Buna! Sunt Cristiana ! Caut un barbat adevarat !! Care stie sa ofere iubire , satisfactie , fericire unei femei . Care stie sa spuna da sau nu unde este cazul. Care stie ce inseamna o relatie de durata sau doar o relatie de-o noapte . Nu imi plac barbatii imaturi . Vreau un barbat inalt , sa nu fie slab dar nici sa il sufle vantul . Culoarea parului si a ochilor nu conteaza pt. mine . Important este sa ne intelegem in toate . Daca doresti o femeie care stie sa se respecte si sa iubeasca at cauta-ma ca si eu te caut ca sa te gasesc . Ofera-mi clipe neuitate!
sunt o femeie curioasa. despre viata, despre ceilalti. stiu ce-mi place si ce mi se potriveste, asa ca, daca nu raspund, va rog nu insistati. am vazut ca barbatii prefera poze cu masini:) avem si noi masini:) nu le facem poze, facem altceva in si cu ele:) sau pe ele, ca tot am si eu poza cu masina:) multi vad..doresc..putini ating. barbati, cupluri, femei..mai ales barbatii, va rog cititi cu atentie. orice femeie vrea sex. voi nu stiti sa o convingeti sa il faca cu voi:)
Sunt o fire sociabila,comunicativa....imi place sa rad,sa ma distrez si sper sa-mi fac "prieteni"noi aici.....oac oac oac...si-ar mai fi multe de spus...dar nu ajunge spatiul destinat descrierii! Chiar trebuie?...ma vedeti in poza doar :) Ce caut?...cum am mai spus,cu riscul de a ma repeta...caut sa port discutii cu membrii acestui site,despre anumite teme...nush,sa leg noi prietenii...
Nu imi mai trimiteti mesaje pe cealalt cont "Fabb Iolla " sau ceva de genul , oriunde vedeti o poza cu mine , nu sunt eu ! aceasta este contul official !
Trebuie sa ne cunoastem....ce zici? Las la aprecierea voastra...nici prea,prea..nici foarte,foarte Prefer ca persoanele fara poze,sa nu ma contacteze..sau daca fac asta sa ataseze o poza in mesaj.
Pozitiva, echilibrata emotional, open minded, indrazneata, realista, PUNCTUALA:D O poza face cat 1000 de cuvinte.
Fiecare are o alta viziune cu privire la FRUMOS! Caut sa socializez si sa cunosc noi oameni.
Foarte ambitoasa si incapatanta .Ce doresc obtin MODEL barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei femei sau a unui barbat foarte interesant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
sunt o blonda frumoasa si vanata de barbati.sunt invidiata de femei care ma urasc si dorita de barbati ochi negri par lung blond silicoane barbat sexi frumos care sa ma iubeasca si sa nu ma minta sa fie sincer
Sunt o persoana normala, cu defecte si calitati. Urasc minciuna si perfidia, Iubesc animalele, in special caii si ciinii. Multi ma caracterizeaza drept o femeie puternica si ambitioasa. Modestia o las celor ce nu au alte calitati. Sunt o femeie frumoasa, eleganta si culta.
Chiar daca sint blonda asta nu inseamna ca sunt proasta, doar exista in lumea asta si femei blonde, frumoase care au demonstrat ca exista si astfel de combinatii reusite. Caut un sot loial. Un barbat care sa-mi fie alaturi atit la bine cit si la rau, romantic, senzual si cu simtul umorului.
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei femei pe acest site drept escorta.
frumusetea unei femei nu e doar exteriorul!...ea provine din interior..completata cu un bob de inteligenta...trio-ul perfect.. o dama de fier cu manusi de catifea! un om adevarat...nu doar fizic cu simtul umorului ,dar bine educat, cu bunele maniere insusite nu doar pe raftul din biblioteca , sufletist si comunicativ!...OARE EXISTA ?
simpla la prima vedere,complexa dupa ... cine reuseste sa ma inteleaga e barbatul perfect ;) vezi poza ? e,aceea sunt eu ;) ce vreau eu e prea mult pentru voi .... vreau un tip simplu,totusi complex,un tip nostim,dar full de inteligentza,serios cand trebuie,gata sa ma ajute oricand in orice,dulce tot timpul,putin sexy si cu un zambet uimitor.... exista asa ceva ??
