Gerhard1997 :P daca stai in Timisoara , scrie-mi un mesaj , in caz ca esti interesata de distractie.
matboy Sunt asa cum sunt; nu caut perfectiunea, deoarece nimeni nu este perfect. Va las pe voi sa descoperiti restul despre mine.
Megaroth Bla bla bla..imi plac multe..prea mult de scris..bunul simt in primul rand..ironia e la ea acasa, mi se zice ca sunt insuportabil din cauza asta..
percant Leu, singur, cu bune si rele, generos, discret, ok din multe puncte de vedere. Cu defecte si calitati, ca toti oamenii. Subiectiv sau obiectiv, depinde cum privesti, functie de caracterul, educatia si obiectivele fiecaruia. Nu judec si nu analizez pe nimeni, ma bucur de compania fiecarei persoane.