I'm sociable and kind by nature, it is very important for me to be surrounded by people who will support and develop my worldview. My profession helps me to make women beautiful, but I think that a woman becomes beautiful when she is loved. I hope that on this site I can find a man who will make me beautiful! I dream to produse strong relationship with deep family values.
Buna! Sunt Alexandra,am 18 ani si sunt din Caracal/ judetul Slatina, Olt. Zodia-sagetator, vreau relatie serioasa si de lunga durata. Sunt o fire calma,iubitoare,intelegatoare si nu suport mninciuna. Sant o femeie serioasa, nu suport minciuna, a-mi place sa respecte si sa fiu respectata. Ami place florile mele, natura si sa mananc sanatos. Vreau un baiat simplu,intelegator pentru o relatie de lunga durata.
O fata deosebita cu simtzul umorului dezvoltat peste masurile asteptarilor tale... my name is christabel brown.from united state in machighan.i am single.i want someone who can show me love and stay with him.i am 33 years old.if you want to no more about me you can join me Placut din spusele multor persoane Ceva la care visez de mult timp
sincera,vorbareata,nu imi place minciuna si mincinosii! caut ceva serios! nu incerc sa gasesc iubirea absoluta,p-u ca nu exista. Totul este relativ pe lumea asta,pana si iubirea!!
sunt o fata sociabila,,,,comunicativa,, Inainte ca altii sa-mi fie vinovati, sunt vinovata eu, fata de mine. Noi, cei care vrem altceva de la viata, suntem obligati de toate legile sperantei sa marturisim propriile noastre adevaruri.Altfel, tribunalele dragostei ne vor declara complici la inalta tradare de sine. Vom fi condamnati pe vecie la irevocabile tristeti, la insingurari fara drept de apel.DRAGOSTEA e o mare nebunie si trebuie luata in serios. Iar romanele indragostitilor si cantecele de amor arata ca iubirea e un fapt rar, extraordinar, nu-i pe toate drumurile! Dar noi, nu stiu de ce, suntem educati sa credem ca e la-ndemana oricui... Cine sunt eu? Vibrez la frumusete, caut perfectiunea in tot ceea ce fac si sunt, poate, cam prea sensibila pentru vremurile acestea. Si aleg sa ma bucur de tot ce-mi ofera viata, in fiecare zi. Pentru ca frumusetea e peste tot. Ma simt frumoasa cand ma simt impacata cu mine. Mi se pare obositor si plictisitor sa tii cont mereu de regulile unui cod social. E important sa poti sa provoci socialul cu imaginea individualitatii tale asumate, relaxate. E ca un joc. " Eu ma accept.Voi?" sunt in cautare de un barbat care sa stie sa iubeasca,, sa nu ma minta,,sa fie direct,, sa fie brunet cu ochii caprui.....
Dulceata de fetita :) sunt ok , sincera , corecta , restul las persoana care ma va gasi sa descopere el restul , urasc minciuna si iselaciunea Placut Fun
Dragostea este doar un cuvant pana cand apare cineva si ii da un sens. Cred cu tarie ca dragostea poate vindeca orice boala a sufletului, indiferent ce handicap al fiintei, orice frangere de aripi. Orice. Dincolo de cele opt litere si un spatiu se afla magia pe care o citeam in povesti, atunci cand eram mici. Nu suntem Fat Elegant si Ileana Cosanzeana, ci oameni simpli care iubesc alti oameni simpli. Și cea mai frumoasa iubire este cea simpla, cea in care lucrurile se intampla de la sine....Mai am,rabdare,credinta,speranta si vise astfel incat sa stiu ca viata e minunata,adevarata minune!!!Mai bine ceva EXCEPTIONAL pentru cineva special, decat absolut orice pentru oricine...!!!!!!
imi dati popppp.... sau morrrr!!!! Imi caut UN PRIETEN-65-79 ani necasatorit ,baimarean, ca sa ne petrecem impreuna momentul liber,(plimbari,scurte excursii, spectacole, etc.) si sa ne ajutam reciproc in caz de nevoie- .Nu vorbesc cu barbatii casatoriti sau indecisi Prefer sa locuiasca in baia mare sau la mica distanta de oras. decideti voi o prietenie sincera si cine stie....
