Sunt o femeie sincera,care ii place sa se distreze la maxim,imi place destul de mult amicitia,urasc barbatii fitosi...... I am a positive and active woman who takes all the best from life. I love children and I am a caring woman and always worry about my closest people. I like to give people a smile. It all begins with a smile. I want to give you my first smile, which will be remembered to you as one of the most pleasant moments Bruneta,ochii schimbatori ziua verzi noaptea capriu...... Caut un b arbat sincer,simpatic,care sa stie sa se distreze la maxim si sa stie sa faca sex bine
eu sunt o fire mai dulce ........ ashsa sunt eu dulce frumoasa O zi in care nu rid,este o zi pierduta,cea mai buna medicina.Nu i-mi plac oamenii prosti si insensibili.I-mi plac glumele dar si seriozitatea,cind trebuie. asha shi asha barbati shi distractie
sunt copilaroasa,sensibila,iubitoare,rasfatata I am single i looking of a relatoinship would be married.i am graduated in business management and portuguese cuisine am currently working in gastronomy blondina,ochii mari caprui... prietenie,comunicare...
Sunt o persoana frumoasa cel putin asa ma considera cei din jur imi plac cumparaturile si sunt modesta! I consider myself a sincere, loving, well-educated, tolerant, responsible, loyal, friendly and understanding woman. Sunt o fata putin mai inalta am ochi albastri sunt blonda si nu sunt nici grasa nici slaba Caut un iubit pentru ca sunt singura
I am interested in a man who has dreams and ambitions, who doesn't like negativity, fights and drama. He is honest, loyal, caring and committed to a relationship. am single never married
Imi place sa vorbesc si intalnesc oameni noi. Pot invata ceva nou pentru mine si obtin mai multa experienta in viata. Imi place sa calatoresc, cel mai mult sunt nebun dupa asta si ma uit uneori la filme.
light wind....sweet lips....purple sunset....warm sand....hot body...passion and flame.....sounds like a dream....Yes, it is me....girl of your life...your hope.....your sweet sleep....it is me whom you are dreaming about!
Uneori amuzanta, alteori nu SUNT O VARSATOARE,ROMANTICA,VESELA,PLINA DE VIATA,ENTUZIASTA,OPTIMISTA,FEMININA,CAREIA II PLACE SA CALATOREASCA... Placut Pe cineva ca mine
Sunt o fire sociabila,sensibila,sufletista,romantica.Cu sigurantza vei descoperi mai multe,daca te interesez... I am single,never been married and i am here looking for a life time partner to love and start a new life with. I just don't believe in divorce and thats why i am here for a long term relationship. I enjoy jokes and comedy movies.I love good conversations over a cup of coffee or glass of wine, candle light dinners, walks in the park or beach, dancing, entertaining, traveling, reading books of substance/self help/inspirational, writing and quiet evenings at home too. I am one man woman and i don't believe in cheating in a relationship.I like to swim, ride, read, listen to music ,beaches, fishing, riding, Camping, Dancing, Singing ,Reading , Cooking and spend great time with my partner and make him happy. I am a Bible believing Christian, Who studies the word of God. Nu pun accent nespus de mult pe fizic,important e sa aibe un suflet asemanator cu al meu si sa existe compatibilitate.De restul ne ocupam impreuna.
