Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii ? ? ?aFyTzE GeSTuRyY sH tUpEu AsTa E taLEntUL mEu Pe EcRaN dA FOarTE bN o PRInteSA ajEA cA mN sTyu Sa\'N vaRT toTUl pE loK doBOr pRosTY dinTR\'uN fOk sUnT FEtyta smeCHErita Hai fA paSI sH guRA mik? ? ?a Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa ofere un muc cadou unei fete dragute
o fiinta plina de viata , un pik cam salbatica, dornica de absolut orice senzatii noi, in cautare de iesiri in aer gratuit departe de orice prejudecati Cine sunt eu:Sunt o iubita cu lumina in ochi si cantec in suflet...Ma despart extrem de greu de ceea ce imi este drag, obiecte sau oameni... Se spune ca fiecare are un pret...exista cativa oameni in viata mea pentru care mi-as vinde si sufletul.Urasc sa fiu jignita. Rar sunt pesimista, dar si atunci gasesc solutii. Plang de fiecare data cand simt nevoia. Sunt confuza de fiecare data, pana analizez bine situatia..Produc uneori furtuni prin ideile mele, dar le duc la indeplinire cu stoicism.Vorba ceea, eu cant, eu joc!Sunt incomoda datorita sinceritatii mele, dar asta e... Am nevoie de libertate, incredere, atentie si tandrete...Multi oameni cred ca ma cunosc, cand de fapt nici eu nu ma cunosc.Sunt naiva.. inca mai cred in povesti, in suflete pereche, in oameni buni....imi adun cu zambetul pe buze bucatile de inima si le asez la loc...Ma caut in fiecare zi, cred ca ma gasesc, ma pierd si iar ma caut... Cred ca niciodata nu stii ce iti aduce ziua de maine... :)Nici eu nu stiu! cauta-ma sa ma descoperi toata fantezii salbatice
Sunt o femeie cu suflet cald, din Zalau, pasionata de calatorii scurte si seri linistite acasa. Nu ma intereseaza flirtul fara sens; imi vor un barbat stabil si respectuos. Am intrat pe zona de matrimoniale Zalau ca sa gasesc o relatie serioasa, bazata pe incredere. Imi plac oamenii onesti si gesturile mici care conteaza. Excelent ! Un barbat , respectos intelegator iubitor si sa stie vorbi cu o femeie sa o respecte si sa o protejeze. Te astept
Sunt o persoana draguta,miloasa,iubesc animalele,sunt geloasa in dragoste,dar si foarte romantica.Imi plac sportul,arta si oamenii speciali,deschisi,care care stiu sa se bucure de viata si care nu au prejudecati. Caut prieteni noi,oameni deschisi,cu chef de vorba si cu idei interesante.
buna tuturor.... I am a cool minded person , I love being straight forward in my activities with people,in fact the reason my folks like me is just cos of my policy of being simple as I believe Greatness Lies In Simplicity how about u don't u think so ? frumoasa:d
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna Sincera,comunicativa,plina de viata,serioasa,in cautarea a cea ce nu am primit de la viata pana acum,iar viata este simpla....faci alegeri si nu mai privesti inapoi!!! blonda slaba cu ochi caprui un domn generos
I'm a loyal, trusting, caring, romantic woman. Looking for someone to share my interests along with the interests of the man of my dreams. binisor:) ceva
sunt o persoana careia ii place sa se distreze si nu ma opreste nimic sa fac lucrul acesta! When I fall in love It will be forever Or I'll never fall in love In a restless world Like this is Love is ended before it's begun And too many Moonlight kisses Seem to cool in the warmth of the sun When I give my heart I give it completely Or I'll never give my heart And the clipa I can feel that you feel that way too Is when I fall in love with you ! caut barbati cu care sa pot vorbi,intalni si de ce nu si distra!!!
