sunt asa cum sunt...cine ma place ma place si asa.... my name is joyce I'm single never been married before i have no kid's too, i am here looking fir a serious man whom i can spend the rest of my life with prietenii,relatii,eventual relatii lunga durata
Sociabila,atragatoare singura caut relatii cu un sprijin financiar de lunga durata Femeie. Mama. Visatoare. Fac miracole si vrajesc inimi :) Imi cresc singura baietelul de 9 ani si fiecare zi e o aventura pentru noi, cu picioarele bine infipte in pamant dar cu aripile intinse ... Daca esti SOLITAR si tanjesti dupa viata de FAMILIE, esti descurcaret, un pic visator dar suficient de pragmatic si pasional cat trebuie ... atunci hai sa ne cunoastem! O inima suficient de incapatoare pentru doi ar fi o conditie esentiala, la fel ca si o educatie solida si o situatie sociala si materiala stabila, ca sa fim siguri ca ne potrivim la start! Si rog sa nu pierdem momentul daca nu ne dorim aceleasi lucruri, iar anonimii (fara poze) sa se abtina din a ma deranja! Multumesc ... Woman. Mom. Dreamer. Magic maker and soul shaker :) Ia€™m raising alone my 9 year old wonderful little boy and every given day is a new adventure for us, with feet on the ground but wide open wings ... Looking for my partner, friend and lover to share my life with. I am not here for cheap games, so please move on if thata€™s what youa€™re looking for! Also, if youa€™re undercover (no profile photo) please dona€™t bother! Thanks! Atragator Barbat serios matur care sa fie pregatit pentru o astfel de relatie si care sa detina o suma frumusica de banii .
sunt o persoana careia ii place sa se distreze si nu ma opreste nimic sa fac lucrul acesta! incearca sa ei legatura cu mine si vei afla mai multe caut barbati cu care sa pot vorbi,intalni si de ce nu si distra!!!
Vesela, comunicativa iar daca vrei sa sti mai mult ma poti intreba. Well what can I say...other than this is a lot harder than first thought!I'm a happy, easy going girl who loves to socialise and loves a good laugh. I always find time to spend with my friends and family, especially after being overseas for nearly 2 years...you never know what you miss till it's gone right. I've been to quite a few countries and I like to try and visit somewhere new each year, well that's the plan anyway. Living overseas was an awesome experience, but there's nothing like calling home. This is new to me, i think im fun,im outgoing, i love the outdoors, camping,fishing, motorbikes, love sports, hope to travell oneday,down to earth Lucrul asta se poate vedea din poze. Prietenie,distractie si eventual o relatie.
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna Iubitoare ,o fire deschisa comunicativa, distractiva nu imi place monotonia ..... blonda slaba cu ochi caprui un domn generos
Sunt o fire vesela si comunicativa.. Sunt o persoana educata, inteligenta, vesela, optimista, draguta, dornica de a cunoaste un om bun la suflet, cu simtul umorului, generos, destept si politicos, un pic romantic... Pentru a petrece ocazii minunate impreuna si a ne bucura de viata... asa si asa prieteni, persoane cu care sa vorbesc..
nu ma pot descrie singura Sunt o persoana sincera,cu simtul umorului,doresc sa cunosc pentru o relatie de durata, un domn in adevaratul sens al cuvantului....... sunt micuta dar draguta pe cineva cu care sa pot vb
Sunt o persoana sincera si sufletista dar urasc naivii Hello My name is Linda am from Italy but now in America Florida.Am new here a friend told me about this site so i feel like meetings new friends and see how it's goes Las la aprecierea ta O persoana sincera si iubitoare care sa stie ce sa vrea de la viata
simpatik I'm a very honest and sincere person. Kind of old-fashioned in ways. I enjoy cooking, baking, spending time with family. I love the mountains and the sea. Anything specific you'd like to know about me, please feel free to message and ask! sa mi spuneti voi... nu are descriere...ramane de vazut
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in momentul liber sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
Sint o persoana draguta sincera prietenoasa care isi cauta inca jumatatea I feel I am a woman of integrity and a family provider. I think I am kind in heart and tender of soul. I am proud in the quality of what I do and responsible. I believe in taking good care of a man and treating him as a gift that God meant him to be. I would want someone that is kind, caring, loving, enjoys life, one that knows there is stress in life..but doesn't let it run his life, one that isn't afraid to show and express their feelings, someone that agrees to disagree at times. I love going to the beach,dancing,swimming,Snowboarding,Musics,Dancing,playing games like golf,chess,card and i enjoy gardening, cooking, kayaking, reading, movies, outdoor concerts, cross-country skiing, snowshoeing, down hill skiing, going out., reading, walking the dog, traveling, home improvement projects, working in the yard, spending time with friends and family Bruneta,ochi verzi,slabuta. Caut barbat de virsta apropiata dragut care sa isi doreasca o relatie serioasa
Sunt o fata plina de viata,cu o energie inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu foarte inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre absolut orice subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
Sunt sociabila..optimista ma adaptez repede, sensibila..imi place muzica sa ascult,sa gatesc ..imi place sa fac de toate atata timp cat am langa mine persoana potrivita dulce...