Sunt o fire sociabila si cu multa pofta de viata Caut o relatie serioasa pentru intemeierea unei familii. Atletica Caut domni manierati pentru o aventura de neuitat
Nimic sensibila,linistita,calda, isteata si ambitioasa. Detest minciuna, persoanele care stiu totul, sunt adepta frumosului si armoniei. Doresc sa cunosc un domn serios, onest, sensibil, respectuos, educat,afectiv, tolerant,fara obligatii sau cu obligatii minore pentru o relatie bazata pe sentimente si nu interese. Normal
SIMPATICA Salut! Sunt foarte bucuros ca gasit acest site. Imi place acest site si sper ca voi gasi o persoana cu care ar fi o grava corespondenta sau chiar o relatie serioasa. Numele meu este Anna. Sunt atractive si natura fata, imi place sa aiba prieteni noi. Sunt 24 de ani. Sper ca pot gasi aici nu numai un prieten, ci o persoana cu care am putea avea o relatie. Sunt grozav de sociabil si receptiv femeie. Intotdeauna am fost capabili de a comunica bine cu oamenii si imi place de a comunica cu oameni interesanti. Imi place de animale. Eu nu am casa la casa. Pentru ca nu imi place sa eliminati de animale. Dar imi place sa te uiti la vaci, oi si cai. Este un foarte bun casa. Imi va face placere sa vorbesc despre animale, de asemenea. Am multiple interese. Imi place a asculta muzica, ma uit la TV, plimbare in parc, se implice in sport. Sambata am fugit in parc. Acest lucru este de a ajuta sanatate. Eu nu am de obiceiurile rele si cred ca as fi foarte dificil, daca as fi fumat sau de baut alcool. N-am fumat si nu folositi alcool si au intrebuintat niciodata droguri. Cred ca aceasta este o problema nespus de mare pentru oameni. Pentru ca oamenii care folosesc alcool si droguri, nu au o situatie buna de sanatate si de cumplit de multe ori au probleme in familie. Am multe rude si eu sunt foarte atasat de rudele lor. Nu rareori se vedea familiile lor. Cred ca voi fi destul de neobisnuit daca spui despre tine. Cele mai aveti de gand sa scrie pentru a-mi mai multe As dori scrisoarea dumneavoastra. Spune-ne despre hobby-uri. Despre unde stai si ce faci. As fi fericit sa stiu despre obiceiurile si modul in ceea ce aveti relatii in viata dumneavoastra. As fi bucuros daca vom trimite-mi lor fotografii. Cred ca se uita nu sunt importante pentru om, dar atunci cand stii cum o persoana care arata ca un om cu o mult mai intrigant sa-i vorbeasca. Cred ca ar fi special de bine daca trimiteti fotografii, nu doar in sine, ci si din orasul tau. De asemenea, voi trimite aceste fotografii. Cred ca o astfel de comunicare va fi foarte bine daca ai scrie-mi mai multe si trimiteti-mi lor fotografii. Am o multime de fotografii bune. Cred ca de profil de pe site-ul nu se poate spune despre o persoana mai mare decat o persoana se poate spune despre mine. Cred ca trebuie sa-i spuneti despre mine insumi. Eu lucrez ca manager la firma de la vanzarile de alcool. Imi place munca mea, pentru ca eu platesc bani buni si este incitant de lucru. ? As fi fericit daca as scrie, barbatii care doresc relatii serioase, sau doresc sa aiba un prieten. Eu nu sunt cautati pentru sex. Sper ca nu voi primi scrisori de la oameni care sunt in cautarea de sex Cred ca voi fi teribil de dificil de a comunica in vivastreet, astfel incat sa puteti scrie-mi la e-mail - anechkasummernoviy@gmail.com cred ca ar fi mai bine daca nu voi scrie pe e-mail. I-mi doresc foarte mult pentru a scrie mai mult si de a scrie, de fapt, oamenii care doresc relatie serioasa si vrei sa prietenie. Scrie-mi! Voi raspunde la toate scrisorile de la fiintele care doresc sa aiba de prietenie cu mine, sau se cauta o relatie serioasa! E-mail-ma. Putem fi un extraordinar de bun corespondenta! Anna. DRAGUTA SERIOZITATE SI BUN SIMT
o persoana destul de dragutza... Buna ma numesc Alexandra vreau sa vad ce se intampla pe aceest site. arat suficient de bine. persoane simpatice dispuse pentru conversatii diverse.
