stellasmadu@ymail.com nu pot raspunde la mesaje si nici nu pot sa le citesc Un barbat independent care a invatat sa respecte femela si stie ce inseamna o relatzie serioasa.sportiv,nefumator daca se poate,mereu in cautare de nou..
vei vedea Idealurile care -mi lumineaza calea si -mi dau curajul de a infrunta viata cu placere sunt :bunatatea,simplitatea ,modestia ,omenia .Imi plac oamenii frumosi la suflet . normal ceea ce imi trebue in functie de moment
Buna rau
Sexy Domnii fara poza la profil, cei aflati intr-o relatie , cei casatoriti, ROG RESPECTUOS NU MA CONTACTATI; nu intru in triangulatii. Multumesc ! Par satean-negru ochi caprui sexy Sa vb cu cineva bun
sunt o melancolica perfecta...iar premiza mea este"ce tie nu iti place altuia nu-i face"...apreciez punctualitatea,bunul gust si naturaletea... I'm a dreamer, tender, perfectionist, romantic, authentic, intelligent, humble and honest in search of true love. ok prietenie...persoane cu care pot purta discutii civilizate si cu experientza din dezamagiri..
O fata simpla I'm patient and persistent. I've a good sense of humor and I like to laugh when I can. I'm creative, fun-loving, energetic and active woman. My best friend would describe me as witty, warm, generous, thoughtful and caring. I have an adventurous side. I enjoy staying busy. I love to travel and see new things, visit new places, meet new people, try new recipes. I enjoy outdoor concerts, festivals and being on the water. I love fishing, dancing, cooking, camping, shopping, hiking, climbing, mountain climbing, canoeing, cycling, watching movies and enjoying life to the fullest. Atletic Tot ce e bun
sunt ice, deci spun totul prin asta, dar.... sunt si baby, deci alege ce vrei sa fiu si am sa fiu intocmai contrariul.. Calda,calma ,afectuoasa !Fara jumatati de masura !Echilibrata,tenace .. .un pic alintata numai buna de lins in talpa... ba nu, urma de la talpa... nimic special, doar o raza calduta, pentru a ma face sa ma topesc..
Geloasa distractiva iubitoare Sunt una dintre fete singure bucuresti care isi vor o relatie serioasa si echilibrata. Imi place viata activa a orasului, dar si serile linistite acasa. Caut un barbat matur, sincer si atent, pregatit pentru stabilitate. 1.65 bruneta ochii caprui 60kg Toate tipurile
o pers care vrea sa se simta bine si care isi doreste sa aiba cu cinetot timpul:) Sunt Travestit caut relatie serioasa sunt din ardeal.. o fire sensibila serioasa discreta romantica senzuala sincera si de cuvant.. f placut si dabea astept as va convingeti si voi! distractie....nopti pierdute....si multa buna dispozitie:)
Sunt o persoana sociabila si vreau sa-mi fac noi prieteni. Sunt o persoana sociabila,altruista,imi place sa am prieteni ,vechi si noi,provin dintr-o familie numeroasa,suntem cinci surori si un frate,patru nepoti si doi stranepoti,imi place foarte mult cand reusim sa ne adunam la casa parinteasca de la tara si sa-i comemoram pe parintii nostri ,care au plecat in eternitate!Sunt un om onest cu un exacerbat spirit justitiar ,pe care l-am mostenit de la tata,in schimb am mostenit rabdarea si tenacitatea mamei ,sunt in zodia Scorpion cu ascendent in Balanta,imi plac filmele si muzica buna,calatoriile,excursiile cu elevii,sunt o femeie pozitiva si optimista si incerc intotdeauna sa gasesc solutii pentru orice problema ,a mea,a familiei sau a prietenilor si cunostintelor mele!IUBESC OAMENII!
