Ma numesc Adina locuiesc in Reghin si imi place sportul Tandra,plina de viata, toleranta,delicata,mai cred intr-o dragoste adevarata! Parul saten,ochii caprui spre verde,destul de inalta(1,32) Vreau acum sa caut ceva din viata pestilor mai exact ce pot scrie la o prada si pradator in mediul acvatic
Imi place sa vad viata ca o cutie de bomboane: nu stii niciodata ce o sa primesti... Si vreau sa zbor: daca voi pluti va fi minunat, daca voi cadea, viata cu siguranta ma va prinde...
O nevasta care iubeste adevarul si detest minciuna .Adevarul doare dar se poate ierta pe cind minciuna nu imi ajung lamiile de pe tot globul pamintesc Placut... Privat
simpla si dulce I am a separated mother, and easy going Chrstian lady who puts God first and family next. I want someone to complete my family with, and also complete his. I am looking out for something that will be permanent. inalta bruneta atragatoare prietenie conversatie respect....
O fata simpla dinamica vesela cu simtul umorului Pot spune despe mine k sunt o fata dragutza..simpatica....si fara fite, figuri si impresii...imi place sa fiu sincera....si sa`mi recunosc greselile....nu sunt asa de suparacioasa...si daca ma supar...imi trece extraordinar de rapid ....nu incerc sa schimb fiintele care nu`mi plac...ma gandesc doar la cat de greu imi este sa ma skimb pe mine..si atunci inteleg cate sanse am cand incerc sa`i schimb pe ceilalti....de asemenea sunt extrem de sufletista....am un suflet mare..si multa iubire de oferit ! detest prefacutii..mincinosii...oamenii de nimic ador sinceritatea si detest minciuna , URASC ALCOOLUL !! ! sunt asa cum sunt...si asa cum sunt cineva ma accepta ! :X sunt pasionata de poze.....nu e zi in care sa nu fac..macar 1 poza..:D..viata este un joc murdar ..si incerc sa joc cat de curat pot...nu fac niciodata totul dintr`o persoana..pt ca stiu ca atunci cand v`a pleca...o sa realizez ca am ramas cu nimic ...cu ce mana primesc cu aia dau ..merg pe un solitar principiu : viata trebuie inteleasa privind inapoi si traita privind inainte ! :) 0743804498 nr meu de tel :P Placut Un barbat serios
intereseaza pe cineva cum sunt????? nu cred...deci nu ma descriu:P Soy una mujer Feliz, amable y carià ±osa espero encontrar al amor de mi vida para compartir cada momento junto a el. Secret
sunt o fata care iti poate asigura zambetul pe buze,nu ma deranjea sa fi direct. Imi caut un patiner de viata om bun la suflet si cuminte si care sa ma inteleaga bine va las pe voi sa decideti sa imi fac prieteni
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze solitar o parere nu stiu ce sa spun ,am 63 de ani sunt vaduva,la pensie,imi place s acitesc ,sa ma plimb ,muzica clasica ,as vrea sa mai gasesc un job ,cel mai bun ar fi la domiciliu,nu mai stiu ce sa spun ,intreaba ma ce vrei sa mai sti Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
Descopera ma si vezi vedem sunt opersoana optimista,romantica,sincera,iubesc animalele,natura,imi place cumplit de mult sa joc tenis de masa,sunt plina de viata Asa sunt eu si gata Relatie stabila
Sociabila Sunt o persoana sensibila,serioasa ,vesela .Urasc oamenii infideli ,falsi si mincinosi . Calitatile pe care le consider pietrele de temelie ale unei relatii serioase,de lunga durata sunt..afectiunea ,,respectul comunicarea si increderea. Elegant Relatie
Cu simtul umorului suficient de dezvoltat, mereu vesela si pusa pe sotii.. Iubesc sinceritatea si punctualitatea , in consecinta urasc cu toata fiinta mea, minciuna si mincinosii in acelasi timp
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt honnète,franche,directe,aimant la vie calme,et les animaux. am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi ofere aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
Sunt simpla I am a simple woman who has a good sense of humor and I am serious, respectful, generous, ambitious, affectionate, tender, sincere, frank, understanding, sentimental, caring and sensitive and I like to give affection to the one who will love me. Va las pe voi sa ma cunoasteti Barbat serios
puteti afla si singuri daca va intereseaza;) sa nu iubesti...k o sa fii ranit.....cine iubeste sufera...si ce-l iubit isi bate joc......IUBIREA ADEVARATA NU EXISTA......LUMEA E FALSA placut;)
las la aprecierea altora. I'm a lovely and sweet woman with kind heart and sincere feelings. I'm sociable and positive person. My friends say that I have a good sense of humor. Well, I think that it's true. I'm very romantic and tender woman, I like to facute the atmosphere of coziness and romance at home. I have a big dream, to find a real man and to share my life with him, which every day will be full of love and passion. I'm a serious woman and I'm looking for a serious and real man here. I don't play games and I'm not here for wasting my time. It's important for me to find loyal, loving, successful and generous man, who knows how to love and care and support. I want to find someone special, who will help me to build strong and happy ties for a whole life. If you are here, don't be shy to write me. My heart is open to you. uitate la poza si vei afla ce imi rezerva viata
poate mult prea romantica,urasc minciuna si perversitatea. Sunt o persoana calma, serioasa care ii place lucrurile simple ale vietii. Pentru mine lucrurile importante din aceasta viata sunt sanatatea si dragostea vietii de familie placut pe cineva care stie ce vrea de la viata si sa stie sa respecte pers.de linga el.oare e prea mult?????