Sufletista si foarte iubitoare :x Imi place dragostea, si vreau sa fiu iubita. Te caut si vreau sa te gasesc ... ;) Sa nu-ti para rau de ceea ce faci, ci de ceea ce nu faci. Invata sa iubesti adevarul si sa ierti greseala...DE DRAGOSTE AU PARTE CEI CARE NU STIU SA O PRETUIASCA....ROG AVENTURIERII SA SE ABTINA...NU CONVERSEZ CU CEI FARA POZA...SPER,DESI E GREU..SA MAI GASESC PE CINEVA SERIOS PE ACEST SEIT.... .... ...
simpatica,glumeata,care stie ce vrea de la viata,distractiva, Citeste cu atentie profilul, prefer sa comunic prin mesaje,timpul nu imi ingaduie mesagerie instant inalta,greutatea exacta pt ani care-i am,aspect fizic placut,cine vrea sa ma cunoasca, nu are decat sa ma contacteze. sa fie cam la fel ca mine,nu opusul meu,care sa stie cum trebuie tratata o femeie ,romantic si pasional,glumet si hazliu cand trebuie si cam atata.de restul ne ocupam impreuna daca iese ceva...:P
Hello to all SINGLE men on this site. Finally, I decided to take up my personal life. Here I am, on this one of the best dating sites. I devote a lot of time in my life to my work. I enjoy my life. Although, lately I have realized that I have a void in my heart. In addition to the work, I dream of having a soul mate. I am a generous, honest, hardworking, mentally mature girl who wants to find love. I am ready to tell more about myself in our communication. the one and only
buna sunt o fata nebuna si dornica de distractii ,doresc sa imi fac multi prieteni I consider myself a serious person, do not throw words to the wind.I'm quite an emotional person and I like to give people positive emotions.I am open and sociable person.I like men that know what they want from this life vreau sa cunosc pe cineva pe care sa ma pot baza atat sentimental cat si financiar
o femeie normala Atragatoare, romantica, sentimentala, onesta, fara vicii, serioasa,Interesata de o relatie stabila de lunga durata cu un domn inteligent,educat,echilibrat,fara vicii,stabil financiar. placut un barbat care sa ma respecte si sa ma acepte asa cum sunt sa nu incerce sa ma schimbe
Sunt o tipa simpatica,foarte amuzanta ,intelegatoare,distractiva nu-mi plac fiintele fara bun simt si trateaza sotiile ca pe animale I love the beauty of the world! Quanto mi piace la bellezza del mondo! satena...create..ochii caprui si cateva kg in plus
sint o nevasta micuta cu simtul umorului dezvoltat cine vrea sa ma cunoasca ma cauta si descopera ce calitati am ce spun eu este inutil. Ce ar fi . . . sa ne dam in leagan, pana la cer; sa admiram culorile padurii, toamna; sa ne cuibarim si sa ascultam muzica in surdina; sa scotocim in targul de vechituri dupa a€ťcomoria€ť; sa dansam tango cand nu ne vede nimeni; sa imi plimb degetele pe buzele tale; sa mergem la teatru; sa iti port camasa; sa furam trandafiri din parc; sa imi spui care este cel mai elegant fapt creeat de Dumnezeu; sa iti spun bancuri; sa admiram ciresii infloriti; sa radem pana la lacrimi; sa ne tavalim prin zapada; sa imi armonizez respiratia cu a ta; sa imbratisam un copac; sa te strecori in visele mele; sa lingem turturi; sa privim marea in amurg; sa te mireasma in scobitura gatului, sa ascultam cum suiera vantul; sa mancam paine calda, de casa; sa inotam sub clar de luna; sa vorbim in tacere; sa ma piepteni; sa citim aceeasi carte; sa mancam pepene rosu si sa ne lingem pe degete; sa ne uitam la poze vechi; sa iti colorz viata; sa lenevim la un pahar de vin si-o vorba; sa gasim capatul unui curcubeu; sa traim fara masti; sa te a€žtatueza€ť cu carioca; sa imi furi gandurile; sa alergam prin ploaie vara; sa bem cafea din aceeasi ceasca; sa iti ravasesc patul; sa impodobim bradul cand avem noi chef; sa imi strigi numele; sa iti sarut palma drept in mijloc; sa mergem aiurea cu masina; sa ma faci sa tremur; sa facem ce nu am mai facut niciodata; sa ma tii in brate, pur si simplu; sa imi fie dor; sa... :) pentru virsta mea arat indeajuns de bine un om la fel ca mine pina nu-l vad degeaba spun , inutil
Sunt un om sincer,devotat,cu simtul raspunderii dar sunt deopotriva si rea atunci cand este cazul.Consider ca am o personalitate puternica...si astept pe cel care sa mi se potriveasca... I can say that I am very tender and cheerful person. I am very kind and soft person, friendly and easy-going. I take my life positively, everything is working only for my best! I definitely know what I want and I always do what I say. Look at me. You will notice that I am very shy and sometimes I am very embarrassed when people pay me compliments I try to find happiness around me. I like to be in the circle of my friends, I hate loneliness, I adore ice cream and chocolate. I am trying to stay fit all the time, that's why I do sport a lot. I try to find a happiness around me. You should try to know me better. Sunt inalta,1.73,bruneta ,parul lung,constitutie atletica. Caut o relatie serioasa,restul vine de la sine....totul este sa vrei ceva cu adevarat..!
