SUNT O PERSOANA SOCIABILA ? IMI PLACE SA SPUN PE FATA CE AM DE SPUS SI RESTU RAMANE SA NE CUNOASTEM CU MOMENTUL e atat de usor sa scrii de bine despre tine......DAR.....atat de greu ca ceilalti sa te accepte!...e necesitate doar de........ATAT DE MULTE....... SUNT O PERSOANA ACEPTABILA si draguta UN BAIAT SERIOS si destept sa am ce vb cu el
sincera,fidela,interesanta Uneori... viata ne ademeneste cu un vis... dar ne omoara cu realitatea ... - uu baiat cu care sa am o relatie serioasa cu care sa fie si o posibila casatorie
I\'m very Cheerful girl with open heart. I prefer active lyfestyle. I am family-oriented girl, who wants to love and to be loved! I hope, that this my little but very sweet dream will come true one day! Pai...nu ma laud...nush...imi place zambetu meu :)) momentan imi caut telecomanda :((
I am a beautiful woman who has made her Mark in this world and now I'm only after finding my true love to spend the rest of my life with someone special. Looking for a stable man that means you are not homeless you pay your bills you don't care about drama you are caring an nice to others. Preferably you have.to live here in USA.
Asa sunt eu si-n pielea mea ma simt cel mai bine.Asta sunt si nu comenta...uita-te la tine.Eu asa sunt si asa voi ramane...daca ma placi e bine...daca nu ...obisnuieste-te fara mine...
Sant o persoana onesta, sincera in cautarea unui barbat care stie sa aprecieze o femeie. tutta da scoprire.....in tutti i sensi....sono qui solo per sesso Frumoasa zic eu Un barbat care este ambitios, frumos care stie sa resfete o prietena si necasatorit
O zi in care nu rid,este o zi pierduta,cea mai buna medicina.Nu i-mi plac oamenii prosti si insensibili.I-mi plac glumele dar si seriozitatea,cind trebuie.
VREAU SA MA KUNOASTETI VOI Invata sa iubesti sufletul ,nu doar fizicul ! " Nu ma intereseaza sex ,aventuri s-au situati materiale,imi vor o familie,deoarece ador viata de familie,unde doresc sa gasesc, echilibrul,armonia si stabilitate "! SEXI SI INTELIGENTA SA KUNOSK PE CN KARE SAMI OFERE IUBIRE NIMIK MAI MULT
Daca aveam acum 20 de ani mintea de acum,cu siguranta altfel s-ar fi aranjat viata mea. Sunt un om cu bune si rele,poate prea sincera pentru multimea in care traim. Cred ca am ajuns in acel ocazie al vietii mele,in care sa imi recunosc macar mie insami ca viata inseamna mult mai mult,decat:compromisuri,renuntari si suferinta.
I am very charming and cheerful person and I think that everything that is happening in this life is for the better because you never know where you can find something and where you will lose, do you agree with me? I am very calm and peaceful woman and I think that my heart is full of such big love which I want to share with my loving person and because of this I am also very kind and sweet lady. I don't give up in hard moments and I think that every day is full of different surprises and we need to be ready for them if we want to be happy and if someone calls me a lucky woman, I know that I am hardworking person and everything what I have I got it putting efforts and my desire in it!
Sunt o persoana sensibila calma,intelegatoare ,serioasa I am hard working, caring and loving woman, my friends say I have humour too. Caut o relatie serioasa nu aventuri
Sunt timida dar ma descurc Eu lucrez in Spania -Valencia de 14 ani. Vin in RomanĂa numai in vacanta. .Sant o femeie libera si independenta .Caut un barbat asemanator. situtiei mele .Nu vreau relatii la distanta nici aventuri de-o vara .. :-) Un barbat sau un baiat care stie sa aprecieze o femeie sa nu o insele sa nu o tradeze si totusi daca fata investeste niste sentimente intr-o relatie sa investeasca si iubitul de viata acelasi sentimente
Ma numesc Rodica,sunt o fire comunicativa,vesela,ambitioasa,sincera...
