Sunt o femeie singura,in cautarea unui partener de viata,mai numeroase detalii ofer pe chat sau telefon "Mergi in viata cu o licarire in ochi, cu un zambet pe fata si cu un scop maret in inima!"
Sunt o persoana sensibila , imi place sa calatoresc , imi plac masinile imi place sa conduc ... si totul vom afla pe chat ! detest minciunea accept si apreciez sinceritatea si in rest va fi ok Intocmai ca in poze Orice
I am simple young girl from Romania with a very complicated nature.I am looking for a nice simple man ,he have to be modest to enjoy simple things in life... Nu vreau sa fiu intrebata ce caut mai intocmai pe acest site, pentru ca sunt doar curioasa..nici eu nu stiu intocmai de ce mi-am facut cont :))) . Cine e interesat sa ma cunoasca, go for it. I am brunette with curves Romanian Chat. I am looking for a nice man
am un temperament coleric , imi place sa cant sa dansez cu prietenii sa mananc inghetata ... nu mi plac oamenii care incearca sa para ceea ce nu sunt , lingusitorii si introvertitii ........ exista in viata ocazii cand realizezi ca ai avut aproximativ de tine oameni minunati, oameni ... atat de frumosi pe dinauntru , incat iti lumineaza ziua ori de cate ori ii intalnesti... si exista clipe cand realizezi ca nu ai stiut sa te apropii de ei cand ai avut ocazia , sa i cunosti , sa i iubesti inca din prima clipa , sa creezi alaturi de ei viata printr un zambet , printr o imbratisare , printr o surpriza imortalizata in amintiri... dar, pana la urma, ceea ce conteaza e miracolul ca i ai intalnit ... chiar daca nu i putem avea alaturi de noi mereu , in inima ne raman mereu aproape ... imi place sa visez si sa traiesc , sa fac cu pofta ceea ce iubesc , sa caut scantei in oameni , in imagini, in povesti , in atingeri , in potriviri ... imi place sa ma cred deosebita dar prea indolenta pentru a mi demonstra valoarea si imi tolerez cu placere lipsa de initiativa pe lista celorlalte defecte asumate ... imi place ideea ca mai pot face inca ceea ce vreau, urasc criticile , stiu ca e usor sa ma placi si extrem de greu sa ma cunosti ...dar ador sa fiu "citita", din cand in cand ... am invatat recent sa iubesc inceputurile...si ideea ca e timp, e timp pentru absolut orice ... doar sa nu uiti sa te joci .... nu mult ... atat cat trebuie pentru a ti asigura visele in viata ... Hello,
Only looking to chat with people.
Kisses
Ps:i have a boyfriend, i'm just looking to chat with people, please keep that in mind when you send me a message.
persoana sincera, care nu suporta minciuna sunt din nefericire vaduva si cu toate ca sunt in activitate profesionala-medic ma simt singura este important si aspectul fizic dar nu esential domn, fara obligatii, care sa aiba "coloana vertebrala" exclusi cei care m-au vorbit "de bine" pe chat fara macar sa ma cunoasca
Languages spoken: English My personality traits are:Cheerful. Very positive. Optimistic. Charming. Very creative mind. Always thinking. Quick thinking. Thoughtful & considerate of others feelings. I like these kinds of music: Jazz, pop, classical, Caribbean, country, bluegrass, everything but rap. I usually read: Business books & magazines, history, psychology, self-improvement I like to go out ... Theater, movies, dinner, travel to places.. placut prieten
simpatica & frumushica & draguta... PREFER UN ADEVAR DUREROS SI NU O MINCIUNA COSMETIZATA.MA IRITA CAND INTELIGENTA ESTE SUBESTIMATA eee....se vede in poze cum arat! :P ce caut? un barbat...
Sper sa cunosc un barbat sincer care nu consuma alcol,inalt,sensibil cu caracter serios pregatit pentru un viitor impreuna.Sa se abtina cei in cautare de aventuri sau altceva. simpatica prieteni de gasca.
