sunt genul de persoana care nu regreta cand face ceva.. imi place sa simt distractia , placerea , sa am cati mai multi prietenii sa ne distram toti sa tinem legatura .. cam atat "Doar in prezent traiesc si vreau sa fiu Caci primavara -mi ride in privire Un anotim uitat mi ai readus Bine ai venit tirzia mea iubire. Ramii aici,tu dorul meu nespus." arat bine cred la varsta pe care o am si sper ca si peste 20 de ani sa ma mentin caut prieteni baieti si fete care vor sa ne intanlim variate activitati sa mergem in calatori etc ..
simpatica I am seeking a man whom will love and share my whole life with.A man who love sex as i do and who is also understanding. placut baieti & fete prietenie
Sunt din Bucuresti va rog elegant nu mai scrieti din toata tara ca nu sunt interesata sa imi pierd timpu sa va raspund la mesaje I am open minded,friendly,caring, lovely,honest, considerate,faithful and have real good sense of humor. My favorite hobbies would contine the outdoors,and all kinds of sporting activities,hiking,day trips,movies, cooking,and most anything that makes both partners happy
Hi Am Edith 33 years , single and lives in south Africa , and works in A Company that export of flowers to many countries , well you will know much about me when you get to mangaiere me ? nimik fascinant sa imi fac prieteni care oreste aici ma gaseste si fete si baieti:*:*:P:P:D:D
Iubesc viata ,oamenii si natura..Urasc falsitatea ,minciuna si egoismul..Consider ca in viata prioritara este familia si credinta in taria ta . Pun pret pe calitatile morale si prieteniile sincere. Sunt bisexuala....caut fete dragute sa ne cunoastem...
Buna sunt Francisca din Bucuresti sunt o persoana sincera o buna gospodina si in primul rand o fire vesela I am hard working, caring and loving woman, my friends say I have humour too. Am 1,60 bruneta cu ochii caprui par saten slabuta Caut un barbat care nu bea sa nu fie gras poate avea copii sa fie bland glumet
Serioasa nascuta crescuta in Bucuresti
Am 1 baiat de 16 ani
Linistita. Introvertita O zi in care nu rid,este o zi pierduta,cea mai buna medicina.Nu i-mi plac oamenii prosti si insensibili.I-mi plac glumele dar si seriozitatea,cind trebuie. Grasa Prietenie Relatie de lunga durata
Buna,sunt Nicoleta am 20 de ani sunt din Bucuresti dar m-am mutat in Danemarca,
Am un baietel de 6 luni si sunt singura
let's talk poti sa o faci tu...sa imi trimiti si mie aprecieri tu sa imi spui :p iteresat de of?
o nevasta plina de viata dornica de a-mi gasi un partener de viata Sunt sincera,urasc minciuna si nu cer mult de la viata! miniona ,fizic placut un barbat din bucuresti ,liber fara abligatii cu varsta intre52 si 60 de ani
CAUT DOAR SOCIALIZARE CU CINEVA DIN BUCURESTI DE VARSTA MEA CU POZA IN PROFIL. CASATORITII CU COPII SA NU MA DERANJEZE I am a very simple and honest lady.My nature is very peaceful been romantic at heart l wanna share it with a very simple and honest man.I careless about distance and want a man who has a very good sense of humor towards a long term relationship leading to marriage. Discutii amicale cu persoane cu bun simt!
Buna sunt ely din Bucuresti . Ilfov .caut o relatie serioasa eventual casatorie Es gibt keinen bequemen Weg, der von der Erde zu den Sternen fï ¿ ½hrt. Placut Un domn fara obligati.si fara vicii
corina operator calculator (jurista) Bucuresti caut simpli amici de conversatie pe net (eventual prieten, iubit)si vazindu ne in timpul liber fara a pune accent pe profilul fizic al tipei acceptand o asa cum arata ci doar pe ce putem vb ochii albastri, roscata, 1.76m Prieten cu virtsa inre 40-46 ani inaltime 1,70-1,80m si care nu pun accent pe profilul fizic al tipei ci pe ce putem vb si sa ne acceptam asa cum aratam
O Scorpie....an old one.. hola,,,,nu ma pot descrie singura,dar poate ca cineva va descoperi cum sunt.va urez noroc la toti. Bine conservata. Un barbat din Bucuresti cu ceva mai multe"simtaminte"decit:..hungry,horny and tired.