sociabila .... de gasca... Nu voi rupe niciodata foile din cartea vietii mele. Fiecare pagina intoarsa este o lectie de viata invatata ! imi place asa cum sunt....naturala distractie
Sunt o fire energica imi place sa gatesc...sa calatoresc stellasmadu@ymail.com nu pot raspunde la mesaje si nici nu pot sa le citesc Las la aprecierea voastra
Sociabila I very emotional and kind during too time the person. I like to dream, as I the romantic person. I do not like to stop before the risen problem on a way because for me there is no nothing achievable. I simply purposeful person. I like to find sufficient time for sports because it to me allows to support the body in the good form. I love a life, as I very cheerful person. I the optimist also think that it speaks about much. To me to like to listen to music, to go to cinemas. I like to find out always something new and for this purpose I go to museums, I read interesting books. Still I like painting as by means of the image it is possible to tell very much much. I like to communicate with interesting people... In general I the versatile person and about myself can tell very much much... But I shall do it when I shall find on this site of the person with which to me it will be interesting. Elegant Prietenie
Plina de viata simpatica ...ma bucur din plin de indiferent ce moment......... Single, busty and curvy looking to meet and play.. can travel possibly host .. Love playing dirty,. I am a very attractive, beautiful, romantic, loving, and charming. Looking for dark and handsome guy for casual encounter
sunt o persoana energica, vesela, dornica de distractie.. I'm very honesty, caring and easygoing person, i love fashion and latest music, I love to go out, and hangout with friend inalta, blonda, draguta caut persoane cu care sa pot discuta si cu care sa ma pot simti bine....cam atat momentan
nu ma pot descrie singura Jag Àr ett öppet hjÀrta dam, dedikerad dam som behöver en sjÀlsfrÀnde, som kan ersÀtta den glÀdje som jag har förlorat allt detta samtidigt. Jag Àr Àrlig, pÄlitlig, trogen och allvarlig i vad jag gör i alla lÀgen finner jag mig sjÀlv. Jag Àr en dam som Àlskar vad du Àr och inte vad du har och jag kÀnner mig avslappnad och gÄ vidare tillsammans sÄ lÀtt med mÀnniskor som jag möter jag har varit i ett förhÄllande innan som jag har learn't frÄn .. För jag vet inte hur man lita pÄ en mÀnniska lÀngre .. Eftersom jag tror att mÀn Àr alla likadana .. Mitt första förhÄllande som var min första kÀrlek nÄgonsin .. . Vi bÄda fann varandra och Àven han lovar att gifta sig med mig och han lovar att inte bryta mitt hjÀrta .. Han berÀttade för mig sÄ mÄnga söta lögner som jag dumt nog tro honom .. Jag litade pÄ honom med mitt hjÀrta .. Jag visar honom kÀrlek och Àven jag begÄr mitt liv till honom ... Jag var trogen och Àrlig mot honom tills en ödesdiger dag jag fÄngade honom med en annan kvinna pÄ sÀngen .. Jag var i chock .. Jag kunde inte tro mina ögon .. Eftersom jag inte kunde tro att nÄgon som jag verkligen Àlskar kommer att sluta bryta mitt hjÀrta och Àven förde mig besviken ocksÄ .. SÄ frÄn det jag lÀr mig aldrig att lita pÄ en man .. Eftersom det var sÄ smÀrtsamt för mitt hjÀrta att leka med och Àven för nÄgon att ljugit och berÀtta att han Àlskar mig sunt micuta dar draguta pe cineva cu care sa pot vb
de treaba si o sa vedeti mai numeroase dupa ce vb cu mine k sa ma cunoasteti Sincera, ambitioasa, gospodina, iubitoare de flori si tot ce e elegant ! barbati
Sunt o fata plina de viata,cu o potenta inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu foarte inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre orice subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
I love singing and I am intense. I am Godly lady who is sometimes fun, sometimes serious, but always real. I feel laughter is the key to good health and life! I love people, enjoy mingling and having some good clean fun. I am a very loyal and no nonsense woman. My relationship with my Savior and family are very dear and important to me. I love to have fun with my family and friends. I am beautiful and sexi. I want the right person.
