sunt o persoana foarte romantica sociabila unt aici pe site pentru a-mi gasi jumatatea insa cer neaparat sa fie doar din judetul prahova barbatii casatoriti si care vor sa ma prinda in mreje sa se abtina pt ca imi dau seama !! constitutie ok buze groase sani voluptosi roscata ochi caprui un barbat deschis fara obligatii pt o relatie de lunga durata doar din jud prahova
sunt o tipa normala...ma caracterizeaza in primul rand sinceritatea:D Imi place sa rad ,sa calatoresc,sunt o persoana vesela simpatica ....zic eu..nu? tu ce zici?:D ceva special...
ok Imi doresc o relatie sincera, profund, de dragoste, pas cu pas... O relatie cat mai sincera si solida.Si daca si tu esti sincer,intelept,bogat sufleteste, eu sunt aici super ok sa fie la fel de ok
Deosebit de curioasa What I am seeking for is a long term relationship that will lead to a marriage based on Love, mutual respect, and understanding. That is how I see the future. Atletic Distractie,fun.
imi plac distractiile,imi place muzica,dansul si imi plac extra mult hainele Sint blonda am nuante de argintiu,sint vesela am simtul umorului dezvoltat,imi place tot ce-i bun in viata si viata in sine,muzica,dansul bancurile savuroase,plimbarile gatitul si mincarea buna,un pahar cu vin!!!etc. pot sa spun ca arat bine...:d
come and meet me!!! Well,i am Vera and i am looking for nice man with sense and h amour, respectful loyal caring, honest. sunt...normala.. ...caut barbat....frumos!:)
sant o persoana simpla Sunt o nevasta sincera calm calm, zambet moale, onest. slabutza un barbat sincer care sa isi doreasca acelashii lucru ca si mne,o familie.
sensibila Despre mine... Vreau un barbat care sa nu imi aduca un buchet de trandafiri de ziua mea...ci sa mi rupa o floare de pe strada intr o zi oarecare si sa mi o puna dupa ureche...un barbat...care sa ma gadile...sa ma ciupeasca...sa mi puna piedica pe strada...un barbat care sa nu ma judece dupa aparente...vreau un barbat care sa ma opreasca cu un sarut atunci cand vorbesc mult si aiurea. cine ma place ma place asa amicitie
o persoana Unica!! i am looking for a real perason who is interested in going out and love to have some who know how love and to treat a man i wish i wish you all the best and ..... to you all ... ask me what everthing you want to know and dont atingere me if you know you are not serious byeee un fizic f frumos .. dar depinde de ce gusturi aveti ;) pe mine .. la masculin !
hmmm.... I am tender and gentle, sincere and honest, very feminine and sensuous, sexy and passionate... I am very romantic, open-minded and a one-man woman. I am family-oriented, loyal and trustworthy. Very giving, supportive and caring. I consider myself a sweet girl with a soft personality. I am confident, serious (but with a sense of humor) and I'm mature enough to have a family of my own. I love life, love children and I am looking for a serious, kind, honest man for marriage. I would like to meet my true love and best friend, someone who shares my temperament and interests. I want to give everything to my singular man as a woman, wife, friend and lover. I am ready for a fundamental change in my life and I hope to facute a strong, harmonious marriage based on love, spiritual closeness and mutual understanding. I believe I will make a very loving wife for you! tot aia... da....
sunt o persoana sociabila,imi place sa comunic. I have a great sense of humor, A warm personality and people say I am easy to talk to and comfortable to be around. I try to learn new things daily because it keeps me enlightened about life. I believe in the old fashioned manners, kindness does matter. I am funny, passionate about things I believe In. I do believe in the golden rule, do unto others as you would have them do unto you. Love your neighbor as thyself. Trust, Honesty and Understanding is very Important to build a good relationship and friendship. If you like to hike, fish, garden and cook. Need someone to talk to and have a good conversation with.. Please drop me a line nu f inalta,cu parul castaniu inchis,ochii caprui spre negrii......... in cautare de prietenii
Buna sunt o fata draguta,de gasca,cu simtul umorului.Daca vrei sa afli mai numeroase despre mine contacteaza-ma.Pupici Prefer sa ma descriu doar unei singure pers dak o sa fie pe acest site cu siguranta va afla totul despre mine Caut sinceritate, prietenie adevarata... cam atat.
las pe altii sa aprecieze Sunt o fire vesela ,sociabila,dornica de a cunoaste oameni asemeni mie! BETON... Iti inchipui sotia din zodia Fecioarei ca pe o creatura pura ca zapada? Iluziile tale sunt pe cale de a fi spulberate.In primul rand coloana ei vertebrala e facuta din otel inoxidabil.Are toate vicleniile si armele necesare, inclusiv hotararea de a-si cauta fericirea, oriunde s-ar afla aceasta. Daca pe acest drum se intampla sa dea peste ceva spini, nu va lesina si nici nu va striga dupa ajutor.Este singura prietena din zodiac care poate fi mortal de practica si divin de romantica in acelasi timp.
