Trebuie sa ne cunoastem....ce zici? Las la aprecierea voastra...nici prea,prea..nici foarte,foarte Prefer ca persoanele fara poze,sa nu ma contacteze..sau daca fac asta sa ataseze o poza in mesaj.
Hi :)
I am a simple girl, sociable, fun to be with, I always manage to steal a little laugh from you ;). I am a good listener and my heart is always opened towards people. I'm little, my heart it's as big as my ass and that is a good thing :)), flat stomach, tiny titties but they are nice thoe :D aand.. The rest will come as you'll meet me :) I'm looking for meeting new people and.. Why not a good and strong relationship based on trust, love and understanding :)
o tipa de gaca,simpatica,timida la inceput dar apoi foarte vorbareata satena,ochii verzi-caprui,inaltime1.65,simpatica un tip frumos,nu prea frumos,dar nici prea urat,de gasca,sa stie sa se comporte cu o fata....
ciao...spero per benne sono molto dolce simpatica e mi manca una compania pe tutta la vita nn pe poco tempo un uomo molto affetuoso come sono io qe sia solo per me
nu sunt cum sunt,nici cum ma vezi,ci sunt cum sunt cand ma visezi...deci dormi mai mult sa nu ma vezi si vezi cum sunt cand ma visezi :))))))) asculta-ti instinctul si.. bea Sprite.. fetele simt cand esti disperat:))))))))))) In atentia PURISANILOR, PENSIONARILOR, OBSEDATILOR, DISPERATILOR si a celor asemeni lor:ASIGURATI-VA CA V-ATI PUS CREIERUL IN FUNCTIUNE INAINTE DE A DESCHIDE GURA SI CA GANDITI INAINTE SA VORBITI...... Daca observati ca nu porneste de la prima cheie, verificati nivelul neuronilor-combustibil si data la care ati efectuat ultima ITP (a se citit "test IQ" )........vaiiiiiii, ce liniste s-a facut....nu cumva ati ramas in pana PROSTULUI?
Sunt o femeie frumoasa educata serioasa ateagatoare Nu prea contesta aspectul contreaza inima Un barbat serios simplu dar sa stiu ca ma apreciaza si ma respecta
I am a person who is positive about every aspect of life. There are many things I like to do, to see, and to experience. If you are interested in knowing more, read my articles or take a look at my pictures. Do not expect too much, and keep your sense of humor. i`m a brunette with two gorgeous eyes. I`m not a Barbie girl i`m a natural women with natural character. i`m looking for a special guy, understanding and loving me.
blonda dragutza, apetisanta,dornica de noi experiente sexuale:d picioare frumoase,fund bombat,frumusica,buze moi ca de jeleu:D caut barbat care sa ma merite si sa aiba ce imi oferi
O fotografie este un secret despre un secret. Cu cat iti spune mai multe cu atat stiu mai putin... Pentru o femeie, frumusetea este mai de preferat decat inteligenta si aceasta datorita faptului ca barbatii pot vedea mult mai bine decat pot sa gandeasca... barbat special
traieste clipa!!...cand cineva iti da "o palma" tu da-i 2 in schimb ... daca merita osteneala! nici prea prea .... nici foarte foarte.... normal never knows!!!Las iprevizibilul sa imi arate ....
O femeie destul de interesanta, ai impresia ca ma cunosti , dar de fapt te inseli .., mereu cu noi idei care te iau prin surprindere..intotdeuna o persoana plina de viata cu zambetul pe buze care se descarca prin lacrimi.., cu capul pe umeri dar mai nebunatica cand e vorba de glume, o persoana calma
Hello,
i am one serious woman and i searh one man same me becase hate liers...i suffered of love and i dont want to do once more time same mistake..
i am simple woman and lovely....
contact me Hair: Black
Eyes: Black I search one man who know love love in real and i dont want to lie me.i hope i can find one this man here