simpatica.iubesc animalele iar restul las la aprecierea voastra Sunt o fata simpla si serioasa care doreste sa isi intemeieze o familie. Nu ma intereseaza aventurile. Am nevoie de un suflet bun langa care sa imi petrec restul vietii. asa si asa sa fie sincer,sa fie din bucuresti sau giurgiu cam atat.
SUNT CEEA CE ITI DORESTI.... vesela distractiva iubesc tot ce e bun si elegant ma incanta prietenii si cunostintele noii totii meritam o adoua sansa iubirea....:)
Sincera cu Tine simpla si casatorita,nu caut aventuri doar persoane cu care se poate disuta ceva serios. Placut. Oameni capabili sa inteleaga universul feminin.
Apreciez sinceritatea, modestia, respectul de sine si fata de ceilalti, cum ar fi si flexibilitatea si dorinta de a evolua.... Poate impreuna. Sunt onesta, deschisa, vesela, foarte activa, iubesc tot ce este distins si delicat. Acasa poate fi si in natura, la mare, la munte, inclusiv cu sporturile aferente. Este bine sa stii ca daca nu te identifici cu ale mele cerinte si cu ale mele preocupari, pe alocuri, macar, din pacate, nu cred ca ne vom scrie. Multumesc pentru intelegere :) Intrucat contul a fost facut mai demult si inchis si apoi redeschis, si nu pot modifica varsta, fac mentiunea ca am 38,6 ani. Rog curiosii si neseriosii (necunoscatori de limba materna) si doritorii de flirt ... sa se abtina.
Este greu... sunt o fiinta normala cu . vise si dorinte in limita bunului simt si a posibilitatilor .. respect daca sunt respectata ,daruiesc cand pot si o fac din inima si fara sa astept ceva in schimb,, iubesc daca sunt iubitaa ... Trasaturi normale... Simpatia altora :P
I consider myself a kind and cheerful person. I am very sociable, and I have many friends. I have a very good sense of humor. I am very optimistic person. I love animals and nature. I'm very active and energetic. I am very family-oriented and loving. I'm a good housewife.
...... Iam an honest woman who is down to earth and love to be surrounded with friends and family. Iam looking to find my life mate and enjoy the life together happily . un baiat care sa stie sa poarte o discutie conersatie sa vorbeasca frumos dulce un baiat brunet cu ochii albastri sau verzi daca se poate
Desi sunt una dintre numeroase sotii singure ploiesti, imi place sa cred ca am ceva special de oferit. Sunt empatica, vesela si iubesc serile petrecute alaturi de oameni dragi. Imi vor un barbat stabil emotional, care apreciaza sinceritatea si isi doreste o relatie de durata, nu doar o poveste scurta.
Sunt o fata de gasca ;) cool lady and i hate liars,i am caring and i need the same in return,i believe in God and i dont cheat people,dont try to play smart on me Asa si asa Prieteni,distractie,posibil si o relatie
asa si pe dincolo, oricum nu isi imagineaza cineva ca e real cum ne descriem noi insine pe site-urile astea i am very simple and easy going person i love to be around good people all the time and i am very understanding and opened mind person..i love to read at my free times nici frumoasa, nici urata dar cu simtul realitatii un om, daca asta mai insemana ceva zilele astea
cu ceva calitati, morale si adanc umane. cam din alete vremuri, de altfel....recunosc!
Sunt un om simplu in cautare de stabilitate si incredere chiar si amici........ Imi vor un barbat sincer cu un caracter dezvoltat cu o coloana vertebrala dreapta si interesat de casatorie.. Un barbat care sa imi fie alturi si care sa ma faca sa ma simt iubita si dorita.
Nu caut aventuri , deci va rog nu imi trimiteti mesaje daca nu vreti o relatie de lunga durata.
Just me =) I'm open and kind girl. I prefer to be sincere with all people and don't like when there are misunderstandings between people. I respect other people opinion and always try to find compromise. I work as a lawyer assistant. My job is my hobby and it takes all my free time. I like when everybody is happy and always try to help to everyone who needs it. In addition, I am interested in sport, because sport is my past. It is entertaining to remember things I have done in the past. I am fond of dancing, especially if the music is fast. I can even say that most of my life I spend with dances. I am looking for a man who will always put or love and our relationship on a first place. I am ready to give all my love to a reliable, kind, open, smart and faithful man. Very Good, i Think
eu sunt o fire extraordinar de deschisa imi place sa fiu directa chiar daca asta cateodata supara fiintele din jurul meu ...dra asta e asa sunt eu : I am honest and a caregiver woman loving and kind Iam new here Ce pot sa spun despre fizicul meu?????????a pai nu tare stiu???prefer sa ma laude alti ,nu eu!!!!!!!! caut un om care sa ma aprecieze!!!!!!!!si sa ma poata face fericita!doar atat..................