Oamenii simpli insa educati , ma atrag; viata simpla si cit mai aproximativ de natura are importanta pentru mine; sint vegetariana (pentru ca suferinta animalelor ma intristeaza insa respect alegerile celorlalti oameni. Religia nu ma intereseaza pentru ca separa oamenii. Celor interesati doar de performante financiare sau materiale , le recomand sa nu ma contacteze. Traiesc modest si sint multumita. Nu ma intereseaza acumularea materiala decit in limita celor necesare in mod decent.
Sunt o persoana normala, dornica sa umple golul din viata ei, vreau sa renunt la singuratate intr-un cuvant vreau sa traiesc cu adevarat! Nu stiu daca am sa gasesc aici jumatatea dar macar incerc.....!
Feminina,sensibila,pasionala,cu simtul umorului , caut un barbat ,dragut,inalt,cu bun simt si care sa stie sa respecte o femeie,adica,un adevarat "gentleman",daca exista asa ceva ,si crezi ca tu esti acela,contacteaza-ma!
Nu supert minciuna,,ofer respect,si cer aceelasi lucru, Neinteresanta pentru drumetii fara tinta, aspiratii si pasiuni, pentru lenesi, fricosi relevanti, minti cu fracturi de logica si alte categorii asemanatoare. Ma amuza la superlativ oscilatiile oamenilor, frica lor de maine si barbatii...incitati pe mai multe...,,meridiane''. :) Tintesc un om cu un ambalaj pozitiv si suspensii cerebrale, care nu se regaseste in majoritar si care are ceva de zis. Care stie, vrea si POATE. Si, daca e, prin evidenta, pretentios...reverenta! Mostenesc increderea ca moneda de schimb si cuvantul - in loc de semnatura. Ador ciresele si scaldatul noaptea. Ah, port tocuri. Alteori ma plimb desculta...Sunt alandala cand vreau eu si pot fi cea mai frumoasa pentru cine vreau eu. Nu caut nimic, nu dau haotic din coate pe nicaieri. Dar...voi pastra ceea ce voi gasi. Cred in iubire. In respect si in zambete nefortate. Si nu ma tratez..... :) PS: am 37 de ani, si nu 33....am facut o greseala la editarea profilului, pe care din pacate n-o mai pot corecta... Nu sunt frumoasa ,dar cred ca mai mult conteaza frumusetea sufletului, Relatie de lunga durata
miniona,supla ,sensibila Aprecierile se fac cand deja doi oameni se vad si se cunosc. dragalasa cnd am sa il gasesc am sa stiu.acum nu imi dau seama ce vreau de fapt
O femeie care isi doreste sa fie cu cineva din suflet!Nu din obligatie,nu din plictiseala sau din disperarea de a nu fii singura! Sunt o fata simpla si serioasa care doreste sa isi intemeieze o familie. Nu ma intereseaza aventurile. Am nevoie de un suflet bun langa care sa imi petrec restul vietii. Placut.Tu ce zici? Un barbat dragut,placut ochiului,un barbat bland placut inimii.Prima cerinta este o bijuterie,dar cea de-a doua este o adevarata comoara.
sunt o persoana in general sociabila Sorry guys, this is me now, and I only respond if you are familiar with the German or English language!!! I have been testing someone and now I guess it's not worth the GAME anymore!! However, if you have a PIC' and you do not look like a PIG, then I might respond to you... Sure, it's the INSIDE of you which counts, but my eyes love beauty, so please respect that and don't waste my time! I know what I want, and it is "ALL or NOTHING!" I do not walk this Earth for the first time neither am I unconscious of the infinite Universe... LOVE IT OR LEAVE IT...You are about to meet a true HUMAN BEING and I came with the OLD CODE!!! Life is not a coincidence, it has a PAST and a FUTURE, and you are the WRITER of your own SCRIPT! Walk in PEACE and embrace the LIGHT!!! NAMASTE las la aprecierea voastra nu caut ceva anume!!!!!!!!!!!! ...intelegeti voi!!!!!!!!!!!!