sunt asistent medical
sunt din bucuresti
am 44 ani
necasatorita
fara vicii
fara copii My biggest passion in life is living it to the fullest, following your passions and working towards whatever it is you want out of life. For me this is to finish off my studies (only a year left), traveling to new places and trying new things, like a new restaurant or rock climbing. Even though I love running off to see new things, it is good to know that my family and friends will always be there if I need them. satena cu ochi caprui parul saten mediu
constitutie bunicica
prefer sa ma caracterizeze persoana in cauza
sunt o persoana sensibila imi place viata de familie nu mi plac aventurile
dorec o viata fericita plina cu bucurii alaturi de barbatul ideal domn intre 45-50 ani
aspect fizc placut
fara vicii
un adevarat gentelmen o persoana romantica amabila sensibila care i place viata de familie
Tanara simpatica in cautare de barbati manierati care ma pot vizita in Bucuresti Tineretului Piata Norilor So often when we realize that all of our existence is longing to be in a couple, to meet the right person and just enjoy the happiness we all long for, i realize that we often think of what this relationship or this person will bring into our life- passion, tenderness, a reason to wake up, yet now i believe that first you have to feel the need not to take but to give, and only now i came to the stateb in my life when i know for sure what i have to offer, i am not searching anyone to complete me, to make my life fuller, I am not looking for my other half, as i believe we all separately already whole, already complete, and relationship is a solid U of two worlds that cherish the power of interaction 1.67m 45 kg sani mici fermi
Fund bombat
Mon nom Mariya à moi 34 ans. Je veux trouver l\'homme avec qui moi pouvait vivre la vie heureuse! Buna ma numesc oana sunt casatorita ...caut sex barbati da si fete as dornica sa cunos sexu si intre fete Sex distracti
hm...nush ma vedeti in poze...numai ca sunt extraordinar de sensibila cica...plang din orice...si in acelasi timp si tupeista...cam ciudat nu?:)) bunaziua numele meu este maria ruby prietenii imi spun ribby sunt mumoasa si modesta :P joking un printzisor...mumos...nemaintalnit:P
Sunt o persoana sufletista,romantica,iubitoare I am here only with serious intentions.I want a real meeting and not a virtual relationship. I am active, attractive, sociable and interesting lady who is always smiling and who is always ready to discover the world. I can be spontaneous, adventurous and risky but all the time I remain honest, reliable and trustful. I am definitely a one-man-woman and I am looking for sincerity in a relationship. Cheating is taboo for me. I am not a teenager and I am looking for serious attitude and not for flirting. If I see and feel that you really love me, I will show you heaven number nine and make you stay there forever! I like laughing and having fun with my friends. I like creating something new and enjoying life. I am a goal-oriented wowoman knowing what she wants so I also like reaching new levels and developing my abilities nu am de ce sa ma plang o relatie normala....
iubirea este cea mai mare minciuna pe care mintea omeneasca a scornit-o! in plus, barbatii sunt vanatori si femeile......visatoareee, in nici un caz ce v-ati gandit voi :)
sunt firul de nisip purtat de vant... Vesela, vreau sa traiesc frumos fiecare clipa. Imi place sa cred ca varsta este doar un numar, de aceea sper ca mai poate fi posibil sa intalnesc partenerul potrivit. Las pe altii sa ma caracterizeze "te caut darz si fara de folos/esti visul meu, din toate cel frumos/si nu-ndraznesc sa te dobor din cer gramada"
Intotdeauna am iubit pacea. Bunaa caut prieteni seriosi din Romania cit ?i italia.ne putem scrie pe nikymiky71@yahoo.com. Ciao cerco amici seri da italia e Romania.possiamo scrivere su nikymiky71@yahoo.com. concluzie inalta
cu parul saten Caut un barbat temator de Dumnezeu.
Simpla in cel mai complex mod...Timida cu un tupeu fantastic,,,Energica intr-o lene notorie...Zapacita in cel mai serios mod..Pesimista in cel mai optimist mod,Rea dar totusi Buna,,,;) open-mind if you want to know more about me,look for me acceptabila...dar in mod sigur stiu k il am pe vino-incoa.//;) relatii...
