Nu trebuie sa spunem intodeauna
Tot ce avem pe suflet
Dar trebuie sa cautam
Se nu avem pe inima
De cat ceea ce nu putem spune I'm young, attractive, honest, kind, attentive and I am searching for a nice, simple man who can love and who knows what it is to be loved to create a family together and to build ourown life in our own place, to bring our children up with faith in God. Chiar daca nu crezi in sentimentele mele, chiar daca crezi ca e ceva trecator, momentul iti va dovedi ca dragostea mea pentru tine e vesnica si mai presus de propria-mi viata; a-si renunta la orice pe lumea asta doar sa-ti castig dragostea; esti visul meu cel mai elegant pe care nu l-as schimba cu nimic pe societatea asta.
Sufletul meu a fost doboart de dragostea mea pentru tine si nu se va mai putea ridica decat daca imi vei accepta dragostea.
Nu te-am mintit nicodata, toate cuvintele de dragoste pe care ti le-am spus au venit din inima incarcate de o forta pe care ratinunea nu a putut sa o invinga.
Pana sa te cunosc pe tine nu aveam nici un scop precis in viata dar tu mi-ai aratat Calea. Te rog sa pasim impreuna pe aceasta cale si fericirea va fii eterna in inimile noastre.
TE IUBESC. Un inger m-a trezit din intuneric din intristare din palarul de gheata al inimi am crezut ca e o alta suparare nu am crezut ca poti fi tu iubirea care ma trezeste la viata iubirea care ma-nfioara iubirea care ma face sa nasc iubire enorma esti tu cea care mai facut sa cred ca viata merita traita esti tu iubirea vesnica esti tu inima mea esti tu viata mea te iubesc .
am din toate cate ceva,si defecte si calitati,dar cele ce predomina sunt:sufletista,sincera,uneori vulnerabila si rebela! Va rog sa nu mi-o luati in nume de rau, dar nu sunt aici in cautare de sot. In principiu caut conversatie (de calitate, spumoasa, amuzanta, daca se poate), pentru ca viata mea sociala lasa mult de dorit, dar nu exclud posibilitatea unor conexiuni reale. Ca sa nu va obositi degeaba, va spun de pe acum ca nu suport greselile de gramatica, manelele, cartile din gamele Sandra Brown si Dan Brown, filemele gen Die hard si Alien. un barbat serios,de competitie,cu bun simt si stapan pe el,deci inteligent!necasatorit si cu un alura fizic acceptabil ;)
sunt naturala,optimista si energica i-mi place sa ma distrez............ Sant rudimentar eu cu calitatile si defectele mele,cu momentele mele triste si momentele mele vesele,cu vointa mea de a glumi si cu vointa mea de a plange ,cu forza mea si cu fragilitatea mea sant eu,simplu eu atletic miniona simpatica ....... prietenii
de toate tipurile daca si tu cauti acelasi fapt contacteaza-ma
Sunt aici pt un nou inceput ...o viata frumoasa in doi bazata pe iubire si respect reciproc. Sunt sociabila si de gasca As dori un barbat cu bani care sa poata sa imi faca toate poftele nu vreau vorbae eu vreau fapte
deschisa, socilabila, glumeatza si mai presus de toate plina de viata!!!! sunt o persoana energica,activa,nu imi place sa ma plictisesc si sa fiu plictisita,si mai mult....ik ben een gezellige meid, die houd van feesten, stappen en gekke dingen doen ;). momenteel ben ik vrijgezel en op zoek naar wat avontuur... zowel een lekker vrouwe lichaam kan mij vreselijk opwinden. momenteel ben ik alleen opzoek naar vrouwelijk contact. zijn er vrouwen die meer willen weten, stuur me een berichtje itzi dai seama fara sa-ti mai spun eu :p o bomboana de baiat :))))
Sun glumetata, frumusoasa , Sint o nevasta serioasa,sincera ,modesta,iubesc viata si o respect.As vrea sa gasesc o persoana cu aceleasi caracteristici de care sa ma indragostesc. Sexy..slabuta brunetica Caut un aliat de viata sa ma intelega si sa ma sustina in toate modurile..sa ma iubesca si sa ma aprecieze.
