Sunt o persoana sincera De ce nu-mi vii,de ce? VINO LA MINE !!! Pe Soare sau pe Luna, Pe vreme rea sau vreme buna, Te chem mereu,mi-e dor de tine, Vino la mine! Si daca te iubesc Inseamna pentru tine ca gresesc, Ma iarta,nu pot fara tine, Vino la mine! Si de-ai gresit,nu-i vina ta, Pe toate eu le pot ierta Si le-am uitat si stii prea bine, Vino la mine! De n-ai curaj,tu indrazneste, Cin^ ¨te iubeste,nu te dojeneste. Incearca,o sa fie bine, Vino la mine! Si-as da absolut orice sa te intorci la mine, Ah,Doamne,doar un ceas cu tine, VINO LA MINE !!!!!!! Blonda..ochii albastri..54kg.. Prietenie cu persoane de sex feminin
sunt ca indiferent ce femeie nmc in plus nmc in fara cu defecte si calitati nu ma vb pana nu ma cunosti sunt o fire sociabila imi place sa fac sport sa m aplimb sa am prieteni etc mai numeroase vb personal Aventura sex prietenie
Nici prea prea, nici foarte foarte. Average. Adica o picatura de APA in oceanul Avesta dinamic si effervescent. Imi doresc sa pot gasi in partner la toate, si la bune, dar si la rele, sa impartim din prisosul de sentimente al fiecaruia cu cele ale picaturii- pereche. Un pic mai plinuta, in limita acceptabilului. Dragoste, iubire, respect, chair si sex in limita posibilitatilor subiective si obiective. O relatie frumoasa si de durata. Nu ma intereseaza aventuri de o seara
Nu cred ca are rost sa ma descriu, pot fii subiectiva.
Daca doresti sa ma cunosti doar ca prietena ar fi frumos, celor care le sta gandul numai la sex sau sunt casatoriti rog sa nu se mai deranjeze. Copilaroasa, vesela, glumeata, ambitioasa, incapatanata, serioasa, armonios prietenie fete sau baieti
Sunt...asa cum imi place: sincera,sociabila si curioasa!! ...My personality type tends toward being I'm outgoing people would most often describe me energetic, loving,caring, extremely emotional, bubbly, understanding, very supportive, very caring and warm, very passionate and loving, easy going and down to earth. Aaaaaa....sunt ca un om de sex feminin!!:) Caut ceva ce nimeni nu are....!!??
iubesc sa iubesc shi sa fiu iubita Pentru cei interesati de matrimoniale oradea: sunt o tipa vesela, cu simt al responsabilitatii si cu dor de un noi. Imi place sa ies in natura, sa merg cu bicicleta si sa stau la povesti pana tarziu. Caut un barbat care nu fuge de emotii si care stie sa prezinta siguranta, fara posesivitate si fara orgolii.
good evening I am a simple woman, who is looking for a man to share a better life, and a sincere love, so if you want to get to know more with me I am here, mangaiere me! frumushika un baietel dragut si doolshe
sunt urata si inculta.......... ce sa zic?caut pe cineva care sa ma aprecieze pentru ceea ce pot oferi:dragoste,caldura sufleteasca,stabilitate...vreau seriozitate schioapa si oarba il caut pe silviu din constanta
Buna, sunt Gabriela, am 27 de ani, locuiesc in Romania, sunt calma, iubitoare si foarte ambitioasa. Imi plac sportul, muzica si plimbarile in aer liber. Sunt unii oameni pe care nu i-am uitat, dar nu mai zambim cand le pronuntam numele. (Nizar Qabbani) Atletic/placut Imi vor sa cunosc un barbat cinstit care isi doreste o relatie serioasa.
sincera ,amuzanta cumplit de deschisa. L'amore può fare male ma anche curare... Mi definisco una persona aperta e solare e perspicace... nu stiu caut persoana care sa ma faca si sa-l fac fericit pana al adanci batarneti..sper sa nu fie doar un vis
infatisare fizic placut dinamica isteatza I cana€™t respond to email or flirt but i would like talk with you.i want a man that is not too hurt and not too hard to trust again and can give himself to a woman and to be loved 813times and taken care of430moment in a day in a way that will bring joy of life and an appreciation he will look forward to every day of 4411years that we will live to love each other. There is a lifestyle of marriage in the Lord that gives life and purpose to being married and can really be enjoyed. I am looking for that quality of marriage and ready for commitment and everlasting relationship.A wise,intelligent and serious man will put the numbers together and atingere me, and i will also see this as a good woman that is interested in serious relationship fund mare creola sani adecvat
Ma regasesc printre fete singure bucuresti care apreciaza comunicarea si respectul. Sunt independenta, dar imi vor un asociat cu care sa construiesc un viitor bazat pe incredere.