Sunt o persoana cu simtul umorului..doresc sa cunosc o persoana pt o relatie serioasa ! Nu-mi place sa ma descriu, dar de data asta o voi face. Sunt un barbat bine, de o virilitate iesita din comun, hiperactiv sexual, un bun si loyal prestator de servicii. Nu gresesc, nu cer, ba ofer, nu vorbesc neintrebat, nu astept raspunsuri, nu pun intrebari. Cuminte, cu bun simt, atent, manierat, calm si generos. Placut Sa cunosc o persoana comunicativa , independent .mai numeroase vb
Sunt o persoana sociabila mereu in cautare de noi prietenii,imi plac glumele de bun simt,am simtul umorului foarte dezvoltat sunt un om normal,cu calitati si defecte,complimentele nu ma ridica,criticile nu ma doboara,sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu!Stiu sa te respect,daca ma respecti,ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala!Ma ataci,ma apar!Ma urasti,nu te urasc!De ce?Pentru ca,pe tine ce te caracterizeaza pe mine nu ma defineste!Nu ma judeca inainte sa ma cunosti pentru ca de stiut ma stiu multi,dar putini sunt cei care ma cunosc! socializare si de ce nu prietenii
Iubesc marea muzica iubesc tot ce este frumos.Urasc minciuna si omul pervers.Cat este de dureros adevarul prefer sa-l cunosc nu sa fiu mintita.Sant o persoana simpla iubesc oameni simpli,oameni care stiu ce vor.Ca-m atata restul pe parcurs Blonda sexy,cu simtul umorului f bine dezvoltat,inaltime 1.62 cm cu forma fizic placut. Caut o femeie bisexuala,sunt novice in domeniu si m ar interesa sa experimentez si aceasta latura.
despere mine? habar nu am, cred ca am toate defectele din lume... si cum defectele pot fi calitati.... i am loving and caring, down to earth. i love travelling and meeting new people. normala, 2 maini, 2 picioare, cap pe umeri si cred ca si ceva prin el :)) caut numeroase si de fapt nu caut nimic
dinamica sociabila sunt intotdeauna pregatita de noi prieteni.demna de icredere foarte finuta respect fiintele demne de respectu meusi draguta cu toata lumea Honest,faithful,passionate,Romantic and God fearing lady inaltime 1.70 ochi caprui
par blond lung craci lungi
simpatica un barbat stapan pe el dinamic vesel adept unei relati e durata iubitor sensibil dragut sensibil...........
Va las sa decideti voi................... Sint o persoana onesta care apreciaza eleganta in toate formele ei , cred ca in fiecare fiinta umana exista un inger si un demon, Natura si toate creaturile sint religia mea , prefer sa stau departe de cei care le stiu pe toate , realitatea e ca nimeni nu stie nimic , avand indoieli esti dispus sa inveti mereu; rasistii , patriotii exagerati , inchipuitii please dona€™t disturb. Nu stiu nu pot sa-mi dau seama singura... sunt si eu pe aici sa vad ce e nou...
las la aprecierea voastra Cum sunt eu? Naturala si fara aparente...ce-mi doresc?...naturalete si sinceritate.... barbat singur,romanic,cu simtul umorului bine dezvoltat,sincer..
simpatica, desteapta si foarte interesanta Sunt o nevasta autonoma si ingrijitoare in derma ei si in capul ei mai mult decat placut un tip la fel de interesant ca si mine
....las` la aprecierea altora O fire vesela , ambitioasa, pasionata de dans si inconjurata de oameni frumosi! Nu te astepta la minuni sunt o persoana normala!!!