I'm a woman with beautiful brown eyes like lakes. if to speak about me, i am tender, kind, enthusiastic, creative, sincere young Lady, I am romantic soft soul who will be very passionate to my beloved. I also have a wonderful dauther, she is 2 years old, and as she doesn't have father I really would like to find a man who can be a real father for her)
Tanara imi caut perechea pentru casatorie si o viata fericita! Doresc ca perechea mea sa fie: Sincera,deschisa,fara viciu: Alcool!!,bun la suflet,respectos si care sa aibe calitatile unui familist!! Eu sincera,deschisa,populara,respectuoasa si cu bun simt! Daca te consideri si crezi ca esti conform cerintelor mele,atunci astept sa imi scrii sa ne cunoastem! Nu raspund la daca nu aveti poza de profil!!! Multumesc!!!
sunt ceea ce sunt si atat ! Hi! i'm Kelly and i'm looking for a good and simple man to spend my life with,to love and respect him as my man and you could just be the one to be the love of my life.I'm a fun-loving girl who's new here and looking to meet a nice and good husband. If you want to know more about me you can reply me at my address below. un om normal Exista oameni care mor din dragoste incercind sa o uite....
me As dori sa cunosc un domn nefumator Si dusman al paharului. Nu vor sa am atingere cu semibarbatii cu semislujbe sau mini-slujbe, "printi" care cauta sa fie intretinuti Si care isi cauta la 50 de ani o pelerina de vreme rea. Va dati seama ca am scris aceste randuri in urma contactelor avute cu dvs. Dlor Barbati. ok interesting people
Bunasunt Ramy...sunt o fata sociabila,prietenoasa,cu simtul umorului.....,....................................,,,,,,,,,, single 33 years no kids actually new on here and was giving it a real trial to see how it goes on here as I seek a matured loving man with a loving heart cos life is too short not to be in the arms of a precious unic loving man that desire me and my true love . And Ia€™m ready to build a home and family with that serious man of love... normal..................,,,. un barbat adevarat,care sa ma faca fericita ....din toate punctele de vedere.......
Sunt o persoana optimista.Imi plac fiintele pozitive si pline de viata.Sunt blanda si rabdatoare.Iubesc tot ce merita iubit.Sunt crestina. Nu am cuvinte sa ma descriu!cineva trebuie sa ma descopere intr o zi! Cu bune si rele! Sunt nici grasa nici slaba.Draguta curata, placuta la privit. Caut un crestin dupa Evanghelie care stie sa prezinta si sa primeasca.Sa fie responsabil si un sprijin de nadejde.
pozele,cred ca la intaia vedere,impresioneaza mai mult decat ceea ce zic eu nu?:D...sunt o fire vesela...si imi place sa am multi prieteni si sa ma distrez Acord prezumtia de nevinovatie...pentru inceput...dar daca nu stii ce inseamna respect,chiar si intr-un necomplicat chat..te rog..treci mai departe!!!
Sunt o tipa sociabila deschisa,la absolut orice subiect,cam ambitioasa si tare orgolioasa,imi plac mult calatoriile sunt mica de inaltime am un metru si 50 de, par saten, ochii albastri , trunchiul numai adecvat eu zic k arat indeajuns de bine