Buna sunt Bianca si sunt din Brasov, Brasov ...dar locuieac in Sibiu Sociabila, vesela, concilianta, calma, sincera, indragostita de arta. Imi plac calatoriile, marea, muntele, natura in general. Vor sinceritate, seriozitate, respect. Urasc minciuna! Sunt bruneta cu ochii gri spre vrede si am inaltime 162 cm Nu am preferinte decat la varsta
ce sa zic...imi place distractia.hihihi salut la toti sunt o fata simpla si extrem de mult ami place veata las la aprecierea voastra. preteni...si poate ...poate...ceva mai mult...
tanara si nelinistita:) my name is BIBIANA from West Africa,serrie-leone to be precise,but living in Accra. old,5ft9inc.tall,light in complexion.i m an easy going person.i m well behaved,from a good christian home.i m fun loving,love to laugh,and play jokes,cos i like to put a smile on faces.i hate Boring moment.i m not judge mental,i don't discriminate,and i m very slow to anger.i take each day as it comes,and pray to GOD,for better life in d near future.my hobbies are singing,dancing,reading and swimming.i would like to meet friends,from all around d world.guys who are very serious minded,and knows exactly why they want a Relationship.not just a player on d net,or internet flirt.cos i m new on dis site,trying to make new friends.i need a man who is loving,generous,caring,good looking,trust worthy,kindhearted,and above all must have d fear of GOD in him.if u care to chat,u can add me to your yahoo list of friends with this id,and we get to chat someday.my is is blessingmodel2007_2008@yahoo.co.ukand i will surely get back to u. or call me on my mobile.00233-249696538,thanks. hope to hear from u soon. un tip cu care te poti distra si cu care poti discuata orice....
o simpla prietenie
NIMIK MAI MULT :)))))
forma fizic placut dinamica isteatza Sunt o persoana prezentabila din pdv fizic. Calma, vesela, cu simtul umorului, echilibrata, rezervata, serioasa ca si comportament. Àfectiunea, increderea, respectul si sinceritatea sunt cateva valori pe care le caut intr - o relatie. fund mare creola sani adecvat Masaj Bv.
Sunt o fata cu bun simt, respect sa fiu respectata, apreciez oamenii cu suflet si caracter, iubesc apa, florile, animalele, sunt miloasa de fel, responsabila in tot ceea ce fac, ador calatoriile in are liber, ador iesirile la iarba verde, ador sa ascult sovaitul raului langa padurice, sunt mai retrasa de fel, ador locurile incarcate de verdeata, ciripit de pasarele, liniste si armonie, dar in zilele noastre, uitam de tot ce e frumos, din cauza grijilor si stresului in care traim cu totii. Toti, care cititi aceste cuvinte, scrise din suflet, va doresc sanatate, sa priviti cu, chipul sus azi, maine si ce va fi,,,,!!!! Doamne ajuta pe toata lumea, peste tot va aflati.
sunt prea complexa incat sa ma descriu in cateva randuri... Imi place dragostea, si vreau sa fiu iubita. Te caut si vreau sa te gasesc ... ;) Sa nu-ti para rau de ceea ce faci, ci de ceea ce nu faci. Invata sa iubesti adevarul si sa ierti greseala...DE DRAGOSTE AU PARTE CEI CARE NU STIU SA O PRETUIASCA....ROG AVENTURIERII SA SE ABTINA...NU CONVERSEZ CU CEI FARA POZA...SPER,DESI E GREU..SA MAI GASESC PE CINEVA SERIOS PE ACEST SEIT.... placut nu stiu...sa vad in primul rand despre ce este vorba, in general oamnei seriosi cu care pot lega o conversatie normala
Apreciez sinceritatea, modestia, respectul de sine si fata de ceilalti, ca de pilda si flexibilitatea si dorinta de a evolua.... Poate impreuna. Sunt onesta, deschisa, vesela, extrem de activa, iubesc tot ce este frumos si delicat. Acasa poate fi si in natura, la mare, la munte, inclusiv cu sporturile aferente. Este bine sa stii ca daca nu te identifici cu ale mele cerinte si cu ale mele preocupari, pe alocuri, macar, din pacate, nu cred ca ne vom scrie. Multumesc pentru intelegere :) Intrucat contul a fost facut mai demult si inchis si apoi redeschis, si nu pot modifica varsta, fac mentiunea ca am 38,6 ani. Rog curiosii si neseriosii (necunoscatori de limba materna) si doritorii de flirt ... sa se abtina.
