simpatica.iubesc animalele iar restul las la aprecierea voastra ..rafinata,distinsa,eleganta,cu simtul umorului,...... ....Femeile sunt precum merele neculese. Cele mai bune sunt in varful pomului. Majoritatea barbatilor nu vor sa se intinda dupa cele bune fiindca se tem sa nu cada si sa se raneasca. Prefera, in schimb, merele cazute pe jos, care nu sunt la fel de bune, dar usor de luat. Merele din varful pomului se gandesc ca este ceva in neregula cu ele, cand, de fapt, sunt extraordinare. Trebuie numai sa astepte sa apara barbatul potrivit, care sa fie suficient de curajos sa urce pana in varful pomului. " asa si asa sa fie sincer,sa fie din bucuresti sau giurgiu cam atat.
Just me =) I am sensitive individual, who is caring and honest. I like to treat people with respect and I value friendship greatly. I live by my impulsiveness and can be quite random at times because I like to live by the moment, because every ocazie is precious.I believe that I will meet in my life a serious man, who would like to make a strong and friendly family. My dream is a strong, tender, kind and problem-solving man. Very Good, i Think
Sunt un om modest in cautare de stabilitate si incredere chiar si amici........ I am a person who is very real when it comes to life and its' issues. Am honest,kind caring,affectionate,good sense of humor,easy going,free thinker,trustworthy and respect the lives of other people... Un barbat care sa imi fie alturi si care sa ma faca sa ma simt iubita si dorita.
Nu caut aventuri , deci va rog nu imi trimiteti mesaje daca nu vreti o relatie de lunga durata.
SUNT CEEA CE ITI DORESTI.... sunt frumoasa .isteata si devreme acasa dar mai ales modesta.simtul umorului e la purtator.sunt aici ca sa ma laud. insa daca cineva vrea sa ma cunoasca.trebuie sa fie la fel ca mine si un pic mai destept. iubirea....:)
draguta cred eu ...sincer ...si cuminte ;) I enjoy fine dining and am always looking for someone to share the appreciation of good food and fine wine. I am just as comfortable with my hair up in old jeans as with my hair down wearing my favorite little negru dress. bruneta..
Sunt o fata buna calma sincera deschisa I am here looking to find someone for a mutually enriching relationship in which we can enjoy life together and bring more to each other than we have alone. I want to co-create a relationship in which we both feel inspired, supported and enriched. Creating an environment that allows us to share our passions, stimulate each others brains and allows us to be there to support each otheras growth. Par brunet drept ochi sclipitor Baiat sincer curajos nefumator ochi albastri
...... Sunt o sotie romantica, dar cu picioarele pe pamant. Apreciez politetea, atentia si inteligenta emotionala. Imi place sa citesc, sa merg la munte si sa ma pierd prin librarii, iar cand sunt acasa imi tine bine un vin bun si o conversatie lunga. Nu ma atrag jocurile, ci oamenii care stiu ce vor si nu se ascund dupa replici goale. Imi doresc un barbat care isi doreste o relatie monogama, cu incredere si sprijin reciproc. Pentru mine, matrimoniale in Craiova este locul unde pot intalni un om hotarat sa construiasca ceva frumos, nu doar sa treaca timpul. Daca esti serios, hai sa vorbim. un baiat care sa stie sa poarte o discutie conersatie sa vorbeasca elegant dulce un baiat brunet cu ochii albastri sau verzi daca se poate
eu sunt o fire foarte deschisa imi place sa fiu directa chiar daca asta cateodata supara persoanele din jurul meu ...dra asta e asa sunt eu : my name is joyce I'm single never been married before i have no kid's too, i am here looking fir a serious man whom i can spend the rest of my life with Ce pot sa spun despre fizicul meu?????????a pai nu tare stiu???prefer sa ma laude alti ,nu eu!!!!!!!! caut un om care sa ma aprecieze!!!!!!!!si sa ma poata face fericita!doar atat..................