nebunatica ...distractiva....de viata numai cu cei care merita;)....e.t.c Sunt o fire vesela,deschisa,comunicativa si cu mult bun simt,ma intereseaza tot ce se intimpla . daca te intereseaza contacteazama te astept
o fata simpla la locul ei careia ii place viata Barbatul ideal...femeia ideala...Idealul, in sensul strict al cuvantului, este imposibil de atins, sau, daca nu imposibil, teribil de rar. Poate individul ideal, barbat/femeie, se afla doar in povesti si in cer. A fi mereu nemultumit(a) de cel de langa tine doar pentru ca nu intruneste condtile idealului, inseamna sa fii mereu trist(a), "ceva" va lipsi mereu. Eu nu sunt ideala, sunt mai pamanteana, cu bune si mai putin bune, dar nu-mi este rusine sa privesc in oglinda sufletului meu. Asa fiind, nu caut un barbat ideala, ci unul pe masura felului meu de a fi, cu speranta ca unul il poate completa pe celalalt. Imi cer scuze, varsta mea reala este, este mult mai mica. Dintr-o eroare a aparut asa. Ceea ce spun, este adevarat ! nici prea mare nici prea mica nici prea grasa nici prea slaba un baiat dragut la locul lui caruia sa ii placa distractia si sa stie sa traiasca viata din plin
ok pastrz un mister las pe tine sa ma descoperii Ma regasesc in zona de matrimoniale iasi pentru ca sunt pregatita pentru un nou inceput. Sunt optimista, feminina si deschisa la dialog. Imi doresc un barbat atent, care stie sa pune la dispozitie si sa primeasca afectiune. Cred ca o relatie reusita se bazeaza pe incredere, respect si dorinta de implicare. placut barbatii cu bun simnt nu mitocanii
trebuie sa ma descoperi Pentru inceput nu e trebuinta sa ma intalnesti, ma poti cunoaste din cuvinte... Imi doresc un suflet care sa-mi alunge cu o clipire si o mangaiere indiferent ce indoiala care mi-ar apasa gandul...care sa ma tina de mana pe parcursul vietii. Dragostea merge mana-n mana cu respectul si increderea in viata de cuplu si nu numai, in viata de zi cu zi in general. Sa iubesti din suflet inseamna sa-ti gasesti casa in aceasta lume, sa-ti gasesti locul in aceasta viata...sa te simti la locul potrivit, sa fii acolo unde trebuie sa fii si sa nu mai cauti nimic. Niciodata nu este prea tarziu pentru un nou inceputa€¦. placut un om sincer.respectuos,bun,calm,etc
Am a easy going woman with a good sense of humor ...am 29yrs with a good smile and easy to talk to....I live in Cleveland Ohio in my late parent house .....I lost my parent last 3yrs been alone since then...I love swimming,camping and fishing .....am 5ft 8 tall, blue eye and straight legs....am self employed run my late parent business....you must be loving and caring to atingere me because I hate cheaters and liars..
Hmmm....niciodata nu mi-a placut sa ma autocaracterizez,insa..daca tot sunt aici :P Sunt o persoana spontana,imi place sa rad mult si sa fiu mereu in miscare...ador muzica si \"interactiunea interpersonala\" :D Ohh that hurts :P Aici prefer sa nu ma exprim, sa aprecieze altii..uite-asa!! Nu caut nimic,insa accept mai tot :) curiozitatea m-a impins aici...insa nu strica niciodata amici de peste tot, nu?Rock on :D
mda...sa incerc sa fiu obiectiva...cei apropiati mie ar spune cam asa: sociabila, vesela, inteligenta, spontana, mult prea sincera. eu as adauga cam tot atatea defecte, dar n-o sa-mi fac acum antireclama, nu?
simpatia si dulce I am an active, confident lady who loves life. I love laughing, have a nice sense of humor, and prefer to spend time active but not to waste it suficient de bine in cautarea unor noi prietenii sincere
18 ani, satena, am venit pe site-ul asta din plictiseala, vreau doar relatii de amicitie! well its fun to be around friends, i,m a very simple good looking intelligent, and hard working Girl who loves to be with friends Slaba, 1.80 Prieteni noi. (de preferat cu putin creier in cap)
dragutza si prietenoasa............ Totul ne desparte: distanta, viata, oamenii, poate si destinul. Dar daca ai privi dincolo de fereastra camerei tale m-ai zari, pentru ca sunt totul ce este in jurul tau: sunt departarea, sunt apusul si rasaritul... Sunt totul si, totusi, nimic... Ai ascultat vreodata ploaia? Ai privit-o cum saruta pamantul, iar acesta ii raspunde la sarutari sorbindu-i picaturile marunte? Ai vrut vreodata sa plangi, dar speriat ti-ai retras lacrimile inauntrul tau? Iti trimit lacrimile mele pentru ca sufletul meu se ineaca in lacrimi; iti trimit sufletul meu pentru a-i da viata prin tine... Gandeste-te la mine: fii pamantul meu, lasa-ma sa fiu ploaia ta..." atletic noi amici
Sunt o fire spontana cu simtul umorului deschisa la minte discut despre orce Intelligent educated romantic faithful sincere family-oriented lady Suficient de draguta zic Tot ce se poate