sunt o persoana energica, vesela, dornica de distractie.. Sunt o doamna matura si serioasa pentru varsta mea tanara. Dar am nevoie de barbat mai in varsta pentru a crea casnicie fericita. Cultura si traditiile mele m-au invatat sa ma ingrijesc de om! Pentru mine, omul este scopul meu in viata. Vreau sa creez o relatie iubitoare. Tu si cu mine ne vom ingriji si ne vom iubi unii pe altii. Sunt femeie veridica si de incredere si voi fi un sprijin pentru viitorul meu om in viata pana la sfarsit. Ii voi sustine mereu pe viitorul meu sot si il voi ajuta in nevoile lui. Sunt o femeie unica si am nevoie de un astfel de barbat. Vreau sa fiu o echipa cu sotul meu si sa castig impreuna in toate situatiile de viata. Echipa iubitoare, parteneriatul si intelegerea reciproca este scopul meu in casatorie... inalta, blonda, draguta caut persoane cu care sa pot discuta si cu care sa ma pot simti bine....cam atat momentan
cuminte si devreme acasa!!!!:) Neinteresanta pentru drumetii fara tinta, aspiratii si pasiuni, pentru lenesi, fricosi relevanti, minti cu fracturi de logica si alte categorii asemanatoare. Ma amuza la superlativ oscilatiile oamenilor, frica lor de maine si barbatii...incitati pe mai multe...,,meridiane''. :) Tintesc un om cu un ambalaj pozitiv si suspensii cerebrale, care nu se regaseste in majoritar si care are ceva de zis. Care stie, vrea si POATE. Si, daca e, prin evidenta, pretentios...reverenta! Mostenesc increderea ca moneda de schimb si cuvantul - in loc de semnatura. Ador ciresele si scaldatul noaptea. Ah, port tocuri. Alteori ma plimb desculta...Sunt alandala cand vreau eu si pot fi cea mai frumoasa pentru cine vreau eu. Nu caut nimic, nu dau haotic din coate pe nicaieri. Dar...voi pastra ceea ce voi gasi. Cred in iubire. In respect si in zambete nefortate. Si nu ma tratez..... :) PS: am 37 de ani, si nu 33....am facut o greseala la editarea profilului, pe care din pacate n-o mai pot corecta... am trei picioare....si trei urechi!!!:)))glumesc sa spun ce spune toata lumea ,, ce nu am gasit pana acum " as fi penibila:))).....never say never!
nonconformista,atipica Sunt o persoana singura a-mi caut jumatatea. As dori o persoana di Ardeal sincer vigilent curat sai placa plimbarile excursiile. Sa de tina auto sa nu consume alcool de cat ocazional.Eu a-mi vor ca el sa poata sa a-mi ofereatentia necesara sa nu-mi lipseasca nimic daca crezi ca poti sa-mi darui atunci cauta-ma. placut nu-mi plac stereotipurile....deci ce ramane!
Linistita I consider myself a kind and cheerful person. I am very sociable, and I have many friends. I have a very good sense of humor. I am very optimistic person. I love animals and nature. I'm very active and energetic. I am very family-oriented and loving. I'm a good housewife. Placut Socializare
Iubitoare Nu am nimic de pierdut, as fi scris odata...Acum stiu ca am ceva de pierdut.Timpul.Intr-o situatie de libertate si speranta,m-am gandit ca exista ceva,pe multimea asta ,care sa ma ajute sa-mi raspund la intrebarea,, ce-mi place?,, . . . Imi doresc sa vorbesc cu cineva care are indeajuns de putin timp gratuit Caut un barbat adevarat
simpatica, gospodina, vesela... Un om normal, cu bune si cu rele ... poate ... prea natural ... Un trecatora€¦un vizitatora€¦al acestei lumi! barbat necasatorit, inalt, cu simtul umorului.. relatie stabila bazata pe INCREDERE, respect si IUBIRE... Cer prea mult?
Sunt o persoana draguta,miloasa,iubesc animalele,sunt geloasa in dragoste,dar si foarte romantica.Imi plac sportul,arta si oamenii speciali,deschisi,care care stiu sa se bucure de viata si care nu au prejudecati. Caut prieteni noi,oameni deschisi,cu chef de vorba si cu idei interesante.