asa si pe dincolo, oricum nu isi imagineaza cineva ca e real cum ne descriem noi insine pe site-urile astea I am sincere and honest person.am caring,kind,friendly very easy to get along with am social romantic passionate smart intelligent cool headed adaptive have a big heart and i do believe in the truth and honesty.. nici frumoasa, nici urata dar cu simtul realitatii un om, daca asta mai insemana ceva zilele astea
cu ceva calitati, morale si adanc umane. cam din alete vremuri, de altfel....recunosc!
dezamagita dar cu speranta ca totul va fi bine "Omul sadeste in lume ceea ce poarta in inima sa! " Goethe/ Fericirea o face pe femeie frumoasa si dragostea o face fericita. Iubirea este adevaratul fard al femeii./ In cazul in care doriti sa comunicam, v-as ruga destul de mult sa scrieti corect romaneste si daca s-ar putea si inteligibil. Multumesc! placut un barbat bun,nu gelos si agresiv
Io sunt ceea ce sunt, ceea ce ALEG sa fiu, ceea ce ALEG sa manifest din mine, LUMINA sau Umbra.... dar intotdeauna , atunci cand interactionezi cu mine, prin gand, privire, fapta, gasesti RASPUNSUL. Ma numesc Thalia.Am in prezent 55 de ani.Din fericire,sunt o fiinta draguta, cum spune lumea,o fiinta sensibila, nu prea stiu sa mint, dar imi place sa tachinez anumite persoane la care tin. Toata lumea cand ma vede imi spune: aCe ochi frumosi ai!...si sincer ma uit mereu in oglinda in speranta ca o sa descopar ce e asa deosebit la ei. Am numeroase pasiuni...imi depasesc limitele, sa am mai mult curaj si incredere in mine.aCe e mai greu, e mai usor dupaa.Nu am reusit sa termin o facultate nu pentru ca nu am vrut ...pentru ca am avut o responsabilitate mult mai mare de dus pana la capat. Lucrez in mai multe domenii ...nu pentru ca nu am o ordine in idei..pentru singurul ratiune ca o pot face. Alte pasiuni pe care le mai am sunt...dansul , patinajul,plimbatul in natura,pictura , sculptura,styling hair, gatit,pescuit , fac multa miscare si nu sunt pretentioasa.Sunt o indragostita, o fire sensibila, iubesc oamenii.... animalele, am un motan nazdravan de care am grija si cu care ma joc mereu... O catelusa si doi perusi.Am o situatie delicata fiindca tatal meu este imobilizat la pat si nu o sa il ABANDONEZ NICIODATA PENTRU BARBATUL CARE VA FACE PARTE DIN VIATA MEA.
Sunt o fata de gasca ;) Ma ve.i descoperi in conditiile in care si tu esti sincer respectos si sufletist Asa si asa Prieteni,distractie,posibil si o relatie
Este greu... l am linda from noway l like to make friends with people l am kind and honesty l like every one ok Trasaturi normale... Simpatia altora :P
simpatica Vreau nespus de mult sa gaseasca dragostea si de a crea o relatie serioasa . Doresc de a se casatori si de a crea o familie puternica si iubi toata viata sotului ei . nice...:))
sunt bruneta ,imi place distractia,mancarea gatita in casa,calculatorul si muzica. nu place sa ma descriu eu lasa lume sa vad cu m sunt eu ca fata am 1.65 si 57 de kg caut distractie,prietenie si de ce nu poate si o relatie!