dezamagita dar cu speranta ca totul va fi bine It's very hard to try and discibe yourself,my friends tell me,that I have a kind heart and good sense of humour.I do like the simple things in life and do not beleive in playing games or lies. placut un barbat bun,nu gelos si agresiv
Sunt o fata buna calma sincera deschisa sunt o femeie interesanta, par mai distanta la intaia vedere, ascund insa un suflet tandru si bun!! Par brunet drept ochi sclipitor Baiat sincer curajos nefumator ochi albastri
sincera............................. Jovial,honest,usually calm but short tempered. Fun and carefree suficient de dragutza baietii cat se poate de linistitii
Nu vreau sa zic. ((: De la o prietena proasta obtii ce doresti , de la o femeie desteapta obtii ce meriti! scrie-mi si-ti zic. :D Ehh.. stiu eu,nu te intereseaza` pe tine . :">
Carpe Diem Daca esti casatorit iti vor fericire dar nu imi scrie ca nu imi pierd timpul.Daca esti singur,stii sa spui bancuri ,stii sa dansezi,iti place muntele si nu ai ochi alunecosi atunci bine te-am gasit:). P.S.apreciez barbatii cu cei 7 ani de acasa.
I am lonely single female, I am marriage minded, family orientate and i like to do care at al time as i don't have time for game and am not here for friendship or internet games. I am fun, honest, easy going, Romantic, Godly, light hearted, caring, loyal, obedient, and i love to be sincere and honest about my words as i am caring ,kind ,friendly very easy to get along with and social ,romantic, passionate ,smart ,intelligent, cool headed, adaptive with a big heart of caring and loving and i do believe in the truth and honesty because honesty is the only key to human success and with honesty, i believe in myself and my life is based on truth and its all about who i really am and am ready to have long term relationship and i don't really care to get relocate to any where.
Buna dragilor sunt aici pentru voi daca stiti deja despre ce este vorba , ma puteti contacta I'm really pretty and i seek for the greatest joy in life which is to have someone by my side to call love. 50kg 1m55 miniona slim cu forme magistrale
sunt o persoana extrem de sociabila "Daca societatea ar fi fost perfecta, atunci nici eu nu as fi existat." deosebit de placut... un baiat serios...kare sa stie ce vrea de la viatza
Hello ..sunt in cautare de noi prietenii sunt o fire vesela,iubitoare si destul de sincera.Astept sa ma descoprei chiar TU:P I am seriously looking to find a man of love a️,Someone I can share all of my life with Nu chiar inalta dar nici pitica formele corpului bine conturate,bruneta era si normal:)si ff sexy...pfff:))) Caut baiat frumos,inteligent si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat;)
Sunt o tipa destul de draguta...dar mai bine va convingeti singuri!!! hi,a her for serious relationship not to have jokes pls i dont entetern jokes. nu sunt nici grasa dar nici slaba sunt cum spun unii POTRIVITA eu as dori sa ma distrez sa-mi fac noi prieteni si sa am cu cine sa comunic
sunt un pik mai bine ma refer la corp,sanii ii am extraordinari de mari:D,bruneta,ochii caprui,parul cret si am numesc critsina dar mi se spune kyky @Nu am nici un fel de abonament deci acele persoane care nu au Contact + nu ma pot contacta@ Sunt o persoana sincera,fidela si cred inca in valorile morale ,nu caut aventuri...mi-ar placea sa cunosc un BARBAT ADEVARAT serios,sincer,responsabil,fara obligatii...nu raspund la barbatii sub 54 de ani .....Essiste ancora un UOMO serio,sincero,responsabile,e LIBERO in questo mondo ? Mi piacerebbe conoscere una persona cosi .... un barbat bine facut si din punc de vedere si aspecut si cardul:D
draguta,simpatica Sunt o persoana supla, constitutie sportiva, cu mijloc si greutate constanta de la varsta de 30 de ani. Port ochelari de vedere. Am fost bruneta. Acum sunt blonda (vopsita ). N-am suferit niciodata de vreo boala grava. N-am fost operata si nici internata in vreun spital , in afara de maternitate. Am doi copii adulti. Sunt cultivata, comunicativa, deschisa, toleranta. Am mult simt al umorului. placut cred