Sunt ceea ce multi nu vor vrea sa vada, chiar daca ma aflu in fata lor: goala, fara prejudecati, libera, zambitoare, fara scrupule si lipsita de bunul-simt de a face cunostinta.
Da, nu vreau sa te cunosc. Putin ma intereseaza daca ai avut vreo deceptie, nu mi-o povesti, nu am timp de tine. Fa-ti timp si spune-mi ce vrei, nu ce-ai trait. E rusinos, nu? Sa-ti marturisesti neputinta in fata altuia. Sau e uman? Pe dracu. Ceea ce vor toti sa auda, nu? Buna de pula. un uomo finito. daca-l gasesc o sa-l pup cu atata ardoare de o sa-l apuce plansu. o sa-ti fie bine cu mine, omule sfarsit. trebuie doar sa ne gasim.
sunt o persoana simpla din toate punctele de vedereputin mai complicata pe plan sentimentalretu las la aprecierea voastra Ma plimb pe aici in speranta sa gasesc un barbat destept si cu bun simt si care sa vrea o singura relatie - stabila. ...................................................... "Daca zambesc inseamna ca ma bucur; Daca te caut inseamna ca mi-e dor; Daca te ajut inseamna ca imi pasa; Daca intreb inseamna ca ma intereseaza; Daca ofer inseamna ca meriti; Daca cer inseamna ca am nevoie; Daca spun inseamna ca vreau sa stii." corp atletic distractii prietenii relatii si de ce nu si ceva serios o viitoare casatorie
conservatoare, scarbita de toti pampalaii care nu stiu sa aprecieze o prietena adevarata, o iubita normala cu defecte si calitati, satula de ipocriti, frustrati si aventurieri mascati, de masculi "feroce" care n-au parcurs toate treptele evolutive to good to be true;) Caut nod in papura si acul in carul cu fan...nu mai caut nimic, astept sa fiu descoperita
Sunt o fata OK! Am inceput sa-i inteleg pe barbati, in sensul ca nu le cer ceea ce nu pot sa dea (..renuntare la prieteni, fotbal, masini, flirt in cluburi, etc.). Mai stiu ca nu esti ceea ce crezi tu ca esti, ci ceea ce cred altii despre tine. Cunostintele mele zic ca-s o fata frumoasa si in regula din toate punctele de vedere.
Ma intereseaza si alte pareri! Pe scurt,... frumoasa, ingrijita, bronzata, frecventez sala de fitnes de 5 ori pe saptamana,...! Relatii de prietenie cu barbati care au si altceva decat instincte!
Sexi si placuta. Am un caracter sociabil si ma inteleg bine cu toti cei binecrescuti Desi sunt una dintre multe prietene singure ploiesti, imi place sa cred ca am ceva aparte de oferit. Sunt empatica, vesela si iubesc serile petrecute alaturi de oameni dragi. Imi vor un barbat stabil emotional, care apreciaza sinceritatea si isi doreste o relatie de durata, nu doar o poveste scurta. Sunt o dulce. Pozele sunt naturale iar eu si mai si Barbati
Caut ajutor si iubire imi plac masinile si barbati inteligenti I'm a sweet, caring, friendly and honest person. I can offer my man my tenderness, feminine care, romantic, sensuality. I imagine my future family to be strong, friendly, based on love, and trust. Un barbat din toate punctele de vedere
activa din toate punctele de vedere...;) ce zici:P Intelegatoare linistita iubitoare imi place sa ma distrez las la aprecierea celorlalti:D pai cred ca un barbat nu ca doar sunt femeie:P ;)
sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat CA UN OM SA IUBEASCA PE ALTUL E PROBABIL CEA MAI GREA SARCINA CARE NEA FOST INCREDINTATA,SARCINA SUPREMA,EXAMENUL FINAL OPERA PENTRU CARE TOATE CELELALTE SUNT DOAR UN PRELUDIU...IUBIREA E UN IMBOLD PENTRU FIECARE PENTU CINEVA,SA DEVINA O LUME EL INSUSI DE DRAGUL CUIVA...IUBIREA NU INSEAMNA PLACERE INSEAMNA DRAGOSTE SI INTELEGERE!!! arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care doresc sa ne intanlim diferite activitati sa mergem in calatori etc ..