sunt de treaba cam nebunatica.imi place tot ce e nou la moda.plina de viata si dispusa oricand poi sa spunem ca sunt prietentioasa,capriciasa,distractiva sunt roscata,ochii caprui,inaltimea de 1.61,51 de kg.si sunt super simpatica caut un tip cu bun simt,sa fie frumos,bine facut,care sa stie cum sa se poarte cu o fata
ehh uita-te si vezi Draguta, plina de viata, responsabila, independenta, sanatoasa fizic si psihic dar putin ,,dezechilibrata", in cautare de echilibru, 160cm, 67 kg, fumatoare de categorie medie dar zilnica, consum alcool moderat si doar ocazional, divortata, fara copii, imi plac animalele, plimbarile si imi doresc sa fac bungee jumping si sa sar cu parasuta. Caut un partener: sanatos fizic si psihic, aspect fizic placut, ingrijit, fara antecedente penale, fara vicii de sinteza, independent financiar, apolitic, nereligios dar spiritual si mai ales compatibil in mare masura. Sa fie cu noroc! mai ma gandesc
o fata normal cu numeroase curiozitati I am someone of simple to discover I would like to meet sincere respectful people having the head on the shoulders and to be here for a familiar objective to mine the one of research the soulmate or to be friends placuta spun eu oameni draguti cu care pot purta un dialog
Sunt putine de spus,mai numeroase de vazut!!! o persoana linistita cu simtul umorului,simpla imi place sa trec prin viata neobservata,de aceea am ramas singura,mi-ar place sa gasesc o fiinta linistita ca si mine sunt ok!!! cit mai mult zimbet
...calling all angels...i need you near...to the ground... Las la aprecierea celor care doresc sa ma cunoasca,daca stiu sa aprecieze,evident!!! :-P all of my life i've been waiting for...
pasionata de calatorii.... Uneori privim prea mult inspre trecut si poate inca ne mai doare...Alteori,ne este teama sa privim spre viitor de frica ca ranile sa nu se redeschida...Dar daca nu risti...nu vei stii niciodata ce ai fi putut castiga...daca totusi ai fi incercat..............................oare asa sa fie??? IUBIREA E TOT CE DORIM , IAR IN FINAL E TOT CE AM AVUT . DACA EXISTA UN SENS AL VIETII ... ATUNCI EA ESTE SENSUL , DACA NU ... EA AR NECESITA SA FIE . SA IUBESTI NU E NIMIC , SA FII IUBIT E CEVA , SA IUBESTI SI SA FII IUBIT E "TOTUL" . "A IUBI NU INSEAMNA A NE PRIVI UNUL PE CELALALT , CI A PRIVI AMANDOI IN ACEEASI DIRECTIE ...in viata trebuie sa inveti sa citesti printre randuri si oameni . Sa citesti printre vorbele lor si chiar dincolo de ele . Uneori un oftat povesteste mai mult decat un roman-fluviu , o privire - mai mult decat o biblioteca !!! placut..... ceva deosebit...nu stiu...
Sociabila, ambitioasa si dornica sa incerc indiferent ce .. Sunt suficient de simplu, natural, care ii plac lucrurile simple in viata Placut Un barbat dotat .. si inteligent
i like talking to new friends,swimming,dancing,singing,and listening to music but don't be afraid to talk to me okay? c ya. every moment is another chance timpul pierdut..
dulce;)/sweet;) sant o persoana care imi place sa fiu respectata si sa am cu cine vorbi. nu imi place ignoranta ,prostia si minciuna creola/dark-skinned un tip cu suflet.../a guy with a soul
ce sa va spun eu meey?va las pe voi sa dezcoperizi!!poopl voy!! Sunt o sotie trecuta prin viata, cu griji si nevoi, inca tanara, in vigoare si cu sperante. blonda,1,70cmh, ochii verzi. in cautare de prietni !!!
sunt o persoana sincera,intelegatoare...stiu sa ma fac placuta ...si ies fara nereguli din orice situatie. Je suis une femme sincère calme douce souriante gentille honnête etc. 1,65...par lung ..saten inchis,creata,ochi albastrii,buze senzuale;)... pai nu caut ceva anume...dar daca tot sunt aici caut mai multi prieteni...dar din aceea directi ..fara vb ascunse pe la spate...intrucat prietenii pe care ii consideram adevarati sau dovedit a fi cu timpul niste falsi..:-