sa impresioneze. Nu alerg dupa perfectiune, ci dupa compatibilitate: respect, bun simt si afectiune. Daca iti plac conversatiile reale, excursiile de weekend si ideea de a construi ceva stabil, poate suntem pe aceeasi frecventa. Da, sunt una dintre fete alba care apreciaza autenticitatea.
Salut ma numesc Mirela si am 18 ani sunt din Botosani. Hi Guys,am simple, caring and easy goingso hope to meet nice people here. Am parul satenegru,inaltimea 1,67, sunt putin grasa Sa ma relaxeaz si sami fac prieteni
Sant un om cu bune si rele ,cinstit ,corect urasc minciuna ,caut barbatul care sa completeze ce-mi lipseste , sa fie onest ,corect ,tandru restul vine de la sine ...
Sotie sincera urasc minciuna I want to find the one who will not have secrets from me and will be a cheerful and loving person. He should be soft and kind, friendly, reliable, firm, responsible, though extremely tender and sweet to me. I want to find a nice and interesting man who believes in trusting and respectful relations between people. I wish him to have good manners and be a real gentleman. I would not mind if he is a bit stubborn, but definitely loyal, trust worthy, and with honorable intentions. Par roscat ten masliniu 1'62 50kg Caut un barbat cu care sa ma inteleg si sa ma accepte cu tot cu copil.. sunt divortata
Dragutza,sociabila,sincera,linistita,calma,iubitoare,dragastoasa,serioasa BUNA SUNT ASA CUM SUNT,NU SUNT PERFECTA DAR NICI TU NU ESTI TE CAUT, TE ASTEPT SI INCA SPER DAR TREBUIE SA MA CONVINGI CA SE MERITA EFORTUL, ITI PROMIT CA NU VEI FI DEZAMAGIT................SUNT TARE DE OPTIMISTA, SINCERA SI DEVREME ACASA ...................................................................................... Totusi, iubirea ............................ Si totusi exista iubire Si totusi exista blestem Dau lumii, dau lumii de stire Iubesc, am curaj si ma tem. Si totusi e situatie de veghe Si totusi murim repetat Si totusi mai cred in pereche Si totusi ceva sa-ntamplat. Pretentii nici n-am de la lume Un pat, intuneric si tu Intram in amor fara nume Fiorul ca fulger cazu. Motoarele lumii sunt stinse Retele pe cai au cazut Un mare pustiu pe cuprins e Trezeste-le tu c-un sarut. Acum te declar Dumnezee Eu insumi ma simt Dumnezeu Continua multimea femeie Cu plozi scrisi in numele meu. Afara roiesc intunerici Aici suntem noi luminosi Se cearta-ntre ele biserici Facandu-si acelasi repros. Si tu si iubirea exista Si moartea exista in ea Imi place mai mult cand esti trista Tristetea, de fapt, e a ta. Genunchii mi-i plec pe podele Cu capul ma sprijin de cer, Tu esti in puterile mele, Desi inchizitii te cer. Ce spun se aude aiurea, Ma-ntorc la silaba dintai, Praval peste tine padurea: Adio, adica ramai. Si totusi exista iubire Si totusi exista blestem Dau lumii, dau lumii de stire Iubesc, am curaj si ma tem. .................................................................................................. Fat-Frumos .............................. Oameni, oameni, fratii mei, Disperatii, fericitii, V-ati spalat de superstitii, De demoni si dumnezei. Insa-i nu-i indeajuns folos Daca peste tot ce este V-ati spalat si de poveste, L-ati pierdut pe Fat-Frumos. Vin la voi acum plangand, Gura-mi sangera ca rana, Unde este Consanzeana, In ce bolti, pe ce pamant? Ma ridic plangand de jos, Ca la un pierdut examen, Unde va e basmul, oameni. Ce-ati facut cu Fat-Frumos? Fat-Frumos n-a existat, N-a stat nimanui in cale, Era numai visul moale Al vreunui trist baiat. Mai visati de vreti sa fiti Fericiti cu capu-n perna, Feriti epoca moderna De rigizi si scofalciti. Din prea mult entuziasm Sa nu spargeti Voronetul, Dati-i voi mai mare pretul, Oameni, mai ravniti la basm. Voi, care aveti copii, Nu-i lasati sub gand satanic, Sa respire sterp, mecanic, Ca si cand nu ar fi. Doborati himera jos, Oameni, reveniti in lume, Pe umana noastra culme Regasiti pe Fat-Frumos. Fat-Frumos si toti ai lui, Fiinca unde nu-i poveste Lume nu-i si om nu este Si, de fapt, nimica nu-i. El venea la noi pe jos Si ni l-au rapit piratii, Vamesi vigilenti, redati-i Actele lui Fat-Frumos. Dati-i viata inapoi, Ochii mari, miscarea buzii, Fat-Frumosul din iluzii Si elegant numai prin voi. ========================================= Spune-mi ceva ..................................... Daca-am sa te chem Da-mi macar un semn Fie si-un blestem Din partea ta. Totusi nu stiu cum Pentru-atata drum Ce-a-nceput acum Spune-mi ceva. In noaptea despartirii dintre noi Copacii cad pe drum din doi in doi, In ochi ma bate viscolul cainesc Si am venit sa-ti spun ca te iubesc. Probabil drumul meu va duce-n