Sentimentele trebuie sa fie intodeauna in libertate . Nu trebuie sa judecam o iubire viitoare in baza suferintzei trecute .Un razboinic al luminii stie ca e liber sa aleaga ce-si doreste . Deciziile sale sint luate cu curaj , detasare si uneori cu o anumita doza de nebunie . Lucrurile simple sint cele mai extraordinare si numai un intzelept reuseste sa le vada . Este o nebunie sa urasti toti trandafirii pt ca te-ai intepat intr-unul singur...sa renunti la visele tale doar ptr ca unul nu s-a implinit ...sa i-ti condamni toti prietenii doar ca unul din ei te-a tradat...sa nu crezi in iubire doar pentru ca cineva nu te-a iubit . Un simplu amic gandeste ca prietenia s-a sfarsit cand va-ti certat..un prieten adevarat te suna dupa o cearta , un simplu amic asteapta ca tusa fii mereu acolo ptr el , un prieten adevarat e mereu acolo ptr tine ...
Incapatanata,ambitioasa,orgolioasa,cu pretentii,imi place distractia,muzica de toate genurile... Sunt o fire simpla shi linishtita...numai daca nu ma kalci pe koada....))) Frumos,educat,galant,respectuos
te las pe tine sa ma descrii :* Sunt o BALANTA veritabila, sociabila, sentimentala, optimista si sensibila. Imi organizez viata punand accent pe tot ce e frumos, elegant, ordonat si imi plac extremele dar prefer sa urmez o linie de mijloc. Sunt cat pot de diplomata, idealista si impaciuitoare. Imi place luxul si frumosul. Sunt destul de schimbatoare si tolerez greu rutina. Viata este plina de neprevazuta€¦nu-i asa? Sunt o femeie care stie sa faca afaceri si isi face loc a€śpe tocuria€ť cu mult tact in lumea barbatilor de afaceri. :) Caut un coleg ... asemanator. :) Nota: Rog ca barbatii casatoriti sau cei aflati intr-o relatie sa NU ma contacteze! Ar fi pierdere de timp. Multumesc. Mai frumoasa decat fosta ta :* Distractie si de toate :*
sunt o pers cu simtul umorului,distractiva si atractiva de asemenea,nu? Pai vreau un barbat care sa aiba incredere in mine si sa mai rasca nu lucrez stau acasa si azi am facut 19 ani nu e buna data de nastere va pup dulce pe toti placut zic eu, se vede mai bine in poze;-p un barbat adevarat din toate punctele de vedere....
O fata simpla, cu bun simt. Intodeauna interesata sa aflu "noutatile" lumii. Sincera, urasc minciuna, teribil de glumeata dar in limita bunului simt, sensibila, exceptional de romantica, uneori o mica visatoare. Ador viata si tot ceea ce ma inconjoara, iubesc natura cu toate minunile ei. Naturala, cu o privire calda. 1.70 m, 58 kg, blonda, ochi verzi. Buze pline, sanii potriviti, senzuala. Intr-o continua cautare a sufletului pereche; a unui suflet cald si intelegator alaturi de care sa pot merge pe drumul vietii.
