Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii a€Nu sunt perfecta! Nici nu vreau, nici nu pot!a€ Daca intelegi ceea ce citesti, atunci iti poti da seama daca are, sau nu, rost sa ma abordezi. Daca pozele tale sunt din 1900toamna, intoarce-te in anii aia si cauta pe cineva atunci. Eu traiesc in anii astia si nu ma pasioneaza pozele tale de acum un sfert de secol. E penibil, mai ales pentru un barbat, sa se dea mai june decat este, la fel cum e penibil si sa se etaleze in poze la bustul gol. (Desi bucata asta o pricep: inseamna ca nu are ce arata altceva). P.S. Barbatul ideal? Neaparat carunt. Nu vreau sa poata zice ca eu i-am scos peri albi. P.S. 2 Daca ai simtul umorului esti binevenit, daca nu ... asta e! Voi suspina discret si in tacere. :D P.S. 3 Numele tau trebuie sa fie Gheorghita. Nu am bani sa sterg tatuajul. :D P.S. 4 iubesc Aradul! P.S. 5 Profilul fizic conteaza, intr-adevar, dar numai pana cand vezi ca nu e in situatie sa lege doua propozitii. :D Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa prezinta un muc cadou unei fete dragute
Sint o persoana draguta sincera prietenoasa care isi cauta inca jumatatea My name is Elena I am 27 years old. I can describe myself as a kind, trustful and sensitive woman, I am very romantic, sociable, positive. I never give up and always try to find the pluses even in the sad events in my life. Bruneta,ochi verzi,slabuta. Caut barbat de virsta apropiata dragut care sa isi doreasca o relatie serioasa
sociabila .... de gasca... Sunt o iubita normala din punct de vedere fizic si psihic, echilibrata,romantica, o fire vesela, gospodina zic eu, deschisa spre explorarea de noi orizonturi, cu defecte si calitati , cu dorinta de a cunoaste o persoana serioasa si cu un caracter elegant , pentru a petrece restul vietii in dragoste, siguranta, respect si armonie. imi place asa cum sunt....naturala distractie
nu ma pot descrie singura i never stop being grateful to God for his mercies upon my life and all the experiences that i have been exposed to. I am a fun loving man, jovial, Kind, easy going, lovely and passionate man. I like to have fun, work, travel, Play, and smile. I think of myself as being clever but harmless sunt micuta dar draguta pe cineva cu care sa pot vb
My biggest passion in life is living it to the fullest, following your passions and working towards whatever it is you want out of life. For me this is to finish off my studies (only a year left), traveling to new places and trying new things, like a new restaurant or rock climbing. Even though I love running off to see new things, it is good to know that my family and friends will always be there if I need them. dulce...
Sunt o fata plina de viata,cu o energie inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu foarte inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre indiferent ce subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
cuminte si devreme acasa!!!!:) i am a kind of woman who loves to be honest and loyalty.. am trei picioare....si trei urechi!!!:)))glumesc sa spun ce spune toata lumea ,, ce nu am gasit pana acum " as fi penibila:))).....never say never!
Sunt o fire energica imi place sa gatesc...sa calatoresc "Frumoasa, harnica, desteapa...". Echilibrata, dar pina la un timp:) P.s. nu pot vorbi prin mesaje instant Las la aprecierea voastra
de treaba si o sa vedeti mai numeroase dupa ce vb cu mine k sa ma cunoasteti Am a girl of 24yrs loving, caring obedient and humble still searching for the love of my life, no matter how rich, poor, color or religion all i need is a man of dignity that\\\'s all thanks and God bless as you atingere me with this email address barbati
sociabila Sunt o persoana normala,plina de intelegere,compasiune,urasc minciuna,doresc sinceritate,caut jumatatea mea,un domn intelectual...NU AVENTURA!!! dragutza......restul il vei afla cand ma vei cunoaste dragutz,cu simtul umorului,vorbaret brunet cu ochii verzi,1,70
sunt o persoana energica, vesela, dornica de distractie.. mh..dont know..but my friends would say that im funny and have sense of humour..anyway you can judge later... inalta, blonda, draguta caut persoane cu care sa pot discuta si cu care sa ma pot simti bine....cam atat momentan
am avut tot ce_i dichisit a fost dar nu mai este sa dus in ceruri Implinit ! Un barbat , respectos intelegator iubitor si sa stie vorbi cu o femeie sa o respecte si sa o protejeze. Te astept
sunt o persoana careia ii place sa se distreze si nu ma opreste nimic sa fac lucrul acesta! I'm a woman who is gentle, sweet, cu bun gust and devoted to my future life partner. Believe passion, sex, commitment, trust, mutual understanding, loyalty would be the cornerstone of a marriage. I am passionately looking to building a loving relationship with a deosebit guy. caut barbati cu care sa pot vorbi,intalni si de ce nu si distra!!!
