Sunt o persoana normala, cu defecte si calitati. Urasc minciuna si perfidia, Iubesc animalele, in special caii si ciinii. Multi ma caracterizeaza drept o femeie puternica si ambitioasa. Modestia o las celor ce nu au alte calitati. Sunt o femeie frumoasa, eleganta si culta.
Chiar daca sint blonda asta nu inseamna ca sunt proasta, doar exista in lumea asta si femei blonde, frumoase care au demonstrat ca exista si astfel de combinatii reusite. Caut un sot loial. Un barbat care sa-mi fie alaturi atit la bine cit si la rau, romantic, senzual si cu simtul umorului.
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei femei pe acest site drept escorta.
Foarte ambitoasa si incapatanta .Ce doresc obtin MODEL barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei femei sau a unui barbat foarte interesant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
sunt o fire f sociabila si imi place mult sa cunosc persoane noi...ma adaptez oricarei situatii si sunt o fire luptatoare si puternica...ma enervez repede si imi place sa ma razbun eu zic ca sunt destul de ok...dar ii las pe altii sa ma aprecieze la adevarta valoare...ma simt bine in pielea mea si nu as schimba nimic la mine! o peroana care sa stie purta o conversatie...un baiat care sa imi ofere amicitia lui online si sa nu intinda coarda...un baiat destept capabil sa ma sitna tot timpul atenta.
frumusetea unei femei nu e doar exteriorul!...ea provine din interior..completata cu un bob de inteligenta...trio-ul perfect.. o dama de fier cu manusi de catifea! un om adevarat...nu doar fizic cu simtul umorului ,dar bine educat, cu bunele maniere insusite nu doar pe raftul din biblioteca , sufletist si comunicativ!...OARE EXISTA ?
Sunt o persoana cu simtul umorului, si as dori sa intalnesc pe cineva la fel ca mine si in special cu bun simt.. las la aprecierea voastra sa descoperiti ce fel de persoana sunt caut o relarie serioasa bazata in special pe incredere....va pwp si astept sa vorbim cine ma doreste in viata lui
Sunt o fire placuta romantica , dornica De a cunoaste oamenii noi ... Bruneta, dragutaaa !!! Caut un barbat care sa imi arate ce e iubirea adevarata...
Suntbo persoana deschisq la orice si imi doresc un barbat care sa ma respecte si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt Cam printre ele nici prea grasa nici prea slaba hehe O relatie de durata si poate pe viitor si o casatorie cu persoana care este dispusa sa ma cunoasca si vreau sa spun de la inceput ca am un baitel
I'ma naturally shy, I like to be more natural .. I think it is quite pleasant to look physically .. the will you say? man looking for a mature relationship for a long, exclude violent people .. I want to be loved
Sunt o persoana serioasa, putin plictisitoare, egoista , interesanta Simpatica Caut o persoana care are valori morale, principii si intelect, simtul umorului, capacitatea de a bine dispune, un suflet rational, si o persoana educata deasemenea.
I m a young lady, in searching for lots of friends, in London only. :-( i can be sexy for the one who deserves only! Normality! A da, si nu suport o anume zona a Romaniei cu tot cu locuitorii ei! Spun mai tarziu care!
Se spune despre mine k sunt o visatoare nebuna, ma cheama Beti -> nu beatrice, elisabeta sau alte nume..ci pur si simplu Beti but u can call me Beth..:P ador ciocolata,teatrul, muzica,oamenii carora le pasa, labradorii si shar-peii,imi plac serile de august,imi place sa cunosc oameni noi, imi place sa calatoresc, sa cant la chitara, sa merg la concerte, imi place la nebunie Directia 5, imi place sa cunosc oameni interesanti si buni, imi plac lucurile originale si baietii inalti, imi place sa citesc, imi place Eliade si Cioran,imi plac ochii albastrii, imi place primavara, imi plac stelele, imi plac oamenii nebuni ..imi place engleza si spaniola.. imi place sa cant si ador sa calatoresc, oricand oriunde, imi place sa fiu eu.. adik o nebuna :D imi place sa mananc, si sa dansez, sa rad..daa imi place sa rad mult, imi place literatura,imi place sa scriu despre anumite lucruri, imi place sa ma trezesc dimineata si sa zambesc pentru ca traiesc ...imi displac oamenii tristi, imi displac oamenii prosti si rai, imi displace minciuna si rautatea, coruptia si prostia, imi place sa plang la filmele romantice si la cele triste, imi place sa iubesc,imi place marea pentru ca ma relaxeaza, imi place cerul pentru ca e albastru, imi place muzica pentru ca trezeste fel si fel de sentimente oricand si oriunde,imi place sa fiu romantica pentru ca am ramas printre putinele,imi place sa dansez prin ploaie,imi place Frank Sinatra si urasc drumul inapoi spre casa... no comment oameni inteligenti cu care as putea discuta absolut orice ..de la politica la oamenii parosi..:P