Frumosa,desteapta,devreme acasa si modesta tare,tare. Choose happiness by taking life day by day, complaining very little, and being thankful for the little things that mean a lot. placut nimic interesant sunt mai mult in trecere
Eu vreau sa anunt.prin intermedio acesyui mesaj...ca urasc minciuna..detest fiintele false.y egoistas...un salut
....cary... a man that is hardworking. A man that has love in abundance and is Ready to give it out. A man that needs care and support in Life. A man that will be there for me In The Good and Bad time of my life. A man that we will live together and Bear children and a man that will Love our Kids and take Good care of them and a man that we will like happily, hope to read back from you telling me the kind of woman you seek for... ....... Caut un barbat care stie sa respecte si sa ma iubeasca...intrun cuvint...sa ma faca fericita....
Sunt o sotie simpatica si plina de vaiata dornica sa descopar diamantele neslefuite ale lumii! Sunt o fire vesele si pusa pe glume cam tot timpul,dar am si ocazii cand trebuie sa fiu singura in natura sa ma relaxez si sa meditez! UN barbat placut care sa ma inteleaga sa avem aceliasi opinii de viata, care sa fie o fire vesela sI care stie sa se descurce in absolut orice situatie!sa stie ce vrea de la viata!
Just me... I don't need a rich man. I don't need your money. I don't need your houses. I don't need your cars. I don't need your wealth. All I want is a man that truly loves me a™Ąď¸Ź Ok Cand ai incetat sa mai cauti....atunci gasesti!
tanara si nelinistita:) Tender, caring...hm...difficult to tell something...i feel shy and i don't want to be a boaster, but i am really a very romanic woman, maybe a little bit naiive...modest and honest... not a little girl, but a mature woman, who wants to be happy. un tip cu care te poti distra si cu care poti discuata orice....
o simpla prietenie
NIMIK MAI MULT :)))))
Sunt sensibila, romantica..... dar si hotarata. I am a magistral lady but only for a perfect gentleman. I am internationally educated and am ready to settle down.. Placut Un barbat in adevaratul sens al cuvantului
cine vrea sa ma cunoasca stie ce are de facut... Locuitorul insulei nimanui din sufletul meu e acela care, poate, ma cauta. Acela care, poate, ma asteapta. Acela carea€¦ poate exista. caut noi prieteni...doar atat....
I'm single and have been divorced for the past 3 years now, not been easy living without a soulmate . I'm a very generous person , sincere calm , hard-working , lovable , Intelligent , kind and caring . I enjoy traveling with family mostly on vacation or go to a near by beach where we could have time to hangout and express what love is .I like to swim ,cooking ,reading , watch movies eg romantic , comedy , adventure , actions . i like drawing , panting , landscape photography .I am very simple that i don't mind dating a woman who is either below or above my level. I'm 31 yrs old, born in Bejing, China. Moved to the United state 16 years ago. I am a citizen. I work as an event planner. I am willing to relocate to get the right person, who is worth owning me as his full time and long term life partner. I don't like liars, deceiver or men looking for a one night stand. I am way over that. Here for a serious business and if you know you're that rarisim man kindly write.
ai sa vezi nu fi curios o persoana normala cu bune si rele ,o fire placuta ,blinda dar uneori si ca o tigroica ,nu si fara motiv!!!iubitoare de fumos si animale ! belea misto
sunt o persona placuta restul descoperiti.voi. Extrem serioasa ,sincera ,tandra ,romantica ,comunicativa ,gospodina ,fidela si cu simtul umorului o fire sportiva totul vine pe parcurs
find me.... Sant o persoana normala, cu calitati si defecte, sensibila, iubitoare de natura si frumos,sincera,cu simt al umorului ! very sweet something special!!!
My name is Elena I am 27 years old. I can describe myself as a kind, trustful and sensitive woman, I am very romantic, sociable, positive. I never give up and always try to find the pluses even in the sad events in my life.