va las sa apreciati.......... ;) sunt aici doar ptr a incerca sa-mi gasesc sufletul pereche ,raspund doar celor care au peste 43 de ani si poza reala la profil,non tocare mai un cuore se non sei capace di amarlo. placut......... persoane compatibile cu o leoaica mereu in forma si plina de viata....... :)
Sunt o persoana sa gasesc un prieten care pe viitor sa fie mai mult decat un prieten si tot pe viitor daca asdori multe la mine pentru eu nu pot sa plec de aici
draguta,simpatica DOMNILOR,VA ROG SA FITI ASUMATI,NU DERANJATI INUTIL,DORESC O RELATIE CU BUNE MANIERE,NU MA DETERMINATI SA VA AGRESEZ VERBAL......NU DE ACEEA SUNT PE ACEST SITE,IMI VOR O RELATIE SERIOASA!NU CAUT AVENTURI...PROFILUL IMI ESTE REAL,POZELE SUNT AUTENTICE,SUNT ALE MELE,SIGUR VARSTAISI SPUNE CUVANTUL FIZIC,DAR NU SI MENTAL!!APROPO,,,UITASEM,MAI SCHIMBATI PROFESIILE....CAM MULTI INGINERI,CAM MULTI CU STUDII SUPERIOARE,DAR DE SCRISUL LB ROMANE ,GRAMATICA,ATI AUZIT!?DACA DA,REVIZUITI O....UN INGINER NU POATE FI AGRAMAT,,,,, placut cred
O fire serioasa, responsabila....in rest urmeaza de testat.... Caut un barbat la fel de serios, sincer, cu facultate si...imi dau bine seama ca cei buni sunt langa familiile lor, dar totusi cred ca undeva exista UNUL pentru o sotie de o rara cumsecadenie, care n-o sa regrete niciodata ca m-a cunoscut. ROG SERIOZITATE!!! CEI FLUTURA VANT SA SE ABTINA!!!!!
caut o relatie serioasa ba chiar si o casatorie ..am un copil si im doaresc un tata pt copil si un aliat sau sot pentru mine care sa ne iubeasca.... Grasa si scunda Niciuna
sunt o persoana dinamica,sociabila extrem prietenoasa Prietenii ma vad vesela ,spontana,foarte energica,cu simtul umorului.Modesta dar cu standard moral inalt .Nonconformista ....visatoare romantica....din toate cate putin placut
prietenoasa,sociabila si mai mult aflati pers de la mn dak va intereseaza Sunt o persoana comunicativa,imi place noutatea si diversitatea...urasc indiferenta si egoismul. placut zic eu....nici prea prea nici foarte extrem un barbat cu capul pe umeri si care nu vede numai sex in fata ochilor
sunt o fire vesela imi place muzica si dansul si cel mai mult distractia Sunt o persoana sincera nu mi plac minciunile am simtul umorului sunt copilaroasa dar si realista . Imi plac persoanele calde cu principii morale am 1\70, 51 kg ,ochii caprui , parul brunet lung un prieten cu care sa comunic si sa ma inteleg bine
sunt o fire vesela,glumeatza.imi place sa ma distrez cu prietenii,sa merg prin cluburi..... o persoana obisnuita...cu calitati si defecte....volubila,increzatoare,vesela mereu... sunt blonda(vopsita),am 1,59(cam asa ceva)inaltime si vreo 59 de kg. nu caut neaparat ceva.vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni(amici).
imi place sa cred ca sunt \'altfel\'. I am a lady,down to earth with a wonderful sense of humor. I love to laugh and smile as much as possible, and I love to give to other(s) as well. I am a hopeless romantic who wishes to find destiny in a partner who is out to have his heart filled, his mind blown, his spirit renewed, his body explored and his soul warmed by the rays of SUNSHINE! I make every effort to KEEP IT REAL and to be HONEST with everything I do. I am someone that keeps an open mind and have no inhibitions when it comes to happiness. Distance is not a problem for me because i am ready to relocate to where ever i find my heart. am poze.... tu decizi
bruneta,ochi caprui,nu exagerat de inalta la 1,69...st cantareatza,st distractiva,de viata,curioasa,,si imi place sa cunosc cati mai multi prieteni...bine aqm sa nu interpretati gresit...ca trebuie sa ma imprietenesc si cu unu mai mare d varsta k mn,apropiati atat!!!Nu cu unu care e de seama cu tataie:)):)):)) am mai spus si mai sus...nu exagerat de inalta;)...stiti voi cum spun astia la masini cand vor sa le vanda:)):):))?MERITA VAZUTA...asa si eu:merita sa ma cunoasteti!!! sa ma iubeasca,sa ma respecte...si nu stiu....pe parcurs mai vedem noi:)):)):))glumeam;)si inca ceva:URASC MINCIUNA;).........