sufletista, sincera, deschisa la nou, spirituala, misterioasa Las la aprecierea altora. Fiecare din noi cautam omul-pereche...ii atribuim frumuseti interioare si exterioare visate in noptile lungi de singuratate... Atunci cand il descoperim (sau credem ca am facut-o) il asezam pe un piedestal, il iubim si credem in el, ne daruim complet si uitam sa mai fim noi... traim prin el... Insa, de cele mai multe ori, dupa un timp, soclul ramane gol... si ne intoarcem cu sufletul parjolit in singuratatea noptilor prea lungi bantuite de cosmarul intrebarilor fara raspunsuri. Dar ranile se vindeca, ramanand doar cicatrici care se acopera incet, incet cu praful uitarii, dar care mai dor atunci cand degetele amintirii le mangaie... Si, dupa asa-zisa vindecare, din cenusa focului care a mistuit, renaste speranta, reincep cautarile... Fiecare din noi am trecut prin dezamagiri... trebuie doar sa nu ne transformam viata intr-o cautare fara sfarsit... este mai goala decat singuratatea..
In sensul asta...nu mai caut nimic.
Nu raspund daca nu aveti poza in profil. Atractia porneste intotdeauna de la aspectul exterior. Aspectul exterior straneste curiozitatea de a cunoaste interiorul si nu invers.
Nu va mai obositi degetele trimitandu-mi comentarii anonime de genul "fut bine nemtzalaii" pentru ca de acum incolo le voi sterge necitite. Nici "tarfa penala" si "baba" nu mai trebuie sa ma faceti stiu singura cine sunt, cum sunt si ce data e scrisa in buletinul meu.
Emotiva, pasionala, ofticoasa, mandra, orgolioasa, puternica, ambitioasa, sincera,
intuitiva, cu imaginatie bogata, nerabdatoare, rasfatata, sociala, curioasa, iubitoare de
animale, miloasa, un pic bagacioasa :)), incerc sa controlez :P, plina de idei (nu toate
bune), energica....sentimentala si lista ar putea continua dar mai bine descoperi voi. asa asa. nu stiu ce caut.........dar sigur nu aventuri. incercati sa aveti poza la profil daca doriti sa va raspund.
Aflati mai tarziu. Imi place distractia. Caut socializare, prietenii, chiar si sex. Mentionez ca sunt bi. Ador calatoriile,plimbarile.filmele,necunoscutul si sexul cu femei sau barbati.
sunt o tipa super de gashca si stiu sa apreciez ceva ce este de apreciat, sunt f f f comica cu un simt al umorului prea dezvoltat si tot timpul bine dispusa ce sa zic cred ca o poza sau un web ar spune tot un barbat cu simtul umorului dezvoltat care sa inteleaga o gluma si sa o guste, un barbat care sa fie mumuos :P si care sa stie sa se distreze, fara compromisuri si dispus sa fuga cu mine in alta lume :))
AM GASIT IUBIREA...INIMA MEA APARTINE CUIVA ACUM! I FOUND MY SOULMATE:) I WANNA KNOW WHAT LOVE IS...AND I KNOW U'LL SHOW ME HOW IT IS,MY LOVER! :) Multumesc celor care mi-au urat de bine si m-au felicitat de cd nu mai sunt singura :) Se vede in poza :) See on my pic AM GASIT CE CAUTAM :un barbat open-mind,ce detine tandrete & pasiune,o doza de nebunie, ma respecta, este mereu aproape de mine trup& suflet si MA IUBESTE ff mult.Si astfel...totul este RECIPROC intre noi :) HE MAKES ME SMILE,EVEN WHEN I CRY :)
sunt o persoana foarte comunicativa...sincera...si bine-nteles...frumoasa... va la-s sa-l descoperiti persoane dragute...gata sa intre in contact...verbal...
Sunt buna, prietenoasa. nU sunt egoista si suparacioasa Sunt sexy, dragutza si multe ale calitati caut un baiat dragutz bun si prietenos cu care sa nu ma plictisesc
imi place distractia sunt libertina,comunicativa...nu sunt genul de persoana care se implica in relatii de lunga durata... caut barbat care stie sa se distreze si sa fie deschis spre nou;dpdv fizic sa fie atletic si cu o inaltime cuprinsa intre 175cm si 187cm
sunt o persoana simpla din toate punctele de vedereputin mai complicata pe plan sentimentalretu las la aprecierea voastra corp atletic distractii prietenii relatii si de ce nu si ceva serios o viitoare casatorie