Pentru cei interesati,intrati in privat :) Cand ma gandesc la frigul de afara, La stelele cu chip de portelan, Nu inteleg de ce astept in gara Rapidul ce opreste intr-un an Doar intr-un loc neinsemnat pe harta, Cu felinare sparte si-un peron Pe care rataceai tu altadata Cu rochia turcoaz pe sub palton. Stau si ma mir cat e de scurta halta Pe care-o faci in zori la poarta mea... Cand sa mi-aleg penelul, s-ascut dalta Sa desenez pe tren adresa ta? - Tu vezi, iubire, se contracta momentul Dar am ramas acolo pe peron Imbratisati la fel ca-n anotimpul Primei iubiri. Al rochiei cordon Ma tine-n visu-acesta prizoniera La fel de subtire ca bratul tau, Acest spectacol e o premiera... Ai vreun regret? Imi spui ca-ti pare rau? Adu-mi un argument care sustine Sincopa dintre straniu si firesc Si-atunci cand nu-ti mai amintesti de mine, Invata-ma sa supravietuiesc! Constitutie normala,aspect fizic placut. Sunt in cautarea sufletului pereche,un om sincer,cald,serios,comunicativ si fidel.
sunt o fire linistita ,calma buna sufletista imi place sinceritatea . I'm a loyal and loving woman who only seek for some love and attention from a caring and loving man... placut un barbat asa cum sunt eu.
Plictisita dar iubita,linistita dar fericita,frumoasa dar capoasa asta_s eu si nu imi pasa. CAUT UN BARBAT DE ACEEASI VIRSTA SI CONDITIE SOCIO ECONOMICA, DAR MAI ALES SA FIE DIN ZONA MEA.NU AM ABONAMENT..........DECI NU POT CHATA DECIT CU CEI CARE AU EI ABONAMENT.II ROG PE CEI CARE NU AU..........SA NU INSISTE PT CA NU AM CUM SA I CONTACTEZ.ID UL MEU DE MES ESTE:pelegrinul65.VA MULTUMESC.P.S. NU CAUT AVENTURI SI NU RASPUND CELOR FARA POZE. cand iubesti nu trebuie sa te uiti la frumusete ci sa vezi daca are suflet un suflet bland
linistita....iubitoare what i can say ? i are a natural woman without pretensions too big, but maybe love for family, music and literature are what I characterize placut un barbat iubitor intelegator curat
Sunt o persoana :sociabila,descurcareata,sensibila,romant-ica,intelegatoare,respectuoasa,iubitoare de animale si de natura,desteapta,si cu un suflet bun si un caracter puternic,sincera Frumoasa,desteapta si devreme acasa! Locuiesc in Satu Mare! Profilul meu fizic il descriu in felul acesta:sunt frumoasa,am parul blond,ochi albastri,inaltimea mea este de 1,60cm nici prea grasa nici prea slaba Persoana perfecta pentru mine ar necesita sa fie:inteligent,iubitor,romantic,intelegator,glumet,sensibil,puternic,sincer,frumos,cu un suflet bun,si sa fie acel om care nu renunta la persoana pe care o iubeste,calm ,rabdator,si aiba in jur de 70,79kg
pai nebuna de legat....pericol daka beau cola.....am o potenta iesita din comun....urasc oamenii mincinoshi....cred ka nimik nu ma supara mai tare decat sa ma minta cineva in fatza...nu-mi place sa ma folosesc de cei din jur...ma consider o persoana normala si o prietena buna pentru cine merita!!! pai nu stiu ce sa zic...is multumita de felul in care arat cred ka toti ar necesita sa fim....nu-s adepta curelor de slabire etc etc....is de parere ca fiecare ii frumos in felul sau si sa fim seriosi....frumusetzea exterioara ii trecatoare...ramane cea a sufletului nu?? pai kaut prieteni de peste tot ku care sa tzin legatura,sa povestim:*
My character is very nice and positive. My life is really full of great amazing events. And I hope that meeting you will be a new great amazing event in my life. I am very positive person. I am a sophisticated lady. My life is bright. I want to share it with the person I love. I am adventurous. I am open for new events in my life. In general I am fun-loving person and I like doing many things.I want to be happy with a man who knows how to love and I know I will make him a happy person. pe EL
imi place muzica,dansul,fotbalul,distarctiile cu prietenii, nu sunt punctuala la inatniri... My biggest passion in life is living it to the fullest, following your passions and working towards whatever it is you want out of life. For me this is to finish off my studies (only a year left), traveling to new places and trying new things, like a new restaurant or rock climbing. Even though I love running off to see new things, it is good to know that my family and friends will always be there if I need them. blonda ,ochii albastri, 165cm, prieteni noi