Caut o relatie serioasa! Buna. Eu ma numesc..Valerica . Am 39 de ani sii locuesc in tulcea. Am un usor handicap la picioare...am o fata de 15 ani. Sunt o fire vesela sii deschisa pre tot ce inseamna frumosul sii placerea.vietii. Un barbat adevarat si serios!
o fiinta plina de viata , un pik cam salbatica, dornica de orice senzatii noi, in cautare de iesiri in aer liber departe de orice prejudecati o fire sociabila , vesela .... iubesc calatoriile , marea , florile si oamenii adevarati . cauta-ma sa ma descoperi toata inchipuiri salbatice
I'm a very loving person looking for someone who can bring joy in my life hope to meet that one. I love God and the outdoors. I am a very happy women with a lot of love to share.I like to swim ,fishing .cuddling and a lot more. I'm kind and reliable sometimes stubborn. I like walking and reading. I enjoy cooking and gardening also. I love music, enjoy the theatre and eating out. Impecabil ! Un barbat , respectos intelegator iubitor si sa stie vorbi cu o femeie sa o respecte si sa o protejeze. Te astept
sunt o fire ff puternica si as vrea sa o am si eu o relatie de lunga de durata I love Colorado! I want to explore all of it. Adventure! bruneta-inaltime1,70,ochii-caprui,parul lung negru eu cat un barbat cu care sa am o relatie de lunga durata sa ma inteleg bine cu el
de treaba si o sa vedeti mai numeroase dupa ce vb cu mine k sa ma cunoasteti Sociabila ,comunicativa, vesela,copilaroasa, spontana ... dar corecta, nu suport minciuna ,laudarosi, ipocrizia nu caut aventuri vor apreciere asa cum sunt. barbati
sociabila .... de gasca... HI GUYS! AM MARTHA,24 YEARS FROM UK.. AM VERY SIMPLE AND EASY GOING AND WANTS TO ALWAYS MAKE NEW FRIENDS.... SO JUST HIT ME UP AND LETS CHAT. imi place asa cum sunt....naturala distractie
O persoana miniona, insa cu simtul umorului foarte dezvoltat. Imi plac glumele inteligente, nu glumele nesarate( ca sa ma exprim gratios ). Nu suport fiintele infatuate si agramate. Respect si ma port civilizat, pretind aceleasi lucruri. Nu suport minciuna, iar adevarul trebuie spus indiferent de consecinte. Cred ca pentru inceput este suficient. inalta. simtul umorului.......se gaseste?
Intaia data or pagina aceasta, eu sint asistenta medical?, iubesc sa c?l?toresc si sa vad lumea....imi vor o rela?ie frumoasa care sa devin? serioas?, am un b?ie?el de 7 ani care tat?l lui a murit cind a fost mai mic si il iubesc din toate inima....doresc respect, placere in via?a si stabilitate...VA ROG CERERI NUMAI DIN STATELE UNITE SI MESAJE. INTRE VIRSTA DE 29 si 43 NUMAI DIN STATELE UNITE
Libera in cautare de coleg serios....in Franta. ...coasta de azur. To begin with I wish to welcome. :) I wish all good mood. I the lonely woman. I quiet, resolute. I do not play. And I do not wish to be a toy. And I search for long-term relations. I the usual girl. There are intunecat strips in a life, and happen white. But the most part of a life I stay in good mood. Always I try to optimise the work. I do not drink and I do not smoke. I choose a healthy way of life. If I speak something or I do, I can usually explain why so, instead of in another way. (Actually it is possible not always, sometimes the choice becomes on the basis of an internal voice, sometimes it appears erroneous.) I cannot long be angry with something or someone. I very seldom take offence. Very much I love the nature and animals. I like to walk on the nature. I do not understand, how people can lay all the day on a sofa and watch TV. I am always ready to listen to opinion of any person, but I agree with it only well having thought. I seldom hide from people the to them the relation. Placut..... Partener de suflet....si de viata...in Franta ....coasta de azur...nice
Sunt o fire energica imi place sa gatesc...sa calatoresc Discreta, modesta, cu bun gust si simt, stiu ce vreau si ce nu vreau. Totusi, am un caracter puternic, sunt independenta, si nu uit incontro am pornit. Sotul meu nu are cum sa duca lipsa de respect, fidelitate si tandrete. Nu caut aici barbati, caut viitorul meu aliat de viata care stie sa iubeasca adanc o femeie, sa-i fie sprijin uneori, si cunoaste rolul femeiei pe pamint. In plus este dinamic, ambitios, si cu picioarele pe pamint. P.S. Cu multa insistenta rog sa cititi profilul meu inainte de a ma contacta. Las la aprecierea voastra
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii persona simpla nu ma intereseaza aventurile.Imi plac plimbarile pe malul marii.teatru ,cinema ,o Bruneta slaba ten creol ochii intunecati 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa ofere un muc cadou unei fete dragute
sociabila I\'m a very sincere and passionate person, who is just tired of being alone especially in my spare time which I don\'t have very often. I\'m a hard working person who has short and long term goals for myself. I enjoy playing sports and working out when I get the chance. I also like just staying home and watching movies on the couch, but it feels much better when you are watching with someone special. If you turn out to be the one for me. I assure you there will be nothing I won\'t do for the love of my life!! dragutza......restul il vei afla cand ma vei cunoaste dragutz,cu simtul umorului,vorbaret brunet cu ochii verzi,1,70