detaliile despre mine ,le poti afla f usor .....ghiceste-l si vorbim.. Este extraordinar sa iubesti,dar dragostea unei persoane nu-ti poate umple golul din suflet.Umplerea acestui gol este responsabilitatea ta.Ai trebuinta sa iubesti si sa te afirmi pe tine insuti zi de zi,clipa de clipa.Fara iubire de tine insuti,indiferent cat de multa iubire primesti de la masculul tau,nu este de ajuns.A cauta sa obtii iubirea de la o alta persoana inseamna a te comporta cum ar fi aloolicul care cauta sa obtina fericirea de la o sticla.Cu cat bea mai mult cu atat mai putin satisfacut se simte- si cu atat doreste sa bea mai mult.Toti suntem dependenti de starea de a fi indragostit.Dar,dupa ce am a€žcazuta€œde cateva ori si ne-am rupt cateva oase emotionale,e de asteptat sa devenim putin mai intelepti.Stim ca,mai curand sau mai tarziu,va trebui sa fim autentici unul cu celalalt.Aceasta este deosebirea intre idila si parteneriat.Idila este o incercare de a mentine dependenta.Ea are o viata cumplit de scurta.Parteneriatul este un dans a doi oameni obisnuiti,care invata sa traiasca impreuna,zi de zi.Este o scoala plina de provocari.Adeseori,este mai mult munca decat joaca.Si,cu siguranta,necesita mult mai multa adaptare psihologica,decat pot darui ani intregi de terapie!Nu absolvim aceasta scoala intr-un an sau doi.Ne trebuie multi ani,poate chiar o viata intreaga,ca sa-i asimilam intreaga programa.Recunosc caci tot ce am scris nu sunt cuvintele mele........insa in profunzimea lor sunt incarcate de mult adevar. ok un barbat potent si ..de cursa lunga
eu si atat sociabila, conversez pe chiar ce domeniu, sunt o persoana deschisa, imi place sa dau curs provocarii .....si astfel sa descopar caractere si personalitati impresionante... atletica Chat Ro. prieten sincer sau eventual mai mult
I am also a sensitive and caring person who loves being cared for too in return and right now all i need is someone to call mine.someone that listens to me and respects me and maybe we can build something strong together. placut
sunt o persoana simpla si dragutza Sant o persoana sensibila,sincera fidela care doreste sa fie fericita alaturi de o persoana care stie ce-i respectul nimic mai mult . consider ca sunt nici prea slaba nici prea grasa
parerea mea caut un tanar care sa fie sincer si care sa accepte o prietenie curata si sincera. doresc pe cineva care sa nu se gandeasca numai la pat, poate fi si asta dar cu timpul.
caut sinceritate, adevar, blandete si tot ce tine de frumos pe cat posibil
Nu suport tigarile si alcoolul asa ca daca le consumi te rog nu ma contacta Ador sportul si imi doresc un asociat sportiv sau macar sa i placa(dar si sa practice cand are timp macar ) Nu mi doresc copii caci am unul deja Vreau un coleg (singur sau divortat )pe care sa ma pot baza oricand si cu care sa impartim o relatie de dragoste si pasiune in primul rand sunt tocmai buna...:)
discover me nu sunt nici frumoasa, nici urata....nici cuminte ,nici rea....unii ar spune ca sunt banala cu aceasta descriere..poate asa si este dar ceea ce gandesc altii despre mine nu este treaba mea :) is important what you have in your head and after how youa re looking bcs you can be nice and sweet but if you didint learn somting in this life then the beauty is just for one day;) Love is like a rose ...... If not watered in time it dies........ love,you can wet with the beautiful words and fidelity ............ If you want to be loved and be loved in return, you must follow these steps.
Sa incep q inceputul...sunt o fire vesela,ce iubeste distractzia...sunt un capricorn fff gelos... I am a very caring woman I am sincere, honest, faithful, and also very frank I like the franchise met the honest grozav man. caut distractzie,..si caut ceva serios
sunt o prietena normala, intr-o lume anormala Am a single lady Looking for a serious relationship please if you here for games please don't message me sunt asa cum se vede prietenii
...Cel mai mult in viata, iubesc linistea sufleteasca, tandretea, blandetea si adevarul. Detest minciuna, barfa, bautura in exces si oamenii care isi ascund adevarata personalitate. Ador oamenii cu bunul simt, oamenii adevarati, cei care stiu ce inseamna a fi om...
