Foarte ambitoasa si incapatanta .Ce doresc obtin MODEL barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei femei sau a unui barbat foarte interesant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
sunt o blonda frumoasa si vanata de barbati.sunt invidiata de femei care ma urasc si dorita de barbati ochi negri par lung blond silicoane barbat sexi frumos care sa ma iubeasca si sa nu ma minta sa fie sincer
Cei ce ma cunosc spun ca sunt interesanta, misterioasa, sexy, mereu cu zambetul pe buze....si ca ar prefera sa ma aiba oricand in preajma lor... Vrei sa vezi daca au dreptate? Cauta-ma! Si eu sunt curioasa daca e asa... Ceea ce se vede din poze e mai mult sau mai putin relevant. Ce pot sa spun e ca eu as schimba doar 2 lucruri privind aspectul meu fizic. Deci...arat de la bine in sus! Un barbat care sa stie sa ma faca sa mi-l doresc si maine...
Sunt o persoana normala, cu defecte si calitati. Urasc minciuna si perfidia, Iubesc animalele, in special caii si ciinii. Multi ma caracterizeaza drept o femeie puternica si ambitioasa. Modestia o las celor ce nu au alte calitati. Sunt o femeie frumoasa, eleganta si culta.
Chiar daca sint blonda asta nu inseamna ca sunt proasta, doar exista in lumea asta si femei blonde, frumoase care au demonstrat ca exista si astfel de combinatii reusite. Caut un sot loial. Un barbat care sa-mi fie alaturi atit la bine cit si la rau, romantic, senzual si cu simtul umorului.
Buna! Sunt Cristiana ! Caut un barbat adevarat !! Care stie sa ofere iubire , satisfactie , fericire unei femei . Care stie sa spuna da sau nu unde este cazul. Care stie ce inseamna o relatie de durata sau doar o relatie de-o noapte . Nu imi plac barbatii imaturi . Vreau un barbat inalt , sa nu fie slab dar nici sa il sufle vantul . Culoarea parului si a ochilor nu conteaza pt. mine . Important este sa ne intelegem in toate . Daca doresti o femeie care stie sa se respecte si sa iubeasca at cauta-ma ca si eu te caut ca sa te gasesc . Ofera-mi clipe neuitate!
M-asi descrie....ca fiind o femeie cu bun simt,moderna,rafinata,iubitoare.....fff.romantica,dar simpla in acelasi timp.Iubesc disciplina in viata mea de zi cu zi....si mai presus de toate in relatie d.p.m.d.v increderea si respectul e baza solida a unei relatii.Imi place sa fiu iubita! Din poze puteti observa ca am un corp suplu...bine definit....proportionat..ceea ce dovedeste ca imi place sa am grija de mine.......... si ma respect cu strictete. Cred ca va suna putin diferit ceea ce caut eu!Un barbat matur,cu simtul responsabiliatii ff.dezvoltat,educat,atent cu mine,iubitor,romantic,generos....si dornic de a ma face fericita!Nu caut aventuri sau tineri amorezi.......!Doresc sa cunosc barbatul cu atu-urile de mai sus dar si cu defectele sale
sunt o femeie curioasa. despre viata, despre ceilalti. stiu ce-mi place si ce mi se potriveste, asa ca, daca nu raspund, va rog nu insistati. am vazut ca barbatii prefera poze cu masini:) avem si noi masini:) nu le facem poze, facem altceva in si cu ele:) sau pe ele, ca tot am si eu poza cu masina:) multi vad..doresc..putini ating. barbati, cupluri, femei..mai ales barbatii, va rog cititi cu atentie. orice femeie vrea sex. voi nu stiti sa o convingeti sa il faca cu voi:)
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei femei pe acest site drept escorta.
CAUTA-MA...... Daca intr-o zi iti vine sa plangi... cauta-ma. Nu promit sa te fac sa razi dar pot sa plang cu tine. Daca intr-o zi iti vine sa fugi... cauta-ma. Nu promit ca o sa te opresc dar pot sa fug cu tine. Daca intr-o zi nu ai chef sa asculti pe nimeni... cauta-ma. Promit sa tac oricat vrei. Daca intr-o zi ma cauti si nu raspund... Vino repede sa ma vezi... POATE EU AM NEVOIE DE TINE!" Vezi poze mai sus ..... Nu stiu ce caut inca mai ma gandesc ......
FAC HAZ DIN NECAZ VEZI POZE SI DAK ESTI CUMINTE.........CINE STIE POATE MAI IAU DIN ELE MMM.............SA MA MAI GANDESC.....AAA GATA STIU...ZIUA DE MAINE
frumusetea unei femei nu e doar exteriorul!...ea provine din interior..completata cu un bob de inteligenta...trio-ul perfect.. o dama de fier cu manusi de catifea! un om adevarat...nu doar fizic cu simtul umorului ,dar bine educat, cu bunele maniere insusite nu doar pe raftul din biblioteca , sufletist si comunicativ!...OARE EXISTA ?
pai nici nu stiu cum sa ma descriu....sincera vesela glumeata educata....nu stiu nu ma subestimez si nici nu vreau sa fiu modesta aspect fizic placut eu asa zic destul de inalta.......pfff ce greu e va uitati la poze si imi spuneti voi aspectul meu fizic ce caut?e greu ca mereu ce cauti nu gasesti.....caut pe cineva care sa ne potrivim si sa aibe jumate din caracterul meu....prin alte cuvinte caut ce cred ca nu exista
Aflati mai tarziu. Imi place distractia. Caut socializare, prietenii, chiar si sex. Mentionez ca sunt bi. Ador calatoriile,plimbarile.filmele,necunoscutul si sexul cu femei sau barbati.
simpatika si cu simtul umorului cum vreti sa ma caracterizatzi......... dupa poze va putetzi da seama........... ceva nou, prietenii si distractie........... si amici cat mai multzi......
sunt o fire ff puternica si as vrea sa o am si eu o relatie de lunga de durata bruneta-inaltime1,70,ochii-caprui,parul lung negru eu cat un barbat cu care sa am o relatie de lunga durata sa ma inteleg bine cu el
Sunt o persoana foarte sensibila si delicata.Gandire pozitiva, optimista, rafinata, cu bun
simt,sociabila,prietenoasa.Nu suport minciuna si falsitatea las la aprecierea voastra:) in cautare de: persoane cu care pot dialoga intr-un mod civilizat
Sunt o fire sociabila,comunicativa....imi place sa rad,sa ma distrez si sper sa-mi fac "prieteni"noi aici.....oac oac oac...si-ar mai fi multe de spus...dar nu ajunge spatiul destinat descrierii! Chiar trebuie?...ma vedeti in poza doar :) Ce caut?...cum am mai spus,cu riscul de a ma repeta...caut sa port discutii cu membrii acestui site,despre anumite teme...nush,sa leg noi prietenii...