Buna!Caut barbat pentru casatorie! my name is joyce I'm single never been married before i have no kid's too, i am here looking fir a serious man whom i can spend the rest of my life with Minim Barbatii
realista ,sociabila ... I am someone who really enjoys a laugh and doesn't take things too seriously. I love checking out new restaurants, watching a good movie or addictive tv series, catching up with friends and holidaying to different places. I'm a pretty easy going person, my best memories are enjoying time with friends and family. ceva intrigant :D
Sunt indeajuns de zapacita si cu o inima male male de tot:x Sunt o fire sociabila, deschisa experientelor noi, sunt genul de persoana langa care poti face tot ce iti doresti, fara a avea retineri. Astept oferte! Iti promit ca nu vei regreta ca m-ai cunoscut! Suficient de simpatica Ma relaxez
Comunicativa, logica, directa, amuzanta, afectiva,intelegatoare, inteligenta. I am a very open minded person, someone who accepts people as they are, I am a fair individual who adapts to changes in life and enjoys life to the fullest,and looking to meet a man that i can spend the rest of my life with in goodtimes and in badtimes as well, A man that I can love and cherished with all my whole being and heart and I pray to God almighty that he will provide me with that kind of a woman someday in my life. I'm pride of myself in being honest and most trustworthy, I seek that in a mate, someone who is compassionate yet understanding who has a calm behaviour and a great personality. draguta Un tip inteligent, romantic, diplomat, atragator, manierat, emanand finete si bun gust...
sunt ceea ce nu pot altzi sa fie....poate ca ammulte calitatzi dar si defecte pe care uneori nu le pot ascunde Daca ai intrat pe profilul meu si nu esti un om sincer si cu bun simt iesi in liniste si cauta in continuare ceea ce iti doresti ,cine sunt eu? un om normal ranit ptr ca a iertat prea mult, un om care a suportat multiple nedreptati din cauza bunatatii ,ce imi doresc? o relatie bazata pe respect incredere si iubire atit fac soprt de performanta de 5 ani ceva aparte si special:X
sunt o persoana sensibila,sociabila si las la apreciera altora celelalte calitatii ale mele! Sunt fata iubitoare, cinstita si ingrijitoare, cu un bun simt al umorului. Imi place sa intalnesc oameni noi si modul lor de viata. Imi plac acele parti ale lumii, calmul marii, frumusetea muntilor si tot ceea ce viata are de oferit. placut un barbat intelegator ,dragut si sincer
...vrei sa afli mai multe....contacteaza-ma :P Nu doresc relatii cu persoane mai tinere,nu caut aventuri!Accept prieteni de suflet,oameni seriosi. FARA SCAMMERI! sunt slabutza....mai multe pe parcurs... as vrea sa discut cu cine vrea...asa despre viata in general....simpt nevoia uneori sa stau de vorba cu cineva....
Optimista, devotata, forta emotionala, vulnerabilitate pt tot ceea ce reprezinta bunatate, gentilete, atentie la situatia sau sentimentele celor din jur. Slabuta:) Im looking for a nice,cute male who want too share his privacy with me and ofcourse his friendship!Thats all for the moment,I hope we will find the harmony between us and something mooore:)
Sunt cea mai dulce fata. Sociabila,optimista, iubesc natura , imi place sa calatoresc desi nu am multiple ocazii. Sunt sigura aici si acasa, de acea imi vor un aliat cu care sa impartasesc momentele bune si mai putin bune ale vietii, sa putem avea vacante, si un timp de buna calitatate petrecut impreuna. Cred ca arat destul de bine nu sunt nici grasa dar nici slaba
. Caut un barbat fidel in primul rand si sa fie amuzant.
Sunny girl!!!!!:-))) Bright eyes and tender smile, sweet face and caring heart, always active and optimistic!!! Oh, it is really me!!!! I am romantic as well and i want to be loved!!! But i don't like when people play with me!!!!
o tanara foarte sexy dupa parerea mea si desi blonda...destul de inteligenta In intaiul rand celor care vor sa ma intrebe daca sunt casatorita sau am iubit,raspunsul este :nu.Si nu pentru ca am pretentii prea mari,doar asta e situatia,si sunt multumita....As dori sa conversez cu oameni deschisi la minte,cu simtul umorului,si care stiu ce inseamna respect.Nu ma impresioneaza nici banii,nici o imagine frumoasa,nici vorbe goale....sper sa fie pe aici oameni care gandesc la fel:)... just sexy & hot
imi place extraordinar de mult sa-mi petrec timpul neocupat alaturi de persoana iubita Pai vreau un barbat care sa aiba incredere in mine si sa mai rasca nu lucrez stau acasa si azi am facut 19 ani nu e buna data de nastere va pup dulce pe toti dragutza un barbat care sa gandeasca matur si sa stie sa aprecieze o femeie
SUNT O FATA SIMPLA DACA VB CU MN DESCOPERITI MAI NUMEROASE Hello, I am very glad, that you have paid to me attention. Pleasantly, certainly. Well, about itself I can tell, that I very cheerful and interesting girl. In a life at me it is a lot of predilections, such as: to read books, to go in for sports, listen to music etc. In a life, I kind, understanding and always the sincere girl. I do not love lie and a deceit, because this most bad quality which can be in the person. I prefer good dialogue with interesting people where there will be no falseness and lie. I am sure, you understand, about what I want to tell to you. ASA SI ASA poi caut o relatie serioasa dar si aventuri