intocmai ceia ce iti lipseste TIE Fosta sportiva ,inca pot sa trec peste punctul mort .Iubesc muzica, poezia, florile, animalele si imi place sa gatesc.Nu stiu totul,in fiecare zi invat ceva si ma bucur de fiecare zi.Chiar daca presupune sa iesi din confortul tau,cred ca viata in doi e mai palpitanta. Daca esti romantic,educat un pic altruist ma poti contacta. TOT CEEA CE TI-AI DORI CITEZ \"sezonier pentru toate anotimpurile\"
buna ma numesc ioana am 25 de ani sunt studenta anu 2 la facultatea de finante din valcea la spiru haret....sunt roscata am ochii verzi...am 1.65m....am 50 kg nu sunt nici grasa nici slaba imiplace sa arat bine din toate punctele de vedere mai ales cand sunt in prezenta iubitului deci?cine ma vrea? sunt o fata simpla....cu bun simt....imi place sa ascult la prietenul meu absolut indiferent ce arepe suflet....sunt intelegatoare,comunicativa,respectoasa,fidela,urascminciuna si infidelitatea....imi place sa spun lucrurile pe fata indiferent de situatie sunt directa si la subiect numi place sa ma ascund. mias dori un iubit...sa fie iubitor,grijuliu atent sa ma inteleaga sa fie langa mine meereu cand am anevoie maxima sa fia aklo cand simt nevoia chiar ca cu vb sau k un sfat dar conteaza ....orice gest al lui....sa ma alinte si sa ma resfetela fel va fi si elkum va fi el cu mine asa voi fi si eu
sincera,libertina,independenta,in pas cu moda imi place extrem mult sa ma imbrac sic mai numeroase dar mai bn sa iti dai solitar seama :P Buna! Sunt Cristiana ! Caut un barbat adevarat !! Care stie sa prezinta iubire , satisfactie , fericire unei prietene . Care stie sa spuna da sau nu unde este cazul. Care stie ce inseamna o relatie de durata sau doar o relatie de-o seara . Nu imi plac barbatii imaturi . Vreau un barbat inalt , sa nu fie slab dar nici sa il sufle vantul . Colorit parului si a ochilor nu conteaza pt. mine . Important este sa ne intelegem in toate . Daca doresti o femeie care stie sa se respecte si sa iubeasca at cauta-ma ca si eu te caut ca sa te gasesc . Ofera-mi momente neuitate!
imi plac barbati dar si femeile, vreau sa ma distrez, vreau sa explorez toate posibilitatile Romantica , vesela , realista ,sanatoasa si educata caut barbat Educat , cu simtul umorulu extra buna pasiune, inteligenta si respect.
Am toate defectele celorlalti si totusi ce fac acestia, mi se pare inadmisibil .... Self Description:I consider myself to be an honest and kind person who is also friendly and warm-hearted. I have a very tender nature. I accept people in a way they are without trying to change them. I am a very romantic lady who appreciates calm moments with a beloved person. I am open and communicative and believe that sincerity in friendship and relations is vital.i am truthful and i don't lie and I hate liars Comments: My ideal man should keep healthy way of life, be attentive to me, kind,, be intelligent and educated and respectful to the other countries cultures. Atat bucuria, cat si veselia invioreaza , dar una spiritul si alta simturile. Nu cred in persoana ideala, oricum barbatii sunt niste lasi, intotdeauna o sa fie ceva care te enerveaza la partener, nu exista un el perfect, dar daca sunt mai numeroase lucruri care ne leaga decat cele care ne dezbina, merge..dar prefer brunetii ..
Eu zic ca sunt normala din toate punctele de vedere. Plain and simple. Down to earth and with a great sense of humor Arat bine...cel putin asta imi spun prietenii...Vei vedea... Caut un barbat cu care sa ma simt bine...indiferent de situatia bancara...
Un mister ce asteapta sa fie descoperit ;;) my name is joyce I'm single never been married before i have no kid's too, i am here looking fir a serious man whom i can spend the rest of my life with Vedeti pozele ;) ;)) Un barbat capabil sa ma aprecieze din toate punctele de vedere
nu stiu ce sa zic.eu zic ca arat suficient de bine si stiu sa fac din toate cate ceva. optimista,sincera ,cred ca am toate calitatile necesare prietenie ,,ignor mult minciuna ,si glumele de prost gus ,daca crezi ca esti combatibil ,poti intra de a ma cunoaste caut un barbat care sa ma aprecieze,si care sa-mi fie aproximativ si la bine si la rau
Sunt eu asa cum sunt..:) Hi... I\'m very easy going, someone who like making new friends, I\'m jovial, hard working, I\'m looking for someone that can make me feel like a woman, someone I can trust, someone who don\'t care about who I am, I must have someone who is good at talking and listening. I must have a partner who is honest and strong enough to do the right thing.I must have a partner who is gentle and kind. I must have someone who isn\'t afraid to take a risk and who sees life as an adventure. I must have someone who can handle life\'s frustrations or momentary setbacks with a patient, steady, demeanor. I must have a partner who loves to socialize with lots of different people. I can\'t stand someone who takes advantage of people. I can\'t stand someone who can\'t manage their anger, who yells, or bottles it up inside. I can\'t stand someone who sees material items as a measure of success. I must end right here, I think you can ask me some more things also you want to know about me... Thanks for taking a stop in my profile.. Sa aprecieze altii....... Pe cineva sa ma intaleaga cu toate inchipuirile mele....