buna tuturor.... I would describe me as easy-going, responsible, confident, family oriented, affectionate, and I have a positive outlook on life. I have a great job, but it doesna€™t define me. Ia€™m always up for anythinga€¦traveling, concerts, movies, relaxing at home, hanging out with friends. If it sounds like fun, leta€™s do it! Ia€™m patient and I dona€™t sweat the small stuff. Communication is a must. Love to laugh and enjoy what life has to offer. I have a daughter and she is my treassure, I believe you really get to know a person by spending time talking to them.so if you think we have that mutual interest, I'd love to hear from you. Have a great day frumoasa:d
simpatik Eleganta urasc minciuna nu suport aroganta sunt un om perfect si asta imi vor si de la persoana de linga mine.Fiti oameni voi toti cei care intrati pe acest site, deoarece nu va,va da nimeni diplome pentru prostie, dimpotriva veti dezamagi sa mi spuneti voi... nu are descriere...ramane de vazut
Sunt o persoana sincera si sufletista dar urasc naivii sunt frumoasa .isteata si devreme acasa dar mai ales modesta.simtul umorului e la purtator.sunt aici ca sa ma laud. insa daca cineva vrea sa ma cunoasca.trebuie sa fie la fel ca mine si un pic mai destept. Las la aprecierea ta O persoana sincera si iubitoare care sa stie ce sa vrea de la viata
Sociabila Just to introduce myself..... I am very honest, have a great sense of Humor(be prepared to laugh so hard), loves to cook, explore the world(travel) or just drive to somewhere that I have never been(adventurous and crazy)), stable as far as I know, have awesome cute kids that I love so much and, passion for cooking(excellent chef), Dance to crazy music(looking for a salsa partner...if you love to shake it then you better hurry up), charming smile(yeah) finally sport fanatic( If you love Tennis, basketball, volleyball and etc...then you are are on the right track). Just looking for friends to spend time and do stuff with. Just moved here and would love to meet new people that share the same interests. Frumos Prietenie
Libera in cautare de asociat serios....in Franta. ...coasta de azur. imi place sa calatoresc, sa ascult, cind cineva vorbeste. Placut..... Partener de suflet....si de viata...in Franta ....coasta de azur...nice
o fiinta plina de viata , un pik cam salbatica, dornica de orice senzatii noi, in cautare de iesiri in aer deschis departe de orice prejudecati Le admir fara retinere pe frantuzoaice au o mare grija de ele,si imbatranesc cu gratie..sunt tonice si emana o frumusete special !! Imi place gandirea si corectitudinea nemtoaicelor,respectul si cuvantul dat Cred in sufletul romancelor,cald si plin de iubire,glumet si plin de viata !! Aceasta sunt EU...trei in unul !!!! cauta-ma sa ma descoperi toata fantezii salbatice
Ne proiectam idealurile iubirii dupa tiparul cel mai simplu, cel mai circa de inaltul cerului, de piscul fericirii. Visam, cu suflet fraged, la povesti de dragoste in care ne daruim sufletul si ni se raspunde cu masura inmiita. Citind cartile cele mai frumoase ale lumii, crestem cu speranta ca destinele inimii ne vor fi simple. Ca vom intalni din intaia iubirea care sa ne tina o viata si o eternitate. Dar, uneori, ne pomenim ca ne traim vietile mai mult in visCe e iluzie si ce e realitate intr-o poveste de dragoste?
nonconformista,atipica Sunt extrovertita, sincera Èa„¢i extrem de mandra.Iert uÈa„¢or dar nu uit nu sunt materialista Èa„¢i à ®mi place frumosul. ÃŽmi plac spectacolele de teatru, concertele Èa„¢i filmele, parfumurile bune Èa„¢i bijuteriile. Asta nu à ®nseamnă ca trebuie sa mi le cumpere partenerul. ÃŽmi place mà ¢ncarea buna. ÃŽmi plac oamenii sinceri. Nu iert minciuna., placut nu-mi plac stereotipurile....deci ce ramane!
Caut o relatie serioasa! nu vor decat sa cunosc un barbat sincer care sa stie sa iubeasca. celor care nu stiu ce-i dragostea si cauta doar sex sa sune la 089.... In cazul in care au disparut barbatii seriosi cred ca voi recurge la relatii cu o iubita Un barbat adevarat si serios!
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in timpul liber sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
I love singing and I am intense. A simple lady , looking for my long lost soulmate that I hadn't found yet till now. Hope I find you here. I am beautiful and sexi. I want the right person.