poi . . . eu zic ca`s de treaba & suficient de intelegatoare . . . imi plac fluturasii, pisicile & florile albe(in deosebit trandafirii albi) . . . mi-e frica de paianjeni & nu suport c-urvele sau sa tipe cineva la mine . . . poi . . . eu nu am o parere buna despre fizicul meu . . .unii zic ca as fi destul de dragutza, dar cam scunduta . . . prieteni buni care sa ma inteleaga & care sa ma faca sa zambesc at cand am nevoie, indiferent de locatie, varsta sau lb pe care o vb . . . bn acum nici sa vb chineza ca nu intel nimic,dar eng si chiar italiana se accepta . . . pt ca prietenii buni raman prieteni buni indiferent de aceste detalii . . . kiss everybody :*
Sunt inalta.slaba.frumoasa.desteapta.iubarwata.inteligenta I am socialable and adorable character.I love life and have a huge variety of tastes,enjoy being casual and easy-going,I love the outdoors.i have a good sense of humor, which can often throw people off, but I'm always able to laugh things off, which I have found to be a necessity in today's world.I'm educated, but not a snob.I'm charming, smart, good family values, morals and family ties. honest, responsible and devoted as well.kind, giving, passionate and believe in treating others the way he want to be treated. have a good family life, friends and relatives, but am ready to share all of these with someone special.I am a woman who is caring honest and understnad.I need a man who is caring honest and intelligent also i need a man who will love me for who i am and not what i have. inalta .ochii caprui.par saten. caut prietenii pentru a comunica
te las pe tine sa ma descoperi... I am a loyal hard working person who is looking for someone I can trust, laugh and have fun with. Someone who wants to go for a big adventure or the local flea market. Kindly get back to me on shellymckannas at Gm. I love the beach and my dog. I would love to meet someone who enjoys the little things like id & knows those are the big things. If you like what you get to read In my profile Kindly get back to me on shellymckannas at Gm figure out that. Looking for someone respectful, stable, sincere and consistent in thinking and behavior. Someone who shows humor and integrity and is fun to be around. arat indeajuns de bine zic eu... persoane care stiu sa tina o prietenie sau o relatie.
o fata open mind Well what can I say...other than this is a lot harder than first thought!I'm a happy, easy going girl who loves to socialise and loves a good laugh. I always find time to spend with my friends and family, especially after being overseas for nearly 2 years...you never know what you miss till it's gone right. I've been to quite a few countries and I like to try and visit somewhere new each year, well that's the plan anyway. Living overseas was an awesome experience, but there's nothing like calling home. This is new to me, i think im fun,im outgoing, i love the outdoors, camping,fishing, motorbikes, love sports, hope to travell oneday,down to earth placut o relatie de prietenie
Dragostea este o fiinta salbatica. Cand incercam sa o tinem in frau, ne distruge. Cand incercam sa o inchidem, ne inrobeste. Cand incercam sa o intelegem, ne tulbura.EU SUNT DRAGOSTEA Sunt o personal activa cu pofta de viata care iubeste natura si caut pe cineva cu care sa impartasesc din bucuriile vietii. sunt intocmai cum ma vezi .....o fata de treaba ce anume caut ......vreau sa-mi fac noi prieteni
Sunt o persoana serioasa,cu picioarele pe pamant. Iubesc sinceritate si urasc minciuna,imi place sportul,sami petrec timpul neingradit in mijlocul naturii.
sunt o fata extrem de sexy Romantica, dar cu picioarele pe pamant: imi plac florile, muzica live si drumetiile in weekend. Stau in Baia Mare si imi vor un barbat atent, care stie sa asculte. Sunt una dintre acele prietene singure Baia Mare care isi doresc stabilitate, tandrete si un plan comun. Nu caut perfectiune, ci compatibilitate si implicare. ochii caprui nu consum alcool fumez
sunt draguta daca nu ma credeti haide-ti sa vb I am Vera smith in USA NYC....And i am 38 years of age and i am looking for serious relationship...xoxox placut
Va las pe voi sa ma cunoaste-ti ....Viata asta e un lung sir de pasi,de treceri de la ceva catre mereu altceva,de undeva catre altundeva,de la ceva ce stii catre necunoscut!Și cu fiecare pas facut fiecare aeuaal tau se transforma si devine mai atent,mai curios,mai plin de intrebari,mai matur!Și il duci pe fiecare catre necunoscut,catre maturitate,catre raspunsuri ce par pierdute in eternitate!Faci un pas mic si fiecare atua vine dupa tine cu increderea ca mergi pe drumul bun si ca viata nu te va pocni in fata sau din spate!Treci prin frig,prin indiferentele unora construindu-ti poduri,construindu-ti pasii catre propria si necunoscuta destinatie!Oare destinatia asta inseamna o parte din infinit?! doar miniona :))) socializare si de ce nu o relatie serioasa
Amara come il fiele... in spatele unei masti poti gasi un chip sau o alta masca depinde de fiecare daca va continua sa caute sau va deveni colectionar de masti Cineva acolo sus ma iubeste... O diversitate...a lucrurilor.