Ma numesc anca am 21 de ani si m-am gandit sa intru pe acest site fiindca imi place sa socializez sa cunosc oamenii si in primul rand ma cam plictisesc nu prea Am ce face . vreau sa imi fac prieteni Cine sunt? Va pot spune doar atat: cred cu tarie ca nu exista ceva mai placut decat sa cunosti un om cu care sa stai de vorba ca si cum ai sta cu tine insuti..... Ce caut aici? Iubirea din nou....e ca o ploaie calda si placuta de vara . Ea vine dupa o perioada de seceta,dupa perioade in care ochii sunt reci,poate chiar atunci cand ai ajuns la concluzia ca iubirea vine o singura data. Iubirea din nou vine cand recunosti ca ai nevoie de iubire,cand ai inteles povestea despre cum ar necesita sa fie o iubire reala,pamanteana cand esti dispus sa o lasi sa vina,chiar daca vine altfel decat te-ai asteptat.... Iubirea vine cand esti dispus sa iesi din carapace cand esti dispus sa nu mai apelezi la amintiri si sa doresti sa creezi altele.Vicleana ,apare cand vezi din nou speranta in jurul tau si poti sa zambesti pentru nimicuri.De aceea unii o numesc si incredere,renastere,rasarit... Nustiu toti imi zic ca sunt indeajuns de draguta si la propriu si la figurat Nu caut nimic particular vreau doar sa imi fac prieteni
sunt super de gasca....imi place la nebunie sa ma distrez ....sunt deosebit de nebunatica....si sper sa va placa de mine asa cum sunt...apropo... Ia€™m single and new out here seeking for a soulmate a relationship which is going to lead to a relationship but friendship first.. CE SA zic,,,,MORTAL!!!!! un tip super din toate punctele de vedere...:>:>:>
"In fiecare zi zambetul tau devine Luceafarul meu.
Ma uit la tine si atunci sentimentele mele incep sa straluceasca.
Mult indulcita este viata omului, cand se vede iubit, insa nu mai putin, cand el insusi iubeste. placut barbat care sa ma faca fericita din toate punctele de vedere!
ignore celor ce vin cu propuneri neadecvate
M-asi descrie....ca fiind o prietena cu bun simt,moderna,rafinata,iubitoare.....fff.romantica,dar simpla in acelasi timp.Iubesc disciplina in viata mea de zi cu zi....si mai presus de toate in relatie d.p.m.d.v increderea si respectul e baza solida a unei relatii.Imi place sa fiu iubita! Din poze puteti observa ca am un corp suplu...bine definit....proportionat..ceea ce dovedeste ca imi place sa am grija de mine.......... si ma respect cu strictete. Cred ca va suna putin diferit ceea ce caut eu!Un barbat matur,cu simtul responsabiliatii ff.dezvoltat,educat,atent cu mine,iubitor,romantic,generos....si dornic de a ma face fericita!Nu caut aventuri sau tineri amorezi.......!Doresc sa cunosc barbatul cu atu-urile de mai sus dar si cu defectele sale
Sunt o tipa super tare,care stie ce vrea de la viata cu toate ca fac la orice pas numai gafe cat casa de mari.Sunt sociabila,deschisa,comunicativa si imi plac persoanele care imi spun "verde in fata". Constitutie atletica,armonioasa si altele... Oameni cu care pot discuta in limita bunului simt!
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproape la orice (ca toate femeile in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici deosebit de foarte o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
Toata lumea are perioade bune si proaste.Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta. In loc sa ma simt deprimata si doborata, traiesc dupa o formula...cea a cunoasterii!!! De o folosesc, invat din toate perioadele..bune,rele! Is in zona de confort! In viata reala...exista anumite lucruri pe care,pur si necomplicat nu le poti face!Oamenii care spun copiilor ca pot face ce vor,nu sunt realisti; unele lucruri pur si modest nu sunt posibile. Cu toate astea,nu vrei sa-i descurajezi! Ramai sceptic,optimist si...alegeti batalia!!! Cand crezi ca poti castiga, ia-o inainte cu toata forta...insa, da-ti seama care-ti sunt limitarile!
mai versata ca mine nu gasiti ;) I am an easy going professional, sincere and honest woman. I like quiet evenings at home with my dogs, watching television, listening to music, science fiction, reading a book or having lively conversation. I have a good sense of humor. Don't hesitate to ask me anything. tot ce iti poti dori ! sa-mi satisfaca toate capriciile .