Hello ..sunt in cautare de noi prietenii sunt o fire vesela,iubitoare si nespus de sincera.Astept sa ma descoprei chiar TU:P i am janet by name live in usa single honest and straight forward person working and happy with my life living here and right here on this site looking for honest man ready to marry to contract me here to chat more to know more about him and to meet him up right in person to know him more and more should chat with me here ................................................................................................................................................................................................................... Nu chiar inalta dar nici pitica formele trupului bine conturate,bruneta era si normal:)si ff sexy...pfff:))) Caut baiat frumos,inteligent si cu simtul umorului foarte bine dezvoltat;)
va las pe voi pt cei care nu au profilul real , verificat de acest portal , va rog distins sa nu imi trimite-ti mesaj. Multumesc anticipat nespus de dragutza distractie si mult sexx
Buna dragilor sunt aici pentru voi daca stiti deja despre ce este vorba , ma puteti contacta Sunt o persoana educata,chiar daca nu am o facultate.Am facut cursuri de stil bucata interioara si am confectionat in ultimii 8 ani intr-un birou de arhitectura . Am confectionat in proiectare ca tehnician proiectant (proiectare constructii-civile )) Imi plac florile, natura, excursiile.Sunt o gospodina buna. Imi place sa gatesc . Imi place viata de familie.Partenerul pe care il doresc langa mine as prefera sa fie vaduv, cu ganduri serioase si sa ne ajutam reciproc. Am permis de conducere auto de 34 de ani, schimbat recent. 50kg 1m55 miniona slim cu forme divine
Las la aprecierea altora I am a very soft and warm-hearted woman. In any hard situation, I try to see positive sides. I like enjoying the sun and long walks along the beach. Also I am an avid reader and I am open to new people and communications. I like letting my hair down in the wind and feeling water around me when I am swimming. I am a very loyal and honest woman, who will never be able to hurt your heart or betray you. Nu pot sa ma pronunt Nimic unic
Nu vreau sa zic. ((: Culege clipele de fericire! Lasa-te iubit, iubeste! Este singura realitate... scrie-mi si-ti zic. :D Ehh.. stiu eu,nu te intereseaza` pe tine . :">
sunt un pik mai bine ma refer la corp,sanii ii am extraordinari de mari:D,bruneta,ochii caprui,parul cret si am numesc critsina dar mi se spune kyky I am very active and cheerful. I love harmony and comfort. I am a cheerful woman and I can make your mood wonderful every day. My day always begins and ends with a smile on my face.Six Eight Two Six Two Eight Six Four Two Two, To be chatting more and get to know each other as well. un barbat bine facut si din punc de vedere si aspecut si cardul:D
NU minciunii, NU ipocriziei si mult simt al umorului! Pana la urma. ...Viata e mult prea scurta incat sa nu o traim cum se cuvine si mut prea frumoasa incat sa nu.i acordam ,cel putin, un zambet zilnic!
buna!! sunt o tipa super de treaba care ii place f.mult sa ma distrez si sa cunosc lume un om obisnuit si cu bune si cu rele, dar cu suflet mare, pregatita sa intilneasca un om de la care sa primeasca atat cat ea poate sa daruiasca.Adevarul pentru mine inseamna frumusete si frumusetea inseamna adevar. sunt o tipa frumusik , o tipa super misto ,dar las la aprecierea vostra tot c vreau este sa-mi fac prietni si sa ne distram ok:P
Sunt o tipa indeajuns de draguta...dar mai bine va convingeti singuri!!! corectitudine..respect...familie..o viata linistita alaturi de un sot care stie sa pretuiasca o iubita nu sunt nici grasa dar nici slaba sunt cum spun unii POTRIVITA eu as dori sa ma distrez sa-mi fac noi prieteni si sa am cu cine sa comunic
va rog elegant ....purtatzi-va ca atare!! DoarEu... Či atat...sincera,onesta plina de dragoste si iubire pentru persoana care stie sa ofere, iubire, dragoste, atentie, antiviolent in vorbire si fizic.... Anii sunt niste cifre.... Inima si mintea conteaza sa ramana mereu tinere...