sunt o fire vesela imi place muzica si dansul si cel mai mult distractia Sunt o persoana sensibila,sentimentala,inteligenta si-i multumesc lui Dumnezeu pentru tot ce mi-a dat pina acum. am 1\70, 51 kg ,ochii caprui , parul brunet lung un prieten cu care sa comunic si sa ma inteleg bine
buna!! sunt o tipa super de treaba care ii place f.mult sa ma distrez si sa cunosc lume O fiinta buna cu toate calitatile feminine, crestin ortodoxa, iubitoare de casa, familie, natura, animale, in special cainii, fidela, cu un caracter frumos, iubitoare de curatenie, ordine si liniste. Pentru a ma cunoaste mai bine este nevoie de o realitate, prietenie, respect, sinceritate si timp. sunt o tipa frumusik , o tipa mega misto ,dar las la aprecierea vostra tot c vreau este sa-mi fac prietni si sa ne distram ok:P
va las pe voi miniona, ten alb, par blond, cocheta, amatoare de plaja si baie, indragostita de Grecia si de marea Egee. teribil de dragutza distractie si mult sexx
In omenirea actuala, se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza, in cativa ani, vom avea batrane cu pieptul mare si batrani cu cucul tare. Dar niciunul nu-si va asigura aminte la ce servesc. (Nu raspund/vorbesc celor fara poza)
sunt bruneta ,imi place distractia,mancarea gatita in casa,calculatorul si muzica. Sunt o persoana responsabila si hotarata si imi vor acelasi fapt de la celalalt, din pacate nu sunt disponibila (am un baietel de 5 ani) pentru relatii "de incercare" ca sa nu zic altfel pentru ca nu am timp, cei care cauta asta sa nu ma caute. Multumesc! am 1.65 si 57 de kg caut distractie,prietenie si de ce nu poate si o relatie!
simpatica Imi place s? cunosc oameni noi si sa ma distrez. Imi place sa merg la petreceri diferite, cu prietenii mei ?i cu so?ul meu. Imi place sa ma uit la TV (telenovele spaniole). Imi place sa-mi fac prieteni noi, dar prieteni care sunt cinsti?i, sinceri/sincere, ?i care pot fi de incredere. In ceea ce prive?te ?coala, eu nu incerc s?-mi fac griji prea mult. Oricr ar fi trebuie s? fie f?cut se va face, chiar cum. nice...:))
bruneta,ochi caprui,nu exagerat de inalta la 1,69...st cantareatza,st distractiva,de viata,curioasa,,si imi place sa cunosc cati mai multi prieteni...bine aqm sa nu interpretati gresit...ca trebuie sa ma imprietenesc si cu unu mai mare d varsta k mn,apropiati atat!!!Nu cu unu care e de seama cu tataie:)):)):)) am mai spus si mai sus...nu exagerat de inalta;)...stiti voi cum spun astia la masini cand vor sa le vanda:)):):))?MERITA VAZUTA...asa si eu:merita sa ma cunoasteti!!! sa ma iubeasca,sa ma respecte...si nu stiu....pe parcurs mai vedem noi:)):)):))glumeam;)si inca ceva:URASC MINCIUNA;).........
sunt o fire vesela,glumeatza.imi place sa ma distrez cu prietenii,sa merg prin cluburi..... Sa nu cumva sa-mi confunzi personalitatea cu atitudinea.! ...Personalitatea e cine sunt ! Atitudinea mea depinde de cine esti tu ! aViata nu iarta slabiciuneaa a cred ca am ajuns sa cred ca nu ma potrivesc in vremurile in care traim. Valori cum ar fi sinceritatea, respectul, adevarul a sunt lasate la o parte ca sa facem loc pentru lacomie, abuz, putere. Sa fiu eu insumi sau sa fiu ceea ce lumea doreste sa fiu? Om slab sau om puternic? Ce poate fi mai pl?cut ?i mai modest decat s? fii sincer, totdeauna lini?tit, imp?cat cu tine insu?i, neavand nici de ce te teme, nici ce inventa?... Dragostea nu poate dura ?i nici tr?i, dac? nu se afl? intr-o inim? sincer? ?i deschis?...cand inimile sunt sincere, nu trebuie numeroase cuvinte... sunt blonda(vopsita),am 1,59(cam asa ceva)inaltime si vreo 59 de kg. nu caut neaparat ceva.vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni(amici).
Daca nu esti in stare de comunicare Doar sa pui intrebari absurde mai bine nu ma contacta Nu ma baga la favoriti. Sau la prieteni daca nu comunuci Intru mai rar caci sunt in spital ptr ceva timp