Buna,sunt o fata sociabila imi place sa cunosc cat mai multe pers ok. Sunt o doamna, inalta, supla, modesta, iubitoare de animalute, dragutica, simpaticuta si cam atat. Caut un barbat inalt,suplu,modest,bland,atent si afectuos. Nobila,modesta,inteligenta. La gesturi nimica atenta. Cuvinte dulci cu reverenta,Doamne frumoase aparente" O per pentru a comunica o prietenie toate astea cu bun simt si respect.
Via?a este f?cut? sa fie tr?it? in ,,doi" , dar nu cu orisicine! Ur?sc aventurile si aventurierii! Domnilor, nu privi?i o rela?ie ca pe un sport de intre?inere...ca oricum nu v-a dura!! Incerca?i pe cat posibil sa fi?i persoane loiale si devotate, nu aduce?i din start minciuna! INTR-o rela?ie daca nu exista respect si incredere, nu exista nimic!! Multa lume....OAMENI putini!! caut un barbat ADEVARAT ...din toate punctele de vedere.
Sunt o femeie dificila ,matura , cu principii sanatoase zic .Destul de irascibila , intr-o singura zi am toate anotimpurile , stiu sa respect ,am invatat dintotdeauna sa fiu sincera . Unii, ar spune ca sunt un om rau , e bine de stiut ca am si suflet , unul destul de mare ! Sunt un om. .. cu infatisare comuna cu nimic iesit din limita normalului Caut un barbat de moda veche , unul care sa stie sa poarte butoni si nu tricou decoltat , unul care stie sa conduca o doamna la vals si nu o fetiscana in club ! Caut normalul pierdut in atatea modernisme . Barbatul de langa mine trebuie sa fie rarisim !
sunt extraordinar de multe de spus despre mine...ma consider o fata frumoasa din toate punctele de vedere...sunt inteligenta,asa k poti vb orice vrei cu mine............dupa mine yo zic k nu merita sa ma ratezi frumoasa caut un tip inteligent...sa fie brunet cu ochii verzi dak se poate,dak nu asta este...fara fitze
sunt o fata simpatica si de treaba..........cel putzin asa cred toti prietenii mei......... hello am barry 22yrs , am here to find serious man to date with not unserious man pls simpatica,inalta par obscur si ochii caprui un baiat inalt,atletic de favorit sa fie brunet cu ochii verzi
Cand te-ai nascut ai plans si toti in jurul tau radeau.. TRAIESTE-TI VIATA in asa fel incat, atunci cand va sosi clipa tu sa surazi iar cei din jurul tau sa planga!!!! Exista in viata 3 lucruri care nu se intorc niciodata: timpul, cuvintele si oportunitatile
OK. Sunt plictisita sa scriu acum ceva. Discutam! :) I am lonely single female, I am marriage minded, family orientate and i like to do care at al time as i don't have time for game and am not here for friendship or internet games. I am fun, honest, easy going, Romantic, Godly, light hearted, caring, loyal, obedient, and i love to be sincere and honest about my words as i am caring ,kind ,friendly very easy to get along with and social ,romantic, passionate ,smart ,intelligent, cool headed, adaptive with a big heart of caring and loving and i do believe in the truth and honesty because honesty is the only key to human success and with honesty, i believe in myself and my life is based on truth and its all about who i really am and am ready to have long term relationship and i don't really care to get relocate to any where. Am toate membrele la locul lor...deocamdata :)) Vorba lui Jean COnstantin "noi urmarim sa nu fim urmariti" :))
pentru toti care nu stiu sunt aici pentru a socializa,vreau sa cunosc persoane din toata lumea,atat.sunt studenta. Sincera si modesta , cocheta cand e cazul si extravaganta dedementa Cand e cazul! !!!