Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si simplu Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta perfect orice ..de la politica la oamenii parosi..:P
Mi-as dori sa-mi gasesc sufletul pereche.Sa ma accepte asa cum sunt si cu calitati si cu defecte.Sa-mi dovedeasca ca ma iubeste cu adevarat si sa-mi fie alaturi si la bine si la greu.Barbatul pe care mi-l vor as vrea sa fie galant,serios ,cu bun simt si prezentabil. frumushika un baietel dragut si doolshe
sunt urata si inculta.......... I always thought that when I fall in love and start a family, that will be for life. Yes, now I know that things do not always happen as we desire, but the most important lesson I've learned is that we should never give up on our hopes, wishes and beliefs. I still believe in love, family and marriage and I am here with a hope to meet a wonderful man. When you get to know me, you'll see that I am a very devoted and trustworthy person. I have a very strong feminine side. I am caring, gentle, never raise my voice and do not like scandals. I believe in conversation and compromise. I am romantic and atragator - these are the two traits that I keep solely for my future partner. I will do everything in my power to see him smile to me every morning and every night as we fall asleep. schioapa si oarba il caut pe silviu din constanta
Imi vor un barbat educat , inteligent prezentabil , dispus sa pune la dispozitie si sa primeasca afectiune, intelegere si respect .....si nu in ultimul rand sa fie constient ca sufletul ramane mereu tanar
Sunt o fire sociabila, deschisa experientelor noi, sunt genul de persoana langa care poti face tot ce iti doresti, fara a avea retineri. Astept oferte! Iti promit ca nu vei regreta ca m-ai cunoscut!
sincera ,amuzanta foarte deschisa. Hello Imi plac plimbarile in natura , sportul si iubesc cateii . Restul ramane sa descoperiti pe parcurs :)) Va pup nu stiu caut persoana care sa ma faca si sa-l fac fericit pana al adanci batarneti..sper sa nu fie doar un vis
Imi place sa las pe altii sa isi dea cu presupusu I have great sense of humor and laugh at myself all the time. i would like to meet someone who is caring, sweet and loving.... I am a very caring, friendly person open for love and serious relationship. I am also an intelligent lady with a good sense of humor. I am a joyful and have pretty emotional personality along with feelings of compassion and empathy. foarte,foarte o prietenie p;e termen lung
Just me... In societatea actuala, se investeste de cinci ori mai mult in medicamente pentru virilitatea masculina si silicoane pentru femei, decat in vindecarea bolii Alzheimer. Din aceasta cauza, in cativa ani, vom avea batrane cu bustul mare si batrani cu cucul tare. Dar niciunul nu-si va asigura aminte la ce servesc. (Nu raspund/vorbesc celor fara poza) Ok Cand ai incetat sa mai cauti....atunci gasesti!