I'm open and ready for something new, I can be intensely...silly, smart, serious, determined, loyal, compassionate, loving... I don't believe in wasting time. Still, don't misunderstand me...making the most of life does not always require endless motion, just constant participation. I want to laugh every day. I want to learn something new. I want to make someone feel valued. We are all a work in progress and I work hard. Once I walk out of the work, however, I want to make every minute count. It's not so much what I'm doing--I just like to be out and about. Still, I consider a night-at-home essential at times: not "doing nothing", but actively chilling-out. Hmmm, what else... I'm solar-powered. I think the beach is the best place for reflection and meditation. I am an excellent cook. If I offer to cook for you, that means I really like you. I think a great meal is one of the best ways to show affection. I watch what some may consider way too much TV. I'm a firm believer that it's always better to be a smart-ass than a dumb. If a man can make me laugh, I find it extremely sexy. I have two big dogs, Zander and Zara. They're awesome. I'm confident but appreciate a good compliment. Beyond that... I'm a good friend. I mean what I say, and people always know where they stand with me. I tell the truth, but try hard not to let honesty come across as insensitivity. My free-time is precious to me and I want to spend it smiling, laughing, and enjoying every moment!
Sunt o persoana sociabila , loiala din punctul meu De vedere , cu simtul umorului, Ambitioasa , muncitoare ( nu mi place sa stau degeaba trebuie sa fac ceva mereu ) in cautarea unei relatii serioase De lunga durata , nu conteaza profilul fizic cat interiorul persoanei de langa mine !
fara scrupule..razbunatoare..simpatica....vorbareata..interesanta...cu raspuns aproape la orice (ca toate sotiile in general..)...intru-un cuvant- ai ce discuta cu mine, nu te plictisesti (de fapt asta e o fraza!).. asa-asa
nici prea prea nici foarte teribil de o relatie deschisa..sa ma distrez..sa scap de plictiseala...fara intalniri la cafea sau sa ne intalnim fizic, numai online, virtual..
I am an honest heart that's looking for a stable relationship. I understand it is important to lay down lasting foundations for a lasting relationship. I am an active person who enjoys cycling and running best. I believe keeping fit is important. I am not interested in games or drama. placut
Ii las pe altii sa ma aprecieze. sunt modesta,optimista,buna la suflet,responsabila,altele se apreciaza in realitate constitutie atletica 'acel' barbat
just me! Hello everyone here, my name is Elina, I am a from Serbia but live in the US, I am single and ready to mingle, I am a simple young lady looking for a simple and serious man that is ready for the future, I am not here for games or joke, I have come to realize that we are nothing without a partner. I mean someone who would stand by me no matter the situation. A man who I can say, he alone has the right to be manly irritating to me (lol). A wizard who would protect me like a lioness would do her cub (lol). And I can promise to protect him beyond all vices. A man who tells me, honey, you can do it, no matter what I want to do
Cine doreste a ma cunoaste sa imi trimita mesaj... Sunt o singura fata cu un personaj de buna exceptie si sunt cumplit de respectuos. Bini di tat Caut distractie
Sunt o nevasta sclipitoare si tentanta !! Uneori... viata ne ademeneste cu un vis... dar ne omoara cu realitatea ... Trasa prin inel !! Barabati atletici si inteligenti !!