Vorbesc mult, rezolv putin, daca tu crezi ca o sa-mi inchizi gura in vreunul fel vreodata...nimic din mancat, spalat,curatat, nu-mi iese cum trebuie; ori e prea mult, ori nu-i suficient. ma fardez zilnic 2 ore, pana te saturi sa mai astept si pleci la o bere cu prietenii...in sfarsit!!:)) Caut pe cineva care \"se prinde\" la o poanta buna, ma poate face sa rad \"cu gura pana la urechi\"...dezinvolt, face un sport si o ciorba buna de burta si o fasole cu carnati afumati!! :))Pfff...cand toata multimea mananca brocoli, piept de pui si cat mai multa salata!!!:))
la aprecierea voastra vesela si optimista,loiala si sincera,caracter puternic dar familista convinsa.sincera si iubitoare.cred in oameni si in eficacitatea dragostei dar sunt extrem realista.nu mint ,nu insel,nu accept minciuna si tradare in viata mea.foarte alergica la ipocrizie si prostie omeneasca. atletic nimik
sexy o fire flexibila, deschisa ,adevarul si increderea intr-o relatie sunt extraordinar de importante,uneori sensibila.timpul liber poate fi petrecut placut in distincte moduri....
sunt o fatuca modesta, sociabila si ambitioasa,,,cam atat despre mine, de la mine, mai numeroase va las pe voi sa aflati...daca vreti ;) I am fun to be with, intelligent and humorous. I love cooking going to the cinema, opera as well as gardening! nici prea prea, nici foarte extrem :D intalneste-ma si astamparatzi curiozitatea ;) amicitie, prietenie, noi cunostinte, persoane adevarate, etc
cine vrea sa ma cunoasca stie ce are de facut... Sunt o fata iubitoare, grijulie si amabila, care iubeste natura, ador sa ies cu prietenii si sa citesc, caut pe cineva care sa-mi forteze dragostea si gandul, cineva pe care sa am incredere si sa il iubesc din toata inima, pe cineva care este amabil si intelegator, te voi face sa te simti fericit caut noi prieteni...doar atat....
Frumosa,desteapta,devreme acasa si modesta tare,tare. Vor sa cunosc un domn , de virsta apropiata, din oras sau apropiere, cu inaltimea intrec1,80--1,90. pentru o relatie de durata eventual casatorie. Cine este interesat , astept sa ne cunoastem. Aventurierii va rog sa va abtineti. placut nimic interesant sunt mai mult in trecere
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproape la indiferent ce (ca toate femeile in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici extraordinar de cumplit de o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
DRACUSOR I am hardworking woman and self dependent, I am loving,caring and have a great sense of humor.I love to make those around me happy all the time especially my loved ones. I look like a city girl but inside me is a woman who loves nature and the out doors. I don't mind getting my hands dirty by fetching firewood while you set the tent when we go camping or change the car oil with you. SIMPATICA DISTRACTIE, PRIETENIE
Buna, sunt Gabriela, am 27 de ani, locuiesc in Romania, sunt calma, iubitoare si foarte ambitioasa. Imi plac sportul, muzica si plimbarile in aer liber. Daca aveam acum 20 de ani mintea de acum,cu siguranta altfel s-ar fi aranjat viata mea. Sunt un om cu bune si rele,poate prea sincera pentru multimea in care traim. Cred ca am ajuns in acel moment al vietii mele,in care sa imi recunosc macar mie insami ca viata inseamna mult mai mult,decat:compromisuri,renuntari si suferinta. Atletic/placut Imi vor sa cunosc un barbat cinstit care isi doreste o relatie serioasa.
Sunt o prezenta discreta intre fete singure bucuresti, cu dorinta clara de stabilitate. Imi vor un barbat sincer, cu intentii serioase si dorinta de implicare.
Ce ofera dragostea? Ofera batai de inima si dureri de cap!!! Important este sa stii sa te ridici dupe ce viata te-a doborat.Dar viata uneori nu lupta complet si te loveste cu ce are mai puternic,atunci revenirea este tare grea,dar nu imposibila.Trebuie sa ai un aliat puternic.."SPERANTA" frumushika un baietel dragut si doolshe
Sunt sensibila, romantica..... dar si hotarata. pai despre mn ce pot sa zic,in 2 cuvinte nu reusesc sa ma descriu....in fraza e prea mult....scurt si la obiect poate reusesc:vorbareata,vesela , optimista;cuvinte cheie care deschid o parere. asa sunt eu!nu ma pot schimba....si nici nu as face-o! vrei sa te respect?respecta-ma pt ceea ce sunt nu pt ceea ce ai vrea sa fiu... Placut Un barbat in adevaratul sens al cuvantului
Sunt o tipa ok,urasc minciuna si incompetenta... Iubesc natura. Apa Sa citesc.ma enerveza cei ce vorbesc in necunostinta de cauza.doar sa se afle in treaba Caut un om ca mine...sincer
Caut prin platforme de matrimoniale ramnicu sarat un barbat sincer si implicat. Sunt optimista, loiala si imi doresc o relatie bazata pe incredere, comunicare si afectiune reciproca.