sunt o fatuca modesta, sociabila si ambitioasa,,,cam atat despre mine, de la mine, mai multe va las pe voi sa aflati...daca vreti ;) Am fost si voi ramane o romantica incurabila,am gustat suferinta, am gustat si fericirea, am ras plangand, am plans razand...Am avut zile cand viata era o lupta , ma culcam seara cu fata in lacrimi si dimineata ma trezeam crezand din nou in iubire...Nu stiu de ce am fost construita asa , sa ma simt fericita , frumoasa , plina de viata , doar atunci cand iubesc...Sunt unul din acei oameni care nu se tem de dragoste , care nu se tem sa-si exprime sentimentele , le pun pe tava pentru cel care le vrea , pentru cel care are nevoie de ele , pentru cel care nu tremura de frica in fata iubirii..Lupt pentru sentimentele mele ca o leoaica , lupt pana raman fara unghii , pana cand sangele imi tasneste din degete ... plec epuizata fara sa ma simt infranta , am dat dragoste , am iubit.. si.. daca am luptat, a meritat.. a fost gura de aer din vartejul ametitor al vietii. Nu ma simt resemnata , iubesc sa iubesc , poate am vrut sa scot absolutul dintr-o iluzie si mi-am facut singura rau , poate m-am aflat unde nu trebuia si am cautat unde nu trebuia..Nu am cautat niciodata cu ochii , am cautat cu sufletul , el este cel care si-a ales insula pe care a naufragiat , el a ales malul de care s-a agatat. nici prea prea, nici extraordinar de deosebit de :D intalneste-ma si astamparatzi curiozitatea ;) amicitie, prietenie, noi cunostinte, persoane adevarate, etc
just me! I am theodora by name i am 31 female with no kids ...never been married...5'7 feet tall and athletic and I was born in colorado and raised in Ghana and my race is colorado My heritage is English,may be u may ask what i mean by my heritage is English is all cuss our Colonial masters was the British and my dad is a British man, my religion is a Christian,never mind about me been a Christian so let us see what the future would hold for me and u. Am student i study accounting and i just completed my education and had master degree in accounting. Talking about who i am;am that easy going type, adventurous, romantic, ambitious and have a very good sense of humor.. My hobbies are too many but to mentioned a few; sports,watching movies, going for walks, listening to music (almost all types of music), love on the beach, dancing in the dark
Ich möchte, dass Sie wissen, dass ich mich auf dieser Seite getroffen habe, um meinen Seelenverwandten zu finden, und ich möchte einen Mann, der bereit für eine ernsthafte Beziehung ist, einen Mann, der bereit ist, einen Mann niederzulassen, der sich um seine Frau kümmern und gut aufpassen kann von ist Frau, ich möchte, dass Sie auch wissen, dass ich nicht online bin, um schmutzig zu reden oder Spiele zu spielen. Stellen Sie sicher, dass Sie Ihre Kontaktadresse hinterlassen
DRACUSOR CINE NU ARE POZA ROG SA NU SE MAI CHINUIE SA IMI SCRIE. DAU IGNORE ASA CA INCERCATI SA CITITI PROFILUL SI APOI SA INTRATI IN DISCUTII CU MINE, SUNT DIRECTA SI LA SUBIECT (CAUT DOAR FEMEI, DOAR FEMEI).VA MULTUMESC, NoMEN , NO MEN , NO MEN . VA ROG BARBATII NU MAI INCERCA?I SA MA ABORDATI NU SUNT INTERESATA ABSOLUT DELOC DE VOI . SIMPATICA DISTRACTIE, PRIETENIE
Am a young African lady who has decided to try out find my other half from different places in this planet.Am a respectful,loving,fun and down to earth person who is easy to get along with.I love people respect their values and beliefs much more to it I love children and this makes me to be a kindergarten teacher as well.I think I have alot to say about myself both positive and my faults which we can get to know once we meet and chat more..Looking forward to hear from you. N/B am sorry all my pictures that I have been trying to upload are rejected incase you might be wondering why I don't have any but still trying to upload new ones.
