eu sunt o fire foarte deschisa imi place sa fiu directa chiar daca asta cateodata supara persoanele din jurul meu ...dra asta e asa sunt eu : Ce pot sa spun despre fizicul meu?????????a pai nu tare stiu???prefer sa ma laude alti ,nu eu!!!!!!!! caut un om care sa ma aprecieze!!!!!!!!si sa ma poata face fericita!doar atat..................
Sunt un om simplu in cautare de stabilitate si incredere chiar si amici........ Un barbat care sa imi fie alturi si care sa ma faca sa ma simt iubita si dorita.
Nu caut aventuri , deci va rog nu imi trimiteti mesaje daca nu vreti o relatie de lunga durata.
asa si pe dincolo, oricum nu isi imagineaza cineva ca e real cum ne descriem noi insine pe site-urile astea nici frumoasa, nici urata dar cu simtul realitatii un om, daca asta mai insemana ceva zilele astea
cu ceva calitati, morale si profund umane. cam din alete vremuri, de altfel....recunosc!
Sunt sincera,muncitoare am simtul umorului,romantica,optimista si sper sa gasesc omul potrivit...___sunt vaduva___ Placut!!! Caut in special barbat vaduv sau divortat,sinceri,muncitori si un familist convins...
buna!! sunt o tipa super de treaba care ii place f.mult sa ma distrez si sa cunosc lume sunt o tipa frumusik , o tipa super misto ,dar las la aprecierea vostra tot c vreau este sa-mi fac prietni si sa ne distram ok:P
Sunt o persoana capabila de mult atasament,sinceritate,statornicie,daruire.Imi place sa calatoresc,sa vad spectacole,sa-mi fac vacantele,si imi place sa petrec mult timp in familie si cu cei apropiati. Normal Caut partener cu asemenea calitati.As dori ca posibilul partener sa-mi usureze viata si sa-mi dea sentimentul ca exista cineva care ma sprijina si ma iubeste cu adevarat.
sunt o fire vesela imi place muzica si dansul si cel mai mult distractia am 1\70, 51 kg ,ochii caprui , parul brunet lung un prieten cu care sa comunic si sa ma inteleg bine
sunt o fire vesela,glumeatza.imi place sa ma distrez cu prietenii,sa merg prin cluburi..... sunt blonda(vopsita),am 1,59(cam asa ceva)inaltime si vreo 59 de kg. nu caut neaparat ceva.vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni(amici).
Hello ..sunt in cautare de noi prietenii sunt o fire vesela,iubitoare si foarte sincera.Astept sa ma descoprei chiar TU:P Nu chiar inalta dar nici pitica formele corpului bine conturate,bruneta era si normal:)si ff sexy...pfff:))) Caut baiat frumos,inteligent si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat;)
sunt un pik mai bine ma refer la corp,sanii ii am extraordinari de mari:D,bruneta,ochii caprui,parul cret si am numesc critsina dar mi se spune kyky un barbat bine facut si din punc de vedere si aspecut si cardul:D
O femeie care iubeste frumosul,imi place literatura,matematica,imi place ceea ce fac,sunt asistent medical.Am un baiat de 14 ani si il iubesc f.f.f.mult. Placut Cand vin acasa si sunt singura doresc sa am cu cine comunica.