Be the best and fuck the rest! Simple,honest and friendly African woman in.pursuit for friendship, love, happiness and long-term commitment leading to marriage
Sunt o fire calma, linistita, cu preocupari diverse. Imi plac calatoriile, atat in tara cat si in strainatate; de fapt imi place tot ce este frumos si de bun gust. Cumplit de pozitiva, sincera, directa, inteligenta, romantica, copilaroasa, glumeata si zambitoare. Urasc minciuna, prostia si ignoranta. caut un baiat dragut, simpatic, cu bun simt, fara vicii, crestin ortodox
serioasa in cea ce spun si sigura pe mine I am a dreamer and I have a sense of humor. I think it also shows that I am open minded, opportunities come from all directions and you never know where you might meet your next best friend or lover.Life is exceptional and I like to wake up feeling excited of what the new day brings, even if that means bouncing off the planets. Imagine opening your eyes each and every morning and smiling at the thought that this new day is completely different and brings new excitement, and that the person you're with feels exactly the same way. I'm fairly normal and like to be considerate, respectful and caring but you never know if you get me on a bad day zic eu frumusica pe placul vostru nu caut nimik exceptional prieteni
fiecare zi imi aduce cunostinte noi..despre mine:P Sunt in zodia leu . Pot spune ca sunt o fire calma, intelegatoare, glumeata si o buna confidenta . Parerea mea este ca totul se bazeaza mai intai pe intelegere si incredere. sa spunem..atletic:) cineva cu care sa imi placa sa imi pierd timpul:)
Sunt o persoana deschisa imi place sa colatolesc sa cunosc persoane serioase dornice de o relatie lunga.. Ma numesc Rusu Oana Alexandra am varsta de 19 ani m-am inscris pe acest site de a imi face prieteni si pentru cei care vor sa stie mai multe despre mine va astept in privat. Placut O relatie serioasa
'si te iubesc cu mila si cu groaza, ca un nebun de alb ce captureaza regina neagra pt vesnicie, iubita mea cu f mari probleme' .. momentan ma aflu in Coventry (plecata din Buc). despre mine sunt o combinatie intre un copil si un om matur .. ofer multa atentie si afectiune si asta ma stabilizeaza cel mai mult cand si primesc .. sa zic fara minciuni?! imposibil nu?! dar eu nu o sa te mint .. mi-am dorit mereu un tip calm si pozitiv dar nu prea am avut parte decat de opusul .. rad si imi place sa te fac sa razi, acum nu stiu daca am sa iti nimeresc tipul de umor .. si intr-o lume in care multimea isi pierde valoarea ma intreb daca o sa mai gasesc o pers decenta langa care sa 'imbatranesc' poti sa imi spui de unde incepe increderea? nimic in mod deosebit...
totul sau nimic M-am nascut in Arad. Sint in Statele Unite de tare mult timp si pot sa spun ca am tot ce imi doresc cu exceptia unui coleg de viata. Am doi copi casatoriti care au familia lor si nu locuiesc cu mine. Sint alergica la animale si nu am fumat nici odata deci nu pot sa fiu cu nimeni care are animale acasa sau cu cineva care fumeaza. Iubesc viata si imi place sa o traiesc din plin. Imi place sa calatoresc, sa dansez, sa merg la restaurant si sa incerc tot felul de mincaruri. Nu sint intersata sa gasesc pe cinva pentru distractie, placere sau pentru o noapte. Vreao sa gasesc un om serios de familie, o persoana inteligenta cu intenti cinstite si serioase. Ma intereseaza sa gasesc un barbat care apreciaza si respecta femeia. Sint o "optimista" si imi vor sa gasesc un "optimist" nu un "realist" care sa insiste in a-mi spune ce este rau cu mine pentruca nu poate minti. Eu prefer sa aud si sa vad lucrurile bune si sa incerc sa uit de realitati. placut un om cu caracter
Sint o prietena simplÄ zic eu destul de vesela imi caut fericirea Imi place sa fac mincare plimbarea imi place stau pe internet nu mult nu am rabdare nu ai poza nu ma aborda