buna!! sunt o tipa super de treaba care ii place f.mult sa ma distrez si sa cunosc lume sunt o tipa frumusik , o tipa super misto ,dar las la aprecierea vostra tot c vreau este sa-mi fac prietni si sa ne distram ok:P
asa si pe dincolo, oricum nu isi imagineaza cineva ca e real cum ne descriem noi insine pe site-urile astea nici frumoasa, nici urata dar cu simtul realitatii un om, daca asta mai insemana ceva zilele astea
cu ceva calitati, morale si profund umane. cam din alete vremuri, de altfel....recunosc!
eu sunt o fire foarte deschisa imi place sa fiu directa chiar daca asta cateodata supara persoanele din jurul meu ...dra asta e asa sunt eu : Ce pot sa spun despre fizicul meu?????????a pai nu tare stiu???prefer sa ma laude alti ,nu eu!!!!!!!! caut un om care sa ma aprecieze!!!!!!!!si sa ma poata face fericita!doar atat..................
Sunt un om simplu in cautare de stabilitate si incredere chiar si amici........ Un barbat care sa imi fie alturi si care sa ma faca sa ma simt iubita si dorita.
Nu caut aventuri , deci va rog nu imi trimiteti mesaje daca nu vreti o relatie de lunga durata.
Sunt sincera,muncitoare am simtul umorului,romantica,optimista si sper sa gasesc omul potrivit...___sunt vaduva___ Placut!!! Caut in special barbat vaduv sau divortat,sinceri,muncitori si un familist convins...
Buna . Sunt Magda . Am 1-70cm,65kg,sunt o persoana modesta,sensibila ,sufletista si iubitoare. Placut. Caut un partener pentru a avea o relatie de prietenie delunga durata.Maideparte depinde cum ne vom ingelege
.As prefera un barbat roman din Zona Teramo Abruzzo italia.
Sunt o persoana capabila de mult atasament,sinceritate,statornicie,daruire.Imi place sa calatoresc,sa vad spectacole,sa-mi fac vacantele,si imi place sa petrec mult timp in familie si cu cei apropiati. Normal Caut partener cu asemenea calitati.As dori ca posibilul partener sa-mi usureze viata si sa-mi dea sentimentul ca exista cineva care ma sprijina si ma iubeste cu adevarat.
prietenoasa,sociabila si mai mult aflati pers de la mn dak va intereseaza placut zic eu....nici prea prea nici foarte foarte un barbat cu capul pe umeri si care nu vede numai sex in fata ochilor