iad Ma-mpiedic de o lacrima si cad Si iar adorm si iar mi-e dat un vis Ca biata cifra doi s-a sinucis. Si de atata viscol vestitor Nu ochii mei, ci ochii tai ma dor, Ca tineri am intrat si cu ce rost Si ce batrani iesim din tot ce-a fost. Nici aripile zboruri nu mai pot, E numai despartire peste tot Si se aude ca va fi mai greu Decat vom fi departe tu si eu. Dar nu pentru a-ti spune ca e rau Am dat cu bulgari mari in geamul tau, Ci ca sa stii, in viscolul cainesc, Ca plec si mor si plang si te iubesc. Si vreau sa-ti dau cu acte inapoi Dezastrul impartirilor la doi, Ca sa-ntelegi si tu ce-i cuplul frant Si cum e sa fii singur pe pamant. Atletica un barbat dulce tandru,calm,iubitor,onest,sincer,dragastos
cum considerati voi I am sincere, caring and a devoted woman. I live in USA all my life but I am ready to move abroad and give my heart away. I am very open-minded person, I like to watch the world around and I like to make new friends. misto
sociabila si super "crazy" :D I want a serious long term relationship and more. Someone who is responsible, respectful, can take care of his self,and who is employed.special to capture my heart and knows how to handle it with care, one who will cherish me and be willing to share life's greatest joys and sorrows. Someone who's willing to spoil, pamper and love me unconditionally, whom is kind, sincere, honest, passionate, loyal, sense of humor, loving and wants a lifetime of passion.and also knows how to have fun but can be serious when needed., so only serious inquiries will be accepted.I hope to hear from you soon I'm looking for a soul-mate....a best friend for life! Someone I could talk to about anything.........A good listener, smart and funny! I'd give the same to the ONE !! Who knows - may be you are my twin-soul Inalta.. prietenii noi :)
sunt o fire vesela I am sweet, thoughtful, kind, intelligent, and have a great sense of humor. I am very easy going and laid back. I am often told that I am very easy to talk with. I am not an angry person, and I am not interested in someone that is. Having past events shape your life is one thing, carrying the past as a burden that sits heavily upon your shoulders is not the way i view life. I am happy with myself, and my life, and I like to think it shows. I would do the best with someone that isn't extremely uptight, unless of course you are willing to learn to let things go! nu am cum sa ma descriu caut o relatie de lunga durata
Recunosc.....imi este greu sa ma descriu.... I am a normal and beautiful woman.I am keen on living life without bad moods.I am loving, romantic and very funny, but I definitely know what I want in my life Placut... Persoane cu care sa socializez in mod placut ...
Sunt o fata sincera Here I am among women seeking men. I joined the dating site to find my other half. I am a quite serious and confident person, but I can relax and have fun as well. I can be a little bit sentimental. When someone of my mates or friends is sad, I try to boost their mood and help them to get rid of these negative emotions. I like traveling, meeting new people and making friends Simpatica Marea dragoste...daca exista!
nu ma pot descrie singura,va las pe voi sa o faceti I am a down to earth lady seeking a good man for marriage. eu cred ca sunt o prietena atragatoare adevarata jumatate
Sunt o tipa obisnuita. Mult timp sunt singura si ma plictisesc. Sunt dornica sa cunosc barbati draguti Drumurile noastre poate se vor intalnii vreodata ???? N am sa ti cer , ce nu mi poti da vreodata . O IUBITOARE de calatorii , de natura in exceptional imi plac florile sa le ingrijesc si sa le primesc , nu caut perfectiunea.... imi doresc un ARDELEAN
ft ft frumoasa Eleganta urasc minciuna nu suport aroganta sunt un om corect si asta imi doresc si de la persoana de linga mine.Fiti oameni voi toti cei care intrati pe acest site, pentru ca nu va,va da nimeni diplome pentru prostie, dimpotriva veti dezamagi atletic barbati buni la pat
i am janet by name live in usa single honest and straight forward person working and happy with my life living here and right here on this site looking for honest man ready to marry to contract me here to chat more to know more about him and to meet him up right in person to know him more and more should chat with me here ................................................................................................................................................................................................................... te las pe tine sa dai cu parerea......... distractii... conversatii....