HI , MY NAME IN LAURY AND I M OPEN TO MEET YOU I am simple but loving lady who likes to readand watch movies. i believe in this sayings of my grandma Love is not about finding the right person, but creating a right relationship. It's not about how much love you have in the beginning but how much love you build till the end I FELL ME STILL YOUNG AND BEAUTIFUL I M LOOKING FOR NICE MAN
As they say, everything should be beautiful in a beautiful lady. It seems to me, the real beauty consists of harmonic connection of soul richness, moral clearance and only after these ones of the physical appealing to the partner. In other words, appearance is only our outside dress. The real and natural beauty is inside of our soul - somewhere deep in the soul and it reflects in the eyes. I will not describe myself cause it seems to me that the really interesting lady will be noticed by the deeds and modesty and slight enigma, wona€™t she? But in a few words I can tell you that I am a person with a strong will, serious, reasonable, and reliable but at the same time I am kind-hearted, attentive and friendly.
te las pe tine sa ma descrii :* I am an honest heart that's looking for a stable relationship. I understand it is important to lay down lasting foundations for a lasting relationship. I am an active person who enjoys cycling and running best. I believe keeping fit is important. I am not interested in games or drama. Mai frumoasa decat fosta ta :* Distractie si de toate :*
sincera ,amuzanta foarte deschisa. I am Jennifer from Nebraska...A 29 Yr old lady nad single for that matter. nu stiu caut persoana care sa ma faca si sa-l fac fericit pana al adanci batarneti..sper sa nu fie doar un vis
just me! I love to faurite beauty around me and as you can see by my profession I love it. I never quarrel with people, I have such soft, kind and tender temper. I'm also talkative, it's not a problem to find topics for discussion for me. I need one thing in my life, I want to fall in love truthfully and give all my tenderness to a deserving man. I'm no exception, I also want to meet a beloved man and live with him all my life. Ah, it's so romantic!
pasionata de arta, frumos,romantica si serioasa Look for a serious relationship, someone who respect, care, love, and can take good care of me placut caut un barbat bogat, serios, inteligent si frumusel
Esti necasatorit,fara obligatii si doresti sa ne cladim o familie bazata pe incredere,respect,intelegere sunt dornica! Daca doresti doar aventura, evita profilul meu,nu caut asta!
,,Caut pe cineva pe care sa il respect ca sa pot sa fiu a€śascultatoarea€ť. Nu pot sa fiu asa cu cineva care nu poate sa isi rezolve singur problemele. Eu caut un barbat care se poate ajuta pe sine insusi pentru a ne ajuta reciproc. Caut un barbat care sa inteleaga ca s*xul are importanta lui intr-un cuplu dar ca nu determina existenta cuplului care se vrea cu adevarat fericit. Si o iubita adevarata nu va accepta niciodata langa ea un barbat care este extraordinara€¦dar numai o ora! Pentru simplul ratiune ca ziua are 24 de ore !"
I am a very open minded person, someone who accepts people as they are, I am a fair individual who adapts to changes in life and enjoys life to the fullest,and looking to meet a man that i can spend the rest of my life with in goodtimes and in badtimes as well, A man that I can love and cherished with all my whole being and heart and I pray to God almighty that he will provide me with that kind of a woman someday in my life. I'm pride of myself in being honest and most trustworthy, I seek that in a mate, someone who is compassionate yet understanding who has a calm behaviour and a great personality.
Just me... Destul de serioasa ,sincera ,tandra ,romantica ,comunicativa ,gospodina ,fidela si cu simtul umorului Ok Cand ai incetat sa mai cauti....atunci gasesti!
hotarata I am outgoing easygoing , down to earth , one of a kind I am loving . Caring , passionate , understanding , great sense of humor , happy , positive , love life enjoy all i do , just looking for my impecabil soulmate long term good man who wanting the same has I , if u wanna know more feel free to ask of course , placut un tip care stie ce vrea
Buna , sunt Mihaela ... numi place sa vorbesc despre mine.......asa ca te las pe tine!ok??? Am 1.71 m . Sunt slabuta , cu parul saten . de treaba , amuzant care as stie de simtul umorului sa stie de gluma etc ..