Iubitoare I am a very laid back person with a good attitude and my own style. I'm very fond of the Golden Rule treat others the way you want to be treated, but at the same time deep and complicated with my thoughts, easy going with people that are not picky, open mind, very honest . sometimes more than it should be . I'm passionate about almost any kind of music, for me it's like a kind of expression.it just release your soul. Open to changes, you never know what life has for you, and what new lessons are you going to learn, what kind of people are you going to meet and in which way are they going to touch your heart.I am looking for a partner in life. Caut un barbat adevarat
cuminte si devreme acasa!!!!:) Cute pretty girl looking man for communication and the continuation of serious otnoshnny. am trei picioare....si trei urechi!!!:)))glumesc sa spun ce spune toata lumea ,, ce nu am gasit pana acum " as fi penibila:))).....never say never!
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in momentul liber sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
I am nice, dynamic, caring, and passionate woman. I enjoy traveling, cooking, and listening to music. I am open minded and compassionate. I am looking for a honest relationship, and communication is very important to me. P.S.: Please do not message me if you do not have a profile picture. thank you. ---------------------------------------------------------- P.S. Va rog nu trimiteti mesaj fara poza de profil. inalta. simtul umorului.......se gaseste?
Sunt o persoana sincera si sufletista dar urasc naivii Enjoy you re life....sunt doar o fiinta care isi cauta partenerul..sa imparta totul Las la aprecierea ta O persoana sincera si iubitoare care sa stie ce sa vrea de la viata
simpatik Imi plac barbatii isteti mai mult decat cei frumosi, ceva mai inalti decat mine si musai single. Nu cred in distanta, nu sunt interesata de prietenii "cu beneficii". Nu sunt impotriva sexului, dar nu fac troc :) . Fair-play ar fi sa ai mai mult de o poza actuala si macar una fara ochelari de soare, se spune ca ochii sunt oglinda sufletului. Gramatica este esentiala si varsta conteaza. (38 - 45) Mare sau munte? Munte. Genul caine sau pisica? Pisica (nu matĂŁ) ;) Club sau biserica? Acasa :) Cei cu profi anonim keep walking. sa mi spuneti voi... nu are descriere...ramane de vazut
nonconformista,atipica rea de gura suflet de aur imi plce fericire imi place sa traiesc imi plac masinile smart placut nu-mi plac stereotipurile....deci ce ramane!
simpatica, gospodina, vesela... Sunt in relatie, nu caut dragostea mea sau ceva de genul acesta. Intru rar pe site, doar din plictiseala, imi place sa discut cu persoane noi, inteligente si sa imi impartas gindurile. barbat necasatorit, inalt, cu simtul umorului.. relatie stabila bazata pe INCREDERE, respect si IUBIRE... Cer prea mult?
sunt o fire ff puternica si as vrea sa o am si eu o relatie de lunga de durata blonda cu ochii albastri,foarte gingasa si iubitoare bruneta-inaltime1,70,ochii-caprui,parul lung inchis la culoare eu cat un barbat cu care sa am o relatie de lunga durata sa ma inteleg bine cu el
sociabila Atentie!!! Fara SUPARERE dar nu discut cu persoane care nu au poza de profil! Nu mi se pare corect sa vb cu un NO NAME NO FACE Or WhatEver doar de dragul unei conversatii!Persoanele sub 48-50 de ani va rog limitati-va la o discutie amicala si atat!!! Eu sunt o fire teribil de calda dar uneori VAD CA AICI SE INTRECE CHIAR CE LIMITA! Dak ma placi ma accepti si asa! Multumesc!:) dragutza......restul il vei afla cand ma vei cunoaste dragutz,cu simtul umorului,vorbaret brunet cu ochii verzi,1,70
Hello my dear,my name is Patricia and I will write something about me,with hope that you will reply me.I have been thinking about this site,and about whether I should do my profile here,and finally I decided to do that.Now,I am here and I will try to find a real man to start a good communication.I am placid woman,loyal and serious,divorced and for that I wish I can find real man to contact him.I am looking for love here and looking for a man who will accept me and love me as I am.If you are the one,please write to me,I will respond you for sure.I hope you will look at my profile and write to me,dear. I really hope to know you better!! What are you looking for here dear? What are your goals? Are you happy person?See you soon,Your Patricia