ar fi numeroase de povestit Fiecare om are calitati bune si rele;despre mine pot spune ca sunt:modesta,sensibila,foarte sufletista si urasc minciuna.... ****************************** ****************************** ****************************** Harnici si darnici, formam din cuvinte imbelsugate propozitii... incercam sa ne exprimam trairile, fanteziile, deziluziile, idealurile, sperantele. Oare cat de mult ii intereseaza pe cei din jurul nostru trairile noastre? Minciuni scrise frumos, dragoste perfecta, adevaruri goale, trairi imense, viata pierduta, sperante desarte, inimi dezgolite, iubire impartasita, zile fierbinti, ploi reci, pasiuni trecute, iubiri amagitoare, sentimente stinse, dorinte ascunse, vise minunate, iluzii frumoase, dragoste efemera, zile triste care nu se mai sfarsesc, bucurii trecatoare... cuvinte fara ecou. Multumirea noastra ar fi sa primim raspuns de la cei care ne inteleg, de la cei carora le pasa.....cu adevarat . sunt draguta, subtirica doresc sa cunosc un barbat sincer si ambitioas, dar si dragasto, cu simtul umorului
sunt o fire ff serioasa si de incredere ,,IN DESERT NU SUNTEM PIERDUTI, DACA PUTEM CREDE IN OAZA ,, ochi caprui,1.68m.58 de kg,paru lung ,bruneta va las sa ma descoperiti voi
Vorbesc mult, rezolv putin, daca tu crezi ca o sa-mi inchizi gura in vreunul fel vreodata...nimic din mancat, spalat,curatat, nu-mi iese cum trebuie; ori e prea mult, ori nu-i suficient. ma fardez zilnic 2 ore, pana te saturi sa mai astept si pleci la o bere cu prietenii...in sfarsit!!:)) Caut pe cineva care \"se prinde\" la o poanta buna, ma poate face sa rad \"cu gura pana la urechi\"...dezinvolt, face un sport si o ciorba buna de burta si o fasole cu carnati afumati!! :))Pfff...cand toata omenirea mananca brocoli, piept de pui si cat mai multa salata!!!:))
Sunt o femeie sclipitoare si tentanta !! O iubita trecuta prin toate loviturile vietii care stie ce vrea de la viata si care uraste minciuna nu caut aventura ci o relatie serioasa bazata doar pe dragoste! Trasa prin inel !! Barabati atletici si inteligenti !!
Sunt o prietena simpatica si plina de vaiata dornica sa descopar diamantele neslefuite ale lumii! Sunt o fire vesele si pusa pe glume cam tot timpul,dar am si momente cand trebuie sa fiu singura in natura sa ma relaxez si sa meditez! UN barbat simpatic care sa ma inteleaga sa avem aceliasi opinii de viata, care sa fie o fire vesela sI care stie sa se descurce in orice situatie!sa stie ce vrea de la viata!
i hate this... Sunt o persoana sensibila,deosebita,deschisa spre tot ce este elegant si nou ...mai departe te las sa descoperi tu... mmmm...good looking u...
what i am looking for is someone who is sweet caring and honest. someone who will speak his mind and not be affraid of the consequences but still take peoples feelings into account. family oriented and likes animals. other than that you will have to atingere me to find out.
Sunt sensibila, romantica..... dar si hotarata. apentru a nu ma mai intreba ce caut... caut celalalt fluture cu aripa franta, luna cu jumatate de chip, soarele fara o raza, lumina orbita de dragoste, un gest oprit la jumatate, un cerc imperfect, un zambet pe o margine de vis, un suflet ciobit si adunat intr-o incercare de cantec nou...a Placut Un barbat in adevaratul sens al cuvantului
I am a woman who enjoys the simple things of life and does not like to show off no matter how much success I make. If I have to show off, then it would be showing off with my man. I take my time to get involved in a relationship and when I finally do, I love with my all never to say goodbye. I am healthy, caring, honest, loyal, energetic and most of all trustworthy and I seek a man who would love me for who I am and not what I am. A man that put the lord first , who would correct me when I go wrong. Someone to be my equal in all things. Someone I can easily communicate with ..
Sunt o tipa ok,urasc minciuna si incompetenta... vreau sa ma intilnesc cu un barbat serios la veata si care sa vrea familie.. Caut un om ca mine...sincer
sexy I have an active social position. I am also charming, romantic, sensual and tender. Kind, soft and appeasing in a relationship. I always listen to and hear the wishes of my partner. I am real and honest in the relationship. As all the ladies I am emotional, but I quickly calm down and do not take offense for a long time. I do not like conflicts and often choose to avoid them. I am positive and cheerful. I like to live in harmony and peace and may be this is my inspiration. I stay calm in any situation and I think it helps me to understand better situation. I am real and show my real feelings. In general I can describe myself for hours. The most important is that I have kind heart and always good intentions. Lastly, I believe in real love. I prefer to stay active. I believe that no complet person can exist because all of us have both positive and negative character features. In my opinion, I am closer to a desavarsit modern woman because I am independent, nice looking, physically, and intellectually developed. Moreover, I am an excellent cook, along with normal creativity and desire for perfection achievement. I am sure my man will be satisfied with my lifestyle, beliefs, and communication because I am thoughtful, able to think critically, support discussion, avoid conflicts.