Greu de vorbit cand e vorba de mine... ar fi atatea de spus...sunt o persoana emotiva, afectuoasa, iubitoare, ambitioasa, optimista, sociala...si lista poate continua... Sociabila ,cu simtul umorului, serioasa,sincera, corecta Bineinteles ca toata lumea (inclusiv eu) vrea sa schimbe ceva la ei insisi, insa eu incerc sa reduc numarul schimbarilor pe care as vrea sa le fac la mine, pentru ca totul porneste din mintea mea :) Caut o persoana care sa se ghideze dupa motto-ul ---totul sau nimic---... sa fie iubitor, ambitios, optimist si mai ales un pic nebunatic :D
sincera,educata,sensibila,loiala,extrem de statornica,zambitoare,religioasa in limita bunului simt ,traditionala, am 32 years old single with no kid and never been married before,am 5.6ft, have hazel eye colour, inca atragator un barbat ,exemplar de aleasa moralitate ,iubitor ,intelept,sincer,care doreste o mica familie si prietenie pana la sfarsit
I come out as a strong woman with a great sense of humor, loyal, humble, honest, caring, devoted & most of all understanding person. I enjoy reading good books, swimming, fishing, horseback ridding & playing Tennis & Golf most on my weekend gate. I don't seek much in qualities in whom I need to meet but someone who is ready for a long term, devoted, loving, honesty & understanding is a great spark for my search!!! un barbat adevarat
poate o sa ma cunosti... You never know what is waiting for you and what does future has for you.I had good and bad experiance in life like every person did.But the main is that i did not loose hope to find my true love.I believe that dreams come true if you really want them to. placut
Destul de simpatica si cu simtul umorului bine dezvoltat... I am a woman; feminine, loving, refined, charming, but not self-centered, the one who is very caring and knows how to treat her man, surrounding him with affection which results in intimacy, satisfaction, anticipation, and joy all wrapped into one package . I have a sympathetic and exceptionally kind, gentle nature, I understand and respect others, able to listen and support. I am very good at solving other people's conflicts and easily find a compromise in any situation. I am active and hardworking, I am able to put tremendous amounts of energy into doing the task which is important to fulfilling a goal which is mutual for my partner and me. I am joyful, charged with optimism and positive energy, and it is never boring with me.I can be very creative, smart and spontaneous in order to make my soul mate happy. I enjoy spending my free time in the countryside having rest after the city fuss. I feel comfortable when I can see the open sky. I adore spending romantic evenings with my partner. atletic caut ceva ce nu o sa gasesc niciodata ;)dar astept sa fiu votata;)
pasionata de dans ,calatorii si natura Iubesc viata, iubesc oamenii, natura. Vor sa devin mai buna in fiecare zi, sa-mi ajut semenii la nevoie, sa aduc zambete si placere in sufletul oamenilor care ma inconjoara. Celebrez viata in fiecare zi, caci este un dar pe care l-am primit de la Univers. Vreau sa imi traiesc viata si nu ea pe mine. "Zambeste si te bucura de fiecare zi!" e sloganul meu. relatie de lunga durata
Yo sunt Yo cine vrea sa ma cunoasca sa intre sa vb ... I'm training ants ;) cold soul...ice....everwhere!!and always..................... Cine ma vrea ma place asa:D
merit "Imi place sa iau drumul la intamplare, sa calatoresc omenirea si sa experimentez deosebite culturi, familia si credinta mea sunt foarte importante pentru mine, caut pe cineva care poate fi dragostea mea si cel mai bun prieten acceptabil diversitate
vulcanica,critica,ironica,geloasa(asa un pic) E greu sa ma descriu fara sa fiu subiectiva.Parerile sunt impartite in functie de relatiile pe care le avem cu oamenii, in mare insa........un om natural cu bune si rele. cei din jur spun ca arat bine,insa eu nu sunt multumita pe deplin.oricand se poate mai bine persoane care stiu sa se distreze, sa discute....prietenie...
I do not smoke or drink, I am christian, Virgo. I like Dining, Outdoor Activities, Reading, Watching Sports. I want a man that is not too hurt and not too hard to trust again and can give himself to a woman like to be loved and taken care of in a way that will bring him joy of life and an appreciation he will look forward to every day, to spend the rest of my life with., I am looking for man that is tender hearted, kind, considerate of others needs, one that would appreciate having a woman that would love him in a way that hea€™s not been loved before.
prietenoasa,sociabila,foarte glumeata.genul de persoana care are incredere in oameni si ma atasez rapid de o persoana. Foarte sociabila de incredere foarte distractiva ai extrem de iubitoare nici slaba si nici grasa,inaltime potrivita,satena cu ochi caprui. imi caut prieteni sau prieten...
se vede...... I am a compassionate, loving and caring lady who loves to show and give love to someone ready to receive it. I am slender woman and outgoing, but love also to spend time with family. subtirica... nu caut nimik
Apusurile dureaza 10 minute la orizont si zece ani in inima unei prietene Pozele sunt recent facute. Sunt m-ai plinuta .Numele meu este AnyTase daca doresti sa fim prieteni poti sa ma cauti . Imi vor o relatie serioasa ,nu o aventura, un barbat serios,romantic, cu varsta intre 50 anisi 60ani. Sunt o iubita cu suflet bun, simpla fara fite,nu ma incanta bogatia, doar ,intelegere, dragoste ,respect. dulce ca lamaia...acra ca mierea Problema sotiilor este ca se entuziasmeaza din nimic...si dupa aceea se casatoresc cu el
Sunt o persoana vesela comunicativa imi place sa traiesc viata!!!!! Sint o nevasta vaduva care trecut prin teribil multiple greutati Am o fata minunata Viata e frumoasa cind ai si parinti linga tine O seara frumoasa zic eu natural o posibilitate mai buna
Daca vrei sa ai ceva nou ce nu ai mai avut pana acum potzi sa ai acum. . . . . . . . . . !!! Optimista,luptatoare,sincera cu simtul umorului,vulcanica uneori si cu multa pofta de viata cand o traiesc langa omul adecvat mie.Domnilor fara poza....nu mai incercati....nu va raspund...cu respect,va salut!!!