Plina de viata simpatica ...ma bucur din plin de indiferent ce moment......... am ochi verzi 1,60 cm 56 kg si sunt satena cu par lung sunt comunicativa si doresc o relatie serioasa nu accept aventurile
Doresc sa-mi restaurez viata ın doi cu un barbat sincer stabil si fara complexe! O nevasta deosebita pentru un barbat deosebit. inalta. simtul umorului.......se gaseste?
sunt o fire ff puternica si as vrea sa o am si eu o relatie de lunga de durata vor o persoana serioasa nu mai sant la varsta de amagit..cine vrea sa ma cunoasca e ok nu imi place minciuna.. e bine de retinut bruneta-inaltime1,70,ochii-caprui,parul lung negru eu cat un barbat cu care sa am o relatie de lunga durata sa ma inteleg bine cu el
Sunt o persoana draguta,miloasa,iubesc animalele,sunt geloasa in dragoste,dar si extraordinar de romantica.Imi plac sportul,arta si oamenii speciali,deschisi,care care stiu sa se bucure de viata si care nu au prejudecati. Caut prieteni noi,oameni deschisi,cu chef de vorba si cu idei interesante.
Frumoasa, desteapta si iubareata foc Intr-o scurta prezentare, sunt o persoana simpatica, sociabila, sensibila si educata. Vor sa intalnesc de asemenea, o persoana cu aceleasi trasaturi, in vederea unei prietenii sincere, si de ce nu, a unei relatii stabile. placut
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna I am grown up girl who wants to faurite right life with right man. I already understand this despite my age. Time of thoughtless actions has passed, and that is time to make serious step in this life. That is why I am here blonda slaba cu ochi caprui un domn darnic
Linistita Sunt o persoana joviala, sociabila si cu simtul umorului. Imi place sa calatoresc, sa cunosc locuri frumoase si oameni interesanti. Iubesc caldura soarelui si cea din interiorul sufletului. Caut un barbat educat, care doreste sa se investeasca, responsabil si dornic de a construi o relatie serioasa, o familie. Placut Socializare
Vesela, comunicativa iar daca vrei sa sti mai mult ma poti intreba. Am a very easy going woman I have fear of God in me very romantic I love to go out I like picnic Lucrul acesta se poate vedea din poze. Prietenie,distractie si eventual o relatie.
simpatica, gospodina, vesela... im ok looking and i am on here looking for my dream partner who will care for me and treat me like a woman who won't cause me shit in our relationship and won't cheat on me because i have been cheated on lots of time barbat necasatorit, inalt, cu simtul umorului.. relatie stabila bazata pe INCREDERE, respect si IUBIRE... Cer prea mult?
Ich bin eine Frau Nett, ehrlich, aufrichtig, aufmerksam, treu, ich möchte echte Gefühle teilen, wendet sich an die positive, die gute Laune und die Empathie. Mit Werten des Respekts, gerechten Teilens und menschlicher Wärme. Ich möchte Menschen mit den gleichen Qualitäten kennenlernen, nicht egoistisch oder skurril, die ihre Vergangenheit gegraben haben und bereit für die Adventszeit sind Gibt es die große Liebe noch? Ich suche immer noch nach der Antwort auf diese Frage, die jeder fragt, aber ich fange an, es leider zu bezweifeln. Wie du wahrscheinlich schon verstanden hast, suche ich nach einer ernsthaften Beziehung und vor allem stabilen ... Wenn für dich Frauen Sammlerstücke sind, danke für das Unterlassen, wie jeder
Sunt.comunicativa Greu de vorbit cand e vorba de mine... Sunt optimista pana in ultima instanta sociala mai tot timpul. Nu-mi place niciodata solutia de mijloc,tind mereu catre o extrema sau alta.M-a ghidez mereu dupa motto-ul"Totul sau nimic". Ar mai fi atatea de spus...dar ca sa inchei intr-un mod dragut, zic asa in mare parte ,i-mi place asa cum sunt , nu sunt frustrata , am incredere in mine . Desi am fost dezamagita de numeroase ori in viata , inca mai am resurse . Acum sa vad optiunea ta ,tu cel care citesti descrierea . Sexy Diverse
cunoaste`ma si vei vedea! Nu o sa ma descriu pe mine...o sa spun ce imi doresc... Un om deosebit, simplu. Nu modestia il aseamana mereu, ci simplitatea de a fi diferit: de a sari mereu in sustinerea altora mai nefericiti decat el, de a avea o educatie aleasa si a respecta pe ceilalti in orisice conditii, de a straluci intelectual, de a dovedi caracter si, nu in ultimul rand, de a fi om. Cam la asta se rezuma simplitatea astazi: omenie. Si, pentru ca este din ce in ce mai rara, a ajuns deosebita. Multe fiinte, putini oameni.. placut distractie