o fata plina de pasiune si nesatisfacuta ...inca NU ESTE IMPORTANT SA STAI CU CINEVA, IMPORTANT ESTE SA NU POATA STA EL FARA TINE. mega ....zic eu...va astept sa va dati si voi cu parerea
Te crezi in situatie sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! Sunt o fire sociabila, imi place sa cunosc oameni noi, sa leg prietenii si sa profit de viata. Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
sunt o fata......nici nu stiu ce fata!te las pe tine sa ma descoperi!!!imi place romantismul!bye Pozitiva, cu simtul umorului, naturala, iubesc natura in toate formele si anotimpurile ,caut o persoana normala pentru o relatie de lunga durata. sunt just sexy!!! pai,oare?stati linistiti doar amici si distractie!!!
sant o fata buna numai cu cine merita dar pot fi si rea cu cine nu merita. mi-au zis ca sunt visatoare.. stiu..ma, doar visand si crezand pot sa transform viata mia in un elegant vis !!!!!! placut. un barbat cu bun simt,glumet,simpatic si devreme acasa
....draguta, sociabila si plina de viata SUNT SIMPLA SI SINCERA,NU IMI PLAC GLUMELE DE PROST GUST SI NICI INTREBARILE CAPCANA,SUNT O FIRE VESELA,TIN LA GLUMA,SUNT ROMANTICA,IMI PLAC FILMELE DE DRAGOSTE,IESIRILE IN PARC,PLIMBARILE SUB CLAR DE LUNA..........ETC....RESTUL VA LAS PE TINE SA DESCOPERI,CREZI CA AI SA POTI?? placut partener de conversatie inteligent, dragut si serios.
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. I am a lighthearted woman with a strong sense of humor who is looking for someone who is attracted to wit, intelligence and faith. I am small but sincere. :) I want someone who can see the humor in just about anything, who has a strong faith in God and yet is not judgmental or too political. I enjoy life and want to meet someone who is happy to be alive. aspect fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
o fiinta aproape normala...intro lume aproximativ normala I'm a woman who is gentle, sweet, elegant and devoted to my future life partner. Believe passion, sex, commitment, trust, mutual understanding, loyalty would be the cornerstone of a marriage. I am passionately looking to building a loving relationship with a special guy. socializare
sa fie simpatic Si sa imi spuna ceea ce simnte Sunt o sotie de casa nu am avut relatie sexuale locuiesc la apartament astept barbatu adecvat Sa arate bine,sa umble la sala Sa fie serios,sa fie glumet,sociabil
plin de viata si teribil de realista urasc minciuna si tradarea...sint o inima deschisa,imi place sa ajut oameni,prieteni ma iubesc asa cum sint... depinde de gusturile fiecaruia un barbat aparte
mam nascut pentru a cuceri,,, I love to laugh and have fun but am responsible and level-headed with good common sense. I can lead or follow depending on the situation, and am not afraid to speak up or share my opinions. I like to travel, shop, eat out, but also enjoy dinner at home, a good book, or a movie at home, especially snuggled up with someone special persoana pe care doresc sa o am alaturi la bine si la rau,sa fie distractiv,si aventurier.
Distractiva E greu, nu sunt obisnuita sa vorbesc despre mine. SUnt o sentimentala, mai cred in bine, in adevar, in fericire, cu toata puterea fiintei. Natural Barbat
aproximativ perfecta I am a very fun, romantic, kind, loyal, caring, affectionate and bright lady. A woman that doesn t care about what you have, but who you are. I am easy going and get along very well with people. I am easy to get to know and enjoy people very much. o diva ceva cu ochi frumosi
sunt o fata frumoasa I am an energetic and positive lady, open-minded and communicative. I do believe in miracles and think that we need to be positive always! I try to help people and I think that good energy comes back always! inalta slaba frumoasa sexy etc eu caut un barbat care vrea ca si mine
sincera youth abroad, have lived in the US for most of my life. mother of to two wonderful children - all independent and productive. Down to earth, optimistic, appreciative of my good fortune and the interesting opportunities life has presented... curious and inquisitive - smart enough to know what I know and what I don't. Kind, sensitive and considerate in my professional and personal life; comfortable being understated rather than a headline. A kind, happy, interesting, alluring, intelligent and confident man makes me smile. placut o relatie serioasa
nu imi place sa fiu mintita....imi place sa fiu iubita!!!! I am kind, caring, loving. I am in school for my Bachelors Degree for Organizational Management. I have no children and never married. I am a huge Dallas Cowboys fan and New York Yankees fan. Also, I do use a walker and wheelchair for mobility. buna ......buna pe tine!