Sunt o femeie cu un defect la picior,din Arad si sunt dornica de sex Vreau o viata linistita, pentru putin ce a mai ramas! Sunt mai plinuta Caut un barbat pt sex doar din Arad
phoenix pt.cei ce ma cunosc ; voi ceilalti curiosi descoperiti singuri complexa, dar simpla in acelasi timp. stiu sa ma bucur de tot ce e frumos. sunt multumita de aspectul meu fizic pt.moment doar prieteni de discutii , intalniri , distractii si calatorii ( incl.fam.cu copii )
Nimic iesit din comun...o femeie simpla,draguta ,iubitoare,romantica,iubesc natura si plimbarile Sunt o persoana sincera si corecta !caut sa mi refac viata. Caut barbati care locuiesc in Arad sau in localitatile din jurul Aradului,sa nu fumeze,sa nu bea ,sa iubesca copii,romantic,nu sant interesata de aventuri vor sa iau legatura cu oameni seriosi...
Fermier Bogat, Caut Nevasta! Ik ben een vrouw oprecht en eerlijk serieuse kalm lief lachend, ik ben op zoek naar een man voor een serieuze relatie. DACA ESTI AICI SA CITESTI DESPRE ASPECTUL MEU FIZIC, POTI SA PLECI. Relatie serioasa
Apetisanta... I am an optimist and really love life and people. I am romantic in my heart and I like to feel inner comfort. I dream about a happy relationship and true love, which will change my life forever. I always try to develop, to become better and never stop. I like to try something new, get new experience and new emotions. Frumos De obicei cautam ceea ce nu avem...
æ e tøff, kull å luring , dt tar jo bare tid til å bli kjent ,æ e unik å spessiel, hvis du lure på noka , du kan jo spørre ;=) Sunt cam SMECHERA si din 2-3 cuvinte scot baeti din sarite (asa ca nu va puneti cu mine ca dati de belele) Cu ce ma-si compara: cu o pisica blanda, dar care zgarie rau Ma descriu in trei cuvinte: simplu, sufletista si ambitioasa
Sa fie barbat adevarat. Fiecare om are calitati bune si rele;despre mine pot spune ca sunt:modesta,sensibila,foarte sufletista si urasc minciuna.... ****************************** ****************************** ****************************** Harnici si darnici, formam din cuvinte imbelsugate propozitii... incercam sa ne exprimam trairile, fanteziile, deziluziile, idealurile, sperantele. Oare cat de mult ii intereseaza pe cei din jurul nostru trairile noastre? Minciuni scrise frumos, dragoste perfecta, adevaruri goale, trairi imense, viata pierduta, sperante desarte, inimi dezgolite, iubire impartasita, zile fierbinti, ploi reci, pasiuni trecute, iubiri amagitoare, sentimente stinse, dorinte ascunse, vise minunate, iluzii frumoase, dragoste efemera, zile triste care nu se mai sfarsesc, placeri trecatoare... cuvinte fara ecou. Multumirea noastra ar fi sa primim raspuns de la cei care ne inteleg, de la cei carora le pasa.....cu adevarat . Nu conteaza atat de mult . Un barbat interesat de o fata ca mine .
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca ceea ce poti face insa este sa te faci iubit,placut apreciat de cei din jur,pentru ceea ce esti.Am invatat ca oricit mi-ar pasa mie,altora s-ar putea sa nu le pese,ramanand indiferenti.Am invatat ca dureaza timp sa cistigi incredere si ca doar in citeva secunde o poti pierde.Am observat ca nu conteaza CE ai in viata si pe CINE ai.Am invatat atunci cind sunt suparat,am dreptul sa fiu suparat dar nu am dreptul sa fiu rau.Am invatat ca daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.Te iubeste asa cum stie el.Am invatat ca oricit de mult suferi,lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta asa ca nu-ti ramine altceva decit sa ridici fruntea si sa privesti inainte,sa fii dominant sa poti sa mergi mai departe....{despre mine...iubesc calatoriile} sunt tocmai buna...:)
vesela imi place sa mi traiesc viata.....dar mai bine ma descoperi tu I am a calm person, I am kind, understanding and honest. I think I am a good friend and a good listener. I'm proud of my family because it's so strong and peaceful, but now I want to faurite my own family and to have a woman's happiness. I am a woman who likes to look good, I wear high heels and I have style. I think that a woman should be feminine and sexy to her man always. I want to feel real and hot love once and for all. I try to be positive, honest and look at life with a smile. My goal here is to find a man who will accept and love me for who I am. I am an independent, hardworking, caring, smart, honest, sincere, and intelligent lady. With me it is never boring, because I am a woman of mystery and I always have something to surprise you with. vezi poza sau ne vedem la un suc o persoana sincera care stie ce vrea
Pai asa sunt ... nuj dragutza ne dragutza asta voi sa zicetzi .... ;) Comunicativa, haladita, frumoasa si restu le descoperi atletica nu degeaba fac sport :))=))):-j un barbat cu zile putzine si bani multzi :)))=)))=))=))) lool ...