Buna, sunt de loc din Bihor, am trait, studiat, confectionat ca si consultant independent in ultimii ani preponderent in strainatate. Sunt multiple lucruri care imi plac, ador natura, aerul liber, calatoriile, serile in intimitatea celor dragi sau impartasind un pahar de vin si povesti in compania prietenilor. Mi-as dori sa intalnesc pe cineva compatibil, curios, pe picioarele lui atat financiar cat si caracterial, cu drag de a face lucruri, a se bucura de viata si poate a construi ceva rezistent impreuna.
100% brasoveanca.. In Timisoara mi-am facut un ritm frumos: munca, prieteni, sala, si timp pentru mine. Sunt aici pe zona de matrimoniale timisoara pentru a cunoaste un barbat serios, cu bun simt. Nu ma intereseaza aventurile, ci o relatie care creste natural, cu respect, comunicare, intalniri reale si planuri comune. a picture is worth a thousand words... "expect the worst and hope for the best"
Buna. Sunt o fire foarte intelegatoare nespus de lipicioasa si iubitoare.. I'm funny, interesting) I love walks under the moon) I love romance, because, I'm a big romantic myself) I like cooking, and I like cleanliness in the house. If you're interested, write! Be sure i will answer u! ) have a good day)) Sunt inalta 1.67 si am 55 kg
Bruneta cu ochii caprui O relatie de lunga durata bazata pe incredere respect si iubire
Buna , sunt Mihaela ... sono onesta,sincera e tanti altri valori rimane tutto da scoprire... sint onesta,caut o persoana care stie sa respecte pt a fi respectat... un salut la toti care ma viziteaza Am 1.71 m . Sunt slabuta , cu parul saten . de treaba , amuzant care as stie de simtul umorului sa stie de gluma etc ..
sunt o tipa care uraste minciuna,caut un tip serios si dornic de o relatie de familie .el poate avea si un copil,cei care nu sunt seriosi sa se abtina/ Soy morena, ojos verdess, remántica, respetuosa, risueña, culta,sociable, solidaria, alegre, me gusta viajar,caminar por el lcampo, el contacto con la naturaleza. No me gusta la soledad, por eso busco un compañero para compartir lo bueno y malo de la vida. par castaniu ,ochii caprui .59 kg.ten deschis aspect placut. asociat de viata,
la aprecierea voastra I consider myself a very easy going person, even tempered. I love to go for long walks during a beautiful summer sunset with my dog Max along the wonderful walking trails by my home, going for walks during a gentle snowfall in the winter and walks during a crisp and sunny autumn day. I love to cook and a ireprosabil evening would be to decide on a wonderful menu and cook together while enjoying a fine glass of red wine and great music. I enjoy many type of music from easy listening jazz to classical to country western especially Ian Tyson. One of my hobbies is landscape painting and have become quite good, enough so that I can give them away as gifts to my family. My life long passion is genealogy and have been discovering my family roots for the past years. Love old movies, scrabble and nature. atletic nimik
no coment Ma simt la jumatatea drumului si incep sa dau o alta valoare timpului. Momentul meu, timp pretios. Vreau sa treaca aproape de persoanele care ma fac sa ma simt bine. Vreau sa traiesc langa persoane pozitive, umane, generoase, gentile. Vreau sa daruiesc si sa primesc dragoste... Sunt o persoana flexibila, deschisa,devotata familiei si prietenilor, o fire analitica, rabdatoare...daca e cazul desigur. In valoare: inteligenta, finetea, rafinament, da si neaparat calitatea!!! FOTO !!! Pentru ca o conversatie (relatie , daca vrei) sa ia contur, trebuie sa existe o conexiune spirituala, care se creaza, se simte, chiar si la intaia vedere, printr-o fotografie... nu stiu...:D