sunt o fire ff serioasa si de incredere vor prietenie de mesenger companie .s?nt casatorita,am 3 copii ,2fete ?i un baiat .s?nt plecata de pe meleagurile rom?ne?ti,?i simti nevoia de a conversa cu cineva dar sa fie ca ?i mine sincera .va pup ?i a?tept raspuns ochi caprui,1.68m.58 de kg,paru lung ,bruneta va las sa ma descoperiti voi
100% brasoveanca.. Sunt o fata care isi doreste o relatie de lunga durata si serioasa sa fiu respectata si iubita ca am suferit mult si vor sa fiu fericita a picture is worth a thousand words... "expect the worst and hope for the best"
Sunt o pers obtimista, sincera, discreta si foarte modesta.Sunt speciala in felul meu. Vreau un baiat care sa ma iubeasca tinand cont si de defectele mele, un baiat care sa nu-mi spuna "Te iubesc" daca inca nu simte asta...vreau un baiat care sa-mi dedice melodiile care-l duc cu gandul la mine, un baiat care sa-mi readuca zambetul cand ceilalti mi l-au furat... vreau un baiat care sa imi suporte crizele si sa rada pe seama lor, un baiat care sa ma faca geloasa, care sa imi arate ca ma iubeste fara sa mi-o spuna intotdeauna, un baiat care sa danseze in ploaie cu mine, vreau un baiat care sa ma contrazica, un baiat care sa ma tachineze, un baiat care sa reuseasca sa vada totul in ochii mei, vreau un baiat caruia sa-i placa filmele horror, un baiat cu care sa fac cartofi prajiti, vreau un baiat cu care sa nu-mi fie rusine sa ies pe strada, un baiat care sa nu tina cont de aparente, pentru ca ele deseori sunt inselatoare...vreau un baiat cu care sa privesc apusul seara, si dimineata rasaritul, vreau un baiat care sa ma muste, care sa imi sopteasca la ureche ca ma iubeste, un baiat care sa ma imbratiseze cand nu mai are cuvinte...vreau un baiat care sa stea pe pieptul meu si sa auda cat de tare imi bate inima...vreau un baiat care sa ma prezinte prietenilor lui, un baiat care sa-si faca timp de mine, un baiat cu care sa ma bat cu pufuleti, cu care sa stau in pat pur si modest si sa ascult muzica...vreau un baiat care sa nu ia totul in serios, un baiat cu care sa merg la iarba-verde si cu care sa privesc nori ziua, iar stelele noaptea...vreau un baiat care sa se bucure de nimicurile vietii...care sa se uite cu mine la desene, vreau un baiat amuzant, care sa ma faca sa rad, vreau un baiat care sa nu ceara iubirea, care stie sa o astepte, un baiat care sa nu ma lase sa pasesc singura, care sa ma ajute oricand am nevoie, un baiat pe care sa-l pot suna doar pentru ca imi e dor de vocea lui, vreau un baiat pe care sa-l doresc din tot sufletul, vreau un baiat cu care sa ma bat cu perne, un baiat care sa ma impinga jos de pe pat doar ca sa rada un pic de mine...vreau un baiat care sa imi spuna cand gresesc, un baiat care sa nu ma minta, oricat de mare ar fi prostia pe care a facut-o, vreau un baiat care sa-mi ierte micile greseli, care sa imi spuna ca sunt frumoasa, desi sunt in pijamale si ciufulita...un baiat care sa se uite la mine cand dorm, un baiat care sa imparta cu mine ultima bucatica de ciocolata... ...vreau un baiat...pe care inca nu l-am gasit... P.S: Dar mi-am dat seama ca "a vrea" este un cuvant prea mare...asa ca de acum...imi doresc...atat. Aspect fizic placut Caut un barbat sincer,onest etc cu care sa pot imparti binele si raul. Nu doresc aventuri.
linistita si incapatanata I am a honest,respectful, loving, caring, romantic and responsible woman that treat people in the way I want to be treated. I don't lie nor cheat and therefore I don't believe in lies and don't want liars.I have been hurt in the past and its hard to trust in life again I am a warm, kindhearted,and a pleasant woman, very sensitive to the needs of others; with a very keen intellect and a good sense of humor, I love to make people laugh and to make them feel very comfortable and convenient when i am around. My interests are vast: enjoy reading, movies, music, interesting conversations, traveling,sport, dancing and visiting beautiful places. I live life with passion. placut vor un barbat ok
Vorbesc mult, rezolv putin, daca tu crezi ca o sa-mi inchizi gura in vreunul fel vreodata...nimic din mancat, spalat,curatat, nu-mi iese cum trebuie; ori e prea mult, ori nu-i suficient. ma fardez zilnic 2 ore, pana te saturi sa mai astept si pleci la o bere cu prietenii...in sfarsit!!:)) Caut pe cineva care \"se prinde\" la o poanta buna, ma poate face sa rad \"cu gura pana la urechi\"...dezinvolt, face un sport si o ciorba buna de burta si o fasole cu carnati afumati!! :))Pfff...cand toata societatea mananca brocoli, piept de pui si cat mai multa salata!!!:))
no coment ............................???????????? e simplu sunt eu:)nu caut nimic numai interpretati gresit daca suntem aici nu neaparat cautam ceva macar de ar fi ceva pe aici serios:) Va multumesc pt vizite si voturii:) nu stiu...:D