I am an optimist and really love life and people. I am romantic in my heart and I like to feel inner comfort. I dream about a happy relationship and true love, which will change my life forever. I always try to develop, to become better and never stop. I like to try something new, get new experience and new emotions.
cauta si vei afla :P am good loving caring and a passionate woman who will want her man by her side. i have good sense of humor and i will love to build my love nextto a man. fascinant totul si nimic
Sunt o persoana sincera prietenoasa care traieste fiecare minut I am just a simple girl and have an extremely good sense of humor. I like living life on the edge. I find that this makes life more exciting. This is why I always go for the things I want! I am not very picky, when I feel right about the person I open myself to Arat cat se poate de Ok Nu caut ceva anume
vesela comunicativa si restul ramane de vazut Daca am fi pietre, nu am avea nevoie de sentimente. Daca am fi picaturi de ploaie, nu am avea nevoie de lacrimi....insa, suntem oameni si avem trebuinta de dragoste."Poate itr-adevar cea mai mare dezamagire este in iubire . DE CE ???? In iubire daruiesti TOTUL , daruiesti sufletul, inima aceluia pe care il iubesti si uneori constati ca ti-a fost tavalita , improscata cu noroi simtind cum se rupe din ea bucatica cu bucatica.O inima o reconstruiesti greu , si din punct de vedere farmaceutic vorbind, indiferet cat de priceput va fi ' medicul' care va incerca sa o reconstruiasca buna dipozitie
Sono solo a Brescia,sono giocoso,e mi piacciono i gentiluomini Sint o persoana sincera si romantica Imi place sportul si muzica si calatorie Dolce, mi piacciono i soldi e il divertimento Sto cercando un gentiluomo che voglia accontentarmi,voglio dire, tienimi un sacco di soldi,
destul de dragutza! sunt simpla sensibila si imprevizibila nu imi plac minciunile si urasc fiintele care sunt ascunse dragutz pecineva care sa imi fie alaturi!
I am really a sincere and honest person am caring, kind, friendlily very easy to get along with i am social, romantic, passionate, smart, intelligent, cool headed, adaptive, have a big heart and i do believe in the truth and honesty..cause honesty is the only key to human success ..well not much about me ok.like to enjoy life to the fullest. I enjoy traveling, music, the beach, movies, books, and much, much more. I want to experience as much of the world as possible. I love cars, planes, and automobiles. I love blues[music]. I am one of those annoying optimistic people, but I love breaks from reality. O relatie serioasa si de lunga durata
modesta...cea mai modesta... Lovely, energetic, kind-hearted lady, who loves to be happy and make others around happy too. I learned physiotherapy and osteopathy so you can be sure I help your bones feel better every day. Sound good? 90-60-90....eee!!! acuma nu sunt perfecta desi unii imi zic ca sunt ;)..dar arat bine ;) multe... :)sau mai bine zis multi ;)
Buna ma numesc iuliana si sunt singura pwp! I am a very giving person and I like to take care of people. I am a giver and not a taker. I am looking for a kind, generous, intelligent man, who adores children. Sunt blonda etc O relatie
im sweet, caring , honest, loving and responsible.. im here to find someone who is right for me..in the right time.... im not here for fun and games so by saying i dont want to waste your time nor mine.... i just want to chat with someone with respect and honesty and from there will see where it can lead us... Barbat
sunt ceea ce-si doreste absolut orice barbat;) Sant o persoana vesela,amiabila,comunicativa deschisa si serioasa ,imi plac copii si sant familista cu ei ,si sant muncitoare toate la un loc..... sant o persoana normala nu perfecta. sexxy... caut distractie...aventura....placere;)
Cuminte si in acelasi timp rebela I am very purposeful. I am just, cheerful, tender, sensitive, caring and devoted. I am reliable, faithful, kind, sociable and responsible... I was born when all planets were ready for making new star, my star. Speaking about horoscope I am a part of outfit of Femida, that is why I like when everything around me balanced. I dona€™t like impudence and insolence, but in the same time I can stick up for myself with a help of words. I want to change this world, but unfortunately in most cases this world changes me. In spite of being an adult I believe in miracles. But I think that ordinary people never notice them. I hate lies, but I like to dream. I want to live with my beloved person and children in future. I want to produse happiness and kindness in their souls. va las pe voi sa decideti multa distractie..........-))
cine mai crede in valori,cine mai poate darui putina afectiune si putina incredere ,poate raspunde ! cine se plictiseste,sa se abtina ! vreau putin adevar....cer prea mult ?