What am I doing here? I often ask this question to myself. I never thought I would be looking for love on the Internet. Not that I don't believe in romance or don't believe in love, just somehow this thought never crossed my mind. But times change, and here I am looking for a man. Not just a man, though, but THE MAN. My man... I don't even know what he should be like, so many girls faurite a precise image, and then try to judge every man by the similarity to that divin image they've created. This is silly. I only know what qualities he should possess - he is strong (and here I don't mean heaps of muscles, but rather the internal strength), caring, affectionate, reasonable, supportive, intelligent and have that crazy side to himself because otherwise he will not understand me, because I'm not a typical girl. Do you think you match the description and want to know what makes me different from the rest? Just write me, I will gladly tell you ;-) a soul mate heehe
va la pe voi sa ma descoperiti I am sweet, tender and a funny lady. I love my life and very positive about everything happening in it. But I feel loneliness without a beloved man, so that's why I am here placut cred
Sunt o fata dezinvolta, plina de viata.. astept sa-mi gasesc jumatatea!!!!! I'm not perfect, as any person, but as any person I want to be happy. I have many advantages which can be attractive to those men who are looking for their soul mates. I am a real woman and I like everything that is connected with it. I know that life is hard but I always try to stay optimistic. Family is what we should live for and I am ready to do everything to complete it. I feel that I was created to keep the family fire, I want to use a chance that I will be given. I feel myself 100% ready to marry , but only if I am sure that my marriage will last forever.I am a kind, easy-going, energetic and sociable woman. But at the same time I am calm and tolerant in relations with all people. And yes, I am also a loving, passionate, caring, positive minded and optimistic person. bestial!!!!!! ceva deosebit.....
Prin anunturile de matrimoniale suceava imi vor sa gasesc un barbat sincer, cu intentii serioase si dorinta de a construi un viitor in doi. Sunt o sotie sensibila, dar puternica, care apreciaza stabilitatea, comunicarea si respectul reciproc.
SUNT O PERSOANA CU SIMTUL UMORULUI,IMI PLAC DISTRACTIILE,URASC MINCIUNA, sint din olanda, caut prietenii in romania, vreau sa locuiest in romania , dar .........am nevoie lucru...imi plac muzica romeneasca mult. NU SUNT NICI SLABA NICI GRASA AM 1.65,60KG,AM OCHII ALBASTRI,SUNT BRUNETA.
o tipa ok...in cautare inca...;) I am a corect lady but only for a ideal gentleman. I am internationally educated and am ready to settle down.. indeajuns de ok, zic;) O persoana speciala...
draguta dac? ai necesitate de un prieten ?i nu i?i este nimeni aproape, dac? ai nevoie de o vorba bun? sau un gand frumos, aici e locul t?u! placut....
Simpatica,cu mult simt al umorului,imi place sa calatoresc,foarte comunicativa,de viata intr-un cuvant imi place sa traiesc pe deplin. FUNNY, FRIENDLY AND WITH A GREAT ATTITUDE AND DOWN TO EARTH LOOKING FOR A DECENT AND HONEST PERSON sexxy Caut un barbat f serios,placut din absolut orice punct de vedere,caruia sai placaviata la modul serios.
o relatie se bazeaza pe incredere si se dezvolta prin intelegere. Nimeni nu este perfect , trebuie doar sa stim sa ne putem suporta defectele fara prea mult efort. I feel I am a woman of integrity and a family provider. I think I am kind in heart and tender of soul. I am proud in the quality of what I do and responsible. I believe in taking good care of a man and treating him as a gift that God meant him to be. I would want someone that is kind, caring, loving, enjoys life, one that knows there is stress in life..but doesn't let it run his life, one that isn't afraid to show and express their feelings, someone that agrees to disagree at times. I love going to the beach,dancing,swimming,Snowboarding,Musics,Dancing,playing games like golf,chess,card and i enjoy gardening, cooking, kayaking, reading, movies, outdoor concerts, cross-country skiing, snowshoeing, down hill skiing, going out., reading, walking the dog, traveling, home improvement projects, working in the yard, spending time with friends and family placut caracter puternic; dinamic!
asa cum sant.... I am a respectful, kind, sweet, caring, and loving person. I am the eldest among seven siblings. As the eldest, I have a lot of responsibilities as my father already passed away. My family is very important to me and I'm willing to do whatever I can to love and support them. se va vedea la fata locului caut un el,
sunt foarte sincera! I am an easy going person, like communication, new people and travelling. I like to develop myself and very curious about something new. I am very funny and optimistic. I can tell that i am reliable person and my dear and close people can always ask me for help and I will always support them.
I am very understanding, open minded with a heart of forgiving, loving and caring with sense of humor, hard working with cheerful character,honest,sincere,kind, warm and intelligent with good looks.
va las pe voi:P:P:P Sunt o persoana buna,statornica,iubitoare,urasc sa fiu tradata,sensibila... restul vezi tu... placut...spun eu.... noi prietenii....