Ma numesc anca am 21 de ani si m-am gandit sa intru pe acest site deoarece imi place sa socializez sa cunosc oamenii si in intaiul rand ma cam plictisesc nu prea Am ce face . vreau sa imi fac prieteni Sunt destul de simplu, natural, care ii plac lucrurile simple in viata Nustiu toti imi zic ca sunt indeajuns de draguta si la propriu si la figurat Nu caut nimic deosebit vreau doar sa imi fac prieteni
Imi place viata sa ma distrez pana la o anumita varsta dupa o sa fiu fata cuminte Languages spoken: English My personality traits are:Cheerful. Very positive. Optimistic. Charming. Very creative mind. Always thinking. Quick thinking. Thoughtful & considerate of others feelings. I like these kinds of music: Jazz, pop, classical, Caribbean, country, bluegrass, everything but rap. I usually read: Business books & magazines, history, psychology, self-improvement I like to go out ... Theater, movies, dinner, travel to places.. Asa si asa Barbati pentru dragoste
sunt o fire visatoare, romantica in cautare de barbati frumosi,destepti si cuminti comunicativa,fidela,imi plac surprizele f.distractiva...binenteles cind trebuie si cind am timp..sincera si binenteles ca sunt o persoana si cu defecte... dragut
Sunt ambitioasa sunt o fata diferita de celelalte...fiecare are cate un defect...nimeni nu e deplin iar cel care se crede perfect...nu e in toate mintile...nu sunt ca celelalte..nu umblu dupa bani..lux..etc...frumoasa nu ma consider dar fiecare e frumos in felul lui sh cn te place te place asa cum esti...:X Tare placut chiar sexy Diverse
Pai vreau un barbat care sa aiba incredere in mine si sa mai rasca nu lucrez stau acasa si azi am facut 19 ani nu e buna data de nastere va pup dulce pe toti
Nu imi place sa ma descriu , imi place sa fiu descoperita . Nu imi place nesimtirea , bunul simt ma incita :) . Nebunia , nonconformism-ul , spontaneitatea si loialitatea ma descriu in mare . Ahh si tine minte , gramatica e sexy ;) .
What you see is what you get! Sunt o fire deschisa si optimista cu un caracter de om bine crescut. Cauta barbat cu capul pe umeri si cu valori morale. Everything you dreamed of:));) Tot ce e al meu e pus deoparte!
sociabila si destul de deschisa la minte sunt simpla sensibila si imprevizibila nu imi plac minciunile si urasc fiintele care sunt ascunse ma mandresc cu fizicul meu sa zicem ca as cauta mai mult socializare ...
dragutza Am a very hard working woman,30 years old,living in united kingdom,single and searching for the right man for a good serious relationship. wasup no, plus four four seven four three eight nine two nine six two eight plcut
energica,increzatoare in tot ceea ce fac Am 25 de ani, sunt o prietena sensibila si pasionala, sexi si deschisa la orice! Apropo este gresita data nasteri la profil 04.04.1995 este data Reala, sunt discreta si atenta la tot Ce misca! Cauta ma si descopera.... inalta,par lung,ochi negri barbat cu simtul umorului,sincer
Ma numesc Mocanu Patricia ,sunt o fata ok,prietenoasa cu cine pot..normal,iar daca pot sa ajut in diferite situatii sunt dispusa sa dar in ajutor cu mare drag :) EU SINT A?C? PT CA VOR O CAZN?C?E FER?C?TA ,DORESC UN OM SER?OS ,CARE SA A?BA INCREDERE IN EL ?? B?NEINTELES M?E SA IMI POARTE RESPECT ?? SA MA ?UBEASCA SA MA ST?MEZE ,DAR E GREU NU CRED CA A?C? PE ACEST S?TE SE AFLA OAMEN? SER?O?? ,DUPA CITE AM VAZUT SINT NUMA? PERSOANE CARE CAUTA AVENTUR? . EU NU. Apai ce as putea sa spun?...:/ sunt blonda,ochii caprui am 1.55 inaltime ...si cam atat :) Pff...As vrea sa gasesc un baiat cu care sa vorbesc,si nu vreau figuri si chestii de genu